Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2010., 15:17   #31
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Pogledom na službeni sajt možeš saznat čuda
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2010., 15:24   #32
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.11.2010., 14:56   #33
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Prije nekoliko dana sam se prebacio s vip prepaida na tele2. Osim što su me zaspamali porukama za svaku moguću stvar, dobio sam i poruku o 150 kn za data promet (smiley tarifa). No, danas u rano jutro me probudila poruka (pas mater) o još 150 kn dodijeljenih za data promet. Je li se to još kome dogodilo?
generic je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2010., 21:31   #34
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,316
Ja ga imam za službeni (iskreno nemam pojma koju tarifu imam a nit me briga ) i mogu reć samo da ako se kasni sa plačanjem računa par dana gase mob, prestrašno.
Ajde da se radi o privatnoj osobi ali ovo je poslovna tarifa za firme.
T-com gasi tek za mj i više dana (privatno, za poslovne ne znam), kod VIPa je isto tu negdje.
Jedva čekam još jako malo da se skinemo sa tog prelošeg operatera.
Da li moram napominjat loš signal? Imam 2 moba, t-com i tele2, i razlika u signalu je nebo i zemlja. U garden mallu u garaži nema signala uopće (nivo je jedini koji postoji a to je -1). 3G nisam nikad palio tako da za to ne mogu govorit.
Eto malo pljuc pljuc po teladi
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2010., 21:37   #35
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Da,gase i to expressno a odugovlače i s ukopčanjem. NPR,12. ti stigne račun na 250kn za prošli mj. Ako u ovom tekućem zrokaš još 250kn,prešo si neki kreditni limit i zgase te i 20og ako se to dogodi
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2010., 21:46   #36
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,316
E tu poruku za kredtni limit mrzim, stalno ju dobivam
I da nisam napomenuo najvažnije, pozivi unutar firme se naplačuju normalno kao da je ta osoba neki tele 2 korisnik
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2010., 22:17   #37
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Lagano sam pissed off na njih....al šta ću sad,ostaje mi još god i po dana ugovora pa da prijeđem na tomato..... ko živ,ko mrtav dotad
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2010., 17:45   #38
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Upravo tako. Iskljuce ti karticu, meni bez najave, i cekas oko 5-6 dana za novu. Ekstremni idijoti, ekstremni.

Prica ide da ce ti se javiti korisnicka sluzba i da im ti kao mozes reci da neiskljucuju karticu dok ne posalju SIM ali meni se nitko nije javio i iskljucili su mi je bez najave. Poludit sam htjeo...

Sada vidim da su neki imali druga iskustva no ja i frend potpuno identican slucaj. Barem za Rijeku izgleda da pogubili razum.
Ja sam priša prije misec dana sa pretplate na bonove. Mene su zvali, međutim nisam se moga u tom trenutku javit, a već iduće jutro su mi isključili SIM, a novi SIM je stiga nakon 6 dana. U tom periodu, naravno, mobitel mi je bio beskoristan.

Također primjećujem da mi je signal slabiji.

I baš jučer mi je doša račun iz Nizozemske?!?

U njemu nekih 64 kune pretplate (valjda jer mi je pretplata bila aktivna nekih 17-18 dana u listopadu) i trošak prelaska na prepaid 40 kuna (a već sam mislio da su mi poklonili onih 25 kuna na novoj kartici) + 10 kuna za uporabu radijske frekvencije.


Zaključak: Jadno, jako jadno i neprofesionalno.
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2010., 20:21   #39
bliss_zg
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ST
Postovi: 305
Kakva je finta sa Smiley tarifom, znaci moram potrosit 100kn mjesecno, ali imam besplatne poruke prema svim mrezeama i podatkovni promet.
Znaci 100kn moram potrosit na razgovore?
bliss_zg je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2010., 20:32   #40
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor bliss_zg Pregled postova
Kakva je finta sa Smiley tarifom, znaci moram potrosit 100kn mjesecno, ali imam besplatne poruke prema svim mrezeama i podatkovni promet.
Znaci 100kn moram potrosit na razgovore?
Mislim da ne moraš, višak ti ostane. Samo treba poslati poruku za aktivaciju i nadoplatiti račun. Besplatne poruke, pozivi po 0.89 kn (ne naplaćuje se uspostava poziva) i 150 MB (u protuvrijednosti 150 kn koje uvijek možeš provjeriti na isti način kao i stanje na računu).
generic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.11.2010., 21:14   #41
bliss_zg
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ST
Postovi: 305
Pa to mi se cini fenomenalno, s obzirom da posaljem oko 900-1000 poruka mjesecno, ima mozda neki limit?
Jer 900 poruka = 261kn
112min razgovora = 100kn
Sveukupno na to trosim oko 360kn, a sada sve mogu dobit za 100kn + internet ukljucen u to!

