Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.03.2012., 12:06   #181
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
@xlr... ako ti nije baš pod mus nemoj slat, oni dobivaju takve ciganske depeše odozgo, a frajera će ziher zbog tog mejla novčano globiti i/ili dobit nogu, a kakvo je stanje sa zaposljenjem danas, može se reći kako ga šipac drži u šaci.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2012., 10:12   #182
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2012., 10:13   #183
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Dugo su trajali

Nisam se vozio sa njima tak da ne znam kakvi su ali kaj nisu prije jedno mjesec dana snizili cijene starta?

Mislim da je Zubak pobro neku lijepu paru u dogovoru sa Banderasom i da se sada povlaci, a ne zbog toga kaj ga je konkurencija ubila.

EDIT: preduhitren sam.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2012., 18:12   #184
palookavile
Registered User
Moj komp
 
palookavile's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 59
Smrdi nešto da. Pogotovo ona opravdavanja, mi smo pošteni, ne želimo iskorištavati bla bla...moš mislit
palookavile je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2012., 02:26   #185
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Naime, nitko, pa čak ni u banana republici ne ulaže 40 mio kn uzalud.

Samo, treba paziti da u file slučajno ne zalutaju i lokalni sex, laži i videotrake.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2012., 07:37   #186
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Ne znam, sve je to smiješno sa taxijima u zg...kada je samo zagreb bio, nazoves,taxi dodje...Sada, 4 zadnja puta sto sam bio u zg i trebao taxi subota,nedjelja i ponedjeljak. Svaki put zvao po 20minuta, sve taxije sto postoje! Nitko se nejavlja, ili se jave pa mi kazu nema slobodnih...ono?! 5 firmi a nitko nema slobodnog taxija?!

Meni je bilo bolje dok je taxi bio skuplji, jer sam barem dobio taxi na vrijeme, stigao kuda hocu...Ovako je banana i taxi vise enecu niti koristiti
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2012., 18:44   #187
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Ti si valjda jedina osoba za koju znam, da nije taksist ili ga ima u uzoj obitelji, koji misli kako je ono lopovsko stanje bilo bolje....
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2012., 12:34   #188
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Oooooo p... im m... Radio Taxi. Od Glavnog kolodvora do Heinzelove (2.3km) 38 kn. A zapravo treba bit 21 kn.
Drugi i zadnji put se vozio sa njima gamad lopovska.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2012., 12:57   #189
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Pa kaj mu nisi odmah rekao i tražio račun?
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2012., 13:37   #190
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Oooooo p... im m... Radio Taxi. Od Glavnog kolodvora do Heinzelove (2.3km) 38 kn. A zapravo treba bit 21 kn.
Drugi i zadnji put se vozio sa njima gamad lopovska.
Jesi zvao ili ga zaustavio? Kolko se sjećam, jamče tu nisku cijenu samo ako ih nazoveš, tako neka spika je bila.
I da, zakaj ovdje kukaš a ne prevarantu koji te vozio?
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2012., 13:48   #191
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Oooooo p... im m... Radio Taxi. Od Glavnog kolodvora do Heinzelove (2.3km) 38 kn. A zapravo treba bit 21 kn.
Drugi i zadnji put se vozio sa njima gamad lopovska.
Morao si biti Tex Willer ili znati pravila kolodvorske voznje, da prodjes drugacije
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2012., 20:22   #192
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Visage, hvala. Uci se na greskama, steta sto nisam ranije procitao tvoj post.

Ma kaj bi se svađao sa njim, sad je gotovo. Računica mi je bila OK dok nisam skužio da su to 2.3 km. A i vraćao sam se u pol pet ujutro ne pretjerano trijezan. Sta ces, on je dobio bitku.
A i ja sam naivan, još uvijek tu i tamo vjerujem u ljudsko poštenje. Al stvarno je tužno da se tako otvoreno vara, najbolje da sa sobom nosim taksimetar pa da ga u isto vrijeme pokrenemo.

A napisao sam da sam popušio pare kao reminder ljudima da uvijek provjeravaju, što ja u ovom slučaju nisam napravio.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2012., 21:09   #193
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Morao si biti Tex Willer ili znati pravila kolodvorske voznje, da prodjes drugacije
Ne bih se slozio sa tobom, u nekim zemljama gdje su taksisti veci mangupi nego zagrebacki ( Tunis, Istanbul ) nikada nisam imao problema.Potrosis 10 minuta za dogovor oko cijene i sve stima.On vozi bez taximetra a ti ne trazis racun
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2012., 21:14   #194
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa i tu se dogovoriš bez taximetra... pogotovo na plesu... umjesto 50kn platiš 150kn
syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2012., 21:16   #195
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Tunis, Istanbul ) nikada nisam imao problema.
Sljedeci put kad budes u Istanbulu, pitaj lokalno stanovnistvo koje su godine dobili prve semafore, pa mozda shvatis da je ono sto si napisao tek anegdota. Sposobnost dogovora je nesto drugo i moze funkcionirati i na zapadnim sokacima globusa.

Neces naci jednog taksistu u ZG-u koji vozi barem nekoliko godina, da ti nece kimnuti potvrdno na pravilo koje sam spomenuo - ni jedan! Ne krivi mene, nisam taj koji je uveo praksu


Eh da, kad smo u Taxi temi, vidim da se nije puno komentirao Zubakov odlazak? Porazgovaro u voznji s par starijih ZG mestova i dosta neobicne prica nacuh o razlozima. I mada mi je na pocetku price bio na piku kao zadnji s kojim bi se vozio, moram priznati da sam samo dobre komentare cuo od ljudi koji su ih koristili.

Po prvi put, vojska i ini "interesenti" njegovih vozila, nisu mu dali narudjbe, a i prica se da nije vise u politickoj milosti, pa mi je nekako prirodno bilo da si trazi novi prostor. No, jako brzo nestade sa scene. No tu je i ruznija varijanta (navodno) u kojoj legenda kaze, da je upravo on pogurao Kostu da probije led za ono sto se tek sprema.

Nemam pojma sto je istina, jer kojekakvih verzija ima medju starijim majstorima Taxi scene.
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 03.06.2012. u 21:31. Razlog: pijana slova i dodatak...
Visage je offline   Reply With Quote