Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.03.2018., 15:02   #10441
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
smart opcije ignoriraj. može te odvesti u krivom smjeru, a to se da riješiti kasnije.
prvo se odluči koju rezoluciju želiš. onda uzmi najveći mogući tv koji ti paše u sobu.
nakon toga odaberi proizvođača koji zadovoljava kvalitetom slike da si u budžetu koji si namjenio prije kupnje. nedaj da te razvuku - maks 10%.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 16:31   #10442
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Pozdrav ekipa, sestra kupuje veci tv jer joj ja 80 cm premalo posto joj je dnevni boravak ogroman.

odlucili smo se za 1) samsung 2) 109 cm 3)LED tv

Nagledali smo model "TV SAMSUNG UE43MU6172UXXH (LED, UHD/4K, SMART TV, DVB T2/C/S2, 109 cm)" koji u ronisu dodje 4300 kn

https://www.ronis.hr/tv-samsung-ue43...2UXXH/product/

isti taj model dodje u protisu 4098 kn ali nisam nasao nikakve informacije da li imaju free shipping (trebali bi)

https://www.protis.hr/products/detai...m_medium=click

nadalje, nisam uspio naci razliku izmedju ova dva modela:

UE43MU6172UXXH (4098 kn) vs UE43MU6102KXXH (3265 kn)

https://edigital.hr/led-televizori/s...m_medium=click

znaci oba ista dimenzija, isti PQI, ista godina proizvodnje, sta mora bit unutra razlicito da vrijedi 800 kn

svaka pomoc dobrodosla
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.03.2018., 16:39   #10443
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,882
Kupujem i sam TV slicnih karakteristika, istrazivao sam dosta i zakljucak je da model UE43MU6172UXXH valja izbjegavati. Pretrazi malo temu na forum.hr
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 17:20   #10444
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
smart opcije ignoriraj. može te odvesti u krivom smjeru, a to se da riješiti kasnije.
Ovo je los savjet koji se cesto ponavlja. Nijedan box nije jednako dobar za gledanje streaming servisa kao dobro integrirano rjesenje. Eventualno sa iznimkom Shielda kojeg gotovo sigurno nece uzimati.

Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Kupujem i sam TV slicnih karakteristika, istrazivao sam dosta i zakljucak je da model UE43MU6172UXXH valja izbjegavati. Pretrazi malo temu na forum.hr
Bacio sam malo oko i dobio osip od komentara na taj TV tamo. Moze li kakva skracena verzija?
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 18:06   #10445
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
prosvrljao kroz zadnjih 10-tak stranica teme na forum.hr i nisam nasao ama bas nista o tome o cemu ti pricas... moze link na specificne postove?
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 18:25   #10446
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Opet sukobi a gore kolega trazi za savjet i nitko nista

HCS, za sto najvise koristis TV i sa koje udaljenosti. Ovo bi bilo dobro da svatko napise kada trazi generalni savjet ali ionako to nema smisla stavljati u prvi post kada nitko ne cita.
Rista nisam započeo nikakav sukob, samo sam kopirao odličnu cijenu za isto takav odličan tv.Eh sad što su se neki odmah digli na zadnje noge-njihov problem.
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 18:29   #10447
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Mene? Ja prezadovoljan sa 9005..
A taman dok garancija izađe 2022e,onda bi oledu trebala past cijena i naravno rješavanje nekih mana ili svest na najmanju moguću mjeru, taman će mi onda dobro doć jedan od 65"..


Pa to je tak jasno da oled ima boljki, mislim da ljudi čim čuju za riječ oled, da to znači nešto odlično, besprijekorno i suepriorno spram lcda, mogli bi reći, oled bez mana
Naravno, stvarnost je drukčija..
Da si ti tako zadovoljan svojim tv-om ne bi skakao na svaki moj upis o Oled-u .

Čuveni 9005 je kupio frend, pa kad dođe k meni i vidi sliku na 1080p Oled-u svaki put se lupa po glavi što me nije poslušao i kupio 55EGA7V koji je mogao kupiti tada za manje pare nego 9005

Ove godine ću vjerojatno napraviti upgrade na B8 ili Sony A1 ako mu padne cijena, premda sumnjam da će se to dogoditi.
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 20:06   #10448
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
Da si ti tako zadovoljan svojim tv-om ne bi skakao na svaki moj upis o Oled-u .

