Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.05.2020., 16:16   #2401
Keano16
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 780
Keano16 je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 08:08   #2402
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Ikea markus nije na stanju. Sinoc sam gledao u ponoc i 5-10 minuta, nije jos akcija pocela i bilo je 6 komada na stanju.

https://i.imgur.com/uIP7SvF.png

Stavarno su klosari, dobra akcija.

Hoce li se stanje promijenit u trajanju ove "akcije", imate li kakva iskustva?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: prileee. 04.05.2020. u 08:16.
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 08:37   #2403
popo1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 216
Hoće
popo1 je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 08:52   #2404
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,071
Nadam se, jer ja sam poslije 01 h gledao i nije bilo ni traga akciji.
A smiješno je što ne možeš naručiti ako nemaju na zalihi
robimarko-bug je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 09:24   #2405
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ove jeftine gaming stolice koje su snizene sa 1500 na 600 ili 700 su sranje, po ducanima obicno nemaju da isprobas i vidis sam, jer u istoj sekundi bi vidio da nesto tu debelo ne stima. Ja sam se donekle opeko, kupio to sranje za sina, no dobro on ima 20 kila pa nije problem, ali ja kad sjednem sa svojih x5 ta stolica samo da se ne raspadne, a nije ni ugodna za guzicu ni ruke.

Slicna stvar mi se desla na black friday, imali prave gaming stolice od 2000kn na akciji za 1000. Reko sad cu ja sebi kupiti. Nakraju sam izasao sa uredskom stolicom od 900 kuna koja je x10 bolja od te gamerske za 1000.

Ova vs ova

Cak sam sjedio i na onoj za 1500kn i ova od 900 mi je bila bolja. Ljudi su u ono vrijeme kupovali ko ludi i svi su gledali te gamerske stolice, jedino ja i jedna zena koji smo doslovno posjedali na savim stolicama smo brzinski narucili ovu crnu prije nego nestane.

I sad sjedim na njoj i moram rec da je odlicna.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 10:12   #2406
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Citiraj:
Autor Keano16 Pregled postova
Tocno tu stolicu ja pikiram vec neko vrijeme, cak i vise nego markusa. Ali nigdje na netu ne mogu naci nista konkretno o njoj. Brine me izdrzljivost posto sam teska i visoka osoba. Vidio sam je davno na jednom videu kod jednog youtubera, ali nigdje naci nekakav konkretan info.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 10:39   #2407
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Ikea markus nije na stanju. Sinoc sam gledao u ponoc i 5-10 minuta, nije jos akcija pocela i bilo je 6 komada na stanju.

https://i.imgur.com/uIP7SvF.png

Stavarno su klosari, dobra akcija.

Hoce li se stanje promijenit u trajanju ove "akcije", imate li kakva iskustva?
Da, isto i u mene, gledao u ponoc, 6 komada, u 02:00 4 komada
Ujutro nula komada. A akcija još nije kao počela,u košarici 1100kn.


Sad je naranvo sniženo,al nema...jebo takav dućan
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 11:53   #2408
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ovaj allefjal mi se cini dobar po slikama. Koliko je dok je na akciji jer ovako 300$ je dosta.

A sto se tice Markusa, 1100kn za takvu stolicu? Pa nema ni mekani zaslon, ni mekano za ruke. A i ovo za sjedenje mi neizgleda udobno. Jel netko stvarno sjeo na nju? Mislim da je ovdje ili negdje drugdje u topicu jedan pametan napisao da u stolicu treba sijest i vidjet kakva je. No po slikama Markus mi izgleda overpriced za 1100kn. Na akciji ak je za 700kn mozda, ali ni onda nebi kupio, pa kako cu cijeli dan sjedit na stolici koja nema mekan zaslon i guziste mi neizgleda prilicno debelo, plus definitivno zaslon za ruke nije mekan.

