Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.12.2017., 08:37   #241
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Angry

Citiraj:
Autor robee Pregled postova
Ovo sam pokazuje kakva si osoba! Radi ti zivac zato sto netko nije nesto napravio kako si ti zamislio i jos bi pravio nered.
da mi je ne znam kako tezak dan na poslu ili zivotu, nema te sile da bih odbio molbu zene s malom bebom u rukama... a znaci radilo se o tome da je paket spustio ispred ulaznih vrata i trebalo ga je gurnut (ako mu se nije dalo dignut) samo u predsoblje da se mogu ulazna vrata zatvorit, nikakvo nosenje na kat ili ne znam kuda...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 08:54   #242
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Citiraj:
Autor ToroRosso Pregled postova
Dosad imao 5 paketa preko Overseasa i svi došli u roku koji je pisao na tracking numberu. Iz zagreba sam. Narucio sam i sada jedan i pise mi dostava 28.12 pa cemo vidjeti dali ce sada biti nekih problema.
Update: Eto danas trebao stici paket i bas nikog doma nema. Reko sam sebi ma vjerojatno nece ni doci sta se brinem uopce kad ono prije 20-ak min stize poziv: Jutro gospodine, da li ste doma imam paket za vas. Ja kazem nazalost nema nikog doma i onda mi je jos ponudio da mi ostavi negdje kod susjeda.

Nemam nikakvu korist niti namjeru braniti OEX jer vjerujem da postoje svi ti problemi koji su navedeni samo mi je fascinantno , ali veoma drago sto meni uvijek stigne na vrijeme, a iz ZG-a sam. Bit ce da radi neki ekstra dobar i uljudan vozac za moj dio grada.
ToroRosso je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.12.2017., 09:04   #243
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Citiraj:
Autor riceburner Pregled postova
... slag na tortu govnar dostavljac na zamolbu supruge da unese kutiju od 20 kg samo u predsoblje, jer je ona drzala bebu u rukama glatko odbio i rekao da nije placen da nosi preko praga...
To nije samo njihova boljka. GLS je ove godine dovezao kući paket, teži, isto žena samo kod kuće. Zamolila ih samo da ne ostave ispred ulaznih vrata nego samo da prebace preko praga u hodnik, da nebi pokisnulo vani dok ja ne dođem. Neće. Znači 1,5m udaljenosti, prebaciti preko praga.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 10:55   #244
Bratija
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
sve nas kao korisnike usluge je bas briga za interne probleme... problem nije od crnog petka/bozica vec "primio sam boga za jaja" stav koji je (po mom iskustvu a i citajuci razlicite komentare po netu ljudi koji se predstavljaju da rade u OEu) sustavno provucen kroz cijelu firmu i to dosta dugo... ako ja zovem sluzbu za korisnike jer mi 3 paketa kasne (a vec su neko vrijeme u ZGu + UPS kaze da je korisnik trazio drukciju dostavu sto normalno nije istina), ne moze osoba odgovoriti "eh, vozac nije stigao", ima da se poklopi usima i isprica za propust... i to je najveci problem (ne samo OEa, nego generalno), nema penala za losu uslugu i odnos prema klijentima je kao da su bogom dani a ne kao da se treba truditi zadrzati ih... i onda na sve to skupa dodajmo stavljanje statusa posiljke kako grah padne da bi ispalo da je klijent u krivu ili trazio nesto drukcije samo da bi statistika bila zadovoljena, brisanje FB komentara i ponasanje kao da se nista nije dogodilo, normalno da necete biti dragi ljudima... zaboravljate da ne radite za sebe, nego za druge, kao i vecina nas, kako bi izgledalo da prodam softver nekom klijentu kojem se raspadne i izgubi novac zbog toga i onda pricam "problem je naci dobre ljude i generalno je lose stanje u drugim firmama, znate i drugi zajebu, a i dobio sam puno posla od drugih klijenata"... to mogu pricati interno u firmi sa sefovima dok se traze razlozi zasto se nesto dogodilo, prema klijentu se mogu jedino ispricati, platiti penale i napraviti sve sto mogu da vratim povjerenje... i uopce izlaziti sa internim problemima prema van je krajnje neprofesionalno... da, sranja se dogadaju, klijenata ima svakakvih, radne snage ima svakakve, ali niste posebni po tome, svima je tako, glavna razlika je kako se tko odnosi prema razlicitim situacijama...
Bratija je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 11:06   #245
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Fanatik
Tvoj modus operandi izokretanja mojih postova doista vuce na jednog novinara s kojim sam imao i privatnih i poslovnih okrsaja.
Lik je clan udruge biciklista grada zagreba, naruci dostavu nekakvih pedala ili skicnog kurca u firmu u centru grada i onda ceka da moj vozac dode da bi ga kroz prozor uslikao kako s kombijem sa sva 4 stoji zaustavljen na biciklistickoj stazi (dok se ovaj bogec penje nar kat i nosi mu taj k za bicikl). I tako svaki tjedan
Daj mi samo svoje inicijale pa da mi duša bude na mjjestu
Ja uopće nisam izokrenuo tvoj post. Ti sam si na početku svašta pisao o svojim vozačima i onda neko napiše baba za žensku u call centru i ti podivljaš kak se usuđuju vrijeđat a ne gledaš što si sam napisao o svojim kolegama.
Nisam novinar.
Inicijali M. I.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 11:51   #246
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Slike s jutarnjeg;
"organizacija u Overseasu, ako se kada zapitate zašto su vam paketi mokri"
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 28.12.2017. u 19:42.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 12:07   #247
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
jebeš to kaj su mokri nego daj pogledaj kak su ti paketi nabacani po svuda. jebate da imaju tri puta više ljudi bilo bi isto kad nema reda.
kako je uopće moguće je ta firma IKADA i kad je počela funkcionirala. meni nije jasno.
moja baka bi rekla: bogu za rasplakati
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 12:26   #248
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
"organizacija u Overseasu, ako se kada zapitate zašto su vam paketi mokri"
Čekaj, sad će ti njihov zaposlenik doći i reći kako on ima 30GB slika u kakvom stanju roba dolazi kod njih.
Za svaki njihov propust i traljav posao, on ima opravdanje.

Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
kako je uopće moguće je ta firma IKADA i kad je počela funkcionirala. meni nije jasno.
Pa funkcionira tamo gdje ima malo paketa i prometa, čim je veći grad u pitanju događa se kaos.
Ali ne, ne treba njima nikakav softver, organizacija, gps, oni rade istom shemom i u Babinoj Gredi sa 1000 stanovnika i u Zagrebu sa milijun stanovnika.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 12:35   #249
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
najžalosnije je što je goc_mails uopće i ušao u raspravu.. i to kakvu raspravu.. care, iskreno se nadam da uprava neće vidjeti šta si pisao ovdje, za takve stvari i takvo sramoćenje firme u kojoj radiš se dobiva otkaz.
ne bi se čudio da netko iživciran tvojim proljevima s foruma pošalje upravi link na ovu temu, samo se nadam da i tebi pertle vire iz šefove guzice..

ako radiš u administraciji i ako si već odlučio biti odvjetnik svoje firme, umjesto da budeš pokunjen tu na forumu, da priznaš greške, i da ne iznosiš previše interne stvari (čitaj očito katastrofalne probleme koje imate) ti si još više ukopao ionako tešku situaciju tvoje firme.. svaka ti čast

a za ne plaćene prekovremene koje smatraš normalnima, ne znam šta bi rekao.. garant si hdz-ovac.. i ti i tvoja firma ste dno dna, ti moralno, oni poslovno..
zato i jesmo dno dna europe i ostatka svijeta.. sramim se nekad što sam hrvat (domoljub, katolik, jugonostalgičar)
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 12:42   #250
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Talking

Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
jesmo dno dna europe i ostatka svijeta.. sramim se nekad što sam hrvat (domoljub, katolik, jugonostalgičar)
orjunasu najobicniji
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!