Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.09.2022., 22:51   #9421
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Ima netko Xiaomi 12x? Vrijedi li novce koje košta? Zanima me iskustvo iz prve ruke..a da je mob noviji i compact, koliko to može biti u današnje vrijeme.
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2022., 17:08   #9422
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 391
Da li je netko uspio rjesiti problem sa povremenim preskakivanjem zvuka ba BT slusalicama na stock romu?
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2022., 19:25   #9423
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178
da.
Odeš u Developer settings -> Turn off A2DP hardware offload.
To bi ti trebalo riješiti problem.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2022., 21:01   #9424
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor NeooS Pregled postova
Ima netko Xiaomi 12x? Vrijedi li novce koje košta? Zanima me iskustvo iz prve ruke..a da je mob noviji i compact, koliko to može biti u današnje vrijeme.
Evo ja koristim već 2mj. Meni je na njemu sve do jaja osim glupih bugova kojih se ne mogu riješiti (još jedino nisam probao hard reset jer mi se to ne da), a to je da otkako sam na početku postavio notifikacije (čitaj, melodije zvona za individualne kontakte, melodije za pojedine aplikacije tipa email, wocap...) neke od njih su se vratile na defoltne, a neke su ostale kako sam ih postavio, ali problem je u tome da ih ne mogu više promijeniti.
Jednostavno kada probam ući u opcije mijenjanja audio postavki bilo koje vrste, aplikacija samo kreša na način da me vrati na prethodni menu i povrmeno čak izbaci report da pošaljem, i iako sam poslao već nekoliko puta, ništa se nije promijenilo.
I drugi bug je da se povremeno, GOOGLE Discover stranica/opcija koju imam kada swajpam udesno, zna prestati raditi, odnosno ja swajpam ali ono se ponaša kao da je isključeno (ali to je barem lako vratiti u 3 koraka u opcijama i onda opet radi neko vrijeme).
Sve ostalo, meni je odlično, od kamere, do ekrana (iako je zakrivljen što bi mijenjao za ravni, ali ajde) do baterije koja je true 24h baterija, barem meni.

E sada, da li to nekome i koliko vrijedi, to će biti odluka svakoga zasebno.
Eto, nadam se da sam pomogao malo.
E da, i ovaj uži formfaktor je meni odličan jer imam male šake i sada kada uzmem u ruke nečiji "normalni" uređaj, kao da sam primio ciglu
Sve je stvar navike.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2022., 21:31   #9425
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 391
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
da.
Odeš u Developer settings -> Turn off A2DP hardware offload.
To bi ti trebalo riješiti problem.
hm...kliknem na to kaze da je potreban reset da se promjeni i nakon reseta je i dalje upaljeno.
Uopce ne zeli ugasit.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2022., 21:58   #9426
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178
e pa ne znam šta da ti kažem
Restart mobitela je potreban, no nakon toga treba biti upaljena kvačica
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2022., 08:05   #9427
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Eh, morao sam nešto bloat aplikacija počistit, genshin impact, facebook i ono gofno od wallpaper carousel.
Na koji način si micao?
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2022., 11:27   #9428
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Citiraj:
Autor tuna3 Pregled postova
hm...kliknem na to kaze da je potreban reset da se promjeni i nakon reseta je i dalje upaljeno.
Uopce ne zeli ugasit.
Ni meni ne ostaje ta opcija ukljucena nakon restarta (Andr. 11, MUI 12.5.1) Mozda ovisi o modelu moba...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2022., 15:04   #9429
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor BoTiA Pregled postova
Javi za koji dan koliko ti baterija traje
Evo, baterija mi izdrži radni dan bez problema, dakle sad sam na 63%, na prošlom mobitelu bi bio na 20-25% uvrh glave.
E sad, nije ova baterija čudo, nego eto, po meni, izdržat će vam dan bez razmišljanja.
Dakle, dva sima, sat i pol poziva sve skupa, SOT trenutno na 2h15m, i dosta prčkanja po mobitelu jer još nalećem na stvari koje treba podesit.
Ovo sve, jutros u 07:00 skinut s punjača na 100%.
I puni od 0-100% za kakvih 40 minuta. Punjač stvarno leti.
Dodatno sam ugasio vowifi, po difoltu upaljeno, evo prvi mob na kojem mi to uopće funkcionira, nisam zadovoljan kvalitetom poziva i ugasio.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2022., 17:05   #9430
O_D_E_Z
Premium
 
