Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 17.02.2012., 16:31   #31
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Hackerivs Pregled postova
Novci mi nisu bitni. A kad bi se ljudi vodili prema tvom nacelu onda nikome ovako nesto nebi bilo dokazivo. Studiram pravo i mislim da znam o cemu pricam.
Cinjenica da neko nekoga zove u 3 ujutro sama po sebi je cudna. I tu ce se vecina sloziti sa mnom. Tu osobu koja me je zvala ne poznaje nitko iz moje obitelji, tj. nemam nekog motiva da tu osobu lazno blatim. I nitko toj osobi nece povjerovat da je sa mnom vodila normalan razgovor u to doba noci. Zasto bih se ja uopce dovodio u opasnost da odgovaram za lazno prijavljivanje kaznenog djela?!
Sudstvo je čudno, i bez obzira na činjenice i nema nekog dokaza, nego to na stranu. Je li imaš podatke od lika, čisto da ga posjetiš (ono dobar dan, dobar dan, bez ikakvog nasilja!).
Baja 001 je offline  
Staro 17.02.2012., 16:45   #32
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
Imamo sve podatke o njemu, mislio sam ga zvati ali odvjetnica mi je rekla da to ne radim ni u kojem slucaju, jer imamo dovoljno dokaza za kvalitetno procesuiranje.
Ionako ce doticni uskoro dobiti pismo od nje.

+ako ga ja ne zovem, imam takticku prednost jer ce ga tuzba zateci potpuno nepripremljenog.

Zadnje izmijenjeno od: Hackerivs. 17.02.2012. u 16:50.
Hackerivs je offline  
Staro 18.02.2012., 02:09   #33
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Osim ako on ovo ne čita

Zapamti,neke karte treba držati sakrivene at all costs
trouble je offline  
Staro 18.02.2012., 02:13   #34
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
iznio sam premalo informacija da bi me dotični zaista skužio
Hackerivs je offline  
Staro 18.02.2012., 14:47   #35
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Da sam ja njegov odvjetnik obrana bi glasila otprilike ovako...
Čovjek je slučajno odabrao krivi broj, dobio je tebe, ti si popizdio jer te je probudio u tri ujutro i posto si student prava odmah mu prijetio tuzbama. Na kraju si tuzbu i podigao.
Ajd ti dokazi da to nije istina! I nema normalnog suda koji bi ga osudio jer dokaza za prijetnje nemas. Sorry
__________________
Franf je offline  
Staro 18.02.2012., 15:06   #36
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Hackerivs Pregled postova
iznio sam premalo informacija da bi me dotični zaista skužio
pretpostavka je majka svih za*eba

Citiraj:
Autor Franf Pregled postova
Da sam ja njegov odvjetnik obrana bi glasila otprilike ovako...
Čovjek je slučajno odabrao krivi broj, dobio je tebe, ti si popizdio jer te je probudio u tri ujutro i posto si student prava odmah mu prijetio tuzbama. Na kraju si tuzbu i podigao.
Ajd ti dokazi da to nije istina! I nema normalnog suda koji bi ga osudio jer dokaza za prijetnje nemas. Sorry
Ako se nije s toga broja zabunio još koji put i poslo ženskama u familiji poruke,točna pretpostavka obrane.
trouble je offline  
Staro 18.02.2012., 16:11   #37
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
nazvao je još jedanput, isti dan, samo u malo normalnije vrijeme i ciljano je pitao za žensku osobu u mojoj familiji.
drugi put me je zvao s 09X broja, kojeg nije sakrio. kasnije sam saznao da je taj broj aktiviran isti dan (dakle kupljen je u cilju da se mene nazove s njega)
e sad, pošto je i skriveni broj numeracije 09X, polazimo od pretpostavke da su korištene dvije kartice istog operatera (jer je mobitel valjda zaključan)
lako se utvrdi je li drugi poziv bio s istog mobitela kao i prvi... pa nek se onda pokuša izvući.
btw ja osobno ne podižem tužbu, nego osoba kojoj je prijetnja upućena

