Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.11.2014., 09:11   #271
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Igra li tko još WarThunder? Antiša?

Ja sam se nabrio na Jetove, bio je 90 dana premium account na -50%
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2014., 23:56   #272
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Da jel se igra, pa kakva to uvredljiva pitanja postavljas lega
Docepao se svog prvog Jeta La-15 (trazi dosta vjezbe i strpljenaj), a evo u hangar sletio i Jet bomber IL-28 (ceka svoj trenutak slave i brzog obaranja lol).
Ne pitaj koji primium sam uzea, tj produzija

+ naso dva momka iz Mostara sa kojima cesto peglam u skvadu RB (nasli se po ruskoj liniji ), a sa vremena na vrjeme me zena opixdi tupim predmetom po glavi da sta se derem u 2h iza ponoci

Uglavnom veselo-veselo ja ovisan ko teški đanki

ps- Tempest Mk II je opako dobar avion, a posto ti peglas brit liniju moramo zavrtit koju (protiv japaneza najcesce )

__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 06:36   #273
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Hahahah, a jesi dobar!

Znači i ti operiraš Jetovima, drago mi je čut da smo tu negdje
I ja sam nedavno otključao prvog Meteora, a sad mi je lagano već Havilland Vampire na pola. Jetovi su skroz druga priča, ako uđeš u dog fight sa propelercom, najebo si. Samo boom'n'zoom taktika što zna biti pomalo dosadnjikavo, ali svašta ja izvodim s tim jetovima

Sa Tempestima sam se već naubijao, i zaista su dobri avioni. Tempest Mk II mi još nije ni upgrade-an do kraja...

Btw, koliko sam skužio u razgovoru u igri, IL-28 je brutala letjelica, jako teško ga se može ulovit jer je brz ko munja, a i kada ga uloviš, iza je 2X20mm cannon, pa se ne piše dobro

Ajde bumo se ulovili jednom valjda kvragu
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 16:43   #274
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
I ja kazem kvragu, nemam vremena, a otkaz ne smijes/možeš dat (mada je bilo blizu)
Meni su partije sa jetovima totalni kaos sve se odvija cca 4x brze kad ubrzas, ali ako ostanes bez brzine/visine, najebušios si od klipno/prop ekipe.

Prije neki dan Yak-9UT dva kila F-80, i na kraju me srusi faca sa Tempestom Mk-II i to u headon-u, dobili partiju, jer ga je majstor sa IL-28 sprasija sa repnim topom + doticni je uz njega ima jos dva killa, oce rec sveukupno 3 + zemanjske meta sa bombama, uzeo je poena ko blata.
Uglavnom taj IL-28 je opako OP avion i treba se sad ogrebat dok ga malo ne primire
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2014., 08:01   #275
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Hahahah, pa jebemu, nećemo otkaz davat zbog igre stari moj
A što je najgore, i ja sad imam pošten laptop, pa znam zaigrati i na poslu ako imam neku pauzicu/rupu Užas

Da, tetke mi, nije lako bit precizan kad dive-aš sa 850+ km/h na žrtvu... Ja u RB-u redovito bez krila ostajem

Da, IL-28 je totalno OP, i pošto si Rus, uživaj u njemu do idućeg update-a gdje će ga korigirat malo vjerojatno. Ja ne mogu ulovit taj avion sa već debelo upgrade-anim Meteorom. E btw, ja sam čak kupio talisman sa Meteora, za 100% RP kad njega voziš. Idijot, sve je bilo -50%
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2014., 09:12   #276
iprodano
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 227
Da li igrate samo s zrakoplovima ili zaigrate i s tenkovima? Grafika mi izgleda puno bolje nego u WoT-u pa me zanimaju vasa iskustva.

Zadnje izmijenjeno od: iprodano. 09.11.2014. u 12:56.
iprodano je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2014., 09:15   #277
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Mene samo avioni drže, tenkove sam probao 5 min i vratio se na aeroplane

Btw, Antiša, sjeo mi je Vampire da se pohvalim Okretan mali jet
Sad je Canberra na oktljučavanju, pa da malo jet bombam
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2014., 12:14   #278
JuXo
Premium
Moj komp
 
JuXo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Cork, Irska
Postovi: 202
jel ima koji squadron da treba čovjeka?

i ako hoćete dodajte me (JuXo), trenutno igram sa tier 2, još malo prelazim na 3
__________________
JuXo je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2014., 03:18   #279
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor JuXo Pregled postova
jel ima koji squadron da treba čovjeka?

i ako hoćete dodajte me (JuXo), trenutno igram sa tier 2, još malo prelazim na 3
Dodan si mi u prijatelje pa kad si online vidimo se.
Vidm pegas rusku liniju sta znaci da si moj tip

Pozzz
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2014., 19:59   #280
iprodano
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 227
Evo, par dana igram WT i mogu reći da je odlična igra, samo što ja igram s tenkovima (volim ih odmalena ) jer s zrakoplovima baš i nisam najbolji.

Da li se isplati kupovati GE i premium?

Zadnje izmijenjeno od: iprodano. 18.11.2014. u 20:33.
iprodano je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2014., 20:03   #281
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Ako ti se ne da grindati i nestrpljiv si s otključavanjem onda se isplati. Ali ako si tek počeo preporučio bih ti da si ništa za sad ne uzimaš. Kad malo bolje upoznaš cijelu igru i njezin gameplay onda si uzimaj.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2014., 20:34   #282
iprodano
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Beetlejuice Pregled postova
Ako ti se ne da grindati i nestrpljiv si s otključavanjem onda se isplati. Ali ako si tek počeo preporučio bih ti da si ništa za sad ne uzimaš. Kad malo bolje upoznaš cijelu igru i njezin gameplay onda si uzimaj.
Da, u pravu si, još ću igrati ovako pa ću onda kasnije odlučiti. Uglavnom, igra je iznenađujuće dobra, počevši od gameplay-a i grafike.
iprodano je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 07:37   #283
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor Beetlejuice Pregled postova
Ako ti se ne da grindati i nestrpljiv si s otključavanjem onda se isplati. Ali ako si tek počeo preporučio bih ti da si ništa za sad ne uzimaš. Kad malo bolje upoznaš cijelu igru i njezin gameplay onda si uzimaj.
Noob pitanje, kaj je grindanje?
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 16:16   #284
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Proces ponavljajućeg i najčešće dosadnog gameplaya da bi se otključao u ovom slučaju neki avion ili tenk tj. ako ti ne da odigrati x broj savršenih partija bez premiuma da bi otključao npr. neki jet.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2014., 16:46   #285
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Htio bi se uključiti ali me zanima par stvari. Prvo uglavnom bi igrao tenkove. Jel moram kupiti neki starter pack da bi igrao WT Ground forces betu ili ima još neki način..Invite?
Jel se isplati uzeti Guards starter pack (T34 1941) ili da krenem od početka s free verzijom igre?
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2014., 20:10   #286
iprodano
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 227
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Htio bi se uključiti ali me zanima par stvari. Prvo uglavnom bi igrao tenkove. Jel moram kupiti neki starter pack da bi igrao WT Ground forces betu ili ima još neki način..Invite?
Jel se isplati uzeti Guards starter pack (T34 1941) ili da krenem od početka s free verzijom igre?
Ja igram tenkove tjedan dana, ne moraš ništa kupiti samo skineš besplatno s steama i igraš.

Preporuka za igru, izgleda odlično za free to play igru.
iprodano je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 00:40   #287
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor iprodano Pregled postova
Ja igram tenkove tjedan dana, ne moraš ništa kupiti samo skineš besplatno s steama i igraš.

Preporuka za igru, izgleda odlično za free to play igru.
Dok si pisao odgovor ja se naigrao
Igra je fenomenalna i puno mi je bolji sistem od WOTa....relativno se brzo otvaraju novi tenkovi (ako se igra pametno)...premium acc je potreban samo ako se želi sve brže dobiti ali po meni nepotrebno...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 08:29   #288
iprodano
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 227
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Dok si pisao odgovor ja se naigrao
Igra je fenomenalna i puno mi je bolji sistem od WOTa....relativno se brzo otvaraju novi tenkovi (ako se igra pametno)...premium acc je potreban samo ako se želi sve brže dobiti ali po meni nepotrebno...
Ako nisi, odigraj sve tutorial-e, dobiješ besplatno 340 Golden Eaglesa koje možeš iskoristi za 3 dana premium-a.
iprodano je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 09:00   #289
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor iprodano Pregled postova
Ako nisi, odigraj sve tutorial-e, dobiješ besplatno 340 Golden Eaglesa koje možeš iskoristi za 3 dana premium-a.
Tnx. Odigrao sam samo onaj prvi tutorial..
Nego, skužio sam da ne mogusam birat koji tenk da researcha već mi sam researcha na način da kreće redom prvo sve tenkove, flakove i TD-e od prvo tiera pa onda dalje...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 09:05   #290
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Ja sam tenkove malo probao, ali avioni me drže još uvijek do te mjere da mi se tenkovi ni ne probavaju dalje
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 09:59   #291
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Ja cekam da otvorim sve avinjone (manje vise) pa da cu onda oprat po tenkovima,cak sam uzeo jedan primium tenk, da mi lakse krene

Eeeee, ne znam kako je vama jucer bilo, ali nikad od kad igram WT nije mi islo tako lose, od cca 15-16 partija u RB modu samo sa dva puta ziv doceka kraj partije (pobjede/gubitatci 50/50 %), mozda 2 killa, masu asista, ali nekog ono bas skinit neeeeiiiiiiddddeeee, svi killovi su bili tipa, ja ga ostetim, a on se zaljepi u zemlju izbjegavajuci me ili ga neko drugi opere do kraja.
Ko da mi je neko pomaka nišan za par ceni ili da je za svaku partiju drukcije kalibririan nišan , sta god da sam vozija (top u nosu ili u krilima, njemci, britanci, rusi tier od 1 do 4) nisam moga pošteno pogodit neprijatelja.
Prvo sam mislija da je ping, ali nije od pinga 20 do 220 isto, pa da nije miš, nije bome, setapiran (dpi) ko i uvijek, i da stvar bude luđa nisam bio ni preumoran ni nenaspavan.
Cak sam iša drapat samo AI avione (Yak-1 BR 2.0 tier 1) da vidim koji je vrag i sta mislite kako mi je islo
Jedan od onih dana u mjesecu, rekli bi smo

Probat cu malo veceras pošto ću bit i umoran i neispavan
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 10:16   #292
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Hm, ja bacim oko na ping dole lijevo, i onda prema njemu sam kalibriram koliko ispred one projekcije trebam gađati
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 10:28   #293
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Ja sam tenkove malo probao, ali avioni me drže još uvijek do te mjere da mi se tenkovi ni ne probavaju dalje
Ja sam posebni slučaj. Naime od kako znam za sebe igram "hardcore simulacije" tipa IL2 46, Cliffs of Dover, DCS, Rise of flight itd...pa su mi avioni arkadni u WOT. Ali obzifom da to nije ni bio cilj u igri (nije igra simulacija) mislim da je sve pogođeno.
Tako da se držim tenkova.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 10:29   #294
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Kad je ping velik, dal gađat vise ispred ili izad?
Zdrava seljacka logika kaze ispred (za veliki ping), ali ni logika nije uvijek u pravu
Vidim pegla se pepa pig
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413

Zadnje izmijenjeno od: ante2. 21.11.2014. u 10:40.
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 10:58   #295
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Ja sam posebni slučaj. Naime od kako znam za sebe igram "hardcore simulacije" tipa IL2 46, Cliffs of Dover, DCS, Rise of flight itd...pa su mi avioni arkadni u WOT. Ali obzifom da to nije ni bio cilj u igri (nije igra simulacija) mislim da je sve pogođeno.
Tako da se držim tenkova.
Opa, ti si PG onda, ako se sturmovik peglao
Ma meni je ovo taman. Hardcore simulacije mi znaju biti dosadnjikave, ovo je taman po mom omjeru arkade/simulacije. A i izgleda mi sve fenomenalno, zaista je lijepa igra, a ja baš volim gledat te aviončiće

Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Kad je ping velik, dal gađat vise ispred ili izad?
Zdrava seljacka logika kaze ispred (za veliki ping), ali ni logika nije uvijek u pravu
Vidim pegla se pepa pig
Hahaha, Antiša, veći ping, dulje ciljaj

Hahha, ma mali sinčić mi stalno gleda Peppu pig, pa sam se već familizirao sa daddy pigom
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2014., 11:19   #296
iprodano
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 227
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Tnx. Odigrao sam samo onaj prvi tutorial..
Nego, skužio sam da ne mogusam birat koji tenk da researcha već mi sam researcha na način da kreće redom prvo sve tenkove, flakove i TD-e od prvo tiera pa onda dalje...
Mozes birati sam koji ces tenk researchati, samo klikni na tenk koji zelis i klikni opciju da ga researcha,to isto vrijedi i za dodatke.
iprodano je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2014., 13:26   #297
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Citiraj:
Autor JuXo Pregled postova
jel ima koji squadron da treba čovjeka?

i ako hoćete dodajte me (JuXo), trenutno igram sa tier 2, još malo prelazim na 3
I ja sam te dodao, moj nick je Beetlejuice_00.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2014., 12:42   #298
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Tiger H je u researchu hehe...nego, volio bi da imamo realistic mod bez ikona...ili da setingsi budu server side tako da imamo brdo opcija i kombinacija...Možda i bez aviona..Da avioni budu solo i tenkovi solo...Ovako mi se čini da su avioni malo prenabrijani, puno su arkadniji od tenkova...rokam se sa ekipom u tenkovim 20 minuta i onda dođe jedan avion i s jednom bombom raznese cijelu moju ekipu...ko da je pala atomska...Nije loša ideja da se kombiniraju avioni i tenkovi ali onda bi trebalo te avione dovesti na razinu tenkova u smislu tuniranja hitting powera, FM i DM....ovako mi se čini da jedan avion može roknut kaj hoće i koliko hoće. Pretjerano. Znam da igra nije simulacija ali ako su tenkove doveli do maltene simulacije onda nema smisla da se natječu s avionima koji su arkada živa (i u realistic modu). Pa ako baš hoćete u RL jedna štuka G (tank buster) nije samo tako skidala npr T34 tenkove a kamoli bombarderi koji u igri lete 500 na sat. Avioni su na razini vica u odnosu na tenkove u igri. Šteta. Doduše čuo sam da simulation mod nema avione....To mi je i najbolji dio igre ali bi volio da imam i 3d person tamo. JEr tamo nema ni onih blesavih ikona di vidiš 2km neprijatelja samo prema glupoj ikoni.

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 24.11.2014. u 14:25.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2014., 14:14   #299
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor Beetlejuice Pregled postova
I ja sam te dodao, moj nick je Beetlejuice_00.
Evo dodah te i ja! (SamFischer_CRO)

Ja sam otključao Canberru, prvog jet bombera i to je hebeni spaceship naspram ovih turboproppeler bombera.

Čudo.

Rokaš sam 850Km/h i samo bježiš od ekipe

Sviđa mi se
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2014., 16:30   #300
iprodano
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 227
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Tiger H je u researchu hehe...nego, volio bi da imamo realistic mod bez ikona...ili da setingsi budu server side tako da imamo brdo opcija i kombinacija...Možda i bez aviona..Da avioni budu solo i tenkovi solo...Ovako mi se čini da su avioni malo prenabrijani, puno su arkadniji od tenkova...rokam se sa ekipom u tenkovim 20 minuta i onda dođe jedan avion i s jednom bombom raznese cijelu moju ekipu...ko da je pala atomska...Nije loša ideja da se kombiniraju avioni i tenkovi ali onda bi trebalo te avione dovesti na razinu tenkova u smislu tuniranja hitting powera, FM i DM....ovako mi se čini da jedan avion može roknut kaj hoće i koliko hoće. Pretjerano. Znam da igra nije simulacija ali ako su tenkove doveli do maltene simulacije onda nema smisla da se natječu s avionima koji su arkada živa (i u realistic modu). Pa ako baš hoćete u RL jedna štuka G (tank buster) nije samo tako skidala npr T34 tenkove a kamoli bombarderi koji u igri lete 500 na sat. Avioni su na razini vica u odnosu na tenkove u igri. Šteta. Doduše čuo sam da simulation mod nema avione....To mi je i najbolji dio igre ali bi volio da imam i 3d person tamo. JEr tamo nema ni onih blesavih ikona di vidiš 2km neprijatelja samo prema glupoj ikoni.
Da, tenkovi i njihove performanse su vjerno prenešeni u igri što se za zrakoplove nikako ne bi moglo reći.

Hm, znači Tigar je blizu, ipak je pao neki premium
iprodano je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na