Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.04.2014., 21:55   #391
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
Vidiš, meni je još uvijek MX prvi izbor a probala sam puno različitih gamerskih miševa. Nekako mi najbolje leži u ruci, a i meni paše to što je malo teži. Također, dovoljno je mali za žensku ruku i do svih tipki mogu dosegnuti bez ikakvih problema dok to nije bio slučaj sa svim miševima koje sam probala.
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2014., 13:32   #392
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor flare Pregled postova
Ja upravo testiram Sharkoon Drakoniu. Na prvi pogled se čini dobar. Čitajte članak kad izađe kroz nekih 10 ak dana
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Sharkoon DRAKONIA je ok, ali ima boljih za tu cijenu.
Po meni pretezak mis s previse nepotrebnih tipki, kvaliteta izrade je ok, kvaliteta tipki mi se ne cini bas najbolja, dok je scroll skoro pa odmah poceo cviliti.
S tim da je krepao nakon 3 mj koristenja...
veve je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.04.2014., 15:11   #393
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Ja sam imao Sharkoon Drakoniu 1 godinu i počeo mi je scroll zezati. Nakon garancije (5 dana je trajalo dok nisam dobio novi) on radi perfektno. Vjerujem da ću ga tek za 1g mijenjati, jer sam koristio malo od cure Steelseries Diablo i vidi se razlika u kvaliteti..ali za te pare, Drakonia mi je vrh.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2014., 18:12   #394
šokre
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 324
Citiraj:
Autor flare Pregled postova
Vidiš, meni je još uvijek MX prvi izbor a probala sam puno različitih gamerskih miševa. Nekako mi najbolje leži u ruci, a i meni paše to što je malo teži. Također, dovoljno je mali za žensku ruku i do svih tipki mogu dosegnuti bez ikakvih problema dok to nije bio slučaj sa svim miševima koje sam probala.
Ma daj molim te....
Imam DA i Mx i u 100% se slažem s usporedbom.
Mx je za office i surfanje A1.
gaming 0 bodova. FPS i world od warplanes ne mogu uopće igrat.
__________________
šokre je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2014., 18:17   #395
theobromine
Premium
Moj komp
 
theobromine's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167

Ne bih rekao da je mx mali, nekakva zlatna sredina. Ima dosta manjih miševa od njega. Mislim da mu je ergonomija odlična pa dobro sjeda u ruke svih veličina. Meni su gumbi kod palca preblizu, mada mi to nije smetalo u radu, ali je kad sam se igrao jer mi se cijeli dlan iskrivio da dosegne bližu tipku. Probao sam logitechov novi wireless M560 i dosta je manji od mx-a tako da za uredski rad ne mijenjam glodavca.

-->
Citiraj:
Autor flare Pregled postova
Vidiš, meni je još uvijek MX prvi izbor a probala sam puno različitih gamerskih miševa. Nekako mi najbolje leži u ruci, a i meni paše to što je malo teži. Također, dovoljno je mali za žensku ruku i do svih tipki mogu dosegnuti bez ikakvih problema dok to nije bio slučaj sa svim miševima koje sam probala.

Ne bih rekao da je mx mali, nekakva zlatna sredina. Ima dosta manjih miševa od njega. Mislim da mu je ergonomija odlična pa dobro sjeda u ruke svih veličina. Meni su gumbi kod palca preblizu, mada mi to nije smetalo u radu, ali je kad sam se igrao jer mi se cijeli dlan iskrivio da dosegne bližu tipku. Probao sam logitechov novi wireless M560 i dosta je manji od mx-a tako da za uredski rad ne mijenjam glodavca.

theobromine je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2014., 08:38   #396
theobromine
Premium
Moj komp
 
theobromine's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
theobromine je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2014., 13:21   #397
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Jos malo zavaravanja :P Neznam dal itko koristi upola tog dpia za gaming, kamo li 12000. Jedino gdje to mogu zamislit su nekakve poslovne aplikacije na ogromnim monitorima s ogromnom rezolucijom, ali cak ni tad.
Fpsovci uredno koriste oko 800, ovi ostali oko 1600.
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2014., 14:01   #398
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Za svakog novog miša, obavezno, tvrde da je odličan na svakoj podlozi. Kako da ne.
  Reply With Quote
Staro 14.04.2014., 11:44   #399
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
Citiraj:
Autor šokre Pregled postova
Ma daj molim te....
Imam DA i Mx i u 100% se slažem s usporedbom.
Mx je za office i surfanje A1.
gaming 0 bodova. FPS i world od warplanes ne mogu uopće igrat.
Ha vidiš, sve je to jako individualno. Ja sam s MX -om prošla svašta. Od FPS-ova do WoW -a. I najbolje igram s njim
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2014., 20:11   #400
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor theobromine Pregled postova

Ako je barem jednako dobar kao moj sadašnji G500 onda .
Moj idući mišonja...
Sinac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.04.2014., 20:36