O_D_E_Z's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: eg
Postovi: 133
Dali Xiaomi ima opciju sheranja WIFI ja kod hotspota ?
Cinimise da je vecina starijih modela mobitela to imala, nisam siguran.
Ali sam siguran da ga je moj stari Xiaomi Mi 6 imao ! To je vrijedilo zlata... (opcija da se WIFI konekcija s jednog moba moze sherat na ostale uredjaje)

Sad gledam nijedan novi mob to skoro nema !!?? Kazu treba se sezat sa rootanje itd .. Al to mi ne igra jer onda dosta aplikacija ne mozes instalirat na rootani uredjaj takvi ...
Recimo dosta banking aplikacija ne podrzava da se instaliraju na rootani uredjaj. Neznam jeli ima kakav workaround, ali je komplikacija zesca !
__________________
O_D_E_Z je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2022., 09:33   #9431
schjor
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Slavonija
Postovi: 75
[QUOTE=O_D_E_Z;3626523]Dali Xiaomi ima opciju sheranja WIFI ja kod hotspota ?
Cinimise da je vecina starijih modela mobitela to imala, nisam siguran.
Ali sam siguran da ga je moj stari Xiaomi Mi 6 imao ! To je vrijedilo zlata... (opcija da se WIFI konekcija s jednog moba moze sherat na ostale uredjaje)

Sad gledam nijedan novi mob to skoro nema !!?? Kazu treba se sezat sa rootanje itd .. Al to mi ne igra jer onda dosta aplikacija ne mozes instalirat na rootani uredjaj takvi ...
Recimo dosta banking aplikacija ne podrzava da se instaliraju na rootani uredjaj. Neznam jeli ima kakav workaround, ali je komplikacija zesca

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
schjor je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2022., 16:12   #9432
p3c3k
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 126
Na 13.0.7 ako sam spojen na Wi-Fi i upalim Hotspot, najnormalnije sharea Wi-Fi mrezu.
Nikakve dodatne opcije ne postoje.

Mi 11 Ultra je u pitanju
p3c3k je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2022., 16:46   #9433
O_D_E_Z
Premium
 
O_D_E_Z's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: eg
Postovi: 133
Citiraj:
Autor p3c3k Pregled postova
Na 13.0.7 ako sam spojen na Wi-Fi i upalim Hotspot, najnormalnije sharea Wi-Fi mrezu.
Nikakve dodatne opcije ne postoje.

Mi 11 Ultra je u pitanju
Pas mater ...
Provjerit cu u ducan jel Xiaomi Mi 12 ima tu opciju .. Ako ima .. mjenjam ovo govno Samsungovo ...
Ako itko zna kakvi jos manji kompaktniji, treba mi samo da ima opciju sheranja WIFIja preko hotspota !
__________________

Zadnje izmijenjeno od: O_D_E_Z. 27.09.2022. u 17:07.
O_D_E_Z je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2022., 17:06   #9434
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178
ček ček ček.
Mobitelom si spojen na Wifi i onda ti želiš taj isti WIFI sherati?
ili sheraš svoj mobilni internet preko WIFI hotspota koji si diga?
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2022., 17:19   #9435
O_D_E_Z
Premium
 
O_D_E_Z's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: eg
Postovi: 133
Spojis se mobitelom na WIFI i onda taj isti WIFI sherash ! (ne GSM konekciju)

Problem mi je kod laptopa da zna zezat kod spajanja na razne wifi jer u laptope ugrajuju raznorazne jeftinjare od wifi kartica. (atheros neki modeli zezaju itd ...dok je Intel vecinom OK)
Pa ako routeri nisu podeseni kako treba ili je nered kod bezicnih mreza, wifi od laptopa luduje .. puca veza.. ili nekad nece da se spoji bez reseta routera itd. Dok mobiteli vecinom nemaju taj problem kolik osam primjetio (ili rijetki) jer valjda ugradjuju i optimiziraju wifi puno bolje...

E sad kod Xiaomija mog starog (Mi6) bi se spojio na WIFI i sherao taj isti WIFI na svoja 2-3 uredjaja .. PA ako i neki zablesi .. mogao bih restartirati mobitel ... I vidjeti do cega je .... Ali sjecam se da je radio ko AP samo tako !