Jer ovo mi izgleda predobro, ne postoji nikakva finta?
bliss_zg je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 00:19   #42
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Citiraj:
Autor bliss_zg Pregled postova
Jer ovo mi izgleda predobro, ne postoji nikakva finta?
Uvjet je da nisi spamer nego fair user. Ako skuže da siluješ uslugu, iskopčaju ti opciju. 1000 poruka mjesečno je normalna cifra u očima operatera.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2010., 00:05   #43
bliss_zg
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ST
Postovi: 305
Mislim da 1000 nemogu prec, danas sam bas bio i objasnjavala mi je zenska nesto kao u stilu ako ne potrosim tih 100kn u mj dana onda me prebacuju na neku tarifu gdje se sve normalno naplacuje, tak nes?
bliss_zg je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2010., 00:15   #44
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor bliss_zg Pregled postova
Mislim da 1000 nemogu prec, danas sam bas bio i objasnjavala mi je zenska nesto kao u stilu ako ne potrosim tih 100kn u mj dana onda me prebacuju na neku tarifu gdje se sve normalno naplacuje, tak nes?
Vjerojatno je mislila na osnovnu tarifu. U uvjetima korištenja piše da je jedini uvjet nadoplata računa sa 100 kn. Neiskorišteni podatkovni promet se zbraja ako se nadoplati s navedenim iznosom prije isteka trajanja tarife.
generic je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2010., 18:59   #45
Mar Chi
Registered User
 
Mar Chi's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 38
Da li se mogu pratiti troškovi za Tele2 poslovnu tarifu i kako? Hvala.
Mar Chi je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2010., 11:43   #46
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
Citiraj:
Autor Emissary Pregled postova
Ja sam priša prije misec dana sa pretplate na bonove. Mene su zvali, međutim nisam se moga u tom trenutku javit, a već iduće jutro su mi isključili SIM, a novi SIM je stiga nakon 6 dana. U tom periodu, naravno, mobitel mi je bio beskoristan.
Zaključak: Jadno, jako jadno i neprofesionalno.

slično se dogodilo i meni, samo što sam čekao bar duplo duže od tebe.
za to vrijeme sam kupio drugi broj, itd., jer nisam imao izbora.
tu sam se zakačio s njima prvi put u nekoliko godina.

ali moš se slikat.... kao da sa zidovima komuniciraš.
sale001 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2010., 13:38   #47
Danas
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Moje iskustvo sa tele2. Prebacila sam se sa Vipa na Tele čisto zbog toga jer mislim da ću imati manje troškove, međutim požalila sam unutar tjedan dana. Stvar je u tome da sam potpisala ugovor i uzela mobitel. Uspostavilo se da mobitel nije ispravan (nisam ga mogla upaliti). Drugi dan sam otišla na prodajno mjesto (City Centar) i tražila zamjenu (u roku 8 dana od kupnje se proizvod mjenja). Međutim tamo se upalio i ustanovljeno je da je mobitel ispravan. Dva dana kasnije mi nije radio zvučnik i mic, te sam se opet uputila do prodajnog mjesta, i tražila zamjenu mobitela. Utvrđeno je da mobitel ne radi, jer ga je prodavačica nakon nekog vremena jedva uspjela upaliti. Zamjeniti ga nisu htjeli, rekli su da jedino što mogu je poslati ga na servis. Zamjenski mobitel mi nisu dali, unatoč tome što sam ja s njima potpisala ugovor kako bi mogla imati ispravan mobitel. Na zahtjev o prekidu ugovora, što imam pravo zakonski napraviti do 8 dana nakon potpisivanja ne navodeći razlog, je rekla da zahtjev moram uputiti pismenim putem, što sam i učinila i zanima me hoće li mi odobriti raskid zahtjeva ili će se i u ovom slučaju postaviti iznad zakona ili naći neku rupu (jer sigurno sam negdje nešto krivo napisala u zahtjevu, č umjesto ć..). Isto tako, usluga provjere stanja na računu ne funkcionira.. Jučer sam poslala 2 poruke koje su otišle nikamo.. Uglavnom, žalim što sam promjenila operatera, ipak je ljepše poslovati sa profesionalcima.
Danas je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2010., 19:26   #48
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Danas Pregled postova
Moje iskustvo sa tele2. Prebacila sam se sa Vipa na Tele čisto zbog toga jer mislim da ću imati manje troškove, međutim požalila sam unutar tjedan dana. Stvar je u tome da sam potpisala ugovor i uzela mobitel. Uspostavilo se da mobitel nije ispravan (nisam ga mogla upaliti). Drugi dan sam otišla na prodajno mjesto (City Centar) i tražila zamjenu (u roku 8 dana od kupnje se proizvod mjenja). Međutim tamo se upalio i ustanovljeno je da je mobitel ispravan. Dva dana kasnije mi nije radio zvučnik i mic, te sam se opet uputila do prodajnog mjesta, i tražila zamjenu mobitela. Utvrđeno je da mobitel ne radi, jer ga je prodavačica nakon nekog vremena jedva uspjela upaliti. Zamjeniti ga nisu htjeli, rekli su da jedino što mogu je poslati ga na servis. Zamjenski mobitel mi nisu dali, unatoč tome što sam ja s njima potpisala ugovor kako bi mogla imati ispravan mobitel. Na zahtjev o prekidu ugovora, što imam pravo zakonski napraviti do 8 dana nakon potpisivanja ne navodeći razlog, je rekla da zahtjev moram uputiti pismenim putem, što sam i učinila i zanima me hoće li mi odobriti raskid zahtjeva ili će se i u ovom slučaju postaviti iznad zakona ili naći neku rupu (jer sigurno sam negdje nešto krivo napisala u zahtjevu, č umjesto ć..). Isto tako, usluga provjere stanja na računu ne funkcionira.. Jučer sam poslala 2 poruke koje su otišle nikamo.. Uglavnom, žalim što sam promjenila operatera, ipak je ljepše poslovati sa profesionalcima.
ovaj post sam pročitao već na nekoliko foruma a vidim da je ovdje ujedno i jedini tvoj post, ako mjenjaš operatera zbog telefona onda se stvarno vidi koliko su ti bitni manji troškovi kako navodiš! Mobitel reklamiraj u ovlaštenom servisu bit će ti prije gotov!
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2011., 18:13   #49
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Isprika što dižem temu ,
No imam pitanje, imate li problem sa slanjem poruka?
Ne mogu poslati nikome poruku, cak ni servisu za provjeru potrošnje mobinog paketa ne stigne moj SMS..

