Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.12.2020., 17:45   #121
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843



Ma vec sam kupio godisnju, nebudem propo radi 10eura razlike a mozda ju i jos par puta iskoristim. Jedini mi jos nisu javili nista za taj zatrazeni consolidation, a pise da je u roku od 24h.
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2020., 19:33   #122
udarnik60
Premium
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: mars
Postovi: 288
Jedno, za sada, neugodno iskustvo. Ne zbog mailboxde nego zbog GLS. Paket dolazi jučer, lik zove bez ikakve najave u podne i naravno nisam doma. Dogovorimo se da će paket dosatviti danas. Pogledam tracking i uredno piše da je paket dostavljen jučer u podne. Kontakitirao sam službu za korisnike no trenutno nisu ni od kakve pomoći.
udarnik60 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.12.2020., 19:58   #123
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
Meni pa sve 5 sa gls-om
Nazvao me, reko baci pred vrata i bok
Cemu komplicirat mu posao?
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2020., 08:40   #124
bosanac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Đakovo
Postovi: 105
Naručio bih nešto iz DE, paket veličine:
L1.150xB600xH600mm - cca 85 kg



Da li bi mi to mailboxde.com poslao u Hrvatsku?
bosanac je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2020., 08:45   #125
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor bosanac Pregled postova
Naručio bih nešto iz DE, paket veličine:
L1.150xB600xH600mm - cca 85 kg



Da li bi mi to mailboxde.com poslao u Hrvatsku?
Saznaj dimenzije i najbolje pitaj njih direktno. Nisu to stvari za salu. Support im odgovara ili odmah ili u dan - dva sada kada je Bozicno vrijeme...
mann je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2020., 08:46   #126
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Za to ti je najbolje kontaktirat njih, dosta brzo odgovaraju na mailove.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2020., 11:13   #127
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor bosanac Pregled postova
Naručio bih nešto iz DE, paket veličine:
L1.150xB600xH600mm - cca 85 kg



Da li bi mi to mailboxde.com poslao u Hrvatsku?

Ja sam imao sličnu situaciju, tražio sam dostavu paketa od 100+ kila, i ako se dobro sjećam mailboxde.com kurirske službe kao maksimalnu težinu pošiljke stavljaju 20 ili 40 kg.


Ali probaj, možda se nešto promjenilo
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2020., 11:30   #128
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Citiraj:
Autor udarnik60 Pregled postova
Jedno, za sada, neugodno iskustvo. Ne zbog mailboxde nego zbog GLS. Paket dolazi jučer, lik zove bez ikakve najave u podne i naravno nisam doma. Dogovorimo se da će paket dosatviti danas. Pogledam tracking i uredno piše da je paket dostavljen jučer u podne. Kontakitirao sam službu za korisnike no trenutno nisu ni od kakve pomoći.
Prijatelj mi radi u GLSu i to im je dostavljacima standard shema ako se paketi pribacuju za neki drugi dan.
Sefovi lokalnih skladista ih tlace zesce ako vracaju pakete u skladiste jer im to onda jebe statistiku uspjesnih dostava pa dobivaju manje mjesecne bonuse ili ih ne dobiju uopce.

Tako da on uglavnom kad dogovori s nekim dostavu za drugi dan stavi da je vec dostavljeno al ga dostavi sutra il kad vec.
Posebno ako je bez naplate ali i s naplatom zna uzet ako poznaje lika kojem dostavlja.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2020., 11:51   #129
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Nije bogami ovaj mailbox neš ni jeftin. Znači bez consolidationa i poštarine samo oni njihovi troškovi cca 20eura za 5 paketa.(kuciste, maticna, ram i switch u jednom paketu, nvme ssd, 3 120mm venta). Znaci jedino je kuciste malo vece a i to je mATX kuciste di cjelo pakiranje ima 7,5kg.
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2020., 13:01   #130
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
Sasvim normala su cijene
Vidi se da ste svi redom nauceni na ebay i aliju i badava dostava
dadoremix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.12.2020., 13:49   #131
udarnik60
Premium
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: mars
Postovi: 288
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Prijatelj mi radi u GLSu i to im je dostavljacima standard shema ako se paketi pribacuju za neki drugi dan.
Sefovi lokalnih skladista ih tlace zesce ako vracaju pakete u skladiste jer im to onda jebe statistiku uspjesnih dostava pa dobivaju manje mjesecne bonuse ili ih ne dobiju uopce.

Tako da on uglavnom kad dogovori s nekim dostavu za drugi dan stavi da je vec dostavljeno al ga dostavi sutra il kad vec.
Posebno ako je bez naplate ali i s naplatom zna uzet ako poznaje lika kojem dostavlja.
Sve pet. No nije najugodnija situacija. Uspio sam dobiti jutros službu za korisnike. I dogovorio s čovjekom tamo da ništa ne prijavljuje nego da mi da broj gdje mogu sam provjeriti. Nazvao dobiveni broj. Ispalo da ne radi isti dostavljač, ali je navodno ostavio paket kod ovoga koji danas radi. Još ništa...

Ono što me malo nervira je što ne nazovu prije nego tek kada stignu na lokaciju. Nisam dobio nikakvu obavijest da će se dostava izvršiti. I da me je nazvao barem deset minuta ranije uspio bih se organizirati da netko preuzme.

Uglavnom, još čekam dostavu
udarnik60 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2020., 15:22   #132
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
Sasvim normala su cijene
Vidi se da ste svi redom nauceni na ebay i aliju i badava dostava
Dostavu nisam ni spomenuo, ja sam reko za ovo njihovo obrađivanje paketa. 20 eura za pet kutija spakirat, i ja sam radio u skladistu za