Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.06.2013., 07:42   #1
Orcish
Premium
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 106
Kriva cijena u cjeniku?

Znam da su neki forumasi omastili brk u situacijama kad su na stranicama trgovine bile oglasene krive(nize) cijene hardvera.

Naletio sam na takvu situaciju na jednoj stranici trgovine, cjenik je u pdf-u i cijena je dosta niza nego u drugim trgovinama.

Kakva je situacija ako se ja pojavim u trgovini i zelim kupiti artikl po oglasenoj cijeni, a oni mi kazu da cijena nije ta?
Orcish je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2013., 09:07   #2
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
To sto si ti vidio u pdfu nista ne znaci.
Ako dodjes u trgovinu i taj artikl stoji na polici s nizom cijenom nego sto ti ovaj na blagajni kaze da je, onda vec imas pravo na zalbu.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.06.2013., 21:14   #3
VanHelsing
Registered User
Moj komp
 
VanHelsing's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 70
Nedavno na hgspot-ovom web shopu izašao ASUS laptop za nekih 500kn, razmišljo dal da ga probam uzet preko web-a ili ne. Na kraju otišao do trgovine, tamo cijena oko 8000kn. Pitao dečke što bi se dogodilo da uplatim tih 500 kn. Kažu da bi me zvali iz Hgspota da potvrde grešku i tražili da uplatim razliku ako želim taj laptop, ili bi mi vratili novac. Premda su me brojni pametnjakovići uvjeravali da bi mi trebali prodat taj laptop po 500kn da sam uplatio jer je to njihova greška što su stavili krivu cijenu, nisam se htjeo zezati s tim.
VanHelsing je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2013., 11:15   #4
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Brojni pametnjakovići su što se slova zakona tiče u pravu, samo provedba bi mogla
izazvat neke poteškoće, pošto je ovo ipak pravna država gdje institucije rade svoj posao.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2013., 14:45   #5
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Moraju ti ga prodati ako kažu da ga imaju. Ja sam tako prije par godina kupio Polar brzinomjer u Cisalfi (rezervirao ga telefonom i išao iz Karlovca u Zagreb samo po njega) koji je u prospektu bio debelo ispod cijene. Rekli su mi da ne može, zatim sam pričao s voditeljem trgovine koji je isto rekao da ne može, no nakon što sam zvao DI moglo je. Nakon mene su dogovorili da će ostalima govoriti da su rasprodani.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2013., 15:24   #6
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Bilo je tu na forumu (moran nać post/thread) kad je MSAN sjeba cijena Formule, pa je neko uzeo 5 komada (cijena P67 Formule je bila niža od jadnih ploča), i naravno morali su svi prodat koji su povukli cijenu od 700 i kusur kuna

THREAD a evo i danij3l šta je ubra 3 komda po akcijskoj cijeni

Zadnje izmijenjeno od: Baja 001. 25.06.2013. u 15:42.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na