Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.05.2023., 14:19   #1741
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 552
Meni sada rekli da nemaju nikakvih promocija za dugogodišnje korisnike. Je da sam prelazio na ostale operatere u jednom periodu pa se ponovo vratio na telemach čiji i je broj na kraju.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2023., 15:50   #1742
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
Citiraj:
Autor spiderhr Pregled postova
Meni sada rekli da nemaju nikakvih promocija za dugogodišnje korisnike. Je da sam prelazio na ostale operatere u jednom periodu pa se ponovo vratio na telemach čiji i je broj na kraju.
ne znam zašto su ti tako rekli. mene su zvali sa 095 100 0270
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2023., 18:47   #1743
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Ja imam 53gb potrošeno još poruke nisam poslao a ni dobio da moram obnovit 🤷*♂️

10Gb dnevno (ne mjesečno) dobiješ, kada probiješ moraš slati SMS za taj dan.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2023., 19:44   #1744
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,938
Citiraj:
Autor tomasini_ Pregled postova
mogu im reči ali ne znam jesi li dugogodišnji telemach korisnik? meni su rekli da promocija nije u javnoj ponudi i da je kratkotrajna te samo za dugogodišnje tele2 korisnike. mislim da ciljano idu vratiti one korisnike poput mene koji internet imaju preko drugog providera, poput mene koji sam na t-com internet posvuda, sada kada isti poskupljuje.
Šalim se ja malo. Telemach korisnik nisam bio nikada, na Tele2 sam bio dosta dugo godina (doduše nikada kao pretplatnik) i na kraju otišo na tomato kada su uveli one zanimljive tarife. Kada je tomato zasrao svoje tarife sam se prešaltao na bonbom i tu sam negdje na dvije trećine ugovora već.

Ta 55kn tarifa je OK, jedino što je signal kriminalan, tako da treba tražiti neko drugo riješenje.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2023., 21:26   #1745
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,982
Citiraj:
Autor tomasini_ Pregled postova
prihvatit ću ponudu, iako mogli su dat 50 gb... ali to je škrti tele2, navikao sam

Čovjek koji pokušava uštedjet na telefonskoj tarifi jedan euro nekog proziva za škrtost, sad sam sve čuo.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2023., 09:27   #1746
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor tomasini_ Pregled postova
mislim da ne dobijem TIDAL uz ovaj paket koji mi nude. danas sam ih zvao, radi se o top paketu kojeg dugogodišnjim korisnicima nude upola cijene za ugovor na 2 godine. TIDAL koliko vidim na njihovoj stranici ide uz Unlimited paket. ali svejedno, ponuda je dobra i mislim da ću ju prihvatiti, pogotovo jer nakon potrošenih 40gb po punoj brzini, mogu nastaviti koristiti spori internet.

p.s. pitao sam ih jel moguće da ponudu ostvari i neki od kolega sa foruma, rekli su da ponuda vrijedi samo za dugogodišnje korisnike tele2. ja sam korisnik preko 10 godina
Dobio si Top tarifu, a s njom i besplatan TIDAL na dvije godine (osim ako ga već prije nisi aktivirao). Uglavnom, nisi dobio nikakvu specijalnu Top tarifu nego onu koju dobivaju svi; samo s manjom cijenom. Tako da imaš i ti pravo na TIDAL.

Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Ta 55kn tarifa je OK, jedino što je signal kriminalan, tako da treba tražiti neko drugo riješenje.
Telemach ima pokrivenost kao i HT. Doslovno ako ostaneš bez Telemach signala, mobitel se automatski spaja na HT signal i s njega normalno koristiš usluge. Čak su nedavno i dobili nagradu OpenSignala da su bolji od konkurencije u tom pitanju.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2023., 11:48   #1747
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
dogodila se čudna stvar. danas mi je već stigla nova kartica i ugovor od telemacha ali u ugovoru piše da je navedena cijena top tarife (8 eura) samo prvih 12 mjeseci. drugih 12 mjeseci je redovna cijena, tj. duplo veća. e sad, dali sam ja to prećuo u prvom razgovoru ili je navlakuša.... uglavnom, zasad ugovor neću prihvatiti. zanimljiva mi je bonbon pretplata od 7.30 eura. 30gb trebalo bi biti dovoljno za nekakvo normalno surfanje kroz mjesec dana...ili možda ipak ova druga, jako velika kombinacija. kakav je bonbon što se signala tiče?
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2023., 12:02   #1748
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Nije tema prikladna
Kod bonbon pretplate se prebacuju gb tako da ja svaki m imam 60gb jer mi je 30 dovoljno i placam ju 9,29€
Meni je signal uredan nije ko tcom al dovoljno dobar. Na telemahu sam bio do pred koji m i ne vidim da je gora ili bolja
android-split je online   Reply With Quote
Staro 05.05.2023., 14:56   #1749
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Nije tema prikladna
Kod bonbon pretplate se prebacuju gb tako da ja svaki m imam 60gb jer mi je 30 dovoljno i placam ju 9,29€
Meni je signal uredan nije ko tcom al dovoljno dobar. Na telemahu sam bio do pred koji m i ne vidim da je gora ili bolja
Samo info, Bonbon je dio Tcom-a. Bez obzira signalu, razlika u ograničenju brzine i različitih paketa.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2023., 16:03   #1750
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Kod supruge u skladištu tcom ima signal, bonbon nema. I na više lokacija je tako. Ne znam jel tako, al po mom misljenju, bonbon mreza ima limit propusnosti u odnosu na tcom. Da meni to smeta u koristenju, ne. Npr telemach mi je u firmi jednak kao i bonbon. Na poljudu za vrijeme utakmice, na telemach nema šanse da bi otvorija neku str. Bonbon bez problema. Jel zato sta je puno ljudi na jednoj mrezi u istom trenutku, ne znam. Al da ne idem/o u široko pošto tema nije prikladna.
android-split je online   Reply With Quote
Staro 05.05.2023., 17:31   #1751
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Ista je mreža. Jesi siguran da nije netko od njih na 3g/4g a netko na 5g ili sličnoj kombinaciji
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2023., 17:36   #1752
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Ako se radi o različitim uređajima, može bit da ovaj koji nema signala ima loš modem. Imao isti problem; svima pun Telemach 4G, meni na starom mobitelu jedva dvije crtice u centru grada.
Marko :) je offline   Reply With Quote