Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.10.2020., 11:41   #751
Blagus
Premium
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 505
1) Za telefon, ako im baš treba fiksni broj i fiksni aparat, "na žicu", najbolje nešto poput Fenicea, tj. njihovog Happytel paketa. Možeš i prenijeti neki od ta dva telefonska broja koje sad koriste. Dobiješ SIP username/password i adresu servera.

2) Faks bi trebao raditi i na Feniceu i ostalima. To je više stvar krajnjeg uređaja nego mreže (do neke mjere), hoće li znati sa serverom iskomunicirati kodek i protokol za prijenos faksa.

3) Uzmi HT Gigabox, internet ti treba radi prijenosnog telefona preko Fenicea ili nekog sličnog. Kombiniraš s mobilnom pretplatom radi Magenta popusta.

4) HT pretplata, kombiniraš s Gigaboxom radi Magenta popusta.

5) Zemaljski EvoTV ili satelitski Total TV.

Da pojasnim zašto ovako komplicirano: moraš uzeti (novi, ili prenijeti) broj kod operatera poput Fenicea (ili veleprodajnih stranaca) jer mainstream provideri u uslugama poput A1 Homeboxa moraju fiksni broj vezati za lokaciju ili max. županiju. Ako se tvoji sele između županija, A1/HT broj im ne bi radio.

Za router ćeš koristiti neki Huawei koji ima VoIP support i telefonski priključak - npr. B525, B535, ali to ovdje bolje znaju preporučiti oni iskusniji s 4G. Na njemu konfiguriraš VoIP s podacima koje ti da onaj kome si prenio broj.

Internet ne mora biti HT-ov, možeš uzeti A1 i kombinirati kod njih pretplate, ali broj telefona koji ti A1 da na Flatboxu nećeš koristiti.
Blagus je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 08:08   #752
simpleplan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Evotv ti je full zemaljski paytv. Ako neces posla s antenama onda legalni ili ilegalni iptv (a1 tv za van, maxtv to go, iskon tv player i ta legalna čudesa ili ova druga manje legalna ...)

Zamisli cirkusa kad didi ne bude radio iptv, pa me zove i psuje. Još kad skuži da mu je sport na pola programa na srpskom, mogu se odmah pobrisat iz oporuke.





Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Kaže TotalTV da ima mogućnost snimanja na vanjski usb disk

Imao sam totaltv na viksi, nisam to isprobao ali mi je cijelo iskustvo s njima katastrofalno. I opet, ko će njemu objasnit to snimanje na disk, htio sam da ima klasičnu snimalicu.



I još za ne falit, to je obiteljska kuća di teta kat iznad ima Iskon. Kabeli joj ne dolaze u obzir, pa sam pitao mogu li nekako spojiti TV dole i računat da je to njeno, da mu je budžet +- 100 kn, ali su mi rekli da trebaju bit na istom strujnom krugu
simpleplan je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 15:36   #753
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor simpleplan Pregled postova
Još kad skuži da mu je sport na pola programa na srpskom / Imao sam totaltv na viksi, nisam to isprobao
Reklame za "detendžert" kao i ostale stvari na totalu su takodjer na srpskom tak da ako ide dedi, cisto da znas
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 22:26   #754
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor tomov Pregled postova
2. primanje i slanje faxa - ovo je must jer je to zadnja tehnologija koju su usvojili
Fax nikako da ode u ropotarnicu povijesti. Pred sada već preko 5 godina bilo se kod nas svašta nešto digitaliziralo i odjednom fax prestao raditi. Što nije bilo ni čudno, fax preko digitalne linije koja obrađuje audio signal. Na kraju sam to nekako osposobio tako da sam smanjio brzinu (uređaj je imao postavku s dva stanja) i mogao na jedvite jade poslati. Ne znam jesmo li mogli i primiti. Katastrofa.

Kasnije je to upgrejdano na slanje maila pa smo malo prodisali.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2020., 10:48   #755
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
pozz može pomoć? pošto ne stignem pratiti ISP ponude više.
dobio sam mail da za 1mj ističe ugovor. A1 trio-paket imam: a1 satelitsku (ex vip sat) telefon i internet preko 4g i parice oboje spojeno.(prije imao vip) Alcatel HH41V je uređaj s 2 antene za šeranje veze na uređaje.
to plaćam 250kn. iskreno telefon ne koristimo možda bi ga totalno ukino kolko je to pametno? kod ovog interneta max brzinu šta sam dobio je 30/10 i to kad imam sreće, prosjek je 15/5 i to zna varirati na dolje. btw net mi nije flat nego imam 200gb prometa potrošnje i to se računa od 8h-23:59 onda je od ponoći do 8h ujutro flat...

dali bi mi bio brži net da promjenim uređaj ne neke od ovih https://www.a1.hr/podrska/uredaji neznam koji je cat6+
dali preporučate da nešto iz A1 uzmem promjenim ili imate bolju opciju na tcom tele2
hvala
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2020., 12:41   #756
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Trenutno imam Tele 2 pokućni,ali kako oni izmišljaju sad s 200gb,vrijeme je za drugog operatera.

