Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.04.2006., 11:54   #31
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
to se zove lovranski i to mi je PREodvratno heh

gem rula
mat je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2006., 11:58   #32
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Nou šit Šerlok da se to zove lovranski. Fakat nisam znao da vi purgeri, zagorci i prigorci znate što se pije tu kod nas. A cuga je PREDOBRA, samo treba znat pošteno iskombinirat colu i vino (pola-pola kad je vino stvarno loše), pa se toga onda može popit na hektolitre bez većih posljedica drugi dan.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.04.2006., 12:08   #33
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
a jeste alkici ! nego jer imate patente za sve te mixeve ? mene vino vise ne privlaci , vise volim kombinacije pelin ili jeger sa redbullom ili colom ( naravno , ovisi o stanju u novcaniku koj bude)
evo dosad imam 19 cepova sa Pokusaj ponovno . sunac im njihov .
a pepsi twist se hladi
Router je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2006., 12:16   #34
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
A nama govoriš da smo alkići. Smrdljivi pelin. Ja lovranski siječem sa apsintom (nije pravi, nego onaj Dr. Jeckyll i Mr. Hyde, Zelena Čarobnica mi nije dobra), a u rijetkom slučaju kad lomim po žuji, kombinira se Stock84. Druge žestine ne pijem.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2006., 12:36   #35
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
pa ko je poceo u mjesanju vina ? ja sam poceo o bezalkoholnim picima , ali nisam htio ostati duzan
Router je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2006., 12:45   #36
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Router znas kao to borci rade kad je cep i igra u pitanju...? Nece ni to nikad osma stavit u proizvodnju i na traku pa u kamijon sa drugim bocama ne ne! Kad je kraj igre njih dvojica idu u cadyu na turneju po hr gradovima i kao fol "kontroliraju" coca cola proizvode i tako zamjene one "sretne" boce sa onim corcima..e ako si ima srice vidit njih kao idu u ducan i nosu boce...trk za njima i kupi cili frizider jer sam siguran 99% da ce ti se isplatit!
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2006., 12:48   #37
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
A ja ožednio od te priče. Nisam već dugo, pa već vidim da će ovaj vikend biti
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2006., 13:06   #38
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Malo konjaka..karlovackog u pauzi i tako... : cheers2
: roller :
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2006., 13:32   #39
slink
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Požega
Postovi: 12
Evo, kupio danas karton koka-kole (6x2L) i na svakom faking cepu pise "POKUSAJTE PONOVO"... Bas se cudim kako to... Nikad nisam nista dobio, pa ni sad : goood :

Kako mi se cini da ce past i boca Baruna, i da vidis veselja...
slink je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2006., 13:43   #40
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor slink
Kako mi se cini da ce past i boca Baruna, i da vidis veselja...
Što je to Barun?
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.04.2006., 14:42   #41
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
Citiraj:
Autor Pomo
Nou šit Šerlok da se to zove lovranski. Fakat nisam znao da vi purgeri, zagorci i prigorci znate što se pije tu kod nas. A cuga je PREDOBRA, samo treba znat pošteno iskombinirat colu i vino (pola-pola kad je vino stvarno loše), pa se toga onda može popit na hektolitre bez većih posljedica drugi dan.
isssssssss lik, daj se skuliraj. inace nemam nis protiv primoraca buduci da imam cijeli zivot kucu u jednom selu nedaleko od crikve al ovakvi agresivni ispadi upucuju neupucenog da svasta pomisli o primorcima.. chill, samo sam rekao kako se zove kaj se ljutiš odmah LOL

mjesali su mi rijecani i jednostavno mi ne pase. tad sam pio i bilo mi je oke al ono.. ak ima nesto drugo necu se bas za lovranski odlucit

koji OT LOL
mat je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2006., 15:06   #42
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
decki , dajte ohladite obojica . popijte nesto
Slink prozivaljava isto sto i ja, samo sam ja vec na 4. kartonu .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2006., 15:53   #43
slink
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Požega
Postovi: 12
Citiraj:
Autor Pomo
Što je to Barun?
Ti mene zaje.avas ili?

Barun, hrvatski proizvod...
Proizvodjac: Zvecevo, Pozega... Liker od neznamtijacega, ali je jako slican Jegeru...

Detaljno: http://www.hgk.hr/znakovi/kvaliteta/Barun.asp

Alkohlno pise koje se jako dobro mijesa s koka-kolom i taj mjesanac se kod nas zove (kad se sjetim, javim)
slink je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2006., 16:45   #44