Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.07.2014., 19:10   #61
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova
Bože dragi. Kaj si kupil tu kravatu ak ti se ne sviđa? Okej, nekakva pravila, odnosno bolje rečeno smjernice, postoje, al nitko te ne tjera da nosiš kaj ne želiš. I nemoj da boja košulje bude jako slična boji kravate, jer bude ju utopila. Ja sam uvijek za Hitman style. Klasika... To je ko little black dress u muškoj varijanti.
ne! naprotiv! sve mi se sviđa, čak i više ta uža, nego one bomba široke, samo mi je brat ubacio bubu u uho - da je to sada out...

da previše ne trabunjam, budem okačio slike, pa me vi izrešetajte ili nemojte, to ćemo još vidjeti

EDIT: evo slika, visok sam oko 183-184cm s nekih 84-ak kg

http://www.pohrani.com/f/3g/27/V9PNS...0731185439.jpg
http://www.pohrani.com/f/1s/Ay/1s1Hx...0731185533.jpg

P.S. molim vas obratite pozornost na gumb i IKS, ja imam takvo (usrano ) tijelo, nogice i rukice su mi tanke (i dugačke) i sva sakupljena mast ravno mi se taloži na prsa i trbušinu, ne znam zašto - ali trbuh mi izgleda napuhano ko pijancima (onako, ko da je pun zraka ), to mi ipak malo smeta, mislim da bi dobro odijelo ipak trebalo sakriti te vlastite fizičke nedostatke... dali bi mogao krojač to nekako srediti?

moram i napomenuti da mi je ovo 54 (gore, sako) najbolje stajalo, 52 je užasno malen, dok mi je 56 prepreprevelik i pada skroz do prstiju, ramena također vise, itd.

P.P.S. ne morate komentirati donji dio, hlače su preduge i preširoke (još nisam bio kod krojača i moram obavezno) + nemam ni kajša/remena + nemam ni cipela ni čarape za cipele eto, komentar za sada samo za gornji dio ako može, pošto mi je taj dio i kompletan

i da, po ovoj slici, http://www.index.hr/lajk/poster/2972...normalno-obuci ...malo više dolje di prikazuje naramenice, odnosno kao one spužvaste "uloške" u sakou, meni se također isto ne spušta perfektno dolje, nego mi ti krajčići idu nekako prema gore?
__________________
ševa!

Zadnje izmijenjeno od: ALiEN17. 31.07.2014. u 19:24.
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 19:41   #62
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Aha, sorry, onda sam te krivo shvatila, ja sam skužila da ti se ne sviđa kravata. Ja imam osjećaj da su ti rukavi malo preveliki, odnosno preširoki? Možda drugi kroj sakoa?
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 19:46   #63
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova
Aha, sorry, onda sam te krivo shvatila, ja sam skužila da ti se ne sviđa kravata. Ja imam osjećaj da su ti rukavi malo preveliki, odnosno preširoki? Možda drugi kroj sakoa?
ma kroj je cisto ok, vidim onaj american style s onih slicica i isto je tako, blago podignuto, problem je jedini u meni i mom trbuhicu: D isti vrag mi je i s majicama i ostalim kosulja, uvijek mi se trbusina napuhnuta nazire: ) pulovere ni ne nosim skoro, etc.
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 19:57   #64
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
da se mogu vratit xx godina unatrag majke mi ako se ne bi pojavio u tako nečemu
My maaan!

Kožnjak i gore i dole, duboke kaubojke sa mamuzama i budeš totalni u nikat i totalno primjećen.
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 21:04   #65
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
@ALiEN17 - kad suziž hlače prema dolje bit će super. Sad samo nemoj fulat sa cipelama
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 21:15   #66
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Nesmiju ti se jastucici vidjeti ( ako nemas dovoljno siroka ramena za odijelio ), rukavi su ti presiroki, i dojam je ko da imas cca 40-50 godina ( neznam koliko tocno imas, nemoj to shvatiti ko uvredu ).

Ako si uzak u prsima, biraj drugi materijal, idi na malo duzi sako ali od lana, pa ga nemoj zakopcati, dat ce ti prividnu sirinu.

Takoder, prilike su bitne, jedno odijelo nemoze biti za sve, odnosno moras imati za ozbiljne situacije, za sminkerske, za sprovode itd...

Nosio sam odjela dugo, moras se takoder nauciti hodati tj nositi odjelo ( ti nosis odjelo, ne ono tebe ), biti prirodan, odisati samopouzdanjem a ne da odjelo "zraci" vise od tebe.

Takoder ako nisi naucen na cipele, hodaj u njima, moras znat hodati po krovu :P

Eto, nedaj se preplasiti, samo polako udi u svijet odjela, kazem, skupljaj ormar, skup sport ali ako ti posao/zivot to iziskuje, kreni hrabro

I nema potrebe oblaciti mrtvacke boje ukoliko si mladi tip, ne prezaigrano, vec gledaj da su ti kosulje veselije naravi ( jednobojne naravno, bez uzoraka )
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 22:20   #67
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
@Z-man, a sta kazes na onaj X na gumbu od sakoa? preko slike teze, ali se ipak malo nazire naguzvanost zbog trbuscica

@robert7, imas pravo, nije lako ni nositi ni odabrati odijelo, ramena imam sira stvarno (1v@nu stoji odijelo savršeno, barem iz kuta kojeg je uslikao, javi se sa svojim dimenzijama i šta treniraš ), to je rekla i zenska u S.Oliveru, kao da isprve nije ni skuzila, ma da, imam osjećaj da mi sada prvo mjesto zauzima struk i trbuh naspram ramena, u zadnje vrijeme se jakooo debljam zbog stresa: ) za dojam da sam toliko star sam mozda kriv ja sam, zelio sam i zelim jos uvijek ostaviti dojam ozbiljnosti, znanja i profesionalnosti a NE da sam stari djed, medutim, istina, takvo drzanje tijela imam, ko moj stari, cak sad kad gledam sliku bez lica, imam oscjecaj da je to on ... dali su ovo stvari koje krojac moze izglancati donekle? da obucem one pacji kljun cipele, bio bi stvarno pravi djed: D to ne zelim nikako!...a sta je sa kosuljom i kravatom? molim za komentare?

ovo sta se tice zenski, bika je samnom u sopingu bolja polovica i dvije zenske koje su tamo radile, mlade, oko 24/25 ko sta sam i ja, mislim da bez obzira na to sta su zenski spol, ipak neko "razumijevanje" bi trebalo postojati, sve su tvrdile da mi odijelo stoji u redu (pa i stoji kad bolje razmislim, problem je u mojim nezgodnim tjelesnim proporcijama?)... kasnije jos par slika

EDIT: evo slika, prije se nisu htjele uploadati; http://www.pohrani.com/f/40/tD/2H4mo...0731185536.jpg http://www.pohrani.com/f/3h/iX/30Vcm...0731185542.jpg http://www.pohrani.com/f/W/RT/1Drby8...0731185549.jpg http://www.pohrani.com/f/2E/xp/1g74F...0731185556.jpg http://www.pohrani.com/f/b/Y6/TobeqZ...0731185603.jpg http://www.pohrani.com/f/3E/62/4e7jD...0731185615.jpg
__________________
ševa!

Zadnje izmijenjeno od: ALiEN17. 31.07.2014. u 23:17.
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 00:19   #68
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,642
Haha, eto. Ja sam izabrao 3 odijela kad sam išao solo gledati. Dođem s curom i ona mi izabere četvrto. Probam sva 4 i pogodi koje mi najbolje stoji

A gle, trenirao sam dugo godina plivanje pa se vidi na prsima i ramenima, ali došao posao i sad su 2 situacije. Dok radim, sjedim u autu, a dok ne radim jedem i pivu natežem
Kilaža ostaje, al trbuh pokazuje da ima još mjesta za jednu šniclu
172 i 75 kg.

Probaj s nekim svjetlijim odijelom za neki mlađi look. Ja sam prije par godina uzeo na rasprodaji u Tvornici bež samt DiCaprio odijelo za smiješne novce.

Ako je neko događanje koje mi nije dovoljno svečano za "pravo" odijelo, stavim traperice ili neke lagane tamnije hlače kao što je netko već gore predložio, nekakvu svijetlu košulju i taj sako gore. Hlače mi na niš ne pašu, pa furam samo sako u različitim kombinacijama.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 05:32   #69
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Nesmiju ti se jastucici vidjeti ( ako nemas dovoljno siroka ramena za odijelio ), rukavi su ti presiroki, i dojam je ko da imas cca 40-50 godina ( neznam koliko tocno imas, nemoj to shvatiti ko uvredu ).

Ako si uzak u prsima, biraj drugi materijal, idi na malo duzi sako ali od lana, pa ga nemoj zakopcati, dat ce ti prividnu sirinu.

Takoder, prilike su bitne, jedno odijelo nemoze biti za sve, odnosno moras imati za ozbiljne situacije, za sminkerske, za sprovode itd...

Nosio sam odjela dugo, moras se takoder nauciti hodati tj nositi odjelo ( ti nosis odjelo, ne ono tebe ), biti prirodan, odisati samopouzdanjem a ne da odjelo "zraci" vise od tebe.
Po meni je boldano najvaznije, i to čini razliku kad na nekom vidis da je obukao odjelo jer je natjeran prilikom, a inače stalno hoda u trenirkama i uglađenog gospodina

Ja recimo konkrentno nemam odjelo, jer mi nikad komplet nije trebao (hlače+sako) jer igrom slučaja sve prigode kad trebam izgledat uglađeno su po ljeti tako da sam si svojevremeno kupio jedne za mene savršene crne hlače, (kao da su mi sivane po mjeri), jedne kvalitene, udobne i fino dizajnirane cipele(tamno smeđe), par kosulja, jedan fini tamnosmeđi remen i opremljen sam za praktički svaku situaciju.

Netko je spomenuo kako je jako loša kombinacija crne i smeđe, i to naravno stoji, ali ako se radi o "konjak" smeđoj. Ja sam bas namjerno isao na tamnosmeđe cipele jer volim smeđu boju i cipele su mi bile preodlične. Govorimo o tamnosmeđoj koja tek pod dobrim svjetlom se vidi da je smeđa, a u vecini osvjetljenja izgleda kao crna.

Po meni za dobar dojam, treba imat jako dobro izabrano odjelo/košulju/detalje, i jos vazniji dio, treba imat prakse tj znat ga fino nosit i onda je odličan dojam zajamčen
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote