Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 27.05.2014., 20:23   #8251
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
Ne.
http://www.androidauthority.com/lith...ference-27608/

ili ukratko:

For a given battery mass, a LIPO(Lithium-polymer batteries) therefore holds more charge.
Dakle nemas veći kapacitet nego gustoću energije, iako je i to diskutabilno jer dosta uvjerljivih izvora navodi da je osnovna razlika sto je oblik li-ion baterija obavezno kvadar, a polimer moze poprimati razne oblike. Gustoća energije je u prosjeku za nijansu veća.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 27.05.2014., 20:23   #8252
dak0001
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Novoselec
Postovi: 276
Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
Ma trolla covjek sigurno. Drago mi je da Đijo radi kak spada izgleda da nisu lagali oko kapaciteta. Jel itko kupio otkad je ova tema aktualna onaj lenovo sa 4k mah. Bas me zanima kolko to cudo drzi.
Uplatio ga kolega prošli tjedan .... i mene zanima kak to izgleda uživo
dak0001 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.05.2014., 21:17   #8253
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Dakle nemas veći kapacitet nego gustoću energije, iako je i to diskutabilno jer dosta uvjerljivih izvora navodi da je osnovna razlika sto je oblik li-ion baterija obavezno kvadar, a polimer moze poprimati razne oblike. Gustoća energije je u prosjeku za nijansu veća.
A reci, veća gustoća energije jednako veći kapacitet, na isti volumen/masu baterije...ili nije?
Li-polymer lakši ili to nije važno, što kažu uvjerljivi izvori?
GoodLooker je offline  
Staro 27.05.2014., 22:02   #8254
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Nisam dao primjedbu na to, već na ovo:

Citiraj:
Autor pokra89:
Samo me živo zanima di su oni u 8.9mm uspili ugurati bateriju koja je 45% veća, teža i deblja od 3000mAh, koju i sam imam.

Autor Good Looker:
Li-Polymer ima veći kapacitet od Li-Ion
Vjerojatno si htio reći: veći kapacitet u odnosu na volumen


Izvori kažu:

Citiraj:
Uvjerljivi izvor:
(Li-ion polymer ima) Lower energy density and decreased cycle count compared to lithium-ion
Još



Dakle, za isti volumen, Li-ion baterija ima (prosječno) veći kapacitet.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 27.05.2014., 22:15   #8255
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,278
Dakok kad bi mogli ocekivat review?
__________________
prileee je online  
Staro 27.05.2014., 22:15   #8256
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
@Dakok, ako ti nije problem link mi treba, jer tvoje tvrdnje se kose sa onim što ja čitam naokolo, a to je da Li-Polymer baterija imaju do 20% veci kapacitetet od Li-Ion baterije istih dimenzija. Ti tvrdiš upravo suprotno.
Nebitno mi je kompliciranje oko gustoće i grafikon, ako nije problem daj mi izvor da malo proučim.

Evo tvoj izvor (iccnexergy) kaže i ovo:
Citiraj:
Lithium polymer batteries (Li-polymer) offer several advantages. Li-polymer has a greater energy density in terms of weight than lithium ion. In very thin cells (under 5mm) lithium polymer also provides higher volumetric energy density. Generally there is more flexibility in cell sizes and shape with Li-polymer and with high quality polymer cells offering superior stability in over-voltage and high temperature conditions.

Zadnje izmijenjeno od: GoodLooker. 27.05.2014. u 22:25.
GoodLooker je offline  
Staro 27.05.2014., 22:41   #8257
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Izvor je u riječima Uvjerljivi izvor u citatu u tekstu iznad
Može i nanovo

U svakom slučaju, trgovci pretežno govore da su polimer baterije bolje, a struka ih uglavnom cijeni zbog mogućnosti fleksibilnog oblikovanja. Loše je što imaju znatno manji broj ciklusa (cycle life) u odnosu na ion.

Našao sam i neke usporedbe baterija za iphone (polimer) i samsung (ion) gdje je za isti volumen kapacitet bio prilično manji u ajfona. Nemam link - vjeruj mi na riječ

Prilično sam uvjeren da u prosjeku nema znatne razlike u odnosu kapacitet/volumen.

