Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.02.2015., 03:21   #8371
fooK
Powaaa user
Moj komp
 
fooK's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Hrvatska, Zagreb
Postovi: 160
Citiraj:
Autor osspaljeni Pregled postova
Zbog tog 0dog sranja sam i ja uzeo igrati sezonu
Čestitke na itemima i puno sreće
I meni je drago da tog sranja nema u sezoni
__________________
Fun starts @ 2000 rpm with 465nM
Pošteni trgovac: 1
fooK je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2015., 16:23   #8372
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Nedavno sam nastavio igrati d3 pa me zanima da li tko igra tank barba sa 1H + shield? Taunt, ground stomp, ignore pain, war cry?
Ovo sve sto igrate je 2H pa molim pomoc.
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2015., 17:18   #8373
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Da citiram kolegu što se tiče Barba

Koliko sam ja skužio tenka sa Barbom ne igra nitko...
Ulogu tenka su preuzeli Crusader i WD.

Igra se Raekor Set sa Charge-om i dobar je dok ima monstera na ekranu.
Kad ih nema nastaje problem.

Imaš na stranici prije linkan jedan profil i imaš i malu raspravu o Barbarianu kako i šta.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2015., 17:19   #8374
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Vidio sam pa zato i pitam jer vidim da ovo nitko ne igra. Hvala
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2015., 18:38   #8375
Ares07
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Pakrac
Postovi: 4
E a koja je sad fora sa novom sezonom, nije mi to bas najjasnije, da li moram uzimat novog lika ili mogu s postojecim igrat?
Ares07 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2015., 19:05   #8376
VanHelsing
Registered User
Moj komp
 
VanHelsing's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 70
Citiraj:
Autor Kratkius Pregled postova
E da, na kraju je ispalo da sam dobio i kacigu! Nije baš bila acc bound. Nisam uopće gledao prije par dana, imao je gem u kacigi - koji je naravno acc bound. I bacio mi tip lijepo kacigu sa gemom unutra... Naravno da je nisam mogao uzeti. Ali danas sam konačno upalio mozak, i nazvao ga! Eto, imam 0doga.
Odradili smo 50-icu iz šale, i još je iza nas ostajalo po podu hrpe i hrpe bočica sa zdravljem...
Ali još uvijek mi fali skull grasp
Zasad moram imati Visage of Giuya na glavi da bih imao podizanje nove serije peseka u treptaju oka
Savršen setup za trialse.
Vjerovatno ću morati ići u 2 WD i 2 DH partiju, za 57 - tako smo i ovu 50-icu odradili. Više od toga bez drugog prstena, teško. Bar po tvrdnjama ekipe koja ima bolje složene wd 0dog.
Ja se svejedno nadam kombinaciji sa perma serenity monkom, ali to ću sve znati za par dana.
Sada su svi poludili za sezonom, pa nemam sa kim igrati
ako želiš, dodaj me na listu redcardinal#1471 pa budemo igrali (ima nas par koji samo gr udaramo, sezona nas ne zanima)...baš tražimo još jednog sa 0dog (imamo jednog ali taj baš i ne zna što radi)
VanHelsing je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2015., 20:34   #8377
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Citiraj:
Autor Ares07 Pregled postova
E a koja je sad fora sa novom sezonom, nije mi to bas najjasnije, da li moram uzimat novog lika ili mogu s postojecim igrat?
Moraš uzeti novog lika, ali nemoraš prelaziti cijelu igru ponovo već možeš odma zabrijati na adventure mode / bounty i riftove.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2015., 22:14   #8378
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Jučer krenuli HC season , jutros umrao na 64 lvlu :/ , ali odma me frend boostao i barb je već na 70lvlu , sad skupit raekor i hvata se rank
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2015., 03:12   #8379
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Citiraj:
Autor Kratkius Pregled postova
E da, na kraju je ispalo da sam dobio i kacigu! Nije baš bila acc bound. Nisam uopće gledao prije par dana, imao je gem u kacigi - koji je naravno acc bound. I bacio mi tip lijepo kacigu sa gemom unutra... Naravno da je nisam mogao uzeti. Ali danas sam konačno upalio mozak, i nazvao ga! Eto, imam 0doga.
Odradili smo 50-icu iz šale, i još je iza nas ostajalo po podu hrpe i hrpe bočica sa zdravljem...
Ali još uvijek mi fali skull grasp
Zasad moram imati Visage of Giuya na glavi da bih imao podizanje nove serije peseka u treptaju oka
Savršen setup za trialse.
Vjerovatno ću morati ići u 2 WD i 2 DH partiju, za 57 - tako smo i ovu 50-icu odradili. Više od toga bez drugog prstena, teško. Bar po tvrdnjama ekipe koja ima bolje složene wd 0dog.
Ja se svejedno nadam kombinaciji sa perma serenity monkom, ali to ću sve znati za par dana.
Sada su svi poludili za sezonom, pa nemam sa kim igrati
Citiraj:
Autor VanHelsing Pregled postova
ako želiš, dodaj me na listu redcardinal#1471 pa budemo igrali (ima nas par koji samo gr udaramo, sezona nas ne zanima)...baš tražimo još jednog sa 0dog (imamo jednog ali taj baš i ne zna što radi)
Kratak osvrt na temu pa me opet proglasite prepotentnim :P

Za svakoga tko je uletio malo prije ili nakon RoS-a i tko voli WD-a kao klasu je ovo šaka u oko.

Mislim, svaka čast dečkima koji su uspjeli užicati / nabaviti / dati par 100 € za ove iteme al bilo tko tko nije uspio užicati ili nabaviti/kupiti ove iteme i igra WD-a nema šta raditi izvan sezone.

I ja sam u sezoni opet uzeo WD-a i planiram ga zgirati za GR., pošteno.

Ustvari izvan sezone će ostati vjerovatno samo nadrkani Demon Hunteri i 0dog WD-i dok vas ne nerfaju i tko god ne može doći do ovih itema nema šta raditi izvan sezone, jer se nemože natjecati sa vama. Pa se vi žalite što nitko neće igrati s vama :P

Postaj tamo u Greater Rifts community da si 0dog WD i budu se kidali za tebe

Dokle god je tako kako je, budem igrao WD-a samo u sezoni.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2015., 10:39   #8380
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Ti nisi nabavio to pa zato takav stav ili?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 15.02.2015., 11:12   #8381
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ti nisi nabavio to pa zato takav stav ili?
Ouch, sick burn
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2015., 11:57   #8382
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Citiraj:
Autor osspaljeni Pregled postova
Kratak osvrt na temu pa me opet proglasite prepotentnim :P


Ustvari izvan sezone će ostati vjerovatno samo nadrkani Demon Hunteri i 0dog WD-i dok vas ne nerfaju i tko god ne može doći do ovih itema nema šta raditi izvan sezone, jer se nemože natjecati sa vama. Pa se vi žalite što nitko neće igrati s vama :P

Postaj tamo u Greater Rifts community da si 0dog WD i budu se kidali za tebe

Dokle god je tako kako je, budem igrao WD-a samo u sezoni.
He he he, neću te proglasiti prepotentnim, već ću ti reći da si, rječnikom naših istočnih susjeda: "Promašio ceo fudbal"

Više sam se žalio što nemam s kim igrati jer su svi prijatelji i klanovci poludjeli za sezonom...
Obično bi bilo 30-ak klanovaca online, sada ih je 50-60 a samo nas par nije u sezoni...
I nekoliko prijatelja (u stvarnom životu, a i u Diablu) su opet otišli na sezonu, pa moram čekati malo da se izguštaju...

A većina ekipe je otišla na sezonu jer su čuli za gem koji diže XP pa fantaziraju da će doći do paragona 800 u mjesec dana

Čak sam se dogovorio sa dečkima iz našeg bivšeg "pijanog" klana igrati, ali su čak i oni otrčali na sezonu "na nekoliko dana".

Nemam zasad potrebe plakati po community-ju
U najgorem slučaju igrat ću solo crusa i monka i barbara, da vidim koliko visoko mogu stići!

P.S. A ovaj 0dog sam dobio praktički besplatno, svi sa foruma bi ga uzeli za tu cifru bez razmišljanja, vjeruj mi

P.P.S Zanimljivo kako si promijenio mišljenje o sezoni unutra 2 stranice foruma
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2015., 20:57   #8383
VanHelsing
Registered User
Moj komp
 
VanHelsing's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 70
Citiraj:
Autor Kratkius Pregled postova
Više sam se žalio što nemam s kim igrati jer su svi prijatelji i klanovci poludjeli za sezonom...
Obično bi bilo 30-ak klanovaca online, sada ih je 50-60 a samo nas par nije u sezoni...
I nekoliko prijatelja (u stvarnom životu, a i u Diablu) su opet otišli na sezonu, pa moram čekati malo da se izguštaju...
ista stvar i kod mene, gotovo cijela ekipa poludjela za sezonom, a meni se to jednostavno ne da (nemam volje ponovno dizat lika i ganjat tamo neki item koji ću ionak kasnije moći dobiti kad završi sezona) i ne pada mi napamet igrati sezonu zbog nekog drugo samo da bi imao s kim igrat...zabavim se i sam ganjajući solo, a svi oni koji ne igraju sezonu uvijek se dobrodošli da se zajedno zabavimo
VanHelsing je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2015., 00:00   #8384
fooK
Powaaa user
Moj komp
 
fooK's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Hrvatska, Zagreb
Postovi: 160
Ja poceo sa WDom sezonu i katastrofa je za pocetak. Pored demona i monkova jednostavno ne mozes nista, ne mozes ih pratiti, nemas sa kime sharati iteme... Prelose. Sad smo mi digli monka i vec je interesantno, barem ih mogu pratiti i pokoji item sharat. WDa cu sloziti kod kadale, kao i proslog, pa tek kad bude T6 ready onda cu ga poceti igrat. Jeben mi je WD, ali kad ima gear, ovo sad je muka isusova...
__________________
Fun starts @ 2000 rpm with 465nM
Pošteni trgovac: 1
fooK je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2015., 12:09   #8385
7carlos6
Premium
Moj komp
 
7carlos6's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 233
Moj Baraba http://us.battle.net/d3/en/profile/T.../hero/15429268

Jel igra još netko sa ovim Immortal King setom?
7carlos6 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2015., 19:49   #8386
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2015., 20:12   #8387
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
I novi setovi dolaze jedva cekam probati novi set za barba....
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2015., 20:54   #8388
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Uvode Rain of Vengeance na sve klase.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 00:28   #8389
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Najbolji komentar od svih je: "Even Blizzard itself knows that smart loot is drunk. "
Kakav fail, na samoj prezentaciji patcha useru stvar
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 11:10   #8390
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Jab reko da nas trolaju i rade namjerno budale od svih.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 11:27   #8391
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Mislis da je to najgore sta su zasrali? Jeste vidili sta "spremaju" za azijske servere?
Mikrotransakcije....

Hoces jos stasha.......plati.
Hoces jos likova........plati.
Hoces jos customizacije i krila i tih sranja....plati.
Itd.....plati.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/16410220920

Naravno, pitanje je koliko ce stoka od whinera plakat da to uvedu na nase servere, jer balavac sa maminom/tatinom karticom hoce jos stasha i voljan je to platit. A nama se do sada sralo da je to tesko izvest, da ljudima nikad dosta stasha ili char slotova a sad ce to uvest ako platis. Koja djubrad....
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 11:48   #8392
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Diablo 3

To kad sam vidio sinoć za mikrotransakcije bio sam zgrozen :O ....

