Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.06.2016., 17:17   #1111
dak0001
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Novoselec
Postovi: 276
Konačno si shvatio da si dosadan .... čak i više od agenta, kojeg pokušavaš gaziti kad god stigneš.
Postižeš time samo kontra efekt.
dak0001 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 17:39   #1112
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor dak0001 Pregled postova
Konačno si shvatio da si dosadan .... čak i više od agenta, kojeg pokušavaš gaziti kad god stigneš.
Postižeš time samo kontra efekt.
Bitno da si ti svakom loncu poklopac, jako si pametan. Nikog ja ne gazim, samo kažem da je kvaliteta 50 dolarskog mobitela upitna. Ako ti to nije jasno okani se foruma i trolanja.

edit: tako je bilo i za famozni colpad, brand broj jedan u kini a više ni traga ni glasa osim par jeftilena u teletu. Tema mrtva već tri mjeseca...

Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Kinez od 50 dolara je kvalitetom negdje kao samsung od soma i sitno kuna...I to nikako nije smeće. Pa sad neznam što je pjesnik htio reći.
jamačno da je, pogotovo ako ide sa 10$ kuponom a hvale ga oni koji ga nemaju, sigurno je istina.

Citiraj:
Autor robik666 Pregled postova
Koji redikul, ja imam taj jebeni coolpad skoro dvi godine i bez ikakvih problema, i imaš temu na telekinezi o coolpadu, pa tamo pitaj ljude iskustva s coolpadom.
Najvažnije je pametovat.
nije baš da je popularan kao meizu, xiaomi ili huawei iako je hvaljen na sva usta, ok imali su jedan popularan mobitel...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: de.fang. 05.06.2016. u 18:21.
de.fang je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 18:00   #1113
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
moze li preporuka nekog casea za redmi 3? trenutno imam s-line tpu ali nekako mi se ne svida ta guma. gledam nilkin frosted shield ali me brine sto je gore i dole otvoren. kakve vi imate caseve na mobu (ako ih imate)? neka preporuka? novci nisu bitni, samo da je case kak bog zapoveda.

Hvala.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 18:05   #1114
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor de.fang Pregled postova
Bitno da si ti svakom loncu poklopac, jako si pametan. Nikog ja ne gazim, samo kažem da je kvaliteta 50 dolarskog mobitela upitna. Ako ti to nije jasno okani se foruma i trolanja.

edit: tako je bilo i za famozni colpad, brand broj jedan u kini a više ni traga ni glasa osim par jeftilena u teletu. Tema mrtva već tri mjeseca...
Kinez od 50 dolara je kvalitetom negdje kao samsung od soma i sitno kuna...I to nikako nije smeće. Pa sad neznam što je pjesnik htio reći.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 18:19   #1115
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
Citiraj:
Autor de.fang Pregled postova
Bitno da si ti svakom loncu poklopac, jako si pametan. Nikog ja ne gazim, samo kažem da je kvaliteta 50 dolarskog mobitela upitna. Ako ti to nije jasno okani se foruma i trolanja.

edit: tako je bilo i za famozni colpad, brand broj jedan u kini a više ni traga ni glasa osim par jeftilena u teletu. Tema mrtva već tri mjeseca...
Koji redikul, ja imam taj jebeni coolpad skoro dvi godine i bez ikakvih problema, i imaš temu na telekinezi o coolpadu, pa tamo pitaj ljude iskustva s coolpadom.
Najvažnije je pametovat.
robik666 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 18:27   #1116
hooligan.no1
matori
Moj komp
 
hooligan.no1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: ZADAR
Postovi: 141
Ima li netko iskustva sa novim LeEco EUI 5.8 koji podržava i Hrvatski jezik?
Da li je prevod kompletan ili je kao i kod prijašnjeg Engleskog djelomično popunjen kineskim znakovima i izbornicima?

hooligan.no1 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 19:02   #1117
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Pustite de.fanga, njemu ne valja ništa što nije Xiaomi valjda.
I ja prvi put probavam taj Homtom HT17, ima izuzetne specifikacije i čitač otisaka prstiju za cijenu od 50$. Za videe s problemima, to ćeš naći na svakom proizvođaču tipa "meizu problems", "xiaomi problem" itd.

Sačekajmo da nam dođe, ja sam ga jedva ugrabio a bome i dosta s ovog foruma prije pljuvanja da će nam izrasti treće uho ako ga koristimo i da je smeće prije nego što ga i vidiš.
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 19:17   #1118
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Coolpad kod mene i dva frenda evo radi bez beda skoro pa puna druga godina.
Nista nije krepalo,samo noviji rom i vozi još toliko ( F1 ).
Barem kolega koji je preporučivao kulpeda nije preporučivao odron
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 19:52   #1119
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Kolko sam ja popratio postove od de.fanga covjek je najvise ili je jos uvijek fan Meizu a tako da ag008 ne pricaj napamet...
Kolko sam popratio coolpad f1 je odlican fon no nakon njega (zadnjih skoro godinu dana)od coolpada nema nista pametna...
Moja iskustva sa mobovima od 50-100 USD nisu bas dobra no mozda se u meduvremenu nesto promijenilo

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 20:13   #1120
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
@tutom
Ne razumijem bas izjavu,nema ništa pametno ga ?
Stavis miui rom i vozi misko,samo updateati moraš ručno ako hoces bas jer izlaze bas svaki tjedan na needrom.
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 20:23   #1121
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
Kolko sam ja popratio postove od de.fanga covjek je najvise ili je jos uvijek fan Meizu a tako da ag008 ne pricaj napamet...
Kolko sam popratio coolpad f1 je odlican fon no nakon njega (zadnjih skoro godinu dana)od coolpada nema nista pametna...
Moja iskustva sa mobovima od 50-100 USD nisu bas dobra no mozda se u meduvremenu nesto promijenilo
Stavio sam dosta korisnih informacija za razliku od nekih dušebrižnika a oduvijek sam na ovoj temi pisao po vlastitim iskustvima i većinom o mobitelima koje sam koristio ili barem imao priliku isprobati a na način da prenesem svoja iskustva onima koji misle kupiti "kineza" neopterećen brendovima, kuponima i sitnim provizijama, reklamiranjem i guranjem pojedinih marki iz osobne koristi. Kome pravo kome krivo.

Citiraj:
Autor blava Pregled postova
@tutom
Ne razumijem bas izjavu,nema ništa pametno ga ?
Stavis miui rom i vozi misko,samo updateati moraš ručno ako hoces bas jer izlaze bas svaki tjedan na needrom.
nije se mislilo na f1 nego općenito na brand od kojeg ni "trc" duže vremena, odnosno rade oni i dalje mobitele ali nisu popularni kao recimo xiaomi ili meizu odnosno nemaju takav kontinuitet.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: de.fang. 05.06.2016. u 20:36.
de.fang je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 20:34   #1122
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Dečki, ja nisam pred 2-3 dana bil dovoljno jasan?

de.fang - pusti to na miru. Neka kupuju kaj oće. Ionako niko nikad od nekih konstanti ovdje nije rekao da se zajebo. Svi mobiteli su uvijek vrhunski i u rangu LG G3.

Ostali - kupujte što hoćete, samo bez usporedbi nekakvog HomToma od 350kn i Samsunga za soma i pol kuna. Time samo raspirujete vatru bezveze koja može dovesti do kartona.

A i očekujemo nekakav rivju tog mobitela ovdje pa da vidimo kakav je to mobitel. Asslicking reviews na privatnim blogovima nemaju prođu ovdje pa nemojte ni pokušavat linkat to
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 20:34   #1123
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
@tutom
Ne razumijem bas izjavu,nema ništa pametno ga ?
Stavis miui rom i vozi misko,samo updateati moraš ručno ako hoces bas jer izlaze bas svaki tjedan na needrom.
U smislu da nisu izdali nis pametnoga nakon f1, a i ako se dobro sjecam obecali su 5.0 Android i nije bilo nist od toga pa su se korisnici malko razovarali jel..
de.fang ono sto sam ja popratio od tvojih postova moram priznat ih je vecina bila realisticna i sa zeljom da se pomogne onom tko trazi informacije za razliku od nekih kojima je Cubot i sl. jedino mjerilo

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 20:45   #1124
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ostali - kupujte što hoćete, samo bez usporedbi nekakvog HomToma od 350kn i Samsunga za soma i pol kuna. Time samo raspirujete vatru bezveze koja može dovesti do kartona.
Brko, ja i dalje stojim iza svoje izjave da Samsunzi od cca soma kuna (kakvih sam se nakupovao, pa i nedavno)...nisu ništa bolji ili puno bolji od npr. nekakvog homtoma koji košta U KINI oko 350kn....Ima u ruci obe pizdarije ali dovoljno je čak i pogledati specke....kod nas za 400 kn nemreš dobit mob sa više od 512 mb RAMa...o čemu pišemo
Samo baci pogled na homtom od nekih 700ak kuna i vidi koje su to specke, koji proc, 2 gige rama, IPS 5 incha...pa mislim...bang for the bucks su ti mobiteli...Ja još nemrem sebi doći da sam note 3 pro platio oko 1300 kn sa dhl dostavom...mob je zver ZA TE PARE, ubije sve iz razvikanih tabora do cjenovnog ranga do 2 soma kuna...Kad se sjetim koliko smo ženi platili G4c koji kmeči pred tim kinezom...onako hropče...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 20:47   #1125
eKICh
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Santa Maria
Postovi: 241
Citiraj:
Autor hooligan.no1 Pregled postova
Ima li netko iskustva sa novim LeEco EUI 5.8 koji podržava i Hrvatski jezik?
Da li je prevod kompletan ili je kao i kod prijašnjeg Engleskog djelomično popunjen kineskim znakovima i izbornicima?

Mislim da je djelomičan jer šef kupi neki dan LeTV mobitel gdje je gore EUI i stavio je njemački jezik i isto je djelomičan tj neke stvari nisu prevedene na njemački nego su ostale na engleskom pa mislim da je i ovdje tako.

PS. Ja još uvijek čekam svog Redmi 3 Pro, ali po trakingu mogao bi doči več ovaj tjedan, i pitanje jeli se bolje isplati staviti gore stabilni rom ili onja s tjednim updejtom??
eKICh je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 20:53   #1126
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Stoji ti i dalje, ali nisi naveo model. Rekao si "nekih" samsunga. Za soma i pol se nađe novi S5 neo. Baš me zanima koji kinez do 1000 kuna bude bolji od njega u bilo kojem segmentu. Samo za primjer kad si se dotaknuo samsunga.

Kao što rekoh, usporedbe su nepotrebne i nisu konstruktivne. Ne znam jesi ti novi u temi, nisam te viđao ovdje često, pa da ponovim - kinezi su best buy u svojoj klasi sub-1000kn. Sve dalje je podložno diskusijama oko garancije, plaćanja PDVa na carini itd itd... nema smisla ulaziti u te dubioze.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 22:02   #1127
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Narucio bi si novi mob iduci tjedan jer Coolpad ostavljam sestri i dvoumim se izmedu LeTV LE One Pro i Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

LeTV ima bolju kameru,1 GB vise rama,QHD ekran,malo bolji procesor,metalni dizajn,no znatno slabiju bateriju i software je pun bloatwarea i upitna community podrska.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro ima dosta jacu bateriju ( 4000 mah vs 3000 mah ),bolju softversku podrsku,IR blaster,no losiju malo kameru,plasticni dizajn i 1080p ekran.

Oba su 200 eura otprilike,1 godina EU jamstva,sto odabrati ? Citajuci HR recenzije oba su odlicni uredaji za cijenu,isao bi na LeTV,ali me brine baterija i software te ima li koji jos kandidat za tu cijenu ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 23:48   #1128
eKICh
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Santa Maria
Postovi: 241
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Narucio bi si novi mob iduci tjedan jer Coolpad ostavljam sestri i dvoumim se izmedu LeTV LE One Pro i Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

LeTV ima bolju kameru,1 GB vise rama,QHD ekran,malo bolji procesor,metalni dizajn,no znatno slabiju bateriju i software je pun bloatwarea i upitna community podrska.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro ima dosta jacu bateriju ( 4000 mah vs 3000 mah ),bolju softversku podrsku,IR blaster,no losiju malo kameru,plasticni dizajn i 1080p ekran.

Oba su 200 eura otprilike,1 godina EU jamstva,sto odabrati ? Citajuci HR recenzije oba su odlicni uredaji za cijenu,isao bi na LeTV,ali me brine baterija i software te ima li koji jos kandidat za tu cijenu ?
Ja bi savijetovao redmi note baš zbog softvera a i koliko sam čitao okolo o baš tom modelu navodno ima wifi i gps loš, mada sam ga osobno držao u ruci mobitel je zvijerka sve doslovno leti, da ne govorim harverski gdje je top, jedino softver ako to riješe vrhunski mobitel, isto tako ako želiš hr jezik zaboravi jer ima samo eng i kineski ovo ostalo koliko sam skužio ima ali djelomično prevedeno govorim o EUI romu koji dolazi unutra.
eKICh je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 08:30   #1129
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Ja nakon dosta premišljanja uzeo sebi Leagoo Shark 1 umjesto starog FOG N4 (koji mi je bio OK za sve, ali ima lošu bateriju, a ja puno surfam na mobu)

Nakon prvog tjedna mi je OK (čak sam se navikao i na težinu), zasad nikakvih problema, osim što bih volio da je Android 6.0 gore umjesto 5.1.1
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 08:32   #1130
Zaggy111
Premium
 
Zaggy111's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Stoji ti i dalje, ali nisi naveo model. Rekao si "nekih" samsunga. Za soma i pol se nađe novi S5 neo. Baš me zanima koji kinez do 1000 kuna bude bolji od njega u bilo kojem segmentu. Samo za primjer kad si se dotaknuo samsunga.
Gluposti pričaš, najjeftiniji novi zapakirani S5 Neo na Njuškalu je 2.000, moglo ih se prije naći od 1.800 na dalje.
Zaggy111 je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 08:44   #1131