Na grafikonu imaš na ordinati (okomita os) energiju po volumenu (litre) i vidi se da Li-ion elipsa ima nešto veće maksimalne vrijednosti od Li-polimer elipse. Dakle, većina ion baterija ima nešto veći kapacitet/volumen od polimernih.

Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Dakok kad bi mogli ocekivat review?
Di ćeš recenziju prije nego satarem mobitel?
Friška informacija za Coolpad F1 bateriju:
94% - 5% za dan i 10 sati. Ekran upaljen 4 sata. (baterija je 50g - dakle oko 2400 - 2500 mAh)
Prošla je tek par ciklusa pa očekujem i nešto bolji rezultat. A i MIUI možda troši malo više

Našao sam i Spigen case za mobitel.
Nije da mi se sviđa, već sama činjenica da ga spigen ima u katalogu govori za sebe...
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 27.05.2014. u 23:00.
Dakok je offline  
Staro 28.05.2014., 07:59   #8258
matija.gubec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 112
Dakok stavio si krivi link sa modacoa

Evo da se ne mucis :-)

http://www.aliexpress.com/item/For-C...881356424.html

Zadnje izmijenjeno od: matija.gubec. 28.05.2014. u 08:12.
matija.gubec je offline  
Staro 28.05.2014., 08:12   #8259
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
@Dakok, ova tvoj Uvjerljivi izvor tvrdi ovo: "lithium polymer also provides higher volumetric energy density" ili "Li-polymer has a greater energy density in terms of weight than lithium ion" ili "Li-polymer and with high quality polymer cells offering superior stability in over-voltage and high temperature conditions".
Nisi mi uvjerljiv pa ću se ipak držati hrpe linkova koji tvrde da za isti volumen Li-polymer ipak može dati više mAh.

btw. Vezano za usporedbe baterije samsung/iphone...pa nisu sve Li-polymer baterije iste da bi se samo tako dale usporediti. Kad bi uspoređivali baterije istog volumena i tehnologije različitih proizvođača vjerovatno bi došli do različitih rezultata.
GoodLooker je offline  
Staro 28.05.2014., 09:28   #8260
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,677
na 1949deal je bia iocean g7, mtk6592,2gb ram, 6.44" za 99.99$
30 komada...nemoguce bilo uvatit

a bas sam se ponada xD
webstartm je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.05.2014., 09:29   #8261
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Ja sam isto divljao, tu pol radnog vremena potrošio da ulovim uređaj, ali pušing, stavio uređaj u checkout dve minute prije početka akcije, i no way...
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 28.05.2014., 09:30   #8262
Brzi Joe
Premium
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Karlovac
Postovi: 26
Bok ljudi, jel ima netko popust-kod za banggood? thx

EDIT: kupljeno bez koda, vise ne treba

Zadnje izmijenjeno od: Brzi Joe. 29.05.2014. u 09:29.
Brzi Joe je offline  
Staro 28.05.2014., 09:37   #8263
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,677
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Ja sam isto divljao, tu pol radnog vremena potrošio da ulovim uređaj, ali pušing, stavio uređaj u checkout dve minute prije početka akcije, i no way...
nas je dvoje na dva kompa (razliciti IP) ,i nemoguce...isto stavia u cart, i checkout nemoguce...20 tabova i nista
jbga
webstartm je offline  
Staro 28.05.2014., 11:30   #8264
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,348
Zaboravite da ćete uopće uspjeti nešto uloviti na akcijima ili HH-u u prvom krugu. Pomirite se s time kao što sam ja to učinio nakon bezbrojnih pokušaja i raznih metoda.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 28.05.2014., 11:40   #8265
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Čini se da sam ja imao najviše sreće još prvi dan, potpuno slučajno sam upiknuo zadnji raspoloživi Cubot S208 na za $60.99.
GoodLooker je offline  
Staro 28.05.2014., 11:42   #8266
3oka
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Tamo daleko
Postovi: 18
Jutros na pandawillu isto THL t11 (ili kako vec) 196 $, dok sam dosao do checkouta i do paypala cijena skocila na 205 $ Smijesno.
Inace kontam uzeti nekog kineza do 200 zelembaca, znaci sto veca baterija i sto kvalitetniji telefon, po mogucnosti 2 gb rama... preporuke?
Gledam Lenovo s660 i a850+, mozda cak Huawei honor 3c... ili neki od thl-ova... dilema puno, zivot kratak a ni para nema previse
Volio bih cuti misljenja forumasa o ovim mojim mukama. Neko je iznad napisao da vas je dosta narucilo Lenovo a850, nisam detaljnije pretrazio forum ni temu ali bih cijenio kada bi mi neko na pm ili kako vec poslao recenziju istog (ako ju je neko napisao)...
3oka je offline  
Staro 28.05.2014., 11:55   #8267
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,348
Što god naručiš od THL-a, mislim da nećeš zažaliti. A možeš si pogledati i Xiaomi Hongmi/Red Rice 1S.