Od Total Tv imam televiziju trenutno,pa razmišljam da pređem na njihov trio premium paket,internet,tv i telefon.
Da mi je sve na jednom mjestu.

Vrti se samo Youtube za djecu,Netflix i fejs,ne skidam ništa.
4 moba,plejka i komp.

Ima li netko internet od Total tv,kakvi su??

Zadnje izmijenjeno od: Stanky069. 06.11.2020. u 12:56.
Stanky069 je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2020., 13:00   #757
Blagus
Premium
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 505
Citiraj:
Autor Stanky069 Pregled postova
Trenutno imam Tele 2 pokućni,ali kako oni izmišljaju sad s 200gb,vrijeme je za drugog operatera.

Od Total Tv imam televiziju trenutno,pa razmišljam da pređem na njihov trio premium paket,internet,tv i telefon.
Da mi je sve na jednom mjestu.

Vrti se samo Youtube za djecu,Netflix i fejs,ne skidam ništa.
4 moba,plejka i komp.

Ima li netko internet od Total tv,kakvi su??
OK dok sve radi, ruter srednja žalost, neće ti dati bridge mode, i ne daj Bože da ti se išta pokvari. (osobno iskustvo nakon kojeg sam prebjegao u HT)
Blagus je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2020., 13:21   #758
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Tako sam si nekako i mislio.
Za router nude Tehnicolor TG 889VN te Iskratel Innbox V45,koji je uopće bolji od ta dva??

Bridge mod ni ne trebam,ako ja dobro kužim što je bridge mode...

To ionako djeca i supruga samo koriste.
Ne trebam nista posebno,bitno da šljaka,da ne šteka.

Ali nikako mi se ne sviđa ovo ne daj bože da ti se išta pokvari,djeca bi popila krv ženi kad bi bili neko vrijeme bez interneta.


Edit - iako kontam da ovaj Technicolor TG 889VN je zapravo 589VN,da je ova 8-ica tipfeler.

Zadnje izmijenjeno od: Stanky069. 06.11.2020. u 14:58.
Stanky069 je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2020., 19:41   #759
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
tg788ivn v2 je modem, takvog a1 koristi za poslovnjake
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2020., 20:52   #760
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Može i to biti,ne bih se čudio da pojma nemaju što nude.

Meni su napisali da imaju u ponudi ova dva što sam naveo,ali Technicolor TG 889VN nema nigdje nista o njemu,kad ga googlaš izbaci 589VN pa kontam ajd tipfeler je,radi se zapravo o 589VN.

Ali kao ne možes birati sam modem već oni tehnički odjel odlučuje ovisno o brzini i tehničkim zahtjevima koji ćeš dobiti,no rekli su mi da mogu prilikom podnošenja zahtjeva napomenuti koji modem želim pa postoji mogućnost da mi se "smiluju" ovi iz tehničke službe.

308 kuna internet,tv i telefon sa opcijom dodatni prijemnik,da mogu gledati i na drugom tv-u,dosad sam imao samo na jednom. Plus traže još 250kn za taj dodatni prijemnik,a reklamiraju se kao sva oprema bespla...
Stanky069 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2020., 20:05   #761
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
Citiraj:
Autor kasper_sky Pregled postova
pozz može pomoć? pošto ne stignem pratiti ISP ponude više.
dobio sam mail da za 1mj ističe ugovor. A1 trio-paket imam: a1 satelitsku (ex vip sat) telefon i internet preko 4g i parice oboje spojeno.(prije imao vip) Alcatel HH41V je uređaj s 2 antene za šeranje veze na uređaje.
to plaćam 250kn. iskreno telefon ne koristimo možda bi ga totalno ukino kolko je to pametno? kod ovog interneta max brzinu šta sam dobio je 30/10 i to kad imam sreće, prosjek je 15/5 i to zna varirati na dolje. btw net mi nije flat nego imam 200gb prometa potrošnje i to se računa od 8h-23:59 onda je od ponoći do 8h ujutro flat...