EDIT:
Efvo ovaj allefjal za 1700kn
https://www.ikea.com/hr/hr/p/alefjae...meda-40419982/
Dosta je skup, jel znaju to stavit na akciju i koja mu je onda cijena ako netko prati? Od ikeje nije mi jasno tako slaba ponuda, mozda oni pod uredska misle da dodje klijent pa sjedne na 5 minuta u nju jer od svih cijeli dan bi jedino sjedio u ovom allefjaldu koji stvarno na slikama izgleda udobno.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 12:02   #2409
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,795
Guziste je i (pre)mekano, mrezasti naslon je elastican koliko treba, nemas tu sta utonuti nije to kauc. Cak i kad legnes u njoj do kraja ne zulja te nego te drzi. Naslon za ruke na koznom modelu je ok, a na platnenom ne bas nesto (nisu jednaki). Ne koristim ih, skinuo sam ih jer ruke drzim na stolu (i smetaju mi, imam predebel stol, ne mogu se uvuci)

Uz markusa koristim jos par jeftinijih stolica (300-500kn) i nijedna nije udobna nakon ove. Te neke kozno pufnaste znaju imati ispunjen naslon i metalni okvir oko naslona pa se gornja strana naslona pocne urezivati u gornji dio ledja (Renberget). Za 700kn je no brainer, samo ako vam ne smeta znojno dupe na koznom po ljeti been there...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 13:56   #2410
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Ikeu trebaš gledati kao jysk. Dakle cijena na akciji = realna cijena i ne kupiti kad napuhnu.

Imam markusa i dobar je. Zamjerke = promijenili su oprugu očito i ja sam dobio model sa slabom i sa svojih 95-100 kg kad se naslonim odem iza do dna. da imam 90 bilo bi taman jer frend sa istom visinom kao ja samo 88-90 ne potonena dno nego se malo ulekne.
Druga zamjerka je s obzirom da je ciljan na više osobe = prekratko sjedište.

Šta je dobro? tvrda je taman. Brzo se navikneš i skužiš koliko je to bolje. Pogotovo jer neće nakon nekog vremena se spužva uništiti.
10 g jamstva koje ću sigurno iskoristiti s obzirom da 50% vremena provedem noge na stolu, zavanjen na maximum.

Također, napokon tkanina a ne glupa "eko" koža... 10x bolje.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2020., 15:22   #2411
marke
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Ljudi, brzinsko pitanje, budući da je sad u Ikei Markus kožni na akciji, dali to svakako preporučujete ispred Jyskovog Gadbjerga?

Cijene su tu negdje, sjedio sam na Gadbjergu i stvarno je udobna, samo se pitam za kvalitetu i trajnost. Na Markusu sam sjedio prije dva mjeseca, ali jako kratko i nije mi sad ostala u sjećanju kao super udobna, ali planiram otići do Ikee ovaj tjedan još jednom provjeriti.
marke je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2020., 15:31   #2412
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Naravno.

JYSK je smeće. Markus je stolac.

Ne mogu ti preporučiti stolac što se tiče udobnosti, jer svatko je drugačiji. Ali, JYSK-ovi proizvodi, raspadnu se za godinu-dvije.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2020., 15:37   #2413
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
imam u uredu par jyskovih stolaca 5+ godina, sve štima i koriste se svaki dan, tak da ne raspadnu se za godinu dvije

a koštali su mislim 300-500kn
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2020., 15:56   #2414
marke
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Naravno.

JYSK je smeće. Markus je stolac.

Ne mogu ti preporučiti stolac što se tiče udobnosti, jer svatko je drugačiji. Ali, JYSK-ovi proizvodi, raspadnu se za godinu-dvije.
marke je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2020., 17:19   #2415
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 341
Strgao 3 Jyskove stolice u zadnjih par godina, zadnjih godinu dana imam Markusa i stolac je odlican.
stops je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2020., 17:55   #2416
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,071
Citiraj:
Autor marke Pregled postova
Ljudi, brzinsko pitanje, budući da je sad u Ikei Markus kožni na akciji, dali to svakako preporučujete ispred Jyskovog Gadbjerga?

Cijene su tu negdje, sjedio sam na Gadbjergu i stvarno je udobna, samo se pitam za kvalitetu i trajnost. Na Markusu sam sjedio prije dva mjeseca, ali jako kratko i nije mi sad ostala u sjećanju kao super udobna, ali planiram otići do Ikee ovaj tjedan još jednom provjeriti.
Nestao je taj Markus na akciji jučer rano ujutro.
Mislim da ga nitko s foruma nije uspio kupiti jer su imali cijelih 6 komada, tako da ga trenutno nema.
robimarko-bug je offline   Reply With Quote