EDIT: izgleda da su i Kinezi shvatili što je trend, pa se bacaju u trend 'minija' - Oppo N1 Mini. Doduše, sa svojih 5" baš i nije mini, ali još uvijek manje od 5,9" 'normalnog' N1
http://androidcommunity.com/oppo-n1-...mera-20140528/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 28.05.2014. u 12:07.
coconut je offline  
Staro 28.05.2014., 12:18   #8268
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
@Dakok, ova tvoj Uvjerljivi izvor tvrdi ovo: "lithium polymer also provides higher volumetric energy density".....
Nisi mi uvjerljiv pa ću se ipak držati hrpe linkova koji tvrde da za isti volumen Li-polymer ipak može dati više mAh.
[/I]
Ma vidi ga! Zar ti nije jednostavnije vjerovati mi na riječ, nego me tjerat da gubim vrijeme na dokazivanje vlastitog znanstvenog kredibiliteta.

I sad ja ko blesav tražim gdje to Battery University kaže da polimer baterije imaju veću volumetrijsku energetsku gustoću. Uzalud tražim jer toga tamo nema.

Onda proguglam gugle da vidim odakle ti citat - i nađem tamo gdje sam ga i očekivao - kod proizvođača baterija - ICCNEXERGY. Koji navodi poseban slučaj za "vrlo tanke ćelije - ispod 5mm".

Dakle, govorio sam o prosjeku i u prosjeku polimer baterije zauzimaju više mjesta u kućištu mobitela nego klasične li-ionske istog kapaciteta.
Što je vidljivo i na grafikonu kojeg nudi isti iccnexergy (proizvođač).

Li-Po i Li-ion je praktično ista baterija:

House of batteries
Citiraj:
Lithium-ion-polymer batteries differ from lithium-ion batteries only in construction
Buzzle
Citiraj:
The main difference is in the separator
Wikipedia - Lithium Polymer Battery
Citiraj:
Lithium ion: from the battery pack manufacturer or user viewpoint, there is no electrical or electrochemical difference between "li ion polymer" pouch cells and other types called "li-ion"
Citiraj:
Originally, lithium polymer was a proposed new technology which never made into large scale mass production, but some manufacturers started applying the name to pouch-format lithium ion cells for marketing purposes

P.S.
Ne znam zašto navodiš masenu energetsku gustoću kad od početka govorimo o smještaju polimerne baterijice na mjesto uobičajene li-ionske u mobitel i o tvrdnji da će polimerna imati veći kapacitet u zadanom volumenu.
Uglavnom - NEĆE. A ako poneka i hoće - iznimke su tu da bi potvrdile pravilo.


