Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.07.2010., 12:24   #1
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Pro Evolution Soccer 2011

Čitam malo o FI(jasko)FI 2011 i odmah sam krenuo tražiti temu o PES 2011. I nisam je nigdje našao!



Kao što vidite iz priloženog, gameplay se čini puno fluidniji i realniji nego u Cucku 2010. Grafika je poboljšana, dodano je puno novih animacija, novi dresovi, pokreti su potpuno promjenjeni, oči igrača prate loptu itd.

Evo jedan review (doduše, za PS3, ali okvirno možemo očekivati i za PC) koji jako dobro i detaljno objašnjava nove stvari koje možemo očekivati u novom PES-u 2011.

__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2010., 12:37   #2
ivand123
otišo po cigare i nesto
 
ivand123's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb (Maksimir)
Postovi: 373
Konami svake godine obečaje brda i doline no nikad ne ostvare očekivanja, nadam se malo zdrave konkurencije NG FIFI. Uglavnom, za sada PES izgleda solidno ali ovi powerbarovi ispod igrača su stvarno nepotrebni.

EDIT: Evo sad sam pronjuško informaciju da će se moći i isključiti.
ivand123 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.07.2010., 12:41   #3
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
nadam se da će suci u novom PES-u davati crvene kartone igračima momčadi sa kojima igra CPU i da će početi suditi penale nakon očiglednog faula u kaznenom prostoru. I da je ipravljena nerealna brzina inače sporih obrambenih igrača (primjer: Agger stigne Walcotta u punom sprintu, Walcott 5 metara ispred, Agger stigne i izbije loptu...). PES 2010 je propao zbog toga, barem što se mene tiče. Jako veliki gaf konamija. nadam se da su ispravili to.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2010., 18:31   #4
Orgazmatron
Premium
Moj komp
 
Orgazmatron's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
nadam se da će suci u novom PES-u davati crvene kartone igračima momčadi sa kojima igra CPU i da će početi suditi penale nakon očiglednog faula u kaznenom prostoru. I da je ipravljena nerealna brzina inače sporih obrambenih igrača (primjer: Agger stigne Walcotta u punom sprintu, Walcott 5 metara ispred, Agger stigne i izbije loptu...). PES 2010 je propao zbog toga, barem što se mene tiče. Jako veliki gaf konamija. nadam se da su ispravili to.
ne crvene kartone,vec samo da sviraju faul i sta se tice brzine igraca,to mozes ispravit sam pomocu edita,2 secunde posla
Orgazmatron je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2010., 19:25   #5
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Ja kad se primim necega da mi paše onda nepuštam. U ovom slucaju je to ISS2 i PES6 . Nepatim na realnost, nego na taj nekakav štih i to je sve...

Na plejki 1 sam halao ovaj prvi dobrih 5 godina mozda i vise, bio sam PRO hehe.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2010., 18:35   #6
McT.
Premium
Moj komp
 
McT.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: tam negde :)
Postovi: 290
Novi materijal - PES 2011 - First look!
__________________

McT. je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2010., 08:51   #7
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
ma joj daj, koji ovo k.... tekken..... komboi ? ... bulšit
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2010., 11:58   #8
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
vec vidim da mi se pokreti nece svidjeti. pa isti su kao i u pesu2010 i slicni ko u 2009. pa prožvakao sam ih vec milijardu puta... jooj KONAMI jooj
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2010., 14:07   #9
KiLLa SwAg
Swagged Up
Moj komp
 
KiLLa SwAg's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Split
Postovi: 49
Ne znam smijem li išta reći s obzirom da PES 2010 nisam ni zaigrao održao sam se na 2009 i dan danas je znam igrat. Tako da nisam sposoban komentirat razlike između 2010/2011, mislim na razlike vidljive iz ovih videa, naravno igra nije izašla, ali baš ta činjenica da sam zadnju igrao 2009 jest time tužnija što igra izgleda pa posve ista kao 2011. Pogotovo ovi power barovi ili što već jesu ispred igrača, pa ko to želi gledat onako kad se nasloni u fotelju i igra PES, nitko, barem mislim nitko. Želja je igrat nogomet, a ne namještat neke power barove kao da igram neku dječju igru na wiiu. Osobno nikad ne gledam taj power bar, nego po osjećaju stiskam. Mada je suvišno bilo što reć s obzirom da igra nije ni izašla, ipak je to drugčija priča kad se kontrole osjete pod vlastitim prstima.
KiLLa SwAg je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2010., 23:17   #10
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
meni se cini kao lijepo osvjezenje. nisu svi navikli na isto. koliko sam cuo, moci ce se iskljuciti taj power bar. uglavnom, taj power bar je nastao da je moras micati oci sa igraca (lopte). niti ja ne gledam koliko stisnem, ali bas me zanima to...
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.07.2010., 23:19   #11
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ma samo nek rijese aut da se igrac makne 3 m i da igrac kad trci u for ne trci od lopte nego prema lopti i to je to.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2010., 23:23   #12
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
ma imaju oni mnogo toga za ispraviti. ako su ispravili sve greske i dodali ove novine, pa cak i ako su golmani losi, biti ce puno zabavnije nego trenutni cucak...
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2010., 23:46   #13
h4ze
Premium
Moj komp
 
