Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.04.2012., 19:45   #1
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 476
SnipeElite v2 demo

Neznam kako to da nije nitko dosada dao komentar ?
Uglavnom probao sam demo i mogu reći da je ovo odlična igra koja če se igrati u jednom dahu .
Kada bi se sjetili i napravili ogromnu mapu pa da se može kretati kako ti paše jer ovdje nema van isplanirane rute.
Samo da MP bude na razini , i ovo če biti pravi pokolj .
Odlični su usporeni prikazi pogodaka , pravo ludilo.
Obavezno probati demo jer je odličan i za sada bez greške radi.
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 17:22   #2
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
stvarno na steamu ima demo za skinut 1500mb. jbg nigdje se nije spominjalo. ja skidam na 500KB/s pa ćemo vidjet.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.04.2012., 18:18   #3
georgy
Premium
 
georgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 406
Evo, skinuo i isprobao
Odlična je!
Kao i prvi dio.

Najveća novost koju sam primjetio je kod slow-motiona.
Osim što uspori, prikaže i koje kosti/organe probija.
Bolesno, ali fora

Jedino mi se na najtežem čini da me neprijatelji malo neprirodno primjete.
Na velikoj udaljenosti, čim izvirim pola centimetra kroz prozor- svi se okreću (nekad baš i ne gledaju u mom smjeru kad me primjete) i počinju pucati.
Također, AI je malo neodlučan.
Nekad trče svi prema meni (bez ikakvog obzira za vlastitu sigurnost ), a nekad super pretrčavaju od zaklona do zaklona, bacaju se, vraćaju ako vide da ne ide isl. Sad, ne znam je li to tako normalno, ali meni se čini logičnije da se pametniji AI skriva po zaklonima.

I još jedna mana- ako me vide u kući, a ja skočim kroz prozor (dok oni pucaju po meni- znači, vide me)- zauvijek sam im pobjegao.
Znači, oni šeću po sobama- kao: "Nađi ga, ovo-ono...", a nitko niti slučajno neće pogledati kroz prozor.

Također, primjetio sam da ne mogu aktivirati svoj tripwire (mislim da se u prvom moglo).

Ali, na stranu ove "mane"- izgleda jako obećavajuće (i lijepo radi na mojoj konfiguraciji)
georgy je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 19:45   #4
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
isprobo i definitivno kupujem da i mogu online odigrat. demo je prekratak taman se nabriješ i onda game over. stim da ja obožavam german panzere tako da kraj demoa me jako nasmijo podsjeća me na scenu iz saving private ryan na tornju.
grafika je ok i kad stavim sve na max uredno se vrti 50-60fpsa ali zato vga na 100%, ždere 1gb rama, te proc je oko 50% opterećen.
u igri sve super osim taj AI malo je čudan,neodlučan. njemač. snajperist me skuži prije nego ja njega. on opali fula me i puca po mojoj poziciji 2-3 puta i onda stane i gleda nekamo desno u pm bezveze. i ja samo izvirim i bum ode on.wtf?
ali to je nebitno.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 20:06   #5
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Evo u zadnjih par dana sam demo prešo 5 puta. S time da sam prvi dio ponavljo jedno 30 puta kad ih je tako lijepo posmicat

Ai je definitivno čudan. Skoro call of duty skripta. Volio bi da su malo više random poslagani kao što je bilo u Swat 3, Swat 4..... tako da se isti level može prelazit jako puno puta. Ali svejedno zabavno izgleda sasvim solidna igra.
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2012., 18:28   #6
izi
Premium
Moj komp
 
izi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Vinkovci - Slavonski Brod
Postovi: 139
Igra i graficki i igrivoscu stvarno odlicna. Grafika je po meni taman nekakav sweet spot ljepote i zahtjevnosti, nisu previse pozornosti pridavali okolisu, ali detalji na vojnicima su zato za svaku pohvalu, mislim da cu kupiti ukoliko se nadje viska novaca.
izi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na