Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.12.2013., 10:13   #331
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
probaj pogledat i g602 mene je mis odusevio za sada

jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2013., 15:25   #332
KarloB
Jedem skoro svaki dan.
Moj komp
 
KarloB's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: LV426
Postovi: 272
Citiraj:
Autor perich Pregled postova
ja bih trebao preporuku.... koristio sam Sharkoon Fireglider koji je bio maaalo prevelik za moju ruku... znaci trazim nesto malo manje od toga... 2 tipke,kotacic i 2-3 tipke za palac...

Razmisljam si o Deathadderu ali nisam nacisto koliki je u odnosu na Fireglidera... A i prilicno je skup...
Doslovno su jednako veliki, ali deathadder puno bolje leži u ruci i ima neusporedivo bolje tipke, pogotovo ovo za palac.
__________________

KarloB je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2013., 15:37   #333
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Mozda SteelSeries Rival?
Slicni DA sto se tice oblika i dimenzija, a cijenom pristupacniji.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2013., 00:14   #334
CruXx
Premium
Moj komp
 
CruXx's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 90
Također od danas ponosni vlasnik Logitech G602.
Do sada mogu reći samo najveće pohvale, bolje mi leži u ruci od G700 pošto je niži.
Nikakvih lagova nisam primjetio do sada. Težina idealna, lakši od G700.
Klik lijevi i desni su savršeni, jedino mi se lošije čini scroll napravljen, ali ništa strašno.
Grip odličan, ne znoje se dlanovi toliko. Sada ćemo još vidjeti do kada će Duracelke trajati.

Ocijena : 10/10 Najbolji miš koji sam koristio do sada. (G9x,G700,Imperator,Deathadder,Abyssus,Salmosa,R.A.T 5)
CruXx je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2013., 16:11   #335
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor CruXx Pregled postova
Također od danas ponosni vlasnik Logitech G602.
Do sada mogu reći samo najveće pohvale, bolje mi leži u ruci od G700 pošto je niži.
Nikakvih lagova nisam primjetio do sada. Težina idealna, lakši od G700.
Klik lijevi i desni su savršeni, jedino mi se lošije čini scroll napravljen, ali ništa strašno.
Grip odličan, ne znoje se dlanovi toliko. Sada ćemo još vidjeti do kada će Duracelke trajati.

Ocijena : 10/10 Najbolji miš koji sam koristio do sada. (G9x,G700,Imperator,Deathadder,Abyssus,Salmosa,R.A.T 5)

Da li imaš možda salmosu ili abyssus kojeg se želiš riješit?
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2013., 16:12   #336
CruXx
Premium
Moj komp
 
CruXx's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 90
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
Da li imaš možda salmosu ili abyssus kojeg se želiš riješit?
Imaju kolege, Salmosa stara 5 godina nije za prodaju, jedino ako hoce ovaj drugi Abyssusa prodati. Javim ti na PP
CruXx je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2013., 23:30   #337
Srle22
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Pancevo
Postovi: 23
Citiraj:
Autor šokre Pregled postova
Gledam neki wirelles miš.
Kakav je G700/G700s u odnosu na deathadder (imam ga već dugo).

Jel ti logitech imaju onaj scroll bez otpora? (deathadder klicka kad scrollam)
Kak to funkcionira?
Jednom sam to probao na nekom jeftinijem logitechu i katastrofa mi je bio.
Nisam koristio deathadder, pa ga ne mogu porediti sa G700s, ali ti mogu reci da sam sa G700s jako zadovoljan. Ergonomija je vrhunska, ima sjajan softver kojim se podesava tako da jednostavno postaje deo ruke. Scroll moze raditi sa klikom i bez otpora, sto je izuzetno korisno za prelistavanje velikh fajlova, narocito pdf. Jednostavno gurnes tockic prstom i on pretrci preko nekoliko destina stranica. Sjajna stvar je i mogucnost rada sa misem dok je prikljucen na kabl za punjenje. Ovo ti prakticno omogucava da uopste ne moras misliti o bateriji. Ako se isprazni u toku rada, jednostavno ustekas kabl i vozis dalje. Sjajan mis sa nizom sjajnih opcija.
Srle22 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 11:39   #338
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Vlasnik od jučer G500S, dobio za poklon . Uglavnom miš sjajno leži u ruci, dpi iznad 4000 mislim da ni neću koristiti, mana mi je jedino scroll, em što zvukove proizvodi em što mi tolko krhko djeluje kao na mišu od 40 kn
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 15:17   #339
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 515
Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
Vlasnik od jučer G500S, dobio za poklon . Uglavnom miš sjajno leži u ruci, dpi iznad 4000 mislim da ni neću koristiti, mana mi je jedino scroll, em što zvukove proizvodi em što mi tolko krhko djeluje kao na mišu od 40 kn

posjedujem dotičnog i ne znam o kakvoj krhkosti pričaš. jesi siguran da je kotačić ispravan?
što se tiče zvukova prilikom scrollanja, možeš "osloboditi" kotačić tipkom koja se nalazi uz njega i nećeš više čuti nikakve zvukove...
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 15:23   #340
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
Nedavno uzeo Roccat Kone Pure orange inferno, tj. dobio ga gao zamjenu za Roccat Kone +. Kone + mi nakon pola godine nije "sjeo" u ruku, Kone Pure je sjeo nakon pola sata. Mišonja je ok premda mislim da ne vrijedi te pare..
__________________
housel je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.01.2014., 09:58   #341
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Citiraj:
Autor mighty Pregled postova
posjedujem dotičnog i ne znam o kakvoj krhkosti pričaš. jesi siguran da je kotačić ispravan?
što se tiče zvukova prilikom scrollanja, možeš "osloboditi" kotačić tipkom koja se nalazi uz njega i nećeš više čuti nikakve zvukove...
Taj hyperscrolling nije baš neko rješenje za neko normalno korištenje prilikom surfanja i igranja, prebrzo je to, ima smisla jedino prilikom scrolanja nekih dugačkih stranica ili dokumenata. Istina kad njega upalim ne čuje se scrol ali meni ne odgovara za najčešće korištenje.
blackened je offline   Reply With Quote