h4ze's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Amsterdam
Postovi: 179
biti ce fail kao i svi nakon sestice
__________________
h4ze je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2010., 23:51   #14
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
ne bih se cudio... rekao sam ako se pes ne popravi ove godine, prelazim na fifu (koja ce biti ove godine nextgen na pc-u)
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 01:03   #15
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Uf, jako si budete pomogli s fifom! Next-gen, vau, a igrači budu i dalje napravljeni u krivim proporcijama u odnosu na loptu, kretanja budu im Ko i do sad...

Sve se bojim da se bude FIFA igrala pored PES-a. Je da su Zasrali neke stvari ali i takav je bolji, čak kad se igra s frendovima uopće nije los, ali protiv kompa ili master liga e to je nekaj ocajno, kakav su AI napravili....samo hoću da to poprave.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 15:33   #16
SnakeCRO
Premium
Moj komp
 
SnakeCRO's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Vrbovec
Postovi: 59
Citiraj:
Autor h4ze Pregled postova
biti ce fail kao i svi nakon sestice
fala bogu da ti sve znaš.Nebude FAIL nego bude najbolji PES do sada.
Piše osoba koja je igrala pes još na nintendu 64.
2008, 2009, 2010 su fejlovi bez sumnje, ali 2011 je potpuno nova rađena igra, budeš ti ostali sa takvim komentarima vidli da bude igra super.
SnakeCRO je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 15:52   #17
roflcopter000
Registered User
 
roflcopter000's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Vukovar
Postovi: 54
Jedva cekam PES 2011 kao i svaki novi PES.Ovaj zadnji PES 2010 mi nije bas dobro sjeo,pratim Pro evolution soccer jos od ISS Pro evolution-a 2 i mogu reci da me ovaj gameplay trailer odusevio,svidja mi se kako su promjenili dosta stvari jednostavno se moze reci da je PES 2011 pravi nastavak,a ne kao ovih zadnjih nekoliko koji su zapravo samo updatovi
__________________
Small words from a small mind. The even now your demons think of nothing but how best to cook you when you have outlived your usefulness. You are a fool among untold numbers of fools. The Imperium will show you no mercy, only death Heretic.

roflcopter000 je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 15:57   #18
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
ja jedva cekam pes 2011 jos od 12 mjeseca prosle godine... =)
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 16:44   #19
h4ze
Premium
Moj komp
 
h4ze's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Amsterdam
Postovi: 179
Citiraj:
Autor SnakeCRO Pregled postova
fala bogu da ti sve znaš.Nebude FAIL nego bude najbolji PES do sada.
Piše osoba koja je igrala pes još na nintendu 64.
2008, 2009, 2010 su fejlovi bez sumnje, ali 2011 je potpuno nova rađena igra, budeš ti ostali sa takvim komentarima vidli da bude igra super.
Znam koliko i ti

edit:

evo malo c/p sa jednog foruma

"Yeah I agree with what you are saying, it's like they don't care as much with the online side of the game. I mean if they don't address this problem, I won't be playing PES 2011 online."

"By the way, FIFA/2010 WC do have lag in some matches but their player matching system is phenomenal, that is why there's so few cases of issues reported."

"I'm not too confident over ML online. It sounds amazing, but most people would take the piss and just make a World XI type team with the best players (Barcelona/Chelsea/Inter mixed). "

"Please do, the last 3/4 Pro Evos have been shit so I can only assume this one will be. I hope its not but I bet it will be.
And *bleep* making new animations, clean up the shocking gameplay errors plz "
__________________

Zadnje izmijenjeno od: h4ze. 15.07.2010. u 17:00.
h4ze je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 17:14   #20
SnakeCRO
Premium
Moj komp
 
