Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.02.2013., 15:28   #1
KoKy21
Registered User
Moj komp
 
KoKy21's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Livno
Postovi: 24
Question Prestigio 5880 ultra duo tablet

Pozz svima
Ovako imam vise problema sa svojim tabletom koji sam tek nedavno dobio prije otprilike tjedan dana i vec se pokvario....


1.Znaci doso mi je na njemu android 4.0 i hajde sad moze se nadigradit na 4.1 i tamo skinem taj Firmware na njihovoj stranici i imaju upute i sve i probam to instalirat sad, imale su neke upute ali nisam radio po njema bas sve, ugl. ubacim sd card i pise nadena datoteka za nadogradnju i instaliram to i pise tamo fino android 4.1.1 ok sup sve i bio sam jos probo po njihovim uputama drzeci onu volume - tipku mislim ali nis se ne dogada ili sam ja krivo skonto ili .... i ugkavnm na drugi sam nacin instaliro i sad da udem u google play pise unfortunely application google play has stopped working nes slicno i nece sad probo sam clear cache i deinstalirat azuriranja ali nece

2. Upalim ga 3 dan sto sam ga kupio i udem u fb kad zamrznu i nis nemozes poslje pritisnem cackalicom onaj reset button i ponovo kad se upali ide sve normalno i evo sad mi se jos desava da zamrzne sad zasto nez moze bit zbog baterije jer sam bio na njemu kad sam ga prvi put punio pa sr mozda nije dobro formirala baterija uglavnm ne razumim se uto i sad mi nekad zaledi....

Znaci sad imam tih problema ali vecinom radi dobro tablet, molim vas ako ikako mozete da mi probate pomoc i cuo sam neki govore i da se moze uradit hard reset valjda se tako kaze mozda da to probam pa vidim. Ali vi bolje znate to valjda. .
KoKy21 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2013., 18:22   #2
Makaveli2
Premium
Moj komp
 
Makaveli2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 100
"...imale su neke upute ali nisam radio po njima bas sve..."

To ti je odgovor, kao da si instalirao Windows na PC ali se nisi držao baš svih uputa, pa ti sad komp djelom ne radi.

I baterija nema veze s tim, to ti sa sigurnošću mogu reć.

Zadnje izmijenjeno od: Makaveli2. 01.03.2013. u 23:12.
Makaveli2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na