dali bi mi bio brži net da promjenim uređaj ne neke od ovih https://www.a1.hr/podrska/uredaji neznam koji je cat6+
dali preporučate da nešto iz A1 uzmem promjenim ili imate bolju opciju na tcom tele2
hvala
evo novi info što sam sebi riješio
tražio info za optiku koju provlače
https://www.a1.hr/provjeri-dostupnost
ovdje sam išao provjeriti jel dostupno tj. šta mi je dostupno. dok sam to čitao desno je izletila ikona za teleoperatera i popunio prozor da me nazove virtualni servis operater... i dobio poruku da stiže poziv. Nazvao me Antonio koji sve objasnio i sredio mi problem isteka ugovora i dao najbolju preporuku i riješio mi mobitel.
znači sa trio paketa mi upgrejdo u flatbox opciju koja kreće za 4 dana kad istekne ugovor i njoj imam veću brzinu 4g (nekužim ovo al ok) mislim na postoječoj 4g mi je max 25/10. i imam promjenu paketa potrošnje na više to će me koštati sa postojećih 250kn na 255kn(internet telefon i sat tv) i to je ne obavezujuči ugovor koji će mi trajat dok ne upogone optiku i tamo podpišem novi ugovor. a1 sat tv mi traje još 1g, ali je rekao da će mi to ubaciti u paket optike kad je dostupna. i ovisno i paketu i uređaju kojim mogu gledat tv kanale preko optike ću ili neću zadržati sat tv.
drugo imam tomato opciju za mobitel 30gb pretplata i to je 130kn, ali mi ponudio da dobim sim karticu od a1 opcija savršena tarifa za 189kn i pošto je to onda sve na a1 ide 10kn dolje na 4g flatbox i 10kn dolje na savršenu tarifu. ovo s mobitelom mi ispada skuplje, ali mi treba na poslu gdje trošim puno prometa čak si i na tomato znam kupit dodatnih 5 dana flata(30-50kn). platim i parking eto račun skoro 200kn na tomato.

edit: ako prelazite sa jedne istekle tarife ili ugovora na drugi. da bi prešli kao ja s starog alcatel rutera na novi huawei 4g+ cat6. morate ili podpisat usmeno pismeno ugovor na 12 24 mj radi odplate ili odjenom 380kn platiti uređaj i riješeno. mislim da je na njuškalu cijena rutera od 200-400kn