SnakeCRO's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Vrbovec
Postovi: 59
Ljudi kao ti su največi problem zato jer nemate svoje vlastito razmišljanje.
Kaj masa veli odma se moraš slagat sa time jelda.
I nemaš ti pojma, jer da imaš pojma o pesu 11 nebi ovakve gluposti pisal, a pogotovo nebi copy paste-al neke postove sa nekog foruma od nekakvih anonimaca.
Da ja tebi napišem da se Eurogamer, stranica koja redovito daje FIFI ocjene 9, pa za FIFU 10 i ocjenu 10 bila u tokiju sa još mnoštvom novinara prije nekih 2 mjeseca, i igrala ranu beta verziju igre i bili su oduševljeni.
A pazi to je tek beta verzija igre.
Nemoj mi samo molim te ti više pisat o pesu jer nemaš pojma i jer nisi u stanju formirat svoje mišljenje nego podilaziš masi.
SnakeCRO je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 17:30   #21
h4ze
Premium
Moj komp
 
h4ze's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Amsterdam
Postovi: 179
Normalno da si se sad nasao uvrijeđen posto je taj tvoj PES nakon 2006/2007 postao sranje...
MOJE misljenje je da PES 2011 nece napraviti neku znacajnu promjenu u usporedbi s PES-om 2010, te da ce opet onaj koji ima Messija biti najjaci u igrici. Nekim slucajem sam pronasao jos par ljudi koji dijele misljenje samnom ili ja s njima, kako god.

Al' kako kazu, nada umire posljednja
__________________
h4ze je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 17:46   #22
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
Citiraj:
Autor SnakeCRO Pregled postova
Da ja tebi napišem da se Eurogamer, stranica koja redovito daje FIFI ocjene 9, pa za FIFU 10 i ocjenu 10 bila u tokiju sa još mnoštvom novinara prije nekih 2 mjeseca, i igrala ranu beta verziju igre i bili su oduševljeni.
A pazi to je tek beta verzija igre.
beta verzija pesa ili fife?
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 17:51   #23
SnakeCRO
Premium
Moj komp
 
SnakeCRO's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Vrbovec
Postovi: 59
h4aze zakaj bi ja bil uvrijeđen lol, pa ne radim ja PES osobno.To je tvoje mišljenje i to je ok, a moje je da nemaš pojma o pesu 11 i da bude igra dobra.
@Zaghorac beta verzija PES-a 11.Pa piše da su išli u tokio hehe, a EA-u je stožer u kanadi.
SnakeCRO je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 17:56   #24
h4ze
Premium
Moj komp
 
h4ze's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Amsterdam
Postovi: 179
Nemamo ni ja, ni ti, ni itko s ovog foruma trenutno pojma o PES-u 2011 vec svoja misljenja na osnovu trailera, intervjua, kojekakvih foruma i sl.
__________________
h4ze je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 17:59   #25
SnakeCRO
Premium
Moj komp
 
SnakeCRO's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Vrbovec
Postovi: 59
Ma gle naravno da budemo najviše znali dok isprobamo demo i full igru, al ja sam stvarno jako optimističan.
Gle ja igram i pes i fifu i samo želim obadvije dobre igre na pc-u.Da nebi sad bilo da ja branim PES il neš.
Strpimo se još malo pa zaigrajmo.
SnakeCRO je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 18:03   #26
h4ze
Premium
Moj komp
 
h4ze's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Amsterdam
Postovi: 179
Razumijem te u potpunosti... I ja sam bio optimistican i prije PES-a 2009 i 2010 pa su me razocarali. Tako da od ovoga nista ne ocekujem, pa me mozda iznenadi
__________________
h4ze je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 18:08   #27
SnakeCRO
Premium
Moj komp
 
SnakeCRO's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Vrbovec
Postovi: 59
Pa ja se iskreno nadam da te bude iznenadil, i da mene bude iznenadila FIFA 11 PC verzija.
SnakeCRO je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 18:12   #28
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
cuo sam da je fifa 11 ove godine posebno rađena za pc. ocu reci da je optimiziranija i nextgen... (pretpostavljam da si to vjerojatno znao vec...)
a kaj se pesa tice, ne vjerujem dok ne vidim. ja sam cuo da su igrali neki likovi (iz pes edita ili od kud vec) ranu verziju i da su bili razocarani... ah...
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 18:15   #29
SnakeCRO
Premium
Moj komp
 
SnakeCRO's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Vrbovec
Postovi: 59
Znal ja sam info za FIFU, al dok ne probam ne vjerujem ja njima ništa (razlozi se znaju).
Haha pa PES edit je skupina klinaca koji rade patcheve.Nisu oni ništa testirali.
Ja sam ti dal točne podatke, tko je testiral i odprilike kad, i svi govore pozitivno o igri.
Za mjesec dana počinje gamescom i na njemu bude pokazan PES 11, FIFA 11, gameplay videi, moglo se bude igrat i tak.Nakon gamescoma ide demo.
Brzo bude to...pa budemo vidjeli
SnakeCRO je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2010., 18:18   #30
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
nisam mislio bas na ove iz pes edita. nego neki ti freakovi za pes, sta ja znam... procitao sam cropes forumu, nisam zapamtio bas...
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na