Zadnje izmijenjeno od: Hackerivs. 18.02.2012. u 16:21.
Hackerivs je offline  
Staro 20.02.2012., 21:35   #38
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
zaista bizaran rasplet situacije...
u prosincu sam se zakačio s jednim veoma bezobraznim policajcem, i pisao sam prigovor protiv njega. (koji je btw odbačen kao neosnovan)
pošto se navedena osoba nikako nije mogla povezat sa mnom, odlučio sam nazvati taj broj i osobu odmah prepoznao po glasu.
kockice su mi se odmah posložile u glavi. a sad kad ta osoba ima čvrst motiv i sve, sumnjam da će bilo kakvo izvlačenje biti moguće s njegove strane.
pošto mi je čak bilo i žao pozivatelja, zamolio sam ga da, suočen s nepobitnim dokazima, prizna da me je zvao i da se ispriča. ja bih u tom slučaju naravno sve zaboravio.
ali pošto on negira bilo kakvu povezanost s prijetećim pozivima izgleda da mi neće preostati ništa drugo doli informirati njegove nadređene.

kako je on saznao ime ženske osobe u mojoj obitelji - očito je zloupotrijebio bazu podataka... jako lijepo i pohvalno za policajca

Zadnje izmijenjeno od: Hackerivs. 20.02.2012. u 21:41.
Hackerivs je offline  
Staro 21.02.2012., 08:11   #39
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
I zloupotreba službenih podataka je krivično djelo, zar ne? Ako budeš uporan, dotični bi se mogao ubrzo naći na Zavodu. Sam je to tražio pa neka mu bude.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 21.02.2012., 10:17   #40
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Samo ti njega nagazi.. Iako imam frendova i rodbine koji se bave tom profesijom i načelno nemam ništa protiv nje, osobno sam se uvjerio kako jedan dio njih sebe neosnovano smatra zaštićenim medvjedom i svoj položaj koristi za maltretiranje ljudi općenito. Tomu donekle pridonose i njihovi šefovi koji zataškavaju prijave i istrage protiv njih iako i unutarnja kontrola nije od neke koristi. Sve dok nema očiju javnosti tj. medija i apsolutno čvrstih dokaza, takvi se izvlače..

Zalažem se da im se povećaju ovlasti radi njihove sigurnosti dok imaju posla s pravim kriminalcima no isto tako bih kažnjavao svako neprimjereno ponašanje u radu što im se masovno tolerira..
rak21 je offline  
Staro 21.02.2012., 17:00   #41
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Neke stvari je najpametnije ignorirati. Realno što možeš učiniti ako netko napastuje tvoje najbliže putem poruka? Sudeći po ažurnosti službi, nije baš svaki put da otkriju počinitelja.

Pobrini se da tvoji najbliži imaju bolji stupanj sigurnosti nego dosad, to je najbitnije. Jer tko krene s takvim stvarima, može dobiti nekakvu hrabrost i tek onda napraviti glupost. Hvala bogu danas postoje sprejevi, šokeri, a i nož (za pokazivanje i uzmak) po nekim pljuga cijenama... mislim da ti je to najpametnije.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 21.02.2012., 22:11   #42
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
slažem se s tobom.
malo sam razmišljao i odlučio da ovo zaista treba ignorirati.
iako bi cijenjeni gospodin s mojim papirnatim dokazima gotovo sigurno izgubio posao, nikad ne znaš koji "rođo" stoji iza te sirovine.
ionako znamo kako se sve na razne načine može zaposliti u državnim službama.
a ta osvetoljubiva budala ionako potpuno svjesna činjenice da ga držim u šaci i mislim da je moj poziv bio čist dovoljan da se primiri i neka time stvar bude riješena.
case closed.
Hackerivs je offline  
Staro 21.02.2012., 22:25   #43
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma može biti bilo koji rođo iza njega, ali pogledaj malo naslovnice portala... žude za ovakvim materijalom, a onda je prekasno za intervencije.

iskreno ja ne bi prešao preko toga ni sekunde.

edit: http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...06.html?pos=n0

samo za primjer kako vuk pojede govno nekada

Zadnje izmijenjeno od: syss. 21.02.2012. u 23:21.
syss je offline  
Staro 22.02.2012., 01:35   #44
Banx
Premium
Moj komp
 
Banx's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 258
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ma može biti bilo koji rođo iza njega, ali pogledaj malo naslovnice portala... žude za ovakvim materijalom, a onda je prekasno za intervencije.

iskreno ja ne bi prešao preko toga ni sekunde.

