Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.03.2008., 13:08   #31
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Ma nemoj molim te? A koji su to?

Raznorazni sajmovi (ali vjerojatno tada firma placa, ali mozda je covjek one man company, pa hoce ustedit), potraga za boljim poslom aka job interview, visit buducem faksu na kojem ce odsluzit doktorat, mozda undergraduate study, posjeta obitelji ili online prijateljima... a kao sto je kolega dokazao cak i LAN Party moze biti razlog

aw btw... neces valjda svoj komp nosit u avion? ako hoces svakako ga rastavi na sastavne dijelove i sve ih upakiraj u 10 slojeva spuzve
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2008., 14:40   #32
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
Necu nosit, ima tamo sve, to je u nekom Cinestar/WZZRD centru.
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2008., 19:25   #33
Serafian
D&D
Moj komp
 
Serafian's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb - Jastrebarsko
Postovi: 155
avio karte

ako netko ima iskustva s tim, a vjerujem da ima, kako najjeftinije do new yorka

znači zanima me povrtana karta od zg do new york

presjedanja nisu bitna, što se mene tiče može i 10 puta samo da je što jeftinije, htio bi bratiću u posjet

hvala unaprijed
Serafian je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2008., 11:43   #34
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ništa nego tenisisce na noge, i put agencija po gradu, najviše ti ih ima u Praškoj prema Zrinjevcu i oko trga, a i na netu se dade dosta toga nać..

no sve ti je to tu negdje.. gledaj možda da ti je polazna stanica ljubljana, zna bit jeftinijie, no moraš sam do ljubljane doć nekako..

e da, evo ovdje čisto da se orijentiraš za cijene.. no može se nać i malo jeftinije.. www.aviokarte.hr
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2008., 11:52   #35
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Serafian Pregled postova
ako netko ima iskustva s tim, a vjerujem da ima, kako najjeftinije do new yorka

znači zanima me povrtana karta od zg do new york

presjedanja nisu bitna, što se mene tiče može i 10 puta samo da je što jeftinije, htio bi bratiću u posjet

hvala unaprijed
Telefon u ruke i peri deri. Ima milijun opcija, pitanje je koliko ti mozes mijenjati plan puta (dan ili dva prije ili poslije moze znaciti i par stotina USD).

Isto kao sto kaze gabre, vidi s Adriom za cijene iz Ljubljane (ja letio par puta preko bare s razlikom u cijeni do 300 USD). Ima shuttle (bar je bio) iz Zagreba.

Neka ti odmah daju cijene sa svim taksama, pazi da ne naletis na cijenu od "samo" 500 USD, a sitnim slovima pise "bez ikakvih taksi".

Edit: Nemoj zazivati puno presjedanja, to moze biti jako problematicno.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2008., 14:08   #36
Serafian
D&D
Moj komp
 
Serafian's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb - Jastrebarsko
Postovi: 155
ma meni niš ne znači ni tjedan dana, smještaj imam tamo kad dođem, tak da hvala, budem išo pogledati po gradu da nađem najjeftinije
Serafian je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2008., 14:19   #37
killerbee
Wannabe Pilot
Moj komp
 
killerbee's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: High In The Sky
Postovi: 486
Ja sam prošle godine letio iz Zagreba preko Parisa do New Yorka, te od Chicaga preko Parisa do Zagreba za 550 eura sa svim taksama s Air Franceom. Rezervirao sam 6 mjeseci unaprijed.
killerbee je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2008., 16:23   #38
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
e da, presjedanje može biti ubitačno, vjeruj mi ne želiš biti negdje u europi na aerodoromu sa svim kuferima 8 sati, ne možeš se otić ni popišat..
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 10:41   #39
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Kao prvo sorry šta dižem ovako staru temu,al me zanima,kolko je vas imalo iskustva sa ryan airom??Kako ide cheking,plaćanje,podizanje karata i slično?
Trebao bi rezervirati let za 3 ili više osoba u 9 mjesecu za London,i najeftinija povratna me izađe cca 85e u tom razdoblju,pa me zanima dali ima koja još jeftinija firma za letove,ili je to to(razdoblje od 8-11.09.09)
Još me zanima dali je ta cifra koju ti on izbaci konačna ili te još oderu na airodromu?torbe i slične stvari nećemo nosit.
I još,u onom boxu za kliknut di piše dali sam EU/EEA citizen šta kliknut yes ili ne?
Još jednom isprika za podizanje ovako stare teme.
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 12:23   #40
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor s.u.l.e.l.u.s Pregled postova
Kao prvo sorry šta dižem ovako staru temu,al me zanima,kolko je vas imalo iskustva sa ryan airom??Kako ide cheking,plaćanje,podizanje karata i slično?
Trebao bi rezervirati let za 3 ili više osoba u 9 mjesecu za London,i najeftinija povratna me izađe cca 85e u tom razdoblju,pa me zanima dali ima koja još jeftinija firma za letove,ili je to to(razdoblje od 8-11.09.09)
Još me zanima dali je ta cifra koju ti on izbaci konačna ili te još oderu na airodromu?torbe i slične stvari nećemo nosit.
I još,u onom boxu za kliknut di piše dali sam EU/EEA citizen šta kliknut yes ili ne?
Još jednom isprika za podizanje ovako stare teme.
letio sam s njima 8 puta,a 2 puta s british airwaysom...u usporedbi s britishom,nikakve razlike...s Ryan Airom sam imao i ugodniji let s obzirom da su me zadnja 4 puta čekali potpuno novi avioni.odi na njihovu web stranicu i tamo kupiš karte,online!Malo mi je sumnjiva ta povratna od 85 EU,rekao bi da nema šanse da je tako skupo!Pogotovo ako sada kupuješ.Provjeri na njihovoj web stranici cijene...od ostalih imaš easy jet,meni brat stalno leti s njima kada ide u london...da ne spominjem drugi dio obitelji koja živi i radi u londonu,idu samo ryanom i easy jetom.

Od kuda bi ti letio?
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 16:05   #41
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Nece te dodatno oderati, osim ako ne placas Diners karticom, ove ostale uzimaju sitnu proviziju.Kada ispunis sve trazene podatke dobiti ces konacnu cifru koju ce ti skinuti sa racuna.Nakon toga oni ti posalju kartu na mail adresu, koju isprintas i predas je na salteru prilikom dolaska u zracnu luku od koje kreces.Moras biti u njoj sat vremena prije leta.Inace imas pravo na besplatnu osobnu prtljagu koju mozes unesti u avion.Jedini dodatni trosak ti je karta ( vlak ili autobus ) od Stansteda do Londona, nju kupi u avionu i to povratnu jer je jeftinija.Nisi Eu gradjajnin i kliknes na ne.To ti je zbog toga jer EU gradjani ne prolaze emigratsku kontrolu koji ostali moraju proci.U avionu ces dobiti jedan karton i na njemu trebas ispuniti trazene podatke i predati ih na emigratskoj kontroli koju moras proci u zracnoj luci u Stanstedu, te ce ti djelatnica kontrole uputiti jos koje pitanje na koje joj moras odgovoriti.Buduci da vidim da si iz Matulja, najvjerovatnije ces ici iz Trieste ili Pule.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 16:15   #42
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Nece te dodatno oderati, osim ako ne placas Diners karticom, ove ostale uzimaju sitnu proviziju.Kada ispunis sve trazene podatke dobiti ces konacnu cifru koju ce ti skinuti sa racuna.Nakon toga oni ti posalju kartu na mail adresu, koju isprintas i predas je na salteru prilikom dolaska u zracnu luku od koje kreces.Moras biti u njoj sat vremena prije leta.Inace imas pravo na besplatnu osobnu prtljagu koju mozes unesti u avion.Jedini dodatni trosak ti je karta ( vlak ili autobus ) od Stansteda do Londona, nju kupi u avionu i to povratnu jer je jeftinija.Nisi Eu gradjajnin i kliknes na ne.To ti je zbog toga jer EU gradjani ne prolaze emigratsku kontrolu koji ostali moraju proci.U avionu ces dobiti jedan karton i na njemu trebas ispuniti trazene podatke i predati ih na emigratskoj kontroli koju moras proci u zracnoj luci u Stanstedu, te ce ti djelatnica kontrole uputiti jos koje pitanje na koje joj moras odgovoriti.Buduci da vidim da si iz Matulja, najvjerovatnije ces ici iz Trieste ili Pule.
koliko ja znam ako leti iz non-eu zemlje onda se vodi kao non-eu,a ako leti iz eu onda komotno moze stavit eu jer je određenu kontrolu prošao ulaskom u eu (slovenska granica)

ja nisam nista morao ispunjavat niti oznacavat tog tipa "eu ili non eu"

btw sulelus jedan savjet...ja sam nedavno po povratku iz barcelone imao 6kg više u torbi od dozvoljenog,platio sam to 90 eura!

hint: stavi još jednu torbu u torbu pa prijavi u povratku još jednu za 20 eura ili koliko već i imas 18kg dozvoljene težine
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 16:53   #43
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
koliko ja znam ako leti iz non-eu zemlje onda se vodi kao non-eu,a ako leti iz eu onda komotno moze stavit eu jer je određenu kontrolu prošao ulaskom u eu (slovenska granica)
Velika Britanija kao i Republika Irska nisu u Sengenskoj zoni, zato svi putnici koji dolaze sa putovnicama koje nisu EU prolaze dodatnu kontrolu.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 18:34   #44
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Velika Britanija kao i Republika Irska nisu u Sengenskoj zoni, zato svi putnici koji dolaze sa putovnicama koje nisu EU prolaze dodatnu kontrolu.
jasno,ali ne sjecam se da sam oznacavao to eu - non eu prilikom kupovine karata... u engleskoj samo uzmu putovnicu i pitaju zasto si ovdje itd i sve ok
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 21:13   #45
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Našao sam povratnu iz trevisa za 60e.
Uglavnom 4eura samo karta,a ostalo otpada na takse.8 krećem,a 10og sam doma.
Kolko gledam za te datume Trst i Pula su dosta već sada skupi,pretpostavljam zbog tekme u Londonu 9og.Tako da vidim da je treviso(venezia) nabolja varijanta.Dali se ruksak računa kao torba ili se on ne plaća?
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 23:21   #46
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor s.u.l.e.l.u.s Pregled postova
Našao sam povratnu iz trevisa za 60e.
Uglavnom 4eura samo karta,a ostalo otpada na takse.8 krećem,a 10og sam doma.
Kolko gledam za te datume Trst i Pula su dosta već sada skupi,pretpostavljam zbog tekme u Londonu 9og.Tako da vidim da je treviso(venezia) nabolja varijanta.Dali se ruksak računa kao torba ili se on ne plaća?
1 ruksak ide u avion po osobi do 6kg ako se ne varam,besplatno...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 00:09   #47
Tichma
Premium
 
Tichma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 164
bas sam i ja gledao za letove u 9 mjesecu do londona i kod ryan air-a i kod easy jet-a povratna karta dali od zadra ili od splita je oko 200e, pa me zanima imal ista jeftinije, ili su cijene takve jer je tada tekma ?
Tichma je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 00:57   #48
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Citiraj:
Autor Tichma Pregled postova
bas sam i ja gledao za letove u 9 mjesecu do londona i kod ryan air-a i kod easy jet-a povratna karta dali od zadra ili od splita je oko 200e, pa me zanima imal ista jeftinije, ili su cijene takve jer je tada tekma ?

Trst 85eura 9 polazak oko 14 sati,10og dolazak ujutro oko podne.
Treviso je 8og polazak i 10og dolazak 58e

Govori mi frend,oni su sad za barcelonu rezervirali,i kada su prvi put gledali bila e cca100e karta povratna.I najedamput se spustila na oko 50e.tako da neznam sada dali se možda isplati čekati.

@Thoroughbred B - Hvala.Još ću vidjet,dali ću torbu uzimati ili ne;pošto mislim da je tih 6kg čisto dosta,za par kutija cigara i nešto sitno robe.
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 01:32   #49
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor Tichma Pregled postova
bas sam i ja gledao za letove u 9 mjesecu do londona i kod ryan air-a i kod easy jet-a povratna karta dali od zadra ili od splita je oko 200e, pa me zanima imal ista jeftinije, ili su cijene takve jer je tada tekma ?
to im nisu česte linije pa su iz tog razloga skupe...

recimo aerodrom Treviso (spada pod veneciju) je mali aerodrom koji je u funkciji zahvaljujuci ryan airu...95% letova s tog aerodroma je ryan air,moze se reci da je to zapravo aerodrom ryan air-a

ja i draga smo iz trevisa prije 3 mjeseca letili za barcelonu,gironu,povratna je bila besplatna dok je 30 eura kostala karta za BCN

sulelus => samo pazi u toj torbi ne smiješ nositi škarice,vodu,hranu,nikakve predmete koji se mogu upotrijebit i za otmicu aviona itd , dosta rigorozno,ne pada mi pamet sad sto sve ne smijes ali hlače,majicu,donje rublje,tenisice itd sigurno možeš,recimo upaljač ne možeš,dezodorans,sprej,bilo sto od toga ne smiješ,britvicu za brijanje...čisto da te upozorim ako uzimaš ruksak.Ali gledaj ovako,ja imam putnu torbu ali onako manju,no ipak je dosta velika,ide bez beda u avion,savršeno paše dimenzijama 55cm x 40cm x 20cm koje su kao neki maksimum,eh da,10kg mozes natrpat...sad gledam
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 08:26   #50
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor s.u.l.e.l.u.s Pregled postova
Našao sam povratnu iz trevisa za 60e.
Uglavnom 4eura samo karta,a ostalo otpada na takse.8 krećem,a 10og sam doma.
Kolko gledam za te datume Trst i Pula su dosta već sada skupi,pretpostavljam zbog tekme u Londonu 9og.Tako da vidim da je treviso(venezia) nabolja varijanta.Dali se ruksak računa kao torba ili se on ne plaća?
U trosak stavi i parkiranje auta u zracnoj luci.Cijene se mjenjaju svako toliko, pa prati i cijene u Trieste i u Puli.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 13:21   #51
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
U trosak stavi i parkiranje auta u zracnoj luci.Cijene se mjenjaju svako toliko, pa prati i cijene u Trieste i u Puli.
A valjde će siroče netko vozit do aerodroma u trevisu je cijena bila kada smo isli u barcelonu oko 85 eura za 12 dana,na otvorenom... ALI,ima oko 20 parking mjesta aerodrom je presmjesno mali... postoji parking van aerodroma - od aerodroma (kojeg naplacuju),pa vas odvedu na aerodrom.U biti,ta cijena vrijedi za taj parking...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 13:36   #52
Gjuro
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Meni treba da Hanovera let, CEBIT majka
Kako najeftinije proci
Gjuro je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 14:11   #53
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Gjuro Pregled postova
Meni treba da Hanovera let, CEBIT majka
Kako najeftinije proci
Imas iz Rijeke za oko 90 eura povratna karta, sa TUIFly.Samo si mogao napisati i koji datum ti treba.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 15:45   #54
Fazer_os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 100
Već nekoliko puta sam putovao tim jeftinim letovima i sad rezervirali 10 karata za barcelonu (wizz air) za tekmu u andori... i sve prošlo ok, cijena povratne iz temišvara 40 €, reko ludnica... Kad sad slučajno jedan dan otišao na stranicu vidjet stanje rezervacije kad ono otkazan naš let za natrag!!! NIkakvu obavijest nismo dobili, NIŠTA! Sasvim slučajno sam to saznao... Cijeli dan se zaj****** da ih dobijem na telefon, pola govornih automata ne radi, dobijem ih jedva jedvice neki call centar u mađarskoj i ovaj mi kaže nazovite malo kasnije sustav nam je u kvaru.. Uglavnom živa KATASTROFA... Sreća pa još nismo hostele rezervirali jer će nam izgleda zamjenit karte za let 2 dana kasnije (za natrag)... Uglavnom moja preporuka je ako puno ranije rezervirate karte da s vremena na vrijeme pogledate stanje rezervacije....
Fazer_os je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 21:23   #55
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Ja sam rezerviro,išo sam na online chek in,i za to eu passport sam moro kliknut yes,jer mi no nije dalo.
koja je dalje procedura?
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 22:14   #56
Fazer_os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 100
Citiraj:
Autor s.u.l.e.l.u.s Pregled postova
Ja sam rezerviro,išo sam na online chek in,i za to eu passport sam moro kliknut yes,jer mi no nije dalo.
koja je dalje procedura?

ja kada sam probao nije bio moguć on-line check in za non eu građane, e sad ne znam da li se nešto promjenilo ali očito nije.. iako ne kužim zašto bi to sada radio, imaš rezervaciju, poneseš ju 2 sata ranije na aerodrom i čekaš check in za svoj let i to je to
Fazer_os je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2009., 00:36   #57
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Citiraj:
Autor Fazer_os Pregled postova
ja kada sam probao nije bio moguć on-line check in za non eu građane, e sad ne znam da li se nešto promjenilo ali očito nije.. iako ne kužim zašto bi to sada radio, imaš rezervaciju, poneseš ju 2 sata ranije na aerodrom i čekaš check in za svoj let i to je to

A pitanje,pošto sam ja odabro več da ću se online check-in napraviti,a ne napravim ga prije leta,nego dođem sa papirima na airodrom,dali mogu to na šalteru obaviti ili?
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2009., 15:55   #58
Fazer_os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 100
Citiraj:
Autor s.u.l.e.l.u.s Pregled postova
A pitanje,pošto sam ja odabro več da ću se online check-in napraviti,a ne napravim ga prije leta,nego dođem sa papirima na airodrom,dali mogu to na šalteru obaviti ili?

Hmm.. mislim da bi mogao doći s rezervacijom i normalno prije leta obaviti check in, ali možeš im poslati mail s upitom da budeš siguran!
Fazer_os je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2009., 21:30   #59
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor s.u.l.e.l.u.s Pregled postova
A pitanje,pošto sam ja odabro več da ću se online check-in napraviti,a ne napravim ga prije leta,nego dođem sa papirima na airodrom,dali mogu to na šalteru obaviti ili?
mail koji si dobio od Ryana mailom i na kojem je neki kod isprintas i sa njim otidjes do saltera u zracnoj luci, tamo ce ti dati kartu sa kojom ides kroz rengen kontrolu i udjes u prostoriju iz koje ces uci u avion kada on dodje na stajanku.Prije prolaska kroz gate dajes tu kartu koju si dobio na chek in djelatniku/ci koja ce biti na gateu i nakon toga ulazis u avion i sjedas gdje ti osoblje aviona kaze.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2009., 11:14   #60
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
i još jedno....kolko treba ryanu da dođe na naplatu na karticu?
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na