Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.04.2017., 11:04   #4291
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 674
Code:
============================================================================
    VDSL Training Status:   Showtime
                    Mode:   VDSL2 Annex B
            VDSL Profile:   Profile 8b
            Traffic Type:   PTM Mode
             Link Uptime:   0 day: 0 hour: 1 minute
============================================================================
       VDSL Port Details       Upstream         Downstream
               Line Rate:      0.402 Mbps        2.364 Mbps
    Actual Net Data Rate:      0.374 Mbps        2.321 Mbps
          Trellis Coding:         ON                ON
              SNR Margin:        6.0 dB            6.4 dB
            Actual Delay:          1 ms              4 ms
          Transmit Power:       11.5 dBm          18.2 dBm
           Receive Power:        0.0 dBm           0.0 dBm
              Actual INP:        0.5 symbols       1.0 symbols
       Total Attenuation:       11.7 dB           18.1 dB
Attainable Net Data Rate:      0.383 Mbps        2.474 Mbps
============================================================================
      VDSL Band Status    U0      U1      U2      U3      D1      D2      D3
  Line Attenuation(dB): 38.6     N/A     N/A     N/A    48.6    102.3     N/A   
Signal Attenuation(dB): 38.6     N/A     N/A     N/A    44.1     N/A     N/A   
        SNR Margin(dB):  6.0     N/A     N/A     N/A     6.4     N/A     N/A   
   Transmit Power(dBm): 11.5     N/A     N/A     N/A    18.1     N/A     N/A
Ima netko problema sa iskonom ovo mi je sada MAX
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 12:15   #4292
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Isuse, što je to?
Što ti se dogodilo s paricom?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2017., 12:29   #4293
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 674
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Isuse, što je to?
Što ti se dogodilo s paricom?
Nemam pojma zvao ih, resetirali sve živo i neživo i tako ostalo, prijavili t-comu i sada čekam njih, znači do ponedeljka ništa, možda utorka.
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 14:35   #4294
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
ja sam u bijeloj i uz potpisivanje na 24mj imam vdsl 20 + tel za 165kn, nudili su mi jos i tv za 199kn, al nisam uzeo.
cijenu su mi snizili jer sam im rekao da razmisljam izmedju njih i optime.
evo vidis, a meni su rekli da nam mogu ponuditi paket 20-50 net+tv za 289kn..i ko te jebe. ali doci ce 8i mjesec i drugi ugovor, onda cemo drugacije pricati.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 14:50   #4295
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,535
Hebo ga pa jeftinije te ispadne čak i T-com, i još ako imaš mogućnost možeš uzet VDSL kod njih (pošto si ovdje u bijeloj zoni).
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 14:55   #4296
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
evo vidis, a meni su rekli da nam mogu ponuditi paket 20-50 net+tv za 289kn..i ko te jebe. ali doci ce 8i mjesec i drugi ugovor, onda cemo drugacije pricati.
kod mene je to islo ovako, bio sam na optimi adsl 5mbps paket, ugovor davno isteko. na iskon stranici uzeo paket vdsl 20+ tel, jer je kod optime isti bio 220kn, i 1mbps u uploadu manje. nakon par dana prijavljivanja u iskon zovu me iz optime da vide da sam otisao u iskon i posto imam 14 dana da raskinem nude mi taj paket za 180kn. javljam iskonu da mi je optima ponudila tu cijenu, i drugi dan zovu da mi oni nude za 165. nakon dva mjeseca poslali postom da nude jos i tv za 199kn, al nisam uzeo jer mi ne treba.
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 16:19   #4297
Lodewijk
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Ima li tko sličnih iskustava?

Ugovorili smo, telefonski, s Iskonom "Iskon.NET 20-50" paket na novoj adresi. Pri ugovaranju nam je telefonski rečeno da možemo očekivati brzinu od 30+ mbit/s. Dobili smo potrebnu papirologiju poštom, ali kako se nitko nije javljao neko vrijeme u vezi uvođenja ugovorene usluge nakon više od 2 tjedna kontaktirali smo ih telefonski na što su nam odgovorili da ćemo morati čekati još otprilike dodatna 2 tjedna (znam da je to tehnički unutar propisanog roka, ali 4 tjedna za uvođenje internet usluge djeluje ipak malo pretjerano, ali dobro...).