Čuveni 9005 je kupio frend, pa kad dođe k meni i vidi sliku na 1080p Oled-u svaki put se lupa po glavi što me nije poslušao i kupio 55EGA7V koji je mogao kupiti tada za manje pare nego 9005

Ove godine ću vjerojatno napraviti upgrade na B8 ili Sony A1 ako mu padne cijena, premda sumnjam da će se to dogoditi.
I ja se lupam po (u pozitivnom smislu) glavi dok pustim film u FHD ili 4k, ma kvragu i 720p izgleda preodlično, stvarno ne znam kaj je sony napravio, al napravio je odličan posao

Trenutno me oled ne (mada kod slijedeće kupnje telke, bit će u užem izboru) zanima, cijene su baslosovne a dok uzimam oled onda kupujem kompromis, čekat ću da još srede oled kak se spada..

Mislim da polako dolazi era oleda, al ne još, još nije vrijeme..

Nego, ima brdo postavki za podešavanje po netu, pa nek podesi 9005..

Jednog dana definitvno veći uzimam, bar 65" na kraju mi je 55" ok, al da je veći, bilo bi to to..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 21:12   #10449
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 804
Naravno da se lupaš po glavi jer kakak god da uzmeš tv nakon prijašnjeg 32" iz 2007 ili 2008 je upgrade u odnosu na prijašnji,pa makar to bio i novi model Vivax-a, ali kad nakon stare Samsung plazme kupiš hvaljeni tv i razočaraš se jbga...a tolike nofce daš.Pokušavao je sa više postavki ali kaže da to nije to.....Ako hoćeš stavi link na postavke koje ti imaš pa neka proba sa time,iako vjerujem da je probao kako kaže hrpu postavki .

Veliš da su basnoslovne cijene Oled-a, a b7 se može kupiti po nižoj cijeni nego što je 9005 a ruku na srce ta mi dva tv-a nikako ne idu a niti jesu u istom rangu.Mislim da je u tom midrange segmentu bolja kupovina xe70 i to model 55 incha sa VA panelom(koji se može kupiti za 5 tkn) .12tkn dati za lcd tv je totalna ludost.



I ja bi 65 incha ali mi prostor ne dozvoljava, 55 incha gledam sa nekih 2.5 metara.

Nemoj se zanositi kako će jednog dana oled biti tv za šire mase.Možda će biti jeftiniji kada se i drugi igrači uključe u proizvodnju panela do tada ništa.LG Oled-i će još dugo biti bestbuy kako stvari stoje.A1 je duplo skuplji, da je odličan tv to sam siguran, ali preskup .Koliko košta Panasonic to neću niti spominjati.

Zadnje izmijenjeno od: tascam. 03.03.2018. u 21:28.
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 21:45   #10450
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
smart opcije ignoriraj. može te odvesti u krivom smjeru, a to se da riješiti kasnije.
prvo se odluči koju rezoluciju želiš. onda uzmi najveći mogući tv koji ti paše u sobu.
nakon toga odaberi proizvođača koji zadovoljava kvalitetom slike da si u budžetu koji si namjenio prije kupnje. nedaj da te razvuku - maks 10%.
https://edigital.hr/led-televizori/s...evizor-p525555

https://www.elipso.hr/audio__video/t...DIG-55GUB8768/

Onda ta dva, nekak ipak vise naginjem Samsungu, makar je i niza serija. Trebao bi ovaj model imati Tizen tak da je to ok.
Sam kaj Grundig ima 5 god gare, kaj isto nije bas za bacit..
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.03.2018., 22:38   #10451
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Gdje se to moze kupiti B7 po nizoj cijeni od XE9005? Stavljati XE70 u isti kos je neozbiljan post.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2018., 22:44   #10452
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
https://edigital.hr/led-televizori/s...evizor-p525555

https://www.elipso.hr/audio__video/t...DIG-55GUB8768/

Onda ta dva, nekak ipak vise naginjem Samsungu, makar je i niza serija. Trebao bi ovaj model imati Tizen tak da je to ok.
Sam kaj Grundig ima 5 god gare, kaj isto nije bas za bacit..
Grundig ti nema Netflix, računaj i na to
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 00:05   #10453
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Nijedan box nije jednako dobar za gledanje streaming servisa kao dobro integrirano rjesenje. Eventualno sa iznimkom Shielda kojeg gotovo sigurno nece uzimati.
stavi kodi na novi sony sa androidom pa onda gledaj štucavicu. ne znam kaj bi trebao koristiti od smart opcija koje su tako posebne a da ih nema svaki tv. smart opcije su definitivno zadnja rupa na sviralu kod odabira tv-a. svaki ima youtube i ono kaj svi koriste. ne znam čemu turpijanje po tome.