Pa ne vjerujem , da je igra f2p onda ok al u Diablo? Diablo ?

Uvjeren sam 80% da ce doci i na nase servere iz razloga sto ce svi kukati kako oni imaju a mi ne i onda dolazi do sranja a vjerovatno i unistavanja igre
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 11:58   #8393
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Naravno, pitanje je koliko ce stoka od whinera plakat da to uvedu na nase servere, jer balavac sa maminom/tatinom karticom hoce jos stasha i voljan je to platit. A nama se do sada sralo da je to tesko izvest, da ljudima nikad dosta stasha ili char slotova a sad ce to uvest ako platis. Koja djubrad....
Blizzard ziher jebeno računa na tu ekipu. Prije ili kasnije će nam ufurati azijske "blagodati" po izlikom da ekipa to traži. A dam glavu da će prva stvar biti customizacija, kak si i sam naveo krila u duginim bojama i slična sranja na koje svršava 90% današnjih pubertetlija.
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 12:08   #8394
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Mislis da je to najgore sta su zasrali? Jeste vidili sta "spremaju" za azijske servere?
Mikrotransakcije....

Hoces jos stasha.......plati.
Hoces jos likova........plati.
Hoces jos customizacije i krila i tih sranja....plati.
Itd.....plati.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/16410220920

....
Zaboravio si staviti jednu bitnu stvar - izgleda da ce se moci kupiti i XP boost...
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 12:24   #8395
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Ukinuli su Auction House i lupili account bound na iteme (oke, nije potpuni bound, možeš ih dati onima s kojima si igrao u grupi kada ti je pao) jer je to kao utjecalo na gameplay u negativnom smislu.

Citiraj:
The gold and real-money auction houses have provided a convenient and secure system for trading, but it's also become increasingly clear that despite the benefits they provide, they ultimately undermine Diablo’s core gameplay. A big part of Diablo is the thrill of battling demons and finding epic loot. While buying epic loot in the auction houses might be more convenient, it doesn't feel anywhere near as heroic as plowing through a pack of fearsome-looking monsters and having them drop that one awesome item that seems like it was made for your character.
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/9972208129
I sada će uvesti cash only iteme, doduše ne na US i EU server ali doći će to i kod nas.
I to će kao utjecati pozitivno na gameplay.

Stvarno nas trollaju
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 13:20   #8396
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Pa ubost ću par itema za 5-10, 20$.
  Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 13:42   #8397
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Mislis da je to najgore sta su zasrali? Jeste vidili sta "spremaju" za azijske servere?
Mikrotransakcije....

Hoces jos stasha.......plati.
Hoces jos likova........plati.
Hoces jos customizacije i krila i tih sranja....plati.
Itd.....plati.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/16410220920

Naravno, pitanje je koliko ce stoka od whinera plakat da to uvedu na nase servere, jer balavac sa maminom/tatinom karticom hoce jos stasha i voljan je to platit. A nama se do sada sralo da je to tesko izvest, da ljudima nikad dosta stasha ili char slotova a sad ce to uvest ako platis. Koja djubrad....
Iskreno, ako uvedu paid stash proširenje i ako će biti razumne cijene (ranga par € za par dodatnih tabova) vjerojatno ću ih kupiti čisto da ne moram se zajebavati više sa inventory tetrisom i muleovima. Tko ima više likova vrlo lako može doći do 12 slot limita (sve klase za HC i SC su već 12, a gdje su tu još mogući altovi za druge buildove i muleovi), koji su mogli da su htjeli povećati na barem 20 kao PoE. Path of Exile ima tako, iako je ono free to play igra koja se financira isključivo mikrotransakcijama - i to samo kozmetičkima i quality of life. Dodatni character slotovi su čisti quality of life dodatak, kao i stash prostor i petovi, ali ono što mi ne ide u glavu je XP boost.

Ako će obuhvaćati ladder, sjebat će progression samo tako, pa će raja morati kupiti XP boost ako želi biti ladder first, tako da kompetitivno će igra biti u kurcu ako će to tako odraditi. Van laddera i nije toliki problem, ali i dalje ne podržavam ni u kojem pogledu mikrotransakcije koje direktno diraju u gameplay.

Vjerojatno planiraju prvo vidjeti na azijskim serverima u PTR-u kako će to igrači prihvatiti (a tamo obožavaju mikrotransakcije i power creep), pa dok zaključe da je to super ideja (a garantirano hoće iz prodajnih rezultata) će doći i na naše servere. Živi bili pa vidjeli...

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
@pot
Ti ne igras d3, nemas pravo glasa
Zajebi ti to, piskarat ću ovdje kolko mi se prohtje. Druga je stvar što meni u 2 dana padne više itema nego vama u par tjedana pa nemam što više igrati
__________________


Zadnje izmijenjeno od: potemkin.hr. 21.02.2015. u 14:14.
potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 13:46   #8398
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@kratkius
Nisam zaboravio, nego mi se zgadilo pisat, zato je ITD.... tamo.

@ostali
I tako krece silazna putanja d3, kao da i prije nije islo nizbrdo, jer od core gameplaya di koljes mobove za epic loot, sad ce se bojat krila, zastave i mile krasne materine umjesto da koljes za...loot. I iskreno me zaboli za placeni xp boost, ono sta ce bit sranje je ako (i kad) uvedu magic find boost da ti pada vise legova.

Fino je lik sastavio listu "smislenih" stvari, tj, ono sta ce blizzad ignorirat.

1. Check boxes for auto pick-up of potions, crafting materials, and gems.
2. Ramaladni's Gift's stacking
3. Raised bloodshard cap through some achievement mechanic (ie. paragon, GRift levels, hours played, etc.)
4. Increased stash space: Buy more tabs at an increased price for each one, a scrolling function would be added
5. Improved gem crafting interface, and shortened duration to craft, if not remove wait time entirely
6. Decrease drop rate but increase amount gained from salvaging yellow, blue, and white items. Salvaging ancient items collects 2 Forgotten Souls
7. Added optional cursor designs for not only personal preference but for added visibilty/ other handicaps
8. Enchanted items can be returned to their original state by paying the total sum of all gold spent enchanting the item.
9. DPS target dummy
10. Make Diablo 3 an open world, similar to Sacred Gold (one map)

Sad me nije briga za open world, al da ostali prijedlozi imaju smisla, imaju brate i vise nego je potrebno.

@pot
Ti ne igras d3, nemas pravo glasa

@varan
Sta bi rekla obrana u americkim sudnicama, "ladies and gentleman, i rest my case".
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 16:08   #8399
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Kontam vako: ako ima budala koje kupuju takve stvari onda će rado kupiti i zgearani account s tisućama sati igranja.

Postoje li neke dobre stranice na kojem se može utopiti zgearani account za masu dolara?
Ozbiljno razmišljam o prodaji acc za bar 100€, CE i više sa kutijom.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2015., 16:43   #8400
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Kontam vako: ako ima budala koje kupuju takve stvari onda će rado kupiti i zgearani account s tisućama sati igranja.

Postoje li neke dobre stranice na kojem se može utopiti zgearani account za masu dolara?
Ozbiljno razmišljam o prodaji acc za bar 100€, CE i više sa kutijom.
Probao ja na EpicNPC.
Nije mi se javilo baš puno ljudi.
Rekao bi da je lakše zdilati US nego EU account.

Ako nađeš nešto osim EpicNPC-a rado ću poslušati preporuku
Čak mi je i došla ideja igrati samo sezone i nakraju sezone zdilati account pa isponova sve na US serveru.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies

Zadnje izmijenjeno od: osspaljeni. 21.02.2015. u 16:49.
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na