To kad putujes je esencijalno da imas tako vise opcija a ne da si osudjen na jedno ...
Mislio sam da to svi mobiteli imaju .. Kupio Samsung kao ono ... nema ! Doduse nije mi imao ni Sony ... Truba ! Jos Xiaomi redovita ima dual SIM tray (za razliku od Samsungovih jacih modela) Sto kad putujes spasava stvar !
__________________

Zadnje izmijenjeno od: O_D_E_Z. 27.09.2022. u 17:29.
O_D_E_Z je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2022., 17:48   #9436
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 650
Citiraj:
Autor O_D_E_Z Pregled postova
Problem mi je kod laptopa da zna zezat kod spajanja na razne wifi jer u laptope ugrajuju raznorazne jeftinjare od wifi kartica.
Ako već imaš problema s time, jel ti nije jednostavnije nabavit neki usb adapter, a disejblat taj ugrađeni?
Npr.
https://www.protis.hr/products/detai...m_medium=click

Ti hotspotovi preko mobitela jako troše bateriju pa nisu baš praktični za duže korištenje.
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2022., 18:28   #9437
O_D_E_Z
Premium
 
O_D_E_Z's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: eg
Postovi: 133
Bas zelim izbjegavat usb adaptere i to ... Mob ko hotspot je najbolja stvar. Ustekas ga na USB C stavis negdje sa strane i miran si ...
Dobar je jer u mobitele ubacuju puuuno bolje stvari nego u ove jeftine USB wifi adaptere i slicno !

Inace kupio sam TP link jedan s ekstenom antenom (wifi dongle) i mogu reci da je teski shit !

TP-Link Archer T2U Plus AC600 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter

Antena je od najgore vrste a i cinimise chipset da je smece ...
To je dobro samo inhouse use . .di nema preklapanja mreza i gdje moze birat gdje ces sta stavit i kako podesit i kad je nekoliko metara daleko jedno od drugog (a cinimise da im je to bila i namjena, da ljudi izbjegnu kabel na kratke udaljenosti)

Imao sam WIFI dongle (ALFA WIFI Adapter RTL8187) od 1W (sto je zabranjeno u EU cinimise) davidis kako se taj spaja na sve i svasta i ne puca !
aL kosta i nezgrapan je sa svim tim kabelima i antenom !
__________________
O_D_E_Z je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2022., 20:57   #9438
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Ček malo, zašto bi shareao wifi na koji si spojen mobitelom?

Ako se već mobitel može spojiti, u čemu je problem spojiti i ostale uređaj na taj isti wifi.

To o čemu pričate bi trebala biti wifi repeater opcija, a to koliko znam nema nijedan mobitel.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2022., 21:24   #9439
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178
evo gledam po netu, čini se da zaista ima tih opcija
Prvi put da čujem da to postoji, ali eto - postoji.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2022., 22:33   #9440
O_D_E_Z
Premium
 
O_D_E_Z's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: eg
Postovi: 133
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ček malo, zašto bi shareao wifi na koji si spojen mobitelom?

Ako se već mobitel može spojiti, u čemu je problem spojiti i ostale uređaj na taj isti wifi.

To o čemu pričate bi trebala biti wifi repeater opcija, a to koliko znam nema nijedan mobitel.
Zato jer na ostalim uredjajima u kojima su jeftinije wifi komponente, veza zna pucat ili se ne moze spojit uopce.
I kad se napravi WIFI share (mob. kao repeater) sve radi super. (bar je namom Xiaomiju radilo, dok je sve ostalo stekalo)

Ovo je pre-odlican feature I neznam zasto to nema vecina mobitela !? Ocito ima tu opciju ali je zakljucana dok se mobitel ne unlocka...
Kad putujes redovito nailazis na jako lose konfigurirane WIFI mreze sa jako losom opremom na koju se mozes spojit s novijim mobitelima ali sve ostalo tipa PC laptop, TVstick, low budget tablet i slicno zna stekat .. Nije pravilo al kad se desi tuces glavom u zid!
I u zadnje vrijeme se cesce i cesce desava ...

BTW kako se zove taj feature, znam da je WIFI repeat mode ... Ali pod cime trazit dal iili nema neki mob. to podrzano ?

I jos jedna stvar zbog kojih cu preci na kineza Xiaomij-a...je:
Flip 3 mob od 1000$ ne moze da koristi ona USB to 3.5mm standardni audio converter ! Nego mora Samsungov ! Bogte kad sam to shvatrio poludio sam ...
Ia bi mogao koristiti nekakav DAC na tom USB-C prikljucku (onaj mini DAC amplifier koji ti poboljsa zvuk znacajno zvuk na 3.5mm izlazu) mora se ulazit i kopat po Developer Options u Settings .. Pola dana sam izgubio dok nisam shvatio zasto ne radi !
Umjesto da je sve nekako backward compatibile ili bolje i da radi out of the box .. Platis 1000$ i na kraju krucijalne i bazicne takve stvari ne rade ! Nego moras kupovat neke "official" dongles ... Katastrofa !
__________________

