Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.11.2014., 14:16   #841
Juhica2
Registered User
Moj komp
 
Juhica2's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Otoče
Postovi: 65
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Slažem se. Konačno je framerate bolji na AMD CPU-ima. Barem na mom Athlonu, koji je opako štekao u vanduul swarm-u prije.
Sad na medium detaljima radi glatko (Athlon X4 640, 16GB RAM-a i R9 270 OC), uz zastajkivanja kod respawna novog vala negativaca (bolje i to nego stalno štekanje na 17-18 FPS-a).

Uglavnom, prvi put sam duže igrao, sat vremena u swarm modu. Sa 300i do 9. wave-a iz prve, bez raketa... to još ne znam koristiti Preciznost sa joystickom je konačno dobra. Igram sa starim Logitech Attack3 joystickom koji je sada sasvim ok za igranje AC-a. Iako kao joystick nije neka sreća

Imam FX-6300 clockan na 3,8GHZ sa stock ventilatorom nešto veće diskove, 8GB DDR 3 memorije sa Sapphiricom R9 270x - 2GB (stavio bih u card ali nikako da mi proradi ta opcija na forumu )... igra mi daje nekih 35-40FPS u hangaru na high postavkama. Na medium je više oko 40FPS te oko 40-45 FPS u Arena Commanderu.... međutim Murray Cup-u se guši na nekih 25-30 FPS sa high postavkama tako da je taj modul gotovo neigriv što me baš ono začudilo jer sam zapravo očekivao da tek tu imam nešto bolje rezultate od prosjeka pogotovo što tamo nema čak ni AI protivnika ni nekih sličnih "smetala" za opterećenost sistema... radi se samo o grafičom prikazu i to ne pretjerano zahtjevnom (barem tako to meni izgleda).

Sa medium/low postavkama situacija postaje nešto bolja ali opet jedva igrivo čim se nos spusti na one "viseće zgrade" FPS se tek malo više penje u sfere 30FPS-a... izgleda mi kao da fali memorije na grafičkoj kartici jer kad pratim na task manageru, zauzeće sistemske memorije mi ne prelazi nekih 5GB... jel postoji neki program za preporuku koji prati zauzeće memorije grafičke kartice?


Ne znam što bi moglo drugo biti jer se zaista ne radi po meni o nekoj pretjerano grafički zahtjevnoj sceni... inače moj PC dobro radi na high-v.high postavkama u dobroj većini današnjih igri...
Juhica2 je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2014., 21:12   #842
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Citiraj:
Autor Juhica2 Pregled postova
Ne znam što bi moglo drugo biti jer se zaista ne radi po meni o nekoj pretjerano grafički zahtjevnoj sceni... inače moj PC dobro radi na high-v.high postavkama u dobroj većini današnjih igri...
Vjerojatno mapa još nije optimizirana (tj. LOD na objektima na mapi i slično) .
JC Denton je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.11.2014., 19:53   #843
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,009
Mislim da se vidimo uskoro online, sve više i više mi se sviđa. Mislim da se budem počastio za Božić




Citiraj:
Autor Juhica2 Pregled postova
Imam FX-6300 clockan na 3,8GHZ sa stock ventilatorom nešto veće diskove, 8GB DDR 3 memorije sa Sapphiricom R9 270x - 2GB (stavio bih u card ali nikako da mi proradi ta opcija na forumu )...
Brzi izbornik -> Uredi profil -> Skroz na dnu "Dodatne informacije" -> Da

i onda još samo popuniš u

Brzi izbornik -> Uredi opcije
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2014., 20:27   #844
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Jel netko provozao 315p? Konačno letam sa svojom pilom, a ne sa rent-a-ship agencijom
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2014., 22:19   #845
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Naravno da sam ga provozao. Fale mi Gatlinzi sa Horneta, inače mi je mrak.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2014., 11:46   #846
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Sve si mislim da bi se mi sa PCEx foruma mogli nac i jednu vecer na nekom zajednickom meetu AC-u?
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2014., 14:20   #847
Juhica2
Registered User
Moj komp
 
Juhica2's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Otoče
Postovi: 65
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Mislim da se vidimo uskoro online, sve više i više mi se sviđa. Mislim da se budem počastio za Božić






Brzi izbornik -> Uredi profil -> Skroz na dnu "Dodatne informacije" -> Da

i onda još samo popuniš u

Brzi izbornik -> Uredi opcije

Hvala!