Zadnje izmijenjeno od: kasper_sky. 07.12.2020. u 09:32.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2020., 22:45   #762
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Raskidam ugovor sa Tele2 pa sam u potrazi za novi ISP-om. Otvoren sam za dvije opcije, prva je nešto tipa pokućnog, ali kod nekog drugog operatera ili klasični "žični" pristup ali da je bez ugovorne obveze. Inače nalazim se u Novom Zagrebu, kvart Utrina. Imate li nešto za preporučiti?
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2020., 09:43   #763
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Raskidam ugovor sa Tele2 pa sam u potrazi za novi ISP-om. Otvoren sam za dvije opcije, prva je nešto tipa pokućnog, ali kod nekog drugog operatera ili klasični "žični" pristup ali da je bez ugovorne obveze. Inače nalazim se u Novom Zagrebu, kvart Utrina. Imate li nešto za preporučiti?
ne znam jel ova tema dead ili su ljudi u poslu. meni su pomogli pa eto idem ja.
ja ti blizu radim tj ja sam bliže sopot avenju mall. mogu ti samo rećia da ako ti zgrada nudi optiku ili coax, a da je speed preko 10/10 stalno onda OK. ako je jeftino isplati se u protivnom neki 4g+ cat 6 ruter tcoma ili a1 i stavit ga na prozor da bolje hvata. nemam baš puno ljudi na tele2 ruteru osim što na rubovima sela je lošiji signal osim ako si bliže repetitoru.
što se tiće cijene mislim da su svi između 140-250kn paket- tv tel i net.
meni su ponudili i kao kod isteka ugovora, a i imali su sada akcije isto da uzmem ugovor po želji,ali kad sam reko da želim novi ruter onda platiš odjenom ili odplaćuješ 1g+
npr kod avenju malla na INA zgradi ima tcom i a1 repetitor koji naravno iznajmljuju svoju mrežu ostalima. npr tele2 i njemu slični ne rade baš dobro uz zgradi. meni u podrumu na A1 savršena tarifa 4g+ imam 100/50+ vjerovatno je tako i u okolici. i baš su nedavno na krov stavljali novi ili upgrejdali stari repetitor od tcoma.
svaki DEAL koji izabereš online imaš 14 dana raskid ugovora bez plaćanja pa vidi koji je bolji. svake godine 1-2 puta tcom i a1 crkne pa si misli. cijenovno ti se isplati ona opcija u kojoj je većina ukućana. ako ste na tcom mobitel onda i taj ruter uzmi pa uđete u grupu manđeta i popust na račun zbog količine uređaja isto je i kod a1 mozaik grupa. skida 10kn po uređaju na istoj mreži...
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2020., 17:07   #764
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 376
Da napišem osvrt na Tomato. Prošli ponedjeljak predao zahtjev za prelazak sa Tele2 na Tomato, odabrao četvrtak kao dan prelaska. No u četvrtak oni meni ukinuli signal na telcu, a tomato kartice nigdje, zovem službu navečer oni mene tove da će poštar donjet danas. Naravno da nije, nije kartice bilo niti drugi dan u petak, pa zovem drugi put, onda mi kažu da idem u A1 po SIM card.
Tamo me gledaju čudno jer vele da nemam još aktivirani broj, da mi nemaju šta dat... vide samo zahtjev za prelazak broja. Al' nato mi da neaktivirani SIM pa da zovem službu, očitam im broj SIMa pa da ju oni aktiviraju. No kad smo se čuli u petak navečer, oni to nisu mogli aktivirati jer imaju "grešku" u sistemu i još mi vele da za vikend vjerojatno ništa. Danas ponedjeljak, tjedan dana od predaje zahtjeva, oni se ne javljaju, mora ih se opet zvati, a ja već 5 dana nemam signala na svom broju.
Čisto da se zna, 'ko razmišlja o gnjilom paradajzu.
Redline je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2020., 17:50   #765
Blagus
Premium
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 505
Citiraj:
Autor Redline Pregled postova
Da napišem osvrt na Tomato. Prošli ponedjeljak predao zahtjev za prelazak sa Tele2 na Tomato, odabrao četvrtak kao dan prelaska. No u četvrtak oni meni ukinuli signal na telcu, a tomato kartice nigdje, zovem službu navečer oni mene tove da će poštar donjet danas. Naravno da nije, nije kartice bilo niti drugi dan u petak, pa zovem drugi put, onda mi kažu da idem u A1 po SIM card.
Tamo me gledaju čudno jer vele da nemam još aktivirani broj, da mi nemaju šta dat... vide samo zahtjev za prelazak broja. Al' nato mi da neaktivirani SIM pa da zovem službu, očitam im broj SIMa pa da ju oni aktiviraju. No kad smo se čuli u petak navečer, oni to nisu mogli aktivirati jer imaju "grešku" u sistemu i još mi vele da za vikend vjerojatno ništa. Danas ponedjeljak, tjedan dana od predaje zahtjeva, oni se ne javljaju, mora ih se opet zvati, a ja već 5 dana nemam signala na svom broju.
Čisto da se zna, 'ko razmišlja o gnjilom paradajzu.
Za kašnjenje u prijenosu broja imaš pravo na naknadu od 10 kuna po satu kašnjenja, do maksimalno 15 dana. Iscijedi iz njih taj novac i gledaj na to kao da ti poklanjaju XY mjeseci pretplate/bonova
Blagus je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2020., 18:44   #766
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Baš sam to htio izguglati, napiši prigovor, opiši sve ovo i traži zakonskih 10 kuna po satu zbog kašnjenja i nemogućnosti korištenja usluge.

Ja sam zbog toga što me A1 spojio prijevremeno i imao istodobno aktiviranu fiksnu uslugu HT-a i A1 dobio 3 mjeseca usluge za 0 kuna.
S time tek nakon drugostupanjskog prigovora.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2020., 10:49   #767
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 376
Hvala, hoću. Javim kad završi
Redline je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2020., 23:06   #768
window09
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Pozdrav,


Molim bez smijeha!

Da, za*ebo me Tele2, pa evo i T-com, pa mislim da ću raskinut ugovor s njima, ako nude bez penala.


Zanima me, ovaj A1 Kucni internet.
Piše 1tb prometa bez ograničenja brzine, a zatim 2 Mbps
To je istina ili nije? Ja trebam oko 400-600gb mjesečno za igre i streamove utakmica te poneki film na netflixu u 4k.



P.S Što se tiče tog kućnog interneta, on radi kao i tele2 pokucni? Znači spojim na 5ghz ili 2.4ghz ili putem kabla?