Zvati mogu normalno i drugi me mogu zvati normalno, poruke prema meni stižu dok ih ja ne mogu poslati od danas nikome.

Jos nešto zamjetio, ne radi im site ili to samo meni ?
http://www.tele2.hr/
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .

Zadnje izmijenjeno od: Ati freak. 23.04.2011. u 18:19.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2011., 20:13   #50
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
imali su poteškoća danas..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2011., 11:07   #51
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Bil sam na tele 2 na pretplati i na bonovima, u početku su bili odlični sve super sve pet, ali posle, posle su se pokvarili, dok su se razbahatili s cijenama i uslugama, vidim da i ekipa lagano odlazi od njih na druge operatere.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2011., 12:51   #52
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Jel ikako moguće da je signal slabiji na prepaidu nego na pretplati? Ne mogu se nikako otet takvome dojmu.
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 21:56   #53
Noj
Premium
Moj komp
 
Noj's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 186
Pozdrav. Ja sam na Tele2 na bonovima, i mislio sam se prebacit na pretplatu. Uglavnom, do kraja svibnja imaju nekakvu akciju 'Džeparac do penzije' koja se aktivira tak da se pređe u Tele2 iz neke druge mreže, i dobije se dodatnih 50 kn mjesecno zauvijek. Znaci ak uzmem pretplatu od 50 kn, dobim još 50 dodatnih za potrošit. A to mi je taman. E sad, jel se moze to nekak aktivirat bez da se prebacujem iz druge mreže u tele2? Htio bi zadržat svoj sadašnji Tele2 broj i prec na pretplatu. Il da jednostavno na kiosku kupim bez veze neku Tomato karticu i prebacim se u Tele2 i dobim taj bonus. Hvala
Noj je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2011., 12:10   #54
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,119
Ne možeš dobit bonus ako se prebaciš na pretplatu, i bolje ti je da ostaneš na prepaidu jer je 100 puta bolji, pogotovo na tele2.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2011., 13:18   #55
Noj
Premium
Moj komp
 
Noj's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 186
Ok. Mislio sam se prebacit na pretplatu samo da dobim za kunu neki mobitel jer mi je stari u raspadnom stanju, al ocito niš od toga. Hvala
Noj je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2011., 15:38   #56
Den@
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Split
Postovi: 262
imam tele2 na bonove od kada su došli na tržište i nikada nikakvih problema...
ps.i drugi broj mi je takodjer tele2 već jedno 2 god.

na prvom imam staru kikiriki tarifu i predobra je za razgovore unutar mreže
a na drugom knockout za ostale mreže...

prije nego je došao tele2, 10 god. sam bio na vip-u
Den@ je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2011., 16:09   #57
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 229
Ja sam se prije par dana prebacivao s tele2 pretplate na bonbon. Isto, prebacivanje s pretplate na bonove me ostavilo 4-5 dana bez telefona,to im je i dalje šema.