a i taj netflix u hr je govno. nemaš desetinu od pravog netflixa.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 00:12   #10454
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Šta bi to točno trebalo stekati na sony androidu? Imam kodi gore i ne steka ništa ...
buljaka je online   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 00:17   #10455
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
stavi kodi na novi sony sa androidom pa onda gledaj štucavicu. ne znam kaj bi trebao koristiti od smart opcija koje su tako posebne a da ih nema svaki tv. smart opcije su definitivno zadnja rupa na sviralu kod odabira tv-a. svaki ima youtube i ono kaj svi koriste. ne znam čemu turpijanje po tome.

a i taj netflix u hr je govno. nemaš desetinu od pravog netflixa.
Kao prvo smart nije samo Kodi. Vjerovao ili ne, ne gledaju svi samo besplatne streamove preko Kodija. Kolega doslovno trazi TV na kojem ce gledati i Netflix pa mi onda navedi jedan box koji ce ovisno o sadrzaju pravilno prebacivati frame rate, color space i rezoluciju. Dakle prebaciti scaling bilo cega sto nije 4K na onaj daleko superiorniji od TVa. Toliko o turpijanju.

I da, ovo za HR netflix je totalna neistina.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 00:49   #10456
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Oled dakle ima problema,ali nije li to zapravo dobro
Kad se pojavi problem eto dobrog razloga za kupit novi
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 11:08   #10457
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 804
Po tome bi lcd-e trebalo mijenjati svake godine.Poboljsanja ima ali rijesenja nema..
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 11:14   #10458
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
Po tome bi lcd-e trebalo mijenjati svake godine.Poboljsanja ima ali rijesenja nema..
Niti će OLED ikad rjesit lcdeovskih 300MR nativno nativno.
Plasme su imale 1080 MR prije 10 godina


.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 11:23   #10459
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Gdje se to moze kupiti B7 po nizoj cijeni od XE9005? Stavljati XE70 u isti kos je neozbiljan post.
Imaš B7 na Ekupi vikend cijena za 11.600, dok sam vidio da je 9005 u SD preko 12tkn (doduše i oni su nešto snizili ovaj vikend).

Ne stavljam u istu koš Xe70 sa 9005, nego sam napisao da je XE70 najbolji omjer uloženo/dobiveno.
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 11:25   #10460
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
Imaš B7 na Ekupi vikend cijena za 11.600, dok sam vidio da je 9005 u SD preko 12tkn (doduše i oni su nešto snizili ovaj vikend).

Ne stavljam u istu koš Xe70 sa 9005, nego sam napisao da je XE70 najbolji omjer uloženo/dobiveno.
U Elipsa 9005 je bio 8700 prije par dana.
Trenutno je u Malla ispod 10.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 11:29   #10461
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Niti će OLED ikad rjesit lcdeovskih 300MR nativno nativno.
Plasme su imale 1080 MR prije 10 godina


.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Gle mene ne zanima ono što piše na papiru.Vjerujem u ono što vidim.Kada lcd riješi trajno problem probijanja pozad.osvijetljenja , kuta vidljivosti i crne boje onda ću možda jednog dana kupovinu lcd-a uzeti obzir.Pod pretpostavkom da taj tv ne košta kao ZD 9 jer onda A1 i nije skup.

Povlačim se iz ove rasprave jer na ovom forumu vrijedi ono što imam doma je najbolje drugo ništa.Nisam dizao Oled u nebo samo sam kopirao odličnu akcijsku cijenu
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 11:30   #10462
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
U Elipsa 9005 je bio 8700 prije par dana.
Trenutno je u Malla ispod 10.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
i opet je b7 za 11.600 bolja kupovina
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 11:31   #10463
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
9500 u Emmezeti. 12000 je vjerojatno najveca cijena u povijesti i sada to usporedjujemo sa drugim TVom koji je trenutno na akciji. Cini se nepristrano.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 11:34   #10464
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
Gle mene ne zanima ono što piše na papiru.Vjerujem u ono što vidim.Kada lcd riješi trajno problem probijanja pozad.osvijetljenja , kuta vidljivosti i crne boje onda ću možda jednog dana kupovinu lcd-a uzeti obzir.Pod pretpostavkom da taj tv ne košta kao ZD 9 jer onda A1 i nije skup.