P.P.S.
Izgleda da je osnovni razlog za veću masenu gustoću polimerki to što za razliku od li-ion baterija - nemaju metalno kučište
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 28.05.2014. u 13:52.
Dakok je offline  
Staro 28.05.2014., 12:19   #8269
Slav3n
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Zagreb - Križevci
Postovi: 145
Brko, jesi upogonio gps? Vidio sam da netko tu ima G4S, kakav je po pitanju baterije, jel radi gps? I jel netko mozda ima pozivnicu za oneplus one, a ne misli kupiti, ili moze sam dati jednu?
Slav3n je offline  
Staro 28.05.2014., 12:40   #8270
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Niš od GPS-a na ovoj verziji softvera. Nađe 3 satelita nakon 15-20 minuta. Ali nema locka nakon par sekundi ni pomoću EPO fixa ni pomoću A-GPS-a.
Navodno će se popravit na novijoj verziji FW-a. Navodno.
Brko je offline  
Staro 28.05.2014., 12:52   #8271
kolibri
Premium
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: rvacka
Postovi: 126
Pardon, zvao me netko... ili Druga Brku...
Jiayu G4S (2GB/16GB) mi je uredno lockao 6 satelita nakon cca jedne minute. Danas ću spustiti neku navigaciju da vidim kako to u praksi djeluje.
Baterija... već sam napisao... trajala mi tri puna dana (preko noći ga nisam gasio). 3G i wifi su bili uključivani po potrebi, silovao sam ga intenzivno jer sam si malo guštao "smooth UI".
kolibri je offline  
Staro 28.05.2014., 12:56   #8272
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,010
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Niš od GPS-a na ovoj verziji softvera. Nađe 3 satelita nakon 15-20 minuta. Ali nema locka nakon par sekundi ni pomoću EPO fixa ni pomoću A-GPS-a.
Navodno će se popravit na novijoj verziji FW-a. Navodno.
U jbt, jel to potvrđeno od strane proizvođača/sellera ili još sumnjaš i na hw kvar?
c-shadow je offline  
Staro 28.05.2014., 13:12   #8273
Slav3n
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Zagreb - Križevci
Postovi: 145
Kolibri, koliko screena si imao u ta 3 dana? Ja se troumim izmedu ta 2 Jiayu, ali mi treba i gps i OPOa ako nadem pozivnicu za njeg.

Daj kad vec stavljas navigaciju, probaj i runkeeper ili neki drugi program za trcanje.
Slav3n je offline  
Staro 28.05.2014., 13:16   #8274
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
U jbt, jel to potvrđeno od strane proizvođača/sellera ili još sumnjaš i na hw kvar?
Ne sumnjam na HW kvar. Čitao sam da je na Lewa OS verzijama 15 i 17 loše radio ili nikako, dok je na verziji 16 radio fenomenalno.
A na AOSP androidu, na 4.2.1 je radio dobro, na 4.2.2 sere.

Ali velim, nije mi bitan nikako, pa se neću oko njega zamarat niti flešat Lewa Bloat OS zbog toga.

A i da je HW kvar, zbog toga ga sigurno ne šaljem natrag.
Brko je offline  
Staro 28.05.2014., 13:17   #8275
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Ovdje ima dosta komentara za GPS na Jiayu G4s. Pogledati poruke od Emjot-a. Lik ima Coolpad F1 i Jiayu G4s pa kroz par stranica navodi iskustvo s oba modela i razmišlja koji mobitel zadržati...
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 28.05.2014. u 13:28.
Dakok je offline  
Staro 28.05.2014., 13:18   #8276
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
A da link staviš ?
Brko je offline  
Staro 28.05.2014., 13:23   #8277
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
Pa guglaj malo. Ti bi i link i pojašnjenje :-D
pokra89 je offline  
Staro 28.05.2014., 13:28   #8278
kolibri
Premium
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: rvacka
Postovi: 126
Nisam zabiljezio statistiku, ali znas i sam da sam ga dosta koristio s obziom da je novi.
Inace, primjetio sam da mu je osvjetljenje na auto-brightnes dosta jako.. mozda i prejako....
kolibri je offline  
Staro 28.05.2014., 13:42   #8279
Slav3n
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Zagreb - Križevci
Postovi: 145
Pa pogledas kaj pise u postavkama, netrebas biljeziti
Slav3n je offline  
Staro 28.05.2014., 13:57   #8280
goodye
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Mostar
Postovi: 20
De dakok nemoj visiti ovdje nego toga slona u ruke i testiraj da znam hocu li porucivati
goodye je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na