Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.05.2018., 20:09   #5491
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,530
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
je, vidio sam i ja baš izračun negdje, da si kupio 100 dolara BTC-a 2009-te i holdao sad bi imao oko 83 milijuna dolara, a da si umjesto holdanja uspio uhvatiti svaki ath i dip trejdanjem bio imao 38164352 MILIJARDI dolara...sitan problem je jedino pogoditi kad kupiti, a kad prodati, ali definitivno se isplati
I da završiš s gubitkom, šišaš ona 83 milijuna kad si mogao imati daleko više
Ne pricam uopce o lovljenju svakog dipa i trejda, i ocito ne mislimo na isti clanak.

Vec sam ti naveo primjer, a tako sam i prekjucer btc prodao u okb, i dok je btc ronio ja sam s okb do danas ujutro deset posto u plusu. Nit to treba radit stalno niti treba biti trejder ekstra klase.


Citiraj:
Autor hardtoget Pregled postova
Blade je lijepo argumentirao svaki svoj post. Odgovaralo to nekome ili ne. Kao sto je on "sirio fud", tako mnogi hajpaju a bez argumenata. Blade vec neko vrijeme pise kako stvari stoje, a to sto mnogi ne zele da je tako...jbga.
Ruzno je za vidjeti kako se neki trude diskreditirati clana koji drugacije vidi situaciju. I kako se vesele kada se ovaj zapita "sto ja radim ovdje".
Iz istog razloga je ovdje prestalo pisati nekoliko clanova koji su imali "mota" o trejdanju.
Potpis. Ne kuzim hejt, covjek je sve argumentirao.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 21:32   #5492
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
Citiraj:
Autor hardtoget Pregled postova
Blade je lijepo argumentirao svaki svoj post. Odgovaralo to nekome ili ne. Kao sto je on "sirio fud", tako mnogi hajpaju a bez argumenata. Blade vec neko vrijeme pise kako stvari stoje, a to sto mnogi ne zele da je tako...jbga.
Ruzno je za vidjeti kako se neki trude diskreditirati clana koji drugacije vidi situaciju. I kako se vesele kada se ovaj zapita "sto ja radim ovdje".
Iz istog razloga je ovdje prestalo pisati nekoliko clanova koji su imali "mota" o trejdanju.
zanimljivo da najednom svi koji nešto znaju prestanu pisati jer eto malo im zasmetalo par noobova koji eto postavili krivo pitanje, ajde nemojte filozofirati

još jednom ću napisati na što je blade digao nos ovaj put neka mi netko postavi link. Jer vidim da svaki par tjedana nešto mu smeta pa se koprca. A vi ostali koji ste toliko pametni da ne želite pisati svoje ideje koje bogato pune vaše bankovne račune zbog eto nekih likova koje možete lako ignorirati neka vam. Ne znam onda koji vrag se javljate poslije kao sekta kada blade digne nos?

Ako želite baš neka admin otvori temu "osvrt na kriptovalute" ili nešto sl. i trema bude isključivo po poruci samo ideja ( osvrt sa screenshoot charta te neki link koji će potkrijepiti ako ima tipa tradingview ako imate tamo korisnički račun ) neka ovdje ostane svaštara/rasprava.
intel freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.05.2018., 21:42   #5493
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 01:22   #5494
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Generalno, isključivi hold se ne isplati. Bio je nedavno članak, čini mi se na Mediumu, s konkretnom usporedbom hold vs trade i pokazalo se da je trade opcija dosta profitabilnija.
Generalno, ni daytrade se ne isplati kad uletiš u bear market, "isključivo" ne postoji, isključivo ništa nije profitabilno.

Meni se hold isplatio, i tvrdim da se hold više isplati od trejda AKO uletiš u pravo vrijeme i ako imaš dovoljno muda promatrat kako ti banka ide gore dolje.
Netko ima živce, netko nema.

Analizirao sam samo svoje trejdove kompletne prošle godine i po njima sam vidio da se hold isplati, dakle to je živi primjer onoga što sam ja radio, ne neka analiza ljudi koji su uzeli random coine i napravili što bi bilo kad bi bilo analizu.

Nakon toga, uložio sam u jedan coin koji je potonuo, banka mi se prepolovila i onda je odletio gore.
Sa manjim dijelom sam daytrejdao i nisam uspio niti blizu toliko umnožit ulog ko sa holdom koji je u jednom trenu propao na 50% vrijednosti.

Pogledajte graf, odredite minimum i tamo čekajte, hold se isplati.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 09:29   #5495
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,530
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Generalno, ni daytrade se ne isplati kad uletiš u bear market, "isključivo" ne postoji, isključivo ništa nije profitabilno.
Ovdje je poanta - isključivo.
Nisam daytrader, nemam vremena trejdat svaki dan. Ali ako imam vremena i vidim što se dešava, zašto ne bih uzeo dodatni profit ako moj novčić tone a neki drugi taj tren ima perspektivu? Ako znam da će neki novčić bit izlistan na novu mjenjačnicu kroz par dana i da će mu cijena spajknut gore 30%, zašto ne bih to iskoristio?

Da se razumijemo, i ja neke novčiće samo holdam, i da isplati se. I nisam ih u dipovima mijenjao i trejdao čisto zato jer su mi na walletima i off line i trebalo bi mi dosta vremena.

Ali ono što mi je na mjenjačnicama, to zatrejdam kad je dobra prilika.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 09:46   #5496
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Jednostavno je, pogledaj graf i zaključi da li ti se daytrade isplati.

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ali ako imam vremena i vidim što se dešava, zašto ne bih uzeo dodatni profit ako moj novčić tone a neki drugi taj tren ima perspektivu?
Matematiku znaš, izračunaj si rizik i izračunaj u kolikom postotku pogodiš i koliko posto zaradiš.

Netko će bit uspješniji u daytradeu, netko u holdu, ono što ja govorim da na osnovu svojih trejdova možeš sam izračunat što ti više odgovara, ne postoji univerzalna formula za sve.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 10:21   #5497
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,530
Prije mjesec dana moj odgovor na to pitanje bio bi kao i tvoj, ali sad ne
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 11:22   #5498
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Prije mjesec dana moj odgovor na to pitanje bio bi kao i tvoj, ali sad ne



Kad si zadaš šta holdaš onda si zadaješ i do koliko holdaš. Ovaj tvoj post potvrđuje da nisi holder nego trader. Jel holder si zada neku cijenu du koje holda i prije toga ga ne zanima prodaja.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 11:48   #5499
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,530
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Kad si zadaš šta holdaš onda si zadaješ i do koliko holdaš. Ovaj tvoj post potvrđuje da nisi holder nego trader. Jel holder si zada neku cijenu du koje holda i prije toga ga ne zanima prodaja.

Pa napisao sam da sam bio holder a više nisam. Jednostavno, vidim priliku za dodatnu zaradu, pa zašto ne bih.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 11:55   #5500
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Holder: kupi icx na $2, $3 ili $4 i nije ga briga za dnevne oscilacije jer zna potencijal - da taj coin može ići do $50 bez problema, samo treba strpljenja.

Loš trader: posluša holdera pa kupi icx na $4, ovaj za mjesec dana padne na $3 i onda ide panika te psovanje po forumu kako je coin smeće i da ga je ovaj zajebo

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.05.2018., 12:01   #5501
great9
Premium
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 187
U Srijedu, kad su počele ove korekcije, nadao sam se da će neki coinovi početi dobivati na BTC i ETH cijeni pošto dotični slabe. Evo 2 dana nakon, coin kojeg hodlam je sa cijene od 0.0097 ETH otišao na 0.0128 ETH.
great9 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 12:02   #5502
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,530
Ja sam iz BTC prije par dana ušo u OKB sa SL. Povećao količinu BTC i iznos u USD.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 13:33   #5503
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Evo i mnene sa glupim linkovima:

https://altcointoday.com/john-macafe...s-may-25-2018/


Ako se ne varam mi smo pred vratima Juna?
Pa kako je ovaj hrabar, sve pokazuje prema dolje a on kaze da ce u mjesec dana podebljat se BTC.

Ovdje ste ga prozvali scamerom, pa da vidimo, necemo dugo cekat, svasta je taj macfee predvidio...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 15:16   #5504
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Ma nije scammer, samo je vjerovatno nadrogiran ko majka

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 16:15   #5505
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Ja i dalje ne mogu vjerovat da pojedini dezurni traderi i dalje lijepe te linkove od Mcafea, tj ta njegova "predviđanja" koja su u najboljem slučaju nadrogirano trolanje, ali sta ces, ekipa puši. I guta. Za njega je nas Blade doktor.


Dada-as i dalje sumnjas u to da je je Mcafe troller? Ti sad stvarno cekas da se ove njegove baljezgarije ostvare ili ne ostvare? Nedavno je buničar twitao da ce si odgrist jaja ako btc do kraja godine ne bude na 100k. Jel mi sad moram cekat kraj godine da se uvjerimo da se to nece dogodit i progasit ga trollerom, ili mozemo uz pomoć zdravog razuma ustvrdit da se to vjerojatno (99,999%) nece dogodit?


Za cijenu od 105k $ frajer ce napisat bilo sta, stoga dajte ukljucite mozak, izvadite glavu iz guzice i razmisljajte smisleno.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 16:50   #5506
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Generalno, ni daytrade se ne isplati kad uletiš u bear market, "isključivo" ne postoji, isključivo ništa nije profitabilno.

Meni se hold isplatio, i tvrdim da se hold više isplati od trejda AKO uletiš u pravo vrijeme i ako imaš dovoljno muda promatrat kako ti banka ide gore dolje.
Netko ima živce, netko nema.

Analizirao sam samo svoje trejdove kompletne prošle godine i po njima sam vidio da se hold isplati, dakle to je živi primjer onoga što sam ja radio, ne neka analiza ljudi koji su uzeli random coine i napravili što bi bilo kad bi bilo analizu.

Nakon toga, uložio sam u jedan coin koji je potonuo, banka mi se prepolovila i onda je odletio gore.
Sa manjim dijelom sam daytrejdao i nisam uspio niti blizu toliko umnožit ulog ko sa holdom koji je u jednom trenu propao na 50% vrijednosti.

Pogledajte graf, odredite minimum i tamo čekajte, hold se isplati.
hold je za one koji ne znaju što se dešava sa trzištem pa investiraju iz nekog razloga netko pogodi netko ne, ali ti ljudi nisu investitori. Kao i tvoj komentar uspoređuješ prošlogodišnji bull market uz hold naspram ove godine bear market da se ne isplati trošiti vrijeme jer se ne može zaraditi. Naravno da se ne isplati kada ti je politika ulaganja ako uletiš u pravo vrijeme...

John McAfee je uložio u btc mining tako da cilj mu je svaki dan podići cijenu kao i svakome bilo to jedna kartica ili cijela farma, a i po cijeni se vidi da trenutni koji kupuju na trzištu više nisu početnici koji kupuju na svakakve gluposti koje dođu kao vijesti. Ljudi su više oprezni kao i to dosta ljudi su pasivni.

"A ton of good news but price does its own thing. Remember that this is a marathon not a sprint. Build it and they will come."

https://twitter.com/SatoshiLite/stat...37766534610944
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 18:48   #5507
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ja cu samo reci da je situacija s BTCom bolja nego prosle godine. Naletio sam na par stranica koje koristim kad ono oni uveli placanje BTCem...

I kao sto kazes, dobro je biti holder u bullu, sad u bearu je to malo teze... Jer svaki dan gubis, dok u bulu svaki dan si dobivao...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 18:59   #5508
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Ja cu samo reci da je situacija s BTCom bolja nego prosle godine. Naletio sam na par stranica koje koristim kad ono oni uveli placanje BTCem...

I kao sto kazes, dobro je biti holder u bullu, sad u bearu je to malo teze... Jer svaki dan gubis, dok u bulu svaki dan si dobivao...



Holder ne može bit svatko. 2 su razloga.


1. il nema para da ih dugo može držat.
2. il nema živaca kad nešto potone i do preko 50%


Nagrada je profit samo je stvar ko je otporan na ove dvije navedene točke.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 19:19   #5509
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Holder ne može bit svatko. 2 su razloga.


1. il nema para da ih dugo može držat.
2. il nema živaca kad nešto potone i do preko 50%


Nagrada je profit samo je stvar ko je otporan na ove dvije navedene točke.
I 3. investirao je u krive coine i sad holda bitconnect do groba

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 17:52   #5510
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,034
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova

Koreju mu je Trump još jučer potopio.
Gold-backed USD bi Trumpu ekonomiju potopio.
Za treće nisam školovala.

EDIT: Evo nedjelje i kaže Trump da je Koreja opet u plovnom stanju. I stvarno kažu 12 July. I stvarno se čuju "various noises".
Možda dedica John još nije za odbacit?
Svim srcem se nadam da će mu se ispunit proročanstva, osobito prva dva.
Bio bi to bolji svijet: manje nuklearnih glava i više zdravlja u ekonomiji.
A za ovo treće i netreba biti neki prorok, samo je pitanje vremena

Zadnje izmijenjeno od: kopija. 27.05.2018. u 18:21.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 14:04   #5511
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Sta treba napraviti sa EOS-om vezano za nadolazece airdropove, tj ta registracija tokena, jel se to odnosi na tokene koji su na burzama ili samo one koji su na walletima?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 14:11   #5512
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,530
ovisi gdje ga držiš. Većina burzi će sama odraditi swap.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 14:14   #5513
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da i zadrzat za sebe airdrop. A zar se isplati sad otvaran novi wallet slat coinove tamo pa onda opet natrag i tako. O koliko $$$ se radi airdrop ako tko znade?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 14:37   #5514
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor intel freak Pregled postova
hold je za one koji ne znaju što se dešava sa trzištem pa investiraju iz nekog razloga netko pogodi netko ne, ali ti ljudi nisu investitori. Kao i tvoj komentar uspoređuješ prošlogodišnji bull market uz hold naspram ove godine bear market da se ne isplati trošiti vrijeme jer se ne može zaraditi. Naravno da se ne isplati kada ti je politika ulaganja ako uletiš u pravo vrijeme...
Nigdje nisam usporedio prošlu s ovom godinom.