Međutim, par dan nakon toga konačno su nam odgovorili da oni nisu u mogućnosti ispostaviti dogovorenu uslugu. Kao razlog su naveli "tehničku nemogućnost". Naravno, zanimalo nas je što znači "tehnička nemogućnost". Nisu bili zainteresirani za odgovor na to, posve razumno pitanje, pa smo ih pitali ponovno, da bi oni nakon nekog vremena ponudili neke odgove:

  • Prvo su nam rekli kako je razlog "prevelika udaljenost od centrale" (glupost, riječ je o gusto naseljenom dijelu Zagreba i svi okolo imaju telefon, internet + osobno smo prije živjeli u stanu još malo dalje od te iste centrale i nije bilo problema s uvođenje interneta zbog "udaljenosti od centrale")
  • U drugom navratu smo dobili odgovor da Iskon u tom dijelu grada ima svoju infrastrukturu, ali nešto nije u redu s njom, postoji nekakakv kvar ili što već, a oni to ne mogu ukloniti sami već im za to treba Hrvatski Telekom, a iz HT-a to ne žele učiniti. WTF?!
  • Treći put su krivili nedostatak potrebnih instalacija u kući - to možemo lako provjeriti i to nije istina

Ne znam postoji li mogućnost da se oni lažima pokušavaju izmotati, jer su nam prilikom ugovaranja usluge obećali brzinu koja je ipak vjerojatno prevelika u odnosu na brzinu koja bi trebala biti ostvariva s obzirom na našu udaljenost od centrale?

Možemo li mi ikoga pozvati na red za izgubljeno vrijeme u kojem su nas vukli za nos da bi nas na kraju zasipali polu-odgovorima i lažima? Ima li smisla obratiti se HAKOM-u? Zar u ovoj državi ISP-ovi stvarno mogu tako maltretirati korisnike? Zar naše vrijeme i živci stvarno ništa ne vrijede?
Lodewijk je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 17:09   #4298
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
full paket je za obje zone?
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 18:02   #4299
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Je za obje al je skuplji u bjeloj zoni cca330kn
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 18:33   #4300
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
Citiraj:
Autor Lodewijk Pregled postova
Ima li tko sličnih iskustava?

Ugovorili smo, telefonski, s Iskonom "Iskon.NET 20-50" paket...
..
..

U drugom navratu smo dobili odgovor da Iskon u tom dijelu grada ima svoju infrastrukturu, ali nešto nije u redu s njom, postoji nekakakv kvar ili što već, a oni to ne mogu ukloniti sami već im za to treba Hrvatski Telekom, a iz HT-a to ne žele učiniti. WTF?!

Treći put su krivili nedostatak potrebnih instalacija u kući - to možemo lako provjeriti i to nije istina
vjerojatno na izvodu nema slobodnih parica pa su zbog toga otkazali.

ti kad potpises s nekim operaterom uslugu, taj operater od HTa iznajmljuje paricu za tebe. znaci HT tehnicari izadju na teren, detektiraju izvod na koji je spojena tvoja kuca/zgrada, na njemu nadju ispravnu paricu i dodjele ju iskonu za tebe. ako nema slobodnih parica, ili su u kvaru, onda HT daje tehnicku nemogucnost.

koja je lokacija ak se smije znat?
okarm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2017., 19:51   #4301
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,052
Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
vjerojatno na izvodu nema slobodnih parica pa su zbog toga otkazali.

ti kad potpises s nekim operaterom uslugu, taj operater od HTa iznajmljuje paricu za tebe. znaci HT tehnicari izadju na teren, detektiraju izvod na koji je spojena tvoja kuca/zgrada, na njemu nadju ispravnu paricu i dodjele ju iskonu za tebe. ako nema slobodnih parica, ili su u kvaru, onda HT daje tehnicku nemogucnost.
s time da određen broj parica drže rezervirano za sebe. mene su navlačili (iskon) skoro 2 mjeseca oko prijenosa usluge s lokacije na drugu lokaciju, kao tehnička nemogućnost, nema mjesta na izvodu. nema qurac. zvao stari svoj kontakt u t-comu, odjednom se našlo mjesta na izvodu. nije da oni ne žele, nego ih t-com ne pušta. pređi na t-com, i kasnije se prebaci na štagod želiš.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 20:51   #4302
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
To neki panjevi od tehničara stave paricu kao "U KVARU" i onda to ostane tako dok neko ne dođe i vidi da nije u kvaru pa ažurira. Nema rezervacija parica samo za ht i sl. nebuloze.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 21:28   #4303
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 674
Došao doma sa posla i krk u buljakis ništa ne radi ty iskon.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 22:57   #4304
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Kada sam ja visio nad glavom tehničara koji je vani bio do ormarića gdje je PCM, dok je razgovarao na telefon rečeno mu je da su parice 12 i 14 "slobodne ali rezervirane"- što god to značilo.
A meni se opet pogoršalo tj upload, nemre to tako.
Već sam prijavljivao više puta kvar te uvijek "nemre vam biti bolji upload, to je tako, udaljeni ste dosta", ali je izvan ugovorene brzine, tj imam Duo Hit 20 koji ima 5Mbps upload, 70% ugovorene brzine je 3.5 a meni je sada 3.4Mbps (ili manji).