Vidlijvi su pomaci sa svakim novim patchem... mislim da će 2015 biti velika godina za Star Citizen jer je po najavama pregršt toga u produkciji... u svakom slučaju nadam se da se vidimo unutra ako se odlučiš uzeti .
Juhica2 je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2014., 20:26   #848
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Evo malo novosti:

Test drive - 300 series

Healing your spaceman

I možda prilika za one koji su mislili kupiti neki paket, a zanima ih neki brod koji nije trajno dostupan prije izlaska igre:

Anniversary sale

Zadnje izmijenjeno od: JC Denton. 22.11.2014. u 23:34.
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 14:02   #849
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
davno prije kada je izašao origin 325a napravio sam upgrade na njega, a pledgao sam odmah na samom početku. Od tada do danas uopće nisam obraćao puno pažnje na razvoj igre. Reko, kad bude gotovo onda ću guštat. i sada vidim na mailu anniversary sale i ako bi htio opet upgrade raditi na origin 350R morao bi platiti još 50$. Uopće mi se ne sviđa više ovo što rade.
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 14:25   #850
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
I za što ti točno treba 350r? 325a ima jednu ulogu, 350r drugu. A ako te toliko privlači 350r, pričekaj gotovu igru, moći ćeš ga kupiti ingame.
Garro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.11.2014., 14:30   #851
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
A netko te sili da upgradeas na 350R, ili te gonio da uzmes 325A ?

Ne kuzim zasto ljude dira to sta neki drugi ljudi ocito imaju para na bacanje i CR umjesto da kaze "ne ne, please ne, dosta nam je dolara ..." lijepo koristi priliku za povecanjem budzeta.
Bila je i anketa da li da prekidaju skupljanje para ili da nastave i vecina zeli nastaviti s davanjem para.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2014., 11:15   #852
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2014., 12:40   #853
Komba
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 100
SLika je povucena, jesi na ovo mislio?

http://i.imgur.com/fktastZ.jpg
Komba je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2014., 13:01   #854
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,111
Yup, ta slika je bila.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2014., 13:50   #855
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Carrack i Bulldog su jedini brodovi za koje bi razmislio o meltanju 315 i Super Horneta.

Ali da je Carrack debelo preskup, je. Čak mi se čini da je Connie Aquila bolja...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2014., 20:00   #856
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Carrack i Bulldog su jedini brodovi za koje bi razmislio o meltanju 315 i Super Horneta.

Ali da je Carrack debelo preskup, je. Čak mi se čini da je Connie Aquila bolja...
Ma sve novo sto nude mi je debelo preskupo. Cak i Herald od 90$ je previse IMHO.

Ali se ustvari sve to polako poklapa sa onim sto je Roberts obecao - da ce se sve moc kupit u igri i da ce se sve moc unutar igre "zaradit", ali da ce oni koji kupuju stvarnim parama to morat masno platit da se destimulira "pay to win" pristup igrača, a istodobno da se igra bolje financira.

A moj 315p mi se sve vise svidja, bas mi je *ebacki onakav žuti! Cak mi se vise svidja nego moj Cutlass Iako, ruku na srce, serija 300 treba mali redizajn i doradu, jer je trenutno beskorisna za lutanje svemirom i vucaranje ikakvog tereta, bolja je Aurora za to. Zato imam onu najjeftiniju, koju mozda "istopim" i zamjenim za neki novi starter ako bude OK cijena.
I ovako Aurora nema LTI
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 11:04   #857
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Gladiator

Gladiator je u hangaru (za one koji ga imaju, ne za mene )

LINK
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2014., 21:48   #858
oggy1985
Premium
Moj komp
 
oggy1985's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: kućica sa cvijećem
Postovi: 81
Vidim da su na tapeti cijene. Na službenom forumu i službenim kanalima komunikacije već X puta je spomenuto da su cijene stvari koje su trenutno dostupne u igri prvenstveno namijenjene podršci daljnjeg razvoja igre (bržeg, boljeg, s novim detaljima itd.). Dakle, svatko tko gleda što dobiva za pare koje ulaže bilo bi najbolje da kupi osnovni paket za $20, $30 ili $40 (ovisno o paketu i akciji) i ništa više. Za tu siću dobit pristup ovakvoj igri je nešto fenomenalno.

Svatko tko želi dodatno pružiti financijsku potporu razvoju igre neka otvori novčanik koliko želi i potroši u službenom dućanu na digitalni sadržaj $5 ili $5000. U niti jednom slučaju nećete "dobiti" koliko ste uložili, ali time podržavate razvoj igre što je isključivo osobna odluka, a svaka druga rasprava vezana uz cijenu je relativno promašena.

Pročitao sam 15ak stranica teme, ali nisam vidio da razgovarate o organizacijama. Jeste li član nekih organizacija? Ima li PCEkspert neku svoju organizaciju...? Osobno sam član jedne organizacije koja broji stotinjak međunarodnih članova, ali nas je svega 15-20 aktivnih, pa tražimo nove članove. Nismo hard-core i prvenstveno smo usmjereni na zabavu, a ima nas doslovno iz cijelog svijeta (SAD, Kanada, EU, Australija, …).
__________________
"We all live under the same sky, but we don't have the same horizon." by K. A.
oggy1985 je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2014., 17:46   #859
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Citiraj:
Autor oggy1985 Pregled postova
Vidim da su na tapeti cijene. Na službenom forumu i službenim kanalima komunikacije već X puta je spomenuto da su cijene stvari koje su trenutno dostupne u igri prvenstveno namijenjene podršci daljnjeg razvoja igre (bržeg, boljeg, s novim detaljima itd.). Dakle, svatko tko gleda što dobiva za pare koje ulaže bilo bi najbolje da kupi osnovni paket za $20, $30 ili $40 (ovisno o paketu i akciji) i ništa više. Za tu siću dobit pristup ovakvoj igri je nešto fenomenalno.