Koliko je to isplativo? Da li je zaista 179kn za 1tb prometa bez usporavanja brzine ili ima neka "caka"?
window09 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2020., 23:11   #769
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,527
koliko ja imam info, skripta sreže potrošače
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2020., 23:19   #770
window09
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
koliko ja imam info, skripta sreže potrošače

Znaci ni tu nema 400-500gb? Pa onda je to još jedna varka.
window09 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2020., 23:55   #771
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
koliko ja imam info, skripta sreže potrošače
što to znači?
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 18:47   #772
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,144
Svojevremeno sam pisao tu o iskon VLAN-u za pppoe. Kako sam uzeo iskonov fritz koji je OEM firmware samo ima predefinirane postavke za iskon tu se mogu vidjeti sve potrebne postavke i VLAN-za voip. Cak si mislim da bi na dugom fritzu samo ovaj TR069 postavka bila dovoljna jer je inicijalno iz kutije dosao bez icega i onda preko tr069 pokupio i internet i voip i sve postavke.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2020., 09:35   #773
angell
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 78
Uskoro mi istječe ugovor s Terrakomom (kabelska, tv + internet) pa sam se informirao o cijenama kod njih i kod A1 za načelno iste usluge koje i sada koristim (internet 100Mb, prošireni paket televizija, dva digitalna prijamnika). Terrakom hoće 239kn mjesečno (dodali opciju vremenskog pomaka za tv sadržaj, no HBO mislim da je gratis samo 6 mjeseci), popust prva 3. mjeseca, a A1 za 1. godinu hoće 249kn, a za 2.godinu 339 kn (200Mb internet i nešto više tv kanala).

S obzirom da sada plaćam 199kn ovo mi je osjetno povećanje za praktički istu uslugu (povećanje brzine mi ne igra neku ulogu, 100Mb mi je skroz dosta).


Ima koji operator da je jeftiniji ili da tražim ponude samo za net, pa si uzmem pretplatu na Netflix i HBO i gledam što i kad hoću?
angell je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2020., 16:26   #774
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Ne znam kako ti A1 tako skupo daje.
Inače je oko 200kn trio 200mbps
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2020., 16:38   #775
angell
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 78
To je i mene začudilo, jer ako kliknem ne web-u, ispada 209 kn/ 269 kn za internet i tv (obiteljski i filmski paket), pa sam očekivao i nešto bolju ponudu s obzirom da bi prešao kod njih s drugog operatera...


Kako je moguće kod A1 dobiti najpovoljniju cijenu, otići u njihov prodajni centar, poslati na određeni mail upit, kakva su iskustva?
I da li je netko dobio povoljniju cijenu od 179kn samo za net (200mbps)?
angell je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2020., 16:49   #776
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
A da ostanes na Terrakomu i dalje? Bez ugovora i sve po starom
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2020., 17:07   #777
angell
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 78
Problem je što sam u Terrakomu dobio dobar popust prije dvije godine, gratis dodatni digitalni prijamnik i HBO/Cinemax, a u ugovoru stoji da je to gratis 24 mjeseca. Tako da kad ugovor istekne (a tako mi je otprilike rekla i žena iz prodaje), morao bih plaćati dalje punu cijenu, što bi po njihovom cjeniku mogao biti dodatak od cca 120 kn mjesečno...
angell je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2020., 19:19   #778
trebampomoc
OP
Moj komp
 
trebampomoc's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb / Novska
Postovi: 356
Citiraj:
Autor angell Pregled postova
Problem je što sam u Terrakomu dobio dobar popust prije dvije godine, gratis dodatni digitalni prijamnik i HBO/Cinemax, a u ugovoru stoji da je to gratis 24 mjeseca. Tako da kad ugovor istekne (a tako mi je otprilike rekla i žena iz prodaje), morao bih plaćati dalje punu cijenu, što bi po njihovom cjeniku mogao biti dodatak od cca 120 kn mjesečno...
Ista stvar je i kod A1, imao sam super cijenu za 3D paket, koji je istekao i onda sam tražio iste ili slične uvjete nakon isteka ugovora.
Siguran sam da ti Terrakom može dati iste uvjete i nakon isteka ugovora, ako opet potpišeš na dvije godine, ako ne "moli" A1 za bolje uvjete, također ti ih sigurno mogu dati.
trebampomoc je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2021., 09:45   #779
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 508
Bok ekipa,
evo ističe mi pretplata kod tate na selu,do sad je imao taj Magenta paket koji je plaćao 209 kn/mj i moram napomenuti da je užasna brzina preko žice. cca 1 mbit/s. Katastrofa.
Koji je trenutno paket koji bi mogao uzeti,napominjem da njemu treba samo telefon i možda TV ako je neka dobra cijena,makar sumnjam da će to biti izvedivo s tom brzinom.
Imate li neke preporuke,hvala!
Astra je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2021., 10:16   #780
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
A1 flatbox duo. Provjeri samo kakva je situacija s odasiljacima na selu.
Cuky je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na