Koliko vidim imam pravo na raskid ugovora bez plaćanja naknade te sam pružio prigovor na kakvoću usluge, naveo ovo gore te tražim raskid ugovorne obveze bez naknade.
U kojem roku trebaju odgovoriti na taj prigovor?

Poslao sam im to preporučeno s povratnicom. Nadam se da će im stići već sutra
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 23:06   #4305
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
imam Duo Hit 20 koji ima 5Mbps upload, 70% ugovorene brzine je 3.5 a meni je sada 3.4Mbps (ili manji).

Koliko vidim imam pravo na raskid ugovora bez plaćanja naknade
Malo morgen kolega Nebu islo, platiti ces penale ako zbrises.

Tih 70% ne vazi za tebe jer si ugovor sklopio prije dakle, 14/2.5Mbps ti je garantirano.

Citiraj:
3
VDSL pristup uz garantiranu minimalnu brzinu od 14Mbps/2,5Mbps
__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 06.04.2017. u 23:11.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 23:23   #4306
Europium
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 210
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Kada sam ja visio nad glavom tehničara koji je vani bio do ormarića gdje je PCM, dok je razgovarao na telefon rečeno mu je da su parice 12 i 14 "slobodne ali rezervirane"- što god to značilo.
A meni se opet pogoršalo tj upload, nemre to tako.
Već sam prijavljivao više puta kvar te uvijek "nemre vam biti bolji upload, to je tako, udaljeni ste dosta", ali je izvan ugovorene brzine, tj imam Duo Hit 20 koji ima 5Mbps upload, 70% ugovorene brzine je 3.5 a meni je sada 3.4Mbps (ili manji).



Koliko vidim imam pravo na raskid ugovora bez plaćanja naknade te sam pružio prigovor na kakvoću usluge, naveo ovo gore te tražim raskid ugovorne obveze bez naknade.
U kojem roku trebaju odgovoriti na taj prigovor?

Poslao sam im to preporučeno s povratnicom. Nadam se da će im stići već sutra
Budimo iskreni, ne svrbi tebe tih 0.1mbit/s u uploadu nego bit će istekla promocija prvih 12 mjeseci u pola cijene?
Europium je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 23:25   #4307
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
U općim uvjetima kada sam sklapao ugovor (i prije hakoma) piše da paketi iznad 10Mbps imaju 70% osigurane brzine. Ja imam paket od 20mbps.
Čak i u cjeniku (stranica 15) na webu piše Iskon.DUO Hit do 20 Mbps/5 Mbps3 3aDSL pristup uz garantiranu minimalnu brzinu od 14 Mbps/3,5 Mbps

U kojem roku oni trebaju odgovoriti na prigovor?
I ovo je već deja vu, prije sam dobio popust radi uploada 20% a tada mi nisu ni stavili annexM profil već sam imao samo 2.1Mbps upload uz običan profil na 6db.
(račun prije ugovora)
Stavili su mi annexM kada sam potpisao novi ugovor i imao sam 4.1Mbps ali parica stalno degradira, pogotovo otkako je montiran FTTC i sada je to palo na 3.4Mbps s tendencijom pada i nestabilnosti.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2017., 23:36   #4308
spitfire83
spava mi se
Moj komp
 
spitfire83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 329
Produžena ti je petlja zbog fttc-a

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
spitfire83 je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 00:15   #4309
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,245
@Ag008: trebo si samo spičit na mail prigovor, 14 dana im je rok kao.

@spitfire83: kak se petlja može produžiti fttc-om? Šta nije da ak te ne spoje gore, da ti ostaje ista duljina? PS jel jos netko moze potvrditi da se za neku naknadu može kao iskonov korisnik spojit na fttc za 20kn mjesecno vise il je to neko aprilili prodaval
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 00:47   #4310
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
paketi iznad 10Mbps imaju 70% osigurane brzine. Ja imam paket od 20mbps.

Čak i u cjeniku (stranica 15) na webu piše Iskon.DUO Hit do 20 Mbps/5 Mbps3 3aDSL pristup uz garantiranu minimalnu brzinu od 14 Mbps/3,5 Mbps
Gledaj cjenik kada si uzeo VDSL, a sunce mu zarko znam kada je to bilo jer sam i ja tada uzeo

Ovaj novi cjenik se ne odnosi na stare sklopljene ugovore nego na nove.

Izvadio sam ti gore uz cjenika uvjete pod kojima si potpisao novi ugovor, 70% je samo za download a popust si dobio jer ti upload nije bio preko 50% isto kao i meni
na Iskon.NET 30 dakle ista usluga bez telefona.

Citiraj:
3
VDSL pristup uz garantiranu minimalnu brzinu od 14Mbps/2,5Mbps
Mozes se pokusati izvuci, sve je moguce no pravno gledano bez penala mozes proci jedino ako oni tamo nesto pogrijese.

Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Stavili su mi annexM kada sam potpisao novi ugovor i imao sam 4.1Mbps
Ne znam ko je ludji, ja koji prekapam stare postove ili ti koji si postao kao saborski zastupnik, lazes i muljas na sve strane sad vec

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=2040

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=2042

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=2512

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=2456

A tih 4.1Mbps sa annex M si imao u startu kada je linija popravljena samo nisi imao 4.1Mbps nego manje dok ti nije kao i meni dobricina sa foruma kojeg obojca znamo
nategnula SNR marginu na 4dBi jel... Sad je 6dBi pa imas 3.4Mbps, sa 8dBi 2.5-2.9Mbps, hebiga to sto se DSLAM reboto jer nije bilo struje i ukralo ti marginu 4dBi nemas srece

Ne tjeraj me da kopam po kvaliteti parice threadu i da vidis datume i grafove sto si okacio sa annex M


Znaci ovog puta NEMA djabe ni kod babe, ako oces prekinuti ugovor PLATI penale i trgni 2 apaurina da prezivis taj rashod novca
__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 07.04.2017. u 01:51.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 05:15   #4311
Lodewijk
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
vjerojatno na izvodu nema slobodnih parica pa su zbog toga otkazali.

ti kad potpises s nekim operaterom uslugu, taj operater od HTa iznajmljuje paricu za tebe. znaci HT tehnicari izadju na teren, detektiraju izvod na koji je spojena tvoja kuca/zgrada, na njemu nadju ispravnu paricu i dodjele ju iskonu za tebe. ako nema slobodnih parica, ili su u kvaru, onda HT daje tehnicku nemogucnost.
Zar nije HT dužan osigurati pristup telefonu/internetu svim građanima RH/EU? Ne može, valjda, u 2017. biti u skladu s Hrvatskim i Europskim propisima da se nekome onemogućava pristup internetu jer je parica u kvaru, a telekom je odbija popraviti?

Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
koja je lokacija ak se smije znat?
Donja Dubrava.
Lodewijk je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 07:33   #4312
spitfire83
spava mi se
Moj komp
 
spitfire83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 329
@johnsmith ovisi jel ti fttc direktno na trasi po kojoj prolazi tvoja parica ili je nešto dalje pa vuku parice do ormarića i natrag do trase, a imaš i dodatan spoj na parici.


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
spitfire83 je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 09:02   #4313
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Imao sam 4.1Mbps na 6db.

Nebitno, u općim uvjetima u trenutku sklapanja ugovora piše da moram imati 70% brzine;

Opći uvjeti, verzija siječanj 2016


Citiraj:
Članak 11. Kakvoća usluge i održavanje i pregled terminalne opreme
Stavka 5
Pod pojmom „brzina širokopojasnog pristupa Internetu“ za Iskonove pakete širokopojasnog pristupa Internetu iznad 10 MBit/s smatra se najmanje 70% od maksimalne (ugovorene) brzine širokopojasnog pristupa, mjerene u vršnom prometu od 19 do 23 h
Ja sam ugovorio paket iznad 10Mbps tj Duo HIT 20, te mi trebaju pružiti 70% ugovorene upload brzine.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2017., 03:36   #4314
Froxie24
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sisak
Postovi: 810
Pokušat ću vidjeti hoće li me spojiti na fttc makar i u bijelu zonu iako sam već na novom ugovoru. Poslat ću mail pa da vidim odgovor.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Froxie24 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2017., 18:22   #4315
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
jel netko vec uzimao paket 20-50 koji ispada 159,99kn (sa onih 20kn popusta), znaci samo net, jel se da to jos spustit kod prodajnog predstavnika?
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2017., 21:50   #4316
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 674
Drugi dan da nemam neta, hvala iskonu što brine o svom korisniku, koji na vrijeme plača račune a ne dobiva nikakvu uslugu.
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2017., 22:02   #4317
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Ako nemaš više od 48h uslugu otkako si je prijavio imaš pravo na 50% umanjenje ovaj mjesec
Što ti piše na moj.iskon je li kvar prijavljen HT-u?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2017., 22:29   #4318
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 674
U poruci preko aplikacije piše da je prijavljen ht-u

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2017., 22:31   #4319
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Odlično, onda neće dugo, no tek u ponedjeljak
No ajde, dobivaš 50% umanjenje.
Ima li kakvih novosti za FTTC kod tebe?, posvuda niču, preko 10 sam ih nabrojao u Rijeci
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2017., 22:54   #4320
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 674
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Odlično, onda neće dugo, no tek u ponedjeljak
No ajde, dobivaš 50% umanjenje.
Ima li kakvih novosti za FTTC kod tebe?, posvuda niču, preko 10 sam ih nabrojao u Rijeci
Jok, suša kod mene za FTTC, 50% je super ako budu dali.
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na