Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.01.2009., 14:58   #1
igor_003
Premium
 
igor_003's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Kuća
Postovi: 90
black/blank screen problem

nakon nekog rada na kompu bilo to internet, neki drugi soft ili slično pojavi mi se black screen...zanima me kako da riješim taj problem, probao sam sve od skeniranja virusa, vađenja memorije, reinstalacije vga drivera....inače radi se o win xp dark edition...
igor_003 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2009., 19:30   #2
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Citiraj:
Autor igor_003 Pregled postova
nakon nekog rada na kompu bilo to internet, neki drugi soft ili slično pojavi mi se black screen...zanima me kako da riješim taj problem, probao sam sve od skeniranja virusa, vađenja memorije, reinstalacije vga drivera....inače radi se o win xp dark edition...
Je li se to desi svaki put u isto vrijeme?Provao si mjenjat VGA/DVI s drugim kabelom?Ovo sta sam boldao u tvome postu moze lako biti uzrok tvog problema..
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.01.2009., 19:39   #3
igor_003
Premium
 
igor_003's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Kuća
Postovi: 90
Ne, ne događa se u isto vrijeme, ali npr. ako se dogodi ujutro nakon resetiranja komp, komp dalje radi najnormalnije cijeli dan bez pojave black screena....oko kablova nisam ništa mijenjao ali što se tiče win xp dark editiona ista "kopija" je instalirana na laptopu i nikad se nije dogodio niti jedan "pad"....sumnjam da je u nekom software-u problem ali nemogu otkriti u kojem...
igor_003 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na