Dok u bonbonu deaktivacija jedne,a aktivacija druge kartice s istim brojem traje otprilike 5 minuta. A teladi treba 5 dana. Je da mi nije drago davati novce tekomu, ali za mojih puno kratkih poziva, troškovi su mi za duplo manji na bonbonu. O kvaliteti zvuka,korisničkoj i pokrivenosti signalom da ne govorim. Preloši su telci postali.
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w
crniskot je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2011., 12:28   #58
HannY
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 25
Problemi sa Tele 2

Prije 2 i pol mjeseca sam se napokon rijesio t-mobilea. Imao sam pretplatu kod njih, a racune koje sam dobivao i morao platiti su bili van pameti. I onda citajuci dobre komentare na tele2, a vidjevsi i cjenik odlucih otici kod njih na pretplatu.

Naime, pretplata mi je potrebna radi posla. Ne mogu si dozvolit da ostanem bez novca na mobitelu. I tako smo ja i moja draga uzeli skupa po mobitel + pretplatu na dvije godine kod tele2.

Prvi mjesec na novoj pretplati vise-manje sve ok. Morali smo ici na put ja i draga, i onda 3-4 dana u drugom mjesecu pretplate izgasen nam mobitel. Kazu da smo prekoracili limit. U svega par dana smo navodno nabili 1053kn duga, iako sam ja svoj mobitel imao izgasen, a moja cura svoj prakticki nije ni koristila. Tarifa je knockout. Mobilni internet je u oboje takodjer izgasen.

Dakle, iskljucili su nam kartice bez da smo dobili racun koji moramo platiti! Dalje slijedi drama u dva i pol tjedna. SZK je katastrofalna, svaki puta drugu stvar govore. Smijurija. U petak su ukljucili karticu mojoj curi, meni napokon jucer ukljucili. Jutros su mojoj curi ponovno iskljucili mobitel. Kazu da je potrosila preko 700kn pa je presla kreditni limit. U samo par dana, iako ona ne obavlja uopce puno poziva, dapace, to su 2-3 poziva od minutu-dvije dnevno. Pa tko je tu lud?

Sad prijete i meni da ce i mene iskljuciti dok ne uplatim 1053kn. A racuna jos nismo dobili! Trazio sam ispis poziva i sve, pa dal mogu otici do njihove centrale... No vraga, nista od toga nije moguce, jer oni nemaju centralu niti neko radno mjesto gdje mogu otici sa nekim popricati. Pa zar to nije smijesno?

Malo sam na zivcima, nisam vjerojatno ni najjasnije napisao sve sto sam naumio. No eto, pretplata krenula od 3. mjeseca, 3. mjesec uredno placen, cetvrti jos nismo platili jer nismo racuna ni dobili, a traze uplatu i to astronomsku cifru!

Sta da radim? Drustvo za zastitu potrosaca? Kako da se tuzim? Moze bilo kakav savjet, jer ovako cu jednostavno poludit. A racun sigurno ne mislim placati, svaki sljedeci razgovor sa SZK cu snimati, pa radje ici na sud i riskirati, jer da netko ovako pravi budalu od mene - nema sanse.

Ima li tko slicnih iskustava? Prijedlog kakav? Bilo sta
HannY je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2011., 13:02   #59
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
da, to je nažalost stara fora kako love u mutnom....slicna stvar mi se i frendu dogodila....ukratko on je uspio sa DI i na sudu ih pobit ali se nahebo s tim....znaci ugasi oba mobitela i trazi raskid ugovora....nemoj im nis placat nego kreni skupljat dokumentaciju za prijavu DI....Citao sam o slucajevima da nakon toga cak i ne dodje do suda nego ode u zastaru jer znaju da ce izgubit na sudu....idu onom logikom APP (ako prodje, prodje....)
Znaci uzmi nove mobitele, predaj prijavu DI i jednostavno zaboravi na njih....a oni nek si misle...i naravno nemoj im nista placat..oni ce sada ovaj tvoj dug predat onim kamatarima pa ce oni jos svoje troskove nabijat, i ni to im nemoj placat koja je to mafija lopovska....u punom smislu te rijeci....

Bas me zanima da li je itko ikad uspio se maknut sa njihove pretplate da nije bilo pokusaja pljacke (od imaginarnih ne placenih racuna do prekoracenja limita i sl)

Zadnje izmijenjeno od: Master_Hrc. 18.05.2011. u 13:18.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2011., 13:24   #60
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
hmm. neznam, čudno mi sve to..

dal ste na putu van države ili?

inače, internet promet preko tmobile odašiljača je skup, ali ako kažeš da ne koristite net, onda to isključujem..

logiraj se na http://moj.tele2.hr/ s privremenom lozinkom i pogledaj ispis poziva za prethodni mjesec i potrošnju za tekući i usput pošalji poruku TPO na broj 880 i vidi kakva je situacija..

to je neka greška kod njih onda..

kako nema tele2 centara, ima ih..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na