Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.12.2016., 15:45   #361
mierdadeltorro
Premium
Moj komp
 
mierdadeltorro's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zadar
Postovi: 225
Citiraj:
Autor Has Pregled postova
Moj komp. Vrlo sam zadovoljan
Čekam Zen, a ploča nadam se Sabertooth ponovno.

http://imgur.com/a/TU73G
to je verzija koja ima samo prednje staklo? nema bočnih, ispred i iza ili gore dolje?
mierdadeltorro je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2016., 16:54   #362
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
@Has - svidja mi se setup i imamo isti stol Jedino mi se ne svidja sto ti ova crijeva od vode izgledaju malo nategnuto...
Evo moje:
Desktop
Kuciste
Hm stolovi i stolice na prijašnja vremena su smijurija , nažalost prisiljeni smo na slabo jer ljudi su slabog imovnog stanja i jednostavno isprani marketingom sa ZApada na IKEA (većina toga je smeće...) ...

Nikome ne preporučujem lošu stolicu (tu tko puno radi neka da lovu za udobnost...) ako čovjek provodi 4-8 sati na kompu , a kamoli više... (hemeroidi , problemi, sva starija informatička ekipa nažalost u većini ima i to je većina na Zapadu , ali jednostavno nisu se bavili nekim sportom i samo su sjedili...) Postoji pravilo po zakonu u gotovo svakoj državi EU i SAD, Kanadi da nakon 50 minuta rada u stolici čovjek ima pravo na 10 minuta odmora i šetnje, samo to se nažalost ne poštuje...

Stolice kao bolje fotelje gotovo ne postoje ili su skupe ... Odgovorno tvrdim da pola našeg namještaja iz bivše države bi danas jelo strano tržište uz internet , ali fino smo to unakazali!

Tko ima love neka napravi po nekim svojim mjerama ili mjerama djece (isto važno...) kod domaćih obrtnika ili stranih (ako je vani cca 300 eura ja mislim vani...) ako postoje još u gradu. Ja sam čak iz zezancije pričao sa prijateljima da ukrademo Recaro sjedala (uz malo preuređenje ludnica...) sa Cibalijinog stadiona , jer ