Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking > Hlađenje
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.01.2012., 10:21   #91
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Ja sam mogao birati: Noctua ili Corsair. Nakon pregleda foruma i žicarenja samih artikala, odličuo sam se za Corsair. Bolji, jači, jednostavniji i nekako mi je ljepše vidjeti sve unutar kućišta, nego kad imam ogroman kuler koji prekriva pola matične.

Ne kažem da je Noctua loša, dapače, top air cooler, ali Corsair je za mene bolji i praktičniji. Ja sam zadovoljan. Jedino je zamjerka kaj je prelako oštetiti radijator. Znam da sam prešao prstom preko par limića i odmah su se popigali.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 10:43   #92
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Jedino je zamjerka kaj je prelako oštetiti radijator. Znam da sam prešao prstom preko par limića i odmah su se popigali.

it's not a bug, it's a feature



To ti je tako na gotovo svakom radijatoru. Finovi su toliko tanki da ih i najmanji pritisak mota, iako ako ti se malo smotaju nema tu nikakvih problema. Bitno da zrak još uvijek može prolaziti, da nije smotano dokraja pa da začepi rupe.


Vezano za tvoj mod, neznam di ti stoji komp i koliko imaš znatiželjnih ruku oko njega, al da možda razmisliš o stavljanju zaštitne mrežice na radijator pošto ti je vani?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 10:56   #93
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Bogami pravi feature. To mi se dogodilo prilikom montaže, poslije toga se radijator ne dira.

Nemam znatiželjnika koji bi kopali po prostoru gdje je računalo (srećom), ali kad isti dođu, valjda će neki Carbide biti aktualan. Dotad se snalazim s ovim. Trenutno se bavim sa skidanjem ventova i novim cable managementom ovo će biti komedija, sendam slike popodne na temu SilentPC.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 15:14   #94
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
dali corsair pravi vodena i za grafičke?
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 16:45   #95
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Ja sam mogao birati: Noctua ili Corsair. Nakon pregleda foruma i žicarenja samih artikala, odličuo sam se za Corsair. Bolji, jači, jednostavniji i nekako mi je ljepše vidjeti sve unutar kućišta, nego kad imam ogroman kuler koji prekriva pola matične.

Ne kažem da je Noctua loša, dapače, top air cooler, ali Corsair je za mene bolji i praktičniji. Ja sam zadovoljan. Jedino je zamjerka kaj je prelako oštetiti radijator. Znam da sam prešao prstom preko par limića i odmah su se popigali.
Ti valjda znaš da kad ventove na H100 staviš na minimum (1300 okretaja), koji je inače maksimum ventova na NH-D14...ventovi na D14 su opet tiši nego na corsairu, i još su bolje temperature na D14 (par stupnjeva, al su bolje)...jedino gdje se H100 izvuče je kad su ventovi na 100%, al nema te osobe ovdje koja može slušat to zavijanje...toliko o tome da je bolji, jači, jednostavniji...

Neću ni komentirat tvoje postove u Silent PC threadu, a ovdje pričaš da si zadovoljan sa H100...ali si zaboravio napomenut da si morao rezbarit novog Silencia (i to jako loše) da bi uopće smjestio radijator i naravno da si bio tek zadovoljan kad si ventove na H100 stavio na minimum gdje je opet d14 bolja što se tiče performansi/buka..i naravno sad već gledaš da uzmeš carbide od corsaira jer nisi zadovoljan smještajem coolera u silenciu..hm da, toliko o isplativosti toga...samo kažem, nemoj se ljutit
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 17:13   #96
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Pozdrav Skyman

Ventovi od H100 na 100% su meni prihvatljivi. Meni su osobno bili problematični ventovi po kućištu koji su radili džumbus. Meni je H100 bolji, jači i jednostavniji. Bolji je po svim testovima, jači također, jednostavniji jer je instalacija plug and play. Druga je priča to što sam ja kiksao s kućištem pa odabrao Silencio umjesto CM690 npr.

Veliš da nećeš komentirati moje postove u ovom threadu, a ipak ih komentiraš Naravno, rezbario sam kućište zbog svoje nepromišljenosti, a kako sam ga rezbario je moja stvar. Taman da sam od njega napravio rupu u obliku srčeka i ružičasta slova "Volim svog psa", čisto moj izbor. Da je loše, je. Nisam imao vremena ni alata da izvedem bolje (brusilica jbg). A Carbide će doći onda kad dođu i moja djeca pa počnu s rukicama kopati po računalu, znači još ću se malo načekati, koju godinu.

A sad ti meni reci jednu stvar, "what is it between you and Noctua"? Nema ljutnje, bez brige
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 17:23   #97
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
dali je nekako moguće spojiti i hlađenje grafičke na ovo vodeno hlađenje? volio bih da mi se i grafička hladi kao i procesor?.
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 17:26   #98
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Ne.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 17:28   #99
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Za tako nešto ćeš ipak morati nabaviti i složiti aftermarket vodeno hlađenje prilagođeno komponentama u tvom računalu.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 17:28   #100
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
da, kupiš čreva, blok za cpu i gpu, tank i kiler, ventove skineš sa h100, a cijeli h100 spremiš u ladicu
syss je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 17:34   #101
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
da, kupiš čreva, blok za cpu i gpu, tank i kiler, ventove skineš sa h100, a cijeli h100 spremiš u ladicu
Preglasni su ventovi sa H100, tak da i njih u ladicu
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 18:02   #102
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
totalno sam noob po pitanju vodenih hlađenja dakle nemogu staviti neki blok na grafičku samo da voda koja prolazi kroz sve prolazi još kroz taj blok? opet napominjem ovo je drugi planet za mene nikad se nisam obazirao na vodena do nedavno ^^
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 18:12   #103
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Uglavnom ne mozes, teoretsko bi se dalo, ali onda to povlači veće temperature a posto i sam kazes da si n00b, tek onda ne mozes nesto diy kombinirat. Znači, ostavi se toga
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 18:45   #104
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
NH-D14 ne bi stavio u svoj komp da je gratis, zbog težine, veličine i da mi visi i nateze cijelu matičnu..
Po stoti puta kažem svima-hladnjak ne nateže matičnu, stoji čvrsto, ima veliki backplate i nema problema s težinom-više problema mogu stvorit nove grafe sa svojim velikim coolerima koji kidaju PCI-e slot, nego NH-D14.
O ukusima se ne raspravlja-meni je Nh-D14 najdraža komponenta, neću ga mjenjati nikad!!
Dok meni istekne gara na ventove, vama će vodena procurit na sve strane...buahhaaaa......


Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Ne kažem da je Noctua loša, dapače, top air cooler, ali Corsair je za mene bolji i praktičniji. Ja sam zadovoljan. Jedino je zamjerka kaj je prelako oštetiti radijator. Znam da sam prešao prstom preko par limića i odmah su se popigali.

U tome i je stvar-sjećam se kad sam imao Mugen2 rev B, čim dodirneš aluminijska rebra ona se saviju, a NH-D14 sa oba venta, znači oko 1,3kg, uhvatim za vrh, dignem, očistim i vratim u komp bez da se iti jedno rebro pomaklo, savilo i sl.
Top kvaliteta, bolje nisam vidio i dodirnuo!

Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
NH-D14 je bench zracni hladnjak koji se montira na neko bench kuciste vodoravno i gotovo.. Itekako ima smisla to sto sam napisao, pa skyman procitaj jos jednom da shvatis o cemu govorim.. razmisljas kao neki akcijski junak, pa nisi betmen, skyman si pobogu..

Ovo ne piše u uputama...i svakako nema smisla!

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Bogme bi izgubio okladu.Imao sam nh-d14 i prodao kolegi BojanZD. Pitaj njega ako meni nevjerujes kako je "lako" skinuti noctuu s ploce ako ne mislis vadit plocu a pogotovo ju vratit nazad. S tim da sam imao i H50 pa znam kako je njega namontirati .To cudo je ogromno i nakaradno, supermega joj je bok uz bok a manji je duplo
Meni se čini da se nikad nisam žalio na mounting kit,kad se postavi backplate - vadim cooler za 2 min van??
I da, to čudo je ogromno, mene to veseli.

Zadnje izmijenjeno od: BojanZD. 17.01.2012. u 19:02.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 19:11   #105
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Preglasni su ventovi sa H100, tak da i njih u ladicu

Koje je vent tih na 2600rpm?

Osim toga postoji i potenciometar i jos par nacina kako smanjiti okretaje. Ti ventovi su milina vec na 1600,700 rpm i kao takvi su tisi od mnogih koji se prodaju po trgovinama sa slicnim okretajima.


http://www.xtremesystems.org/forums/...II-..-Perfect-!
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 19:29   #106
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ne.
Da. Moze se od H100 sloziti da se hladi i grafika samo se moraju odsjec crijeva i dodati rezervar i gpu blok, pumpa je dovoljno jaka, samo dali to netko zeli ili ne i kakve temp bi bile ovisi i o samoj grafickoj , ali nebih se htio mjesati .Ima more primjera na netu , tko zeli moze izguglati.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 21:52   #107
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Pozdrav Skyman

Ventovi od H100 na 100% su meni prihvatljivi. Meni su osobno bili problematični ventovi po kućištu koji su radili džumbus. Meni je H100 bolji, jači i jednostavniji. Bolji je po svim testovima, jači također, jednostavniji jer je instalacija plug and play. Druga je priča to što sam ja kiksao s kućištem pa odabrao Silencio umjesto CM690 npr.

Veliš da nećeš komentirati moje postove u ovom threadu, a ipak ih komentiraš Naravno, rezbario sam kućište zbog svoje nepromišljenosti, a kako sam ga rezbario je moja stvar. Taman da sam od njega napravio rupu u obliku srčeka i ružičasta slova "Volim svog psa", čisto moj izbor. Da je loše, je. Nisam imao vremena ni alata da izvedem bolje (brusilica jbg). A Carbide će doći onda kad dođu i moja djeca pa počnu s rukicama kopati po računalu, znači još ću se malo načekati, koju godinu.

A sad ti meni reci jednu stvar, "what is it between you and Noctua"? Nema ljutnje, bez brige
Hehe..ma ja ti uvijek gledam ispaltivost nekog ulaganja..šta mi vrijedi dat novce kad to isto (čak i bolje) dobijem osjetno jeftinije...

A što se tiče ovog zadnjeg upita...kao što sam već 10 puta napomenuo, ovih par dana sam se imao priliku igrat i s H100 i s NH-D14...D14 mi je ostavio tako dobar utisak da mi se H100 činio kao igračka...neki poluproizvod..dok kod D14 je sve tako na razini, ono baš vau...bundle, sam hladnjak, pakiranje, čak i ona metalna značka..ma sve odiše kvalitetom...eto zašto tolika subjektivnost kad se uspoređuje to čudo s H100
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 22:02   #108
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
U tome i je stvar-sjećam se kad sam imao Mugen2 rev B, čim dodirneš aluminijska rebra ona se saviju, a NH-D14 sa oba venta, znači oko 1,3kg, uhvatim za vrh, dignem, očistim i vratim u komp bez da se iti jedno rebro pomaklo, savilo i sl.
Top kvaliteta, bolje nisam vidio i dodirnuo!
Ako su ti se motala rebra na Mugenu, neznače da su loša il loše kvalitete. Stvar je sve kako je zamišljen hladnjak. Tanja pera lakše otpuštaju toplinu i s tim se mogu kompenzirat neki drugi nedostatci hladnjaka u vidu male površine rebara, male veličine općenito i sl.




Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Da. Moze se od H100 sloziti da se hladi i grafika samo se moraju odsjec crijeva i dodati rezervar i gpu blok, pumpa je dovoljno jaka, samo dali to netko zeli ili ne i kakve temp bi bile ovisi i o samoj grafickoj , ali nebih se htio mjesati .Ima more primjera na netu , tko zeli moze izguglati.
Može se u teoriji, al žalim čovjeka koji će to napraviti. Od solidnog hladnjaka za proc napravit će si loš hladnjak za proc i loš hladnjak za grafu. Eventualno ako se radi o nekom slabijem procesoru i slabijoj grafi. I tako se sve vrti u krug.






@svi
Uostalom, neznam zašto se vlasnici Noctue nalaze prozvani u ovoj temi? Pa tema je o Corsair vodenim općenito, ne o H100vs.D14. Spamate po temi bezveze. Svatko nešto preferira i nešto će mu više pasat, nešto manje. Šta bi ja tu trebao pisati pošto imam vodeno? Reći kad su svi zračni hladnjaci za k, a i da su i svi ti corsevi za k. jer su poluproizvodi?... Sve je stvar osobnog izbora
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 17.01.2012. u 22:13.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 22:12   #109
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Citiraj:
Autor skyman Pregled postova
Hehe..ma ja ti uvijek gledam ispaltivost nekog ulaganja..šta mi vrijedi dat novce kad to isto (čak i bolje) dobijem osjetno jeftinije...

A što se tiče ovog zadnjeg upita...kao što sam već 10 puta napomenuo, ovih par dana sam se imao priliku igrat i s H100 i s NH-D14...D14 mi je ostavio tako dobar utisak da mi se H100 činio kao igračka...neki poluproizvod..dok kod D14 je sve tako na razini, ono baš vau...bundle, sam hladnjak, pakiranje, čak i ona metalna značka..ma sve odiše kvalitetom...eto zašto tolika subjektivnost kad se uspoređuje to čudo s H100

Sa kojim si to procesorom probavao? Stavi neke rezultate da vidimo. Lako je psikarat da je ovo onakvo a ono takvo.

Mislim da nije nitko prije tebe ni nije usporedivao H100 i dh14.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 17.01.2012. u 22:19.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 23:06   #110
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Da. Moze se od H100 sloziti da se hladi i grafika samo se moraju odsjec crijeva i dodati rezervar i gpu blok, pumpa je dovoljno jaka, samo dali to netko zeli ili ne i kakve temp bi bile ovisi i o samoj grafickoj , ali nebih se htio mjesati .Ima more primjera na netu , tko zeli moze izguglati.
Ne kužim čemu? Pa normalno da se moze to napravit, ali rezultat je katastrofa. Uostalom Pupo je fino napisao da je to besmislen projekt, osim mozda ako se radi o nekom ultra hladnom procu i slaboj grafi, ali i onda ima boljih rjesenja.



Citiraj:
@svi
Uostalom, neznam zašto se vlasnici Noctue nalaze prozvani u ovoj temi? Pa tema je o Corsair vodenim općenito, ne o H100vs.D14. Spamate po temi bezveze. Svatko nešto preferira i nešto će mu više pasat, nešto manje. Šta bi ja tu trebao pisati pošto imam vodeno? Reći kad su svi zračni hladnjaci za k, a i da su i svi ti corsevi za k. jer su poluproizvodi?... Sve je stvar osobnog izbora

Bas sam mislio to napisat, zasto vlasnici Noctue imaju potrebu da spamaju ovu temu? Ima tema i o Noctui, pa ne vidim zasto ovdje postaju
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2012., 17:11   #111
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
mene sad nervira što mi vga zračno još a obožavao bih kad bi bilo samo nešto kupi kao H40 i mir :\ ovo mi je totalna glupost da mi je cpu vodeno a grafa zračno :S

dali postoji neko vodeno za vga koje se može samo kupiti ili?

nemora biti corsair bilo koje :S
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2012., 17:17   #112
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Kod nas nema za kupit takvo gotovo rješenje..a i tu je problem pojedinih serija grafičkih karticu..obično kad se grafička stavlja pod vodu uzima se full cover water block koji ne pokriva samo gpu nego i mem i vrm-ove...a naravno ne postoji univerzalni full cover block..pa se isti većinom prodaje za pojedinu seriju grafičkih kartica...možeš ti npr malo kemijat s tim..pričvrstit H40 s malo modanja i stavit npr. pasivce na memoriju i vrm-ove...uglavnom da se napravit, al gotovo rješenje nema...
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2012., 18:59   #113
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor d0magoj_OS Pregled postova
mene sad nervira što mi vga zračno još a obožavao bih kad bi bilo samo nešto kupi kao H40 i mir :\ ovo mi je totalna glupost da mi je cpu vodeno a grafa zračno :S

dali postoji neko vodeno za vga koje se može samo kupiti ili?

nemora biti corsair bilo koje :S

Kupi h50 i napravi ovo ako si sposoban : http://www.overclock.net/t/1086286/c...ti-corsair-h70
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2012., 19:29   #114
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Kupi h50 i napravi ovo ako si sposoban : http://www.overclock.net/t/1086286/c...ti-corsair-h70

uskoro


EDIT:

EDIT^^ nevjerovatno jučer kupim H70 u linksu spojim na komp i vidim da je prebučno to :S da bih nakrjau skontao da na pumpi curi lagano :S idem reklamirati to sad u links :S

Zadnje izmijenjeno od: d0magoj_OS. 19.01.2012. u 15:23.
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 10:57   #115
pdx
Premium
Moj komp
 
pdx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: krk
Postovi: 482
evo samo da kazem koliko sam nezadovoljan s H100 , (a i mnostvo ekipe sto citam po netu) pumpa radi ali otisao mi je oanj power fan control il kako se vec zove.e sad , da li mozda itko od vas zna koji je ovlasteni corsair servis u hrvatskoj?(kojem ujedino i links salje na servis)
pdx je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 11:02   #116
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Na kutiji piše, ako se išta dogodi vodenom hlađenju i ono mora na servis, šalješ ga kurirom nazad na Corsairovu adresu. Znači, nema HR servisa. Naravno, ako želiš zadržati garanciju.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 11:10   #117
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
nazovi u asbis i provjeri proceduru.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 11:12   #118
pdx
Premium
Moj komp
 
pdx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: krk
Postovi: 482
to je kupljeno u linksu , boze pa sta salju to van hrvatske......
pdx je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 12:24   #119
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Ako ima garanciju, zabole te kamo ga šalju na popravak.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 12:29   #120
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Ha gle, nazovi Links pa pitaj, ali mislim da ga šalju nazad proizvođaču, a ti ili dobivaš novo vodeno ili čekaš pa opet dobiješ ili popravljeno (sumnjam) ili novo (vrlo vjerojatno).

Sad sve ovisi.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na