edit: http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...06.html?pos=n0

samo za primjer kako vuk pojede govno nekada

Ma sta sutiti..treba i rodju iz jazbine istjerati...biti ce nam ovako krasno dok god budemo sutili...
Banx je offline  
Staro 22.02.2012., 08:01   #45
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Lako je reći da treba tjerati, ali ne bi rođo bio rođo da je piece of cake. Nekad treba biti svjestan i svojih mogućnosti. Ako se može, treba probati, ako se ne može, treba se zaštititi. Vrlo jednostavno.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 22.02.2012., 08:19   #46
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma koji rođo... ovlaštena osoba zlorabljuje položaj u isključivom cilju maltretiranja.

dovoljno je jedno preporučeno pismo sa dokaznim materijalom na ministarstvo sa potpisom na koje sve portale si poslao tu kopiju.
syss je offline  
Staro 22.02.2012., 08:32   #47
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
I onda ili te pojede noć ili završiš kao kripl sa prijetnjom da si slijedeći put mrtav ili ti povuku veze pa te slučajno stalno zaustavlja murja, upadaju ti u kuću, vode te u stanicu na prebijanja i sl. Pa tko će duže izdržati. Medijima je ta vijest aktualna dan ili dva, a murja te može maltretirati mjesecima i godinama, a što je najbolje, ne možeš ništa učiniti. Sud je njihov, oni su zakon, unutarnja kontrola pije kavu i gleda.

Mislim realno, možda i upali, ali što ako ne... Prvo treba sjesti i jako dobro razmisliti.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 22.02.2012., 08:37   #48
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa nije ovo doba 3. rajha bogati, a i živo me zanima ta skupina heroja koja će podržat svog kolegu koji maltretira ženske na mobitel i ići se dodatno inkriminirati sa bilo kakvim akcijama.
syss je offline  
Staro 22.02.2012., 08:38   #49
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
I onda ili te pojede noć ili završiš kao kripl sa prijetnjom da si slijedeći put mrtav ili ti povuku veze pa te slučajno stalno zaustavlja murja, upadaju ti u kuću, vode te u stanicu na prebijanja i sl. Pa tko će duže izdržati. Medijima je ta vijest aktualna dan ili dva, a murja te može maltretirati mjesecima i godinama, a što je najbolje, ne možeš ništa učiniti. Sud je njihov, oni su zakon, unutarnja kontrola pije kavu i gleda.

Mislim realno, možda i upali, ali što ako ne... Prvo treba sjesti i jako dobro razmisliti.
Onda iskoristiš utoku i odležiš par godina, mislim da danas nije toliko izraženo nestajanje priko noći kao u exyu. Ja san za da se nagazi sve te tatine sinove, i sve činovnike koji žive i ne rade na račun nas normalnih.

Nije tema, ali ja san reka kad me prvi presretač bude natjera u prekršaj ja ću tražit da i on plati kaznu, ili ćemo se razračunat
Baja 001 je offline  
Staro 22.02.2012., 08:40   #50
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
OT: za presretača ne vrijedi ograničenje brzine kao za tebe tako da si ispušio u startu.

Vratimo se na temu. Ja bi ga nagazio. U krajnjem slučaju 'došapnuti' šta se dogodilo nekom portalu pa da vidiš frke. A ako se nešto piše pismeno, ne pisati njegovom nadređenome u stanici nego direktno ministru.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 22.02.2012., 08:54   #51
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Nije tema, ali ja san reka kad me prvi presretač bude natjera u prekršaj ja ću tražit da i on plati kaznu, ili ćemo se razračunat
Nemoj zamjerit, al takvi su mi najjači! Bit ćeš sretan ako ti frajeri ne zalijepe glavu od asfalt pa te malo pošalju na odgojne mjere u stanicu i hlađenje u pritvor radi nepoštivanja naredbe i napada na policajca.

U stvarnosti će to izgledati puno drugačije
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 22.02.2012., 12:05   #52
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Citiraj:
Autor Hackerivs Pregled postova
slažem se s tobom.
malo sam razmišljao i odlučio da ovo zaista treba ignorirati.
iako bi cijenjeni gospodin s mojim papirnatim dokazima gotovo sigurno izgubio posao, nikad ne znaš koji "rođo" stoji iza te sirovine.
I po meni si pametno odlucio. pustimo po strani tko stoji iza njega...
Sad ga imas u saci i lik zna da mu je posao u tvojim rukama.

Sredi mu otkaz i dobio si debila koji vise nema sta izgubiti. Ja se uvijek najvise bojim likova koji ocito nemaju ta izgubiti i nije mu problem zapaliti mi kucu i odlezati par godina. Cak ce mu biti i bolje tamo


Ovi heroji koji ti savjetuju suprotno ocito nemaju sestre, majke, zene kojima je netko prijetio!

A ove koji bi tukli presretace, spricali muriju suzavcima, nosili nozeve itd ne zelim ni komentirati. NHF momci.
Lako je biti junak preko tipkovnice. Zivot nema restart tipku kao COD
__________________
Franf je offline  
Staro 22.02.2012., 12:16   #53
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
I onda ili te pojede noć ili završiš kao kripl sa prijetnjom da si slijedeći put mrtav ili ti povuku veze pa te slučajno stalno zaustavlja murja, upadaju ti u kuću, vode te u stanicu na prebijanja i sl. Pa tko će duže izdržati. Medijima je ta vijest aktualna dan ili dva, a murja te može maltretirati mjesecima i godinama, a što je najbolje, ne možeš ništa učiniti. Sud je njihov, oni su zakon, unutarnja kontrola pije kavu i gleda.

Mislim realno, možda i upali, ali što ako ne... Prvo treba sjesti i jako dobro razmisliti.

Daj ne laprdaj gluposti.
pojede te noc, zavrsis kao kripl, upadanja u kuću? Daj ohladi čovjeće.


Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Nije tema, ali ja san reka kad me prvi presretač bude natjera u prekršaj ja ću tražit da i on plati kaznu, ili ćemo se razračunat
Pod 1. kako te presretač može natjerati u prekršaj?
Pod 2. njihove ovlasti su takve da on kad te ganja nije u prekršaju, jer da je, koja je svrha njih ?

Po tome policija NEBI imala nikakva sredstva prislile? Jer samom uporabom njih si u prekršaju, po tvome.
kasko je offline  
Staro 22.02.2012., 12:21   #54
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
Daj ne laprdaj gluposti.
pojede te noc, zavrsis kao kripl?
Ti očito živiš u svijetu TV-a i snova sa svojih 16 godina u ružičastoj sobi. Nema veze, ima vas puno takvih.

Puna ti je Sava leševa. I jarun. I rakitje. I okolna jezera. I sljeme. To su sigurno ljudi koji su se, eto, sami odlučili upucati i baciti. Ili zakopati. Ma nek, ima ovakvih poput tebe koji misle da toga ima samo na filmu. Kad ti netko zamaše s cijevi ispred nosa, skužit ćeš kaj je život i koliko malo on vrijedi danas.

Btw u selu ima jedan dečko koji je isto tako išao tjerati pravdu, pa su mu došli doma i tako da razbili da je ostao biljka sa svojih 20 godina, ako je toliko i imao. Naravno, zna se tko je, ali ne možeš ništa.

Vjerovatno također misliš da kada ideš kuliranje u stanicu dobiješ čaj, kekse, toplu deku i uspavanku od plave cicate murjakinje...
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 22.02.2012., 12:37   #55
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Prisustvovao sam (srećom nakratko) svađi u jednom kafu (ne ću imenovat) koja je završila mirno. Barem je tako izgledalo meni i svima za stolom. Problem je nastao kad se šerif vratio sa pištoljem i počeo mahat okolo. Lako bi pobjegli al ne znaš oće li opalit ili ne (naravno stoji na vratima). Možda baš naletiš na metak ni kriv ni dužan. Nekim čudom je spremio pištolj i otišao, a odmah nakon njega se isčistio kaf u roku odmah .
To je bilo u Belišću. Mali grad a ipak ima sranja. Mislim da ne moram ni spominjat pucnjave po Radićevoj u Osijeku i slično.
Sina kolegice s posla su ganjali motorom po glavnoj cesti. Ne bi to bilo tako strašno da nisu i pucali po njemu kalašnjikovim. Sreća pa nisu baš bili spretni, al mogli su upucat nekog drugog. Sve je bilo uzrokovano njegovim tjeranjem pravde.
Da se razumijemo, ja sam ZA da odgovorni odgovaraju, al nekad je bolje pustit budalu i nadat se da više neće radit sranja.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline  
Staro 22.02.2012., 12:58   #56
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Ja sam isto kontra bilo kakvog oblika nasilja, živi svoj život kako želiš, ali da time drugima ne štetiš. Sve treba riješiti mirnim putem koliko je to moguće. Nažalost previše je danas toga okrenuto protiv "običnog" čovjeka da bi si mogli priuštiti luksuz, da, luksuz, tjeranja neke pravde ili borbe za neke osnovne moralne vrijednosti.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 22.02.2012., 14:49   #57
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,943
...
tor je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na