Povlačim se iz ove rasprave jer na ovom forumu vrijedi ono što imam doma je najbolje drugo ništa.Nisam dizao Oled u nebo samo sam kopirao odličnu akcijsku cijenu
I što to ima veze sa 300MR nativno?
To je samo činjenica bez ikakve želje da ulazim u rasprave LCD vs OLED.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 11:59   #10465
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
I što to ima veze sa 300MR nativno?
Plazma je imala "nativno" visoku pokretnu rezoluciju vise kao nuspojavu tehnologije a ne jer je tako dizajnirana. I kao u svemu, to nije dolazilo bez kompromisa. Iz istog razloga i LCD i OLED mogu postici bolje pokretne performanse ali uz neke kompromise.

Stalne prepirke a tehnologije su slicnije nego se cini. LG OLEDi imaju RGBW strukturu sa bijelim oledima i color filterima. Gotovo da mozemo reci kao FALD LCD sa zonama na razini piksela. Rezultat bolji vidljivi kutevi, bolja crna ali ostalo vrlo slicno. Scaling, pokretna rezolucija, procesiranje slike, generalna uniformnost, cak i gamut. Kad ubacis tu i pokoji nedostatak tipa degradacije OLEDa, nize svjetline i ABLa, vise se nijedna kupnja ne cini kao no brainer. Ali nastavite slobodno
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 12:34   #10466
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Naravno da se ne da nikom raspravljat zato kaj trenutne tehnologije imaju svojih prednosti i mana (oled-lcd) pogotovo oni koji bolje prate te stvari.

Medju upucenijima kod kupnje telke, ne vidim bas da odabiru oled, uglavnom kod kupnje potonjeg, na vagi su, na kraju odabir pada na lcd..

Kolko vidim, trenutni odabir kod kupnje telke je lcd, mada velim, taj ce se omjer vjerojatno s vremenom smanjivat u korist oleda..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 13:02   #10467
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
U izboru tv-a veliku ulogu ima i osobna percepcija. Nekom se ne svidja ponekad zagasita slika sto zna biti na oled-u dok drugi ne simpatiziraju los lcd-ovski vidljivi kut,katastrofalno los do umjereno prikaz crne i isprane boje ili kricave. Ja bi osobno uvjek prije da mi netko da sad npr novu panasonic plasmu 50gt60 iz 2013 nego bilo koji led lcd koji je trenutno na trzistu. Sa oledom nemam iskustva pa zapravo ne znam kolika je vjerovatnost naletiti na oled koji ce imat burn in ili slicnu pojavu. Da se rijese barem donekle te mane oleda mogli bi konacno lcd tehnologiju pislati tamo gdje ima i mjesto. Do sada sam previse puta kupio lcd i u nekoj mjeri se razocarao sto me stajalo znatan iznos novaca
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 13:50   #10468
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Naravno da se ne da nikom raspravljat zato kaj trenutne tehnologije imaju svojih prednosti i mana (oled-lcd) pogotovo oni koji bolje prate te stvari.

Medju upucenijima kod kupnje telke, ne vidim bas da odabiru oled, uglavnom kod kupnje potonjeg, na vagi su, na kraju odabir pada na lcd..

Kolko vidim, trenutni odabir kod kupnje telke je lcd, mada velim, taj ce se omjer vjerojatno s vremenom smanjivat u korist oleda..
To očito smatraš sebe i tu još neke koji su iskrcali pun k love za lcd
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 14:19   #10469
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
To očito smatraš sebe i tu još neke koji su iskrcali pun k love za lcd
*za dobar TV.

Jer to je na kraju krajeva to , TV. OLED, posebno od LGa, nema nista specijalno sto ga uzdize izvan toga. 90% ovakvih rasprava su nista vise od moj tata je jaci od tvoga.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2018., 17:05   #10470
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
To očito smatraš sebe i tu još neke koji su iskrcali pun k love za lcd
Dabome. Onda kod kupnje, 9005 se sam nametao, a alternativu nisam vidio, zapravo jesam, panasonic ex780 ak se ne varam, al bila su podjeljenja misljenja, pa sam isao na sigurno.
A oled je u ono vrijeme bio par tkn skuplji od 9005.

Al da ne ispada da ga tolko hvalim, android zna zastekat, zna bit iritantno, osim toga, neki znacajniji problem ne vidim, mada pojedinci su znali dojit i telku s losijim panelom, pa je tu bilo i zamjena za bolji, kolko sam vidio kod svog, nemam nekih uocljivijih anomalija a da bode u oci..
zvonac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na