Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.09.2018., 12:07   #481
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Probao sinoć malo igrat.
Koliko god se trudio volit ga, nažalost ovo više nije BF. Pravi BF je mrtav odavno.
Igrajući ovo, jednostavno više nemam taj feeling da igram BF.

Ovo je običan CODovski clusterfuck sa nemaštovitim mapama i dobrom grafikom i ništa više.

Možda situacija bude bolja s nekim drugim mapama, ali ove dvije su katastrofa.
Da se ne ponavljam, točno šta je Mack rekao u svom videu tako i ja mislim.

Budu li otvorene mape malo govance poput ove snježne, BF franšizu proglašavam mrtvom i to je to.

Btw. koji je k. sa reloadom tenkova? Moraš ić na neki reload point da bi se reloadao. Kakvo smeće majko moja.
Ubijaju ono najbitnije u BFu, ratnu mašineriju.

Ljut i razočaran, mislim da bi mogao ić refund preorder keya uskoro.
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Probao sam sinoć sat vremena. Nažalost, dobio sam ono što sam i očekivao, novi "skinovi" na postojećem BF1 uz neke stvari koje rade puno lošije.
Uz to, ova beta je grozno bugovita, nikada nisam igrao tako lošu betu...
Također!

Killcam je šit.
Raspoznavanje mojih timskih igrača od protivničkih je šit.
Respawn screen je šit.
Gotovo nitko ne reviva niti baca municiju.

Što se ammo limita tiče, ako se već ide na neku "realnost" i ako stvarno moj vojnik ne može nositi više od 1kg municije na sebi onda bi i protivnik trebao realno padati od 1-2-3 metka. Dešava se da u nekog ispucam 10-ak metaka (u tijelo naravno) i on i dalje trčkara.

Igra se pretvara u kamper paradise.

U ovakvom stanju nema šanse da ju kupim.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 12:12   #482
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Zato kazem da ne trebamo cekati BFBC3 ili BFBC2 remaster jer ce ukenjat svu zabavu koju smo imali.
Sto se mene osobno tice, BFBC2 neka ostane kakav je, neka dorade hitreg i dodaju strafe, ja happy.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.09.2018., 12:32   #483
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
https://support.cdkeys.com/hc/en-gb/...r-my-purchase-

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Ako sam dobro shvatio, ako si aktivirao key i igrao, da nema refunda?

However please note that games which have been played or keys which have been redeemed are ineligible for a refund.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 12:36   #484
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Zato kazem da ne trebamo cekati BFBC3 ili BFBC2 remaster jer ce ukenjat svu zabavu koju smo imali.
Sto se mene osobno tice, BFBC2 neka ostane kakav je, neka dorade hitreg i dodaju strafe, ja happy.
U kojem paralelnom svijetu ti živiš?
Ko će to doradit i zašto ?


Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ako sam dobro shvatio, ako si aktivirao key i igrao, da nema refunda?

However please note that games which have been played or keys which have been redeemed are ineligible for a refund.

Sent from Usreo Mobara
Točno, šta je i logično.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 13:07   #485
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Probao i ja jučer na cca sat vremena.

Prvo dobre stvari.
Grafika je naravno na mjestu, iako mi je BF1 ima bolju. Ovdje je previše ne znam ni sam kakvih blurova, lens flareova, ovog pa onog i narušava preglednost. Optimizacija fakat već sada jako dobra i vjerujem da će na releasu biti još bolje. Ultra - High imao u 90% slučajevva stablinih 60 fps-a. Dok BF1 imak malo zakvoca na istim postavkama.

Zvuk je također za sada dobar. Ne mogu još presuditi jel baš jeben ili ne, jer nisam puno igrao, a ipak mu je malo teže suditi nego grafici. Bilo je situacija gdje nisam čuo protivnika od svih silnih izvora buke oko mene, ali osim gašenja glazbe nisam ništa drugo mijenjao pa pretpostavljam da se to može izbalansirati.

Onih par oružja što sam isprobao mi se svidjelo. Pucanje i osjećaj kad nekog pogodiš je stvarno dobar. Full mi se sviđa što sniper ne zoomira full ekran, nego ima sa strane periferni vid.

Na žalost tenkove i ostala vozna sredstva nisam imao prilike isprobati pa o njima ne mogu suditi.


E sad ono što mi se nije svidjelo.
Imerzivnost. Iako sve stvarno lijepo izgleda i mape su detaljne i sve to, nemam osjećaj da igram WW2 igru. Sve mi je nekako presterilno, presavršeno po pitanju izgleda, izglancanosti, itd. Ako to ima smisla kako sam opisao
Ove dvije mape me nisu baš impresionirale pa se toplo nadam da će ostale biti daleko bolje. Nisam siguran koliko mi se ovo s ammo limitom ima smisla. Kužim da žele potaknuti team play, ali retardirano je da moj vojnik nema više od jednog dodatnog ammo clipa za glavno oružje, dok s druge strane ima njih 10 za pištolj -.-
Ubiješ 6 ljudi i više namš metaka lol

I ono što me jako naljutilo su ponovo meniji za sve, od glavnog menija pa do ingame menija do promjene loadouta, svega. Čista katastrofa. I s obzirom da sam i sam UX/UI dizajner, ne mogu vam opisati koliko me sve bude u samu srž onog čime se bavim za život. Pa da oni ne mogu zaposliti nekog poštenog UX dizajnera koji bi samo, ali samo radio na ingame interfaceima je za ne povjerovat.