Svatko tko želi dodatno pružiti financijsku potporu razvoju igre neka otvori novčanik koliko želi i potroši u službenom dućanu na digitalni sadržaj $5 ili $5000. U niti jednom slučaju nećete "dobiti" koliko ste uložili, ali time podržavate razvoj igre što je isključivo osobna odluka, a svaka druga rasprava vezana uz cijenu je relativno promašena.

Pročitao sam 15ak stranica teme, ali nisam vidio da razgovarate o organizacijama. Jeste li član nekih organizacija? Ima li PCEkspert neku svoju organizaciju...? Osobno sam član jedne organizacije koja broji stotinjak međunarodnih članova, ali nas je svega 15-20 aktivnih, pa tražimo nove članove. Nismo hard-core i prvenstveno smo usmjereni na zabavu, a ima nas doslovno iz cijelog svijeta (SAD, Kanada, EU, Australija, …).
Evo:
https://robertsspaceindustries.com/orgs/HRVATI/members

Nisam siguran koliko smo aktivni. Ja nisam previše, nažalost. Ne stignem igrati previše jer mi svako toliko uleti neka gužva na poslu pa i posao "vučem" doma...
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2014., 17:17   #860
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Znam da se mnogi od ekipe zabavljaju sa Elite Dangerous, ali stigao je Arena Commander 1.0... big upgrade!

https://robertsspaceindustries.com/c...er-10-Released

A ja jos cekam, nisam cak ni doma kod kompa..bit ce letanja pred Bozic!
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2014., 17:22   #861
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,983
Sretno, 20.5GB koji ne rade...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2014., 18:10   #862
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Sretno, 20.5GB koji ne rade...
Proradit ce valjda do bozica
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2015., 09:32   #863
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Pre-Alpha (Public Test Universe) testiranje dostupno!

LINK
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2015., 09:38   #864
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
imik je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2015., 15:22   #865
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Isprobao Mustang Deltu prošli vikend.

Koma od broda. Da li sam ja jedni koji nije mogao pronaći nijednu metu na Vanduul Swarmu, da li je to namjerna napravljeno jer ima "lošije" senzore od 315p i Horneta ili je to greška? I da li i vama Mustang "trza" tipa ne reagira na pomak miša i onda kada se dođe do određene granice "trzne" u zadanom smjeru?

Ili me jednostavno Super Hornet razmazio?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2015., 14:38   #866
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Ima li tu vlasnika 325a fightera? Zanima me kako ste zadovoljni sa istim?
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2015., 10:11   #867
jjk525
Premium
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: karlovac
Postovi: 25
Isprobao sam igru i odlicna je samo da se razvoj ne oduzi
jjk525 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2015., 12:45   #868
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor The AC Pregled postova
Ima li tu vlasnika 325a fightera? Zanima me kako ste zadovoljni sa istim?
Osim središnjeg mass drivera, četiri rakete i (čini mi se) jačeg štita/generatora, usporediv je sa 315 kojeg imam... 315 nije loš za letenje, pokretan, relativno brz, može izdržati pokoji hitac... ono, čisto ok brod, a 325 je samo bolji ako trebaš nekog mlatnuti po glavi i pobjeći od njegovih frendova.

Prije par dana sam imao smijeh... skinuo sa običnog horneta laser repeatere sa krila i stavio ih na SH umjesto Behringa. Sada imam 6 laser repeatera (2xS1, 4xS2) i sa tom konfiguracijom SH melje Vanduule, jedino se jako brzo grije kada svih 6 cijevi puca. Sada imam samo jedan pips, ne moram razmišljati koji je koji kao kad su dva različita topa.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2015., 14:12   #869
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Citiraj:
Autor jjk525 Pregled postova
Isprobao sam igru i odlicna je samo da se razvoj ne oduzi
Odlično! Konačno jedan optimističniji!

Meni je trenutno favorit 315p jer sam s njim bolji nego sa Cutlass-om, koji mi jednostavno nije dovoljno pokretljiv... cak i kad na njega nakalemim Ominsky sa 315p (umjesto SuckerPunch-a, ukupno 5 "pucaljki") , jednostavno se s njim vise mucim u Vanduul Swarmu nego sa 315p sa Ominsky topovima i buldogom na nosu. Iako je Cutlas izdržljiviji i očito je da može podnijeti više "udaraca", 315p je očito puno teži za pogoditi jer je manji.
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2015., 23:07   #870
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
neznam ali taj moj 325a mi se čini prilično inferioran u AC. Jako brzo ostajem bez štita, teško pogađam druge a dobit kill je gotovo nemoguće. doduđe, odigrao sam svega par borbi do sada i igram sa tipkovnicom i mišem ali svejedno mi je malo čudno. najgore mi je kad me super hornet uhvati frljit sa hrpom lasera.
Jedino što mogu kvalitetno radit sa brodom je bježat od svih.
The AC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na