Moja politika ulaganja je do sada ispala profitabilna i nje se držim do daljnjega.
Poanta SVAKOG ulaganja je da uletiš u pravo vrijeme.
Investitori su ljudi koji ulažu u nešto i očekuju povrat veći od uloženog, svatko investira iz nekog razloga, to što to tebi ne predstavlja opravdan razlog ne znači da taj netko nije investitor.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 15:13   #5515
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Po definiciji ovog topica ja sam holder. trenutno holdam eure i dolare vec nekoliko tjedana i sad kad kupim opet cu izgleda to holdati neko vrijeme...

A i vecina ovih velikih riba da ih sad ne nabrajam koji trejdaju su u biti holderi jer kad oni uhvate nesto onda to drze duuuuugo.

Svatko ima svoju strategiju ulaganja, bio je ovdje jedan clan koji vise ne pise (valjda se obogatio), koji je trejdao u minutama...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 16:09   #5516
neverin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 214
Ja sam počeo rudariti 12/2017 i rekao sam sebi pusti trejd kad ništa ne znaš nego samo mijenjaj u btc dok ne skupiš za isplatu. Nakon 2 mjeseca 01.02. radim kratku analizu i vidim koliko gubim. Majnam ETH koji je za to vrijeme skočio x3 a ja ga svo vrijeme mijenjao za BTC. Nakon toga mijenjam taktiku držim se ETH-a i pomalo trgujem, uglavnom uspješno ali se uvijek vratim u ETH. Uz svo uspješno trejdanje i uvećanje ETH-a nakon još 2 mjeseca sam opet na gubitku jer ETH kontinuirano pada na skoro pola svoje vrijednosti od 01.02.
Od tada trejdam dnevno, kupujem sve što je jeftino bez preduboke analize i prodajem što prije makar uz 2% profita i za sad mislim da mi dobro ide.
neverin je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 16:58   #5517
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Da i zadrzat za sebe airdrop. A zar se isplati sad otvaran novi wallet slat coinove tamo pa onda opet natrag i tako. O koliko $$$ se radi airdrop ako tko znade?
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
ovisi gdje ga držiš. Većina burzi će sama odraditi swap.



Tak sam i mislio da ce burze same to odradit, i tipa ako ga danas kupim pretpostavljam da je to sve vec odrađeno, samo sto tako necu imati benefite od airdropova.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 20:39   #5518
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ja i dalje ne mogu vjerovat da pojedini dezurni traderi i dalje lijepe te linkove od Mcafea, tj ta njegova "predviđanja" koja su u najboljem slučaju nadrogirano trolanje, ali sta ces, ekipa puši. I guta.

... je Mcafe troller? Ti sad stvarno cekas da se ove njegove baljezgarije ostvare ili ne ostvare?
Nastranu sve to, ali činjenica je da ako pratiš njegovo shill-anje različitih coinova velika je vjerojatnost da češ zaradit kao naprimjer sa BCH.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 21:59   #5519
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,034
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Svatko ima svoju strategiju ulaganja, bio je ovdje jedan clan koji vise ne pise (valjda se obogatio), koji je trejdao u minutama...
Jašta da se obogatio, putuje svijetom čovjek, baš mi je poslao razglednicu iz Škotske.
https://www.standard.co.uk/news/heal...-a3849456.html

kopija je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2018., 09:48   #5520
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Nastranu sve to, ali činjenica je da ako pratiš njegovo shill-anje različitih coinova velika je vjerojatnost da češ zaradit kao naprimjer sa BCH.

Da, bas komentiram sa kolegom, jel McAfe to dobro predvidili, ili se radi o masi koja ga iz nekog razlog slijedi i zakljucili smo da je ovo drugo.
Iako ako pogledas jednosmjerno, njegova predviđanja se ostvaruju, ali iz gore navedenog razloga. I to je naravno vidljivo na no name coinima sa malim volumenima, ljudi ga krenu kupovat i normalno da cijela ide gore usred malog volumena. Ali to sve traje vrlo kratko i brzo se ispuse, ali opet, bilo bi pitanje kako bi se to odvijalo u full bull marketu, tj kad sve samo od sebe ide gore
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na