Uglavnom, premalo sam igraO da dam neku konačan sud o igri, al za sada je samo ok. Previše clusterfucka ima. Sjećam se mapa iza BF2. Pa ono je imalo dušu, znao sam gdje, kako i što. Ovdje mi sve tako neibtno. Nije to samo problem u BF igrama, nego i općenito. Mape se rade da se prodaju kao DLC i da Michael Bay može režisirati film na njima, a ne da budu dobre, da imaju ono nešto da možeš i 10 godina nakon izlaska igre reći "E ta mapa je bila prejebena", da im se ime pamti dokle god te sjećanje služi.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 07.09.2018. u 14:47.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 13:42   #486
Zeryx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 145
probao sam i ja ali kratko i u windowed modu.

jer ne mogu staviti full screen. stalno mi se blesira tj. titra i ništa se ne događa.

jel ima ko takav problem?
Zeryx je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 13:48   #487
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ja sam zakljucio dvije stvari : da je IMERZIVNO pcekspert rijec 2018 godine i da ce ljudi nac srat po svemu samo nek se sere dok u isto vrijeme isti ti igraju PUBG ili/i fortnite
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 13:58   #488
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
jednostavno se treba prilagodit novim igrama, ili ne i pozdravit se s gejmanjem

ko filmovi, ili prihvati da su smeće sada, smanji si IQ dok gledaš i uživaj, il nemoj gledat (većina)
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 14:25   #489
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Jebiga, onaj ko igra BF od početka se već zasitio igrice... Malo što ga može više oduševit u ovom serijalu kad je skoro već sve vidio i sad je red na mlađe igraće, njihove želje se gledaju a nas sa jajima do koljena - ko jebe. Tako to ide i tako to treba bit.
A što se tiće igrice, bf1 sam samo probao betu a 5-cu neću ni probat. Ne zato jer sam vidio, pročitao da je igrica sranje nego zato jer me je prošlo tj pustilo. U biti osim grafike nema ništa novoga... Opet ubijaš druge ljude, nadmudruješ se sa tenkovima i avionima i trčiš prema zastavicama.
Nauživao sam se na bugom serveru sa bc2 i bf3 i bf4 - tako da... Meni je dosta je bilo a vi mlađi - uživajte.
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 14:33   #490
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Probao sinoć malo igrat.
Nažalost, moram se složiti s Mackom:


Kako ovo loše izgleda Frajer ide lagano kroz vagon vlaka, protivnici samo izlaze pred nišan, na prvu me podsjetilo na DOOM singleplayer.
sti je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.09.2018., 15:22   #491
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
, da imaju ono nešto da možeš i 10 godina nakon izlaska igre reći "E ta mapa je bila prejebena", da im se ime pamti dokle god te sjećanje služi.
Točno to!
Nema više onih nekih memorabilnih stvari po kojima bi pamtio igru.

Da mi netko kaže "Valparaiso rush, 4. baza", znao bih mu odma reć šta ga čeka i kako se ta baza napada. Assault sa smokeom radi zavjesu, lijevo krilo uskače iza drvene kuće, desno krilo iza tornja, dok sredinu roštiljaju granate i poželjno još smokeova tako da snajperisti koji campaju gore ništa ne vide.

Šta ćeš ovde zapamtit? "E, uđeš u onaj vlak i onda pucaš dok te ne ubiju i dok ne osvojiš B, samo čuvaj se jer neprijatelji ti mogu doć sa svih strana" 😂

Bitno da oni samo naseru šta više detalja i efekata, a srž nula bodova.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 15:30   #492
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ja sam zakljucio dvije stvari : da je IMERZIVNO pcekspert rijec 2018 godine i da ce ljudi nac srat po svemu samo nek se sere dok u isto vrijeme isti ti igraju PUBG ili/i fortnite
Treba srat po lošim stvarima...da nitko ne sere po ničemu BF4 bi još uvijek radio na 10Hz tickrate "jer to tak treba bit i kome ne paše ne zna igrat"

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
jednostavno se treba prilagodit novim igrama, ili ne i pozdravit se s gejmanjem

ko filmovi, ili prihvati da su smeće sada, smanji si IQ dok gledaš i uživaj, il nemoj gledat (većina)
Apsolutno se ne slažem...novo ne znači i bolje.

BTW da nitko ne gleda te šit filmove ne bi ni postojali.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 15:38   #493
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
tko je rekao da je novo bolje?
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 15:45   #494
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Bas.. I meni je BC2 100 puta od ovog bolji ali mi nije ovo toliko lose koliko vi pricate. Kad smo halali bc2 imali smo svi 10g manje i bili u "top formi", danas kad smo matori konji rdjavom kurcu i dlaka smeta pa nam je imerzivno. A to sto Bc2 nije imao strafe, to nikom nije smetalo, sto je hitreg bio nepostojeci a hitbox 2 m iza lika ?! Neki dan upalio BC2 izgubio se bez strafea. A ako cemo bas cjepidlacit, bf4 je smece za ovo, valjda najlosiji serijal Bfa ikada. Taman kad su ga opravili nitko ga vise nije igrao, svi se vratili na bf3.
JuiceBox je offline