Zadnje izmijenjeno od: O_D_E_Z. 27.09.2022. u 22:54.
O_D_E_Z je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 08:27   #9441
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
11 Lite 5G NE, isključio mobilne podatke, upalio tethering i rekao kolegi nek se spoji - internet mu je radio normalno i nije mi progutao promet. SW je 13.0.9 Global
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 12:25   #9442
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Napravio istu stvar na xiaomi 12 lite. Radi.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 12:53   #9443
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
O_D_E_Z je u pravu imao sam i T4U i T2U i jos pun k stickova sam promjenio i ne radi uopce jer mi neki od susidnih routera svakih x minuta pošalje 802.11k paket, koji zblesi te Realtek jeftinjare od čipova, makar nisu spojeni na njega, i triba im po 5 sekundi da dođu sebi, ja sam se izludio misecima i došao do Senior TP Link Engineera koji mi je objasnio situaciju i rekao da oni tu ne mogu ništa jer je to na realtekovoj strani, i preporucio mi da uzmem nešto sa intel chipom, a to je u njih samo PCIe kartica stickova nemaju....

Tako da razumim O_D_E_Za u potpunosti i nisam ni ja znao za taj feature u non routed uređaja ali to je stvarno top i moze spasit situaciju!
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 13:43   #9444
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178
ja obilčno u tom slučaju uključim mobitel u komp sa kabelom i koristim ga kao usb tether.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2022., 11:30   #9445
lord051
Premium
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 442
Pozdrav...

uredjaj MI 11 lite 5g, kao grom iz vedra neba, "fingerprint sensor" prestao potpuno radit, nakon par tutoriala sta sam iskopao na netu, nista ne pomaze nazalost. Citam, da je valjda ipak hardware u pitanju.

Ima li netko kakav savjet, tj preporuku, ili slicno?

Pozdrav
lord051 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2022., 07:59   #9446
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Isti mobitel, primjetio sam da povremeno mi tipka za otključavanje/zaključavanje (gdje je i fingerprint senzor) jedan pritisak zabilježi kao dva, pa mi pali bljeskalicu. Čini mi se da me čeka ista sudbina kao i tebe
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2022., 08:15   #9447
lord051
Premium
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 442
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Isti mobitel, primjetio sam da povremeno mi tipka za otključavanje/zaključavanje (gdje je i fingerprint senzor) jedan pritisak zabilježi kao dva, pa mi pali bljeskalicu. Čini mi se da me čeka ista sudbina kao i tebe
hm, ne mora znaciti. kod mene, konkretno, do tog dana NIKAD nikakvih problema nije bilo. Samo, jedan dan, fingeprint prestao raditi u potpunosti, a takodjer ga ni u postavkama ne nalazim vise, zbog cega sam pomislo da je software u pitanju, probao sam par tutorial i nista, izgleda da bih trebao minimlano napravit "factory reset" a to mi trenutno nije jednostavno za izvest zbog svega sta mi je na mobu setaupirano...

medjutim, prema onom sta sam dalje pronasao, moguce i da je do hardwarea...
lord051 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2022., 14:03   #9448
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Pitanje vezano uz Note 11 Pro 5G

Prije 11 sam koristio Note 9 Pro, kad bih otvorio telefonski imenik i poceo pretrazivati npr "links" telefon bi pokazao kontakt s brojem telefona iako Links nije u mom imeniku. Pretpostavljam da je vukao podatke s google mapsa.
11 Pro nikako ne mogu natjerati da to radi.

Zna li netko o cemu se radi?
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2022., 15:33   #9449
BoTiA
Registered User
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 215
Citiraj:
Autor Chuby Pregled postova
Pitanje vezano uz Note 11 Pro 5G



Prije 11 sam koristio Note 9 Pro, kad bih otvorio telefonski imenik i poceo pretrazivati npr "links" telefon bi pokazao kontakt s brojem telefona iako Links nije u mom imeniku. Pretpostavljam da je vukao podatke s google mapsa.

11 Pro nikako ne mogu natjerati da to radi.



Zna li netko o cemu se radi?
Mislim da ti je to vezano uz aplikaciju za telefon, znam da Google dialler aplikacija ima postavku da se spaja na internet i pretražuje broj telefona ako on nije u imeniku..
BoTiA je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2022., 21:06   #9450
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Ako misliš na onaj app iz kojeg zoveš tamo sam prekopao sve što sam našao.

Za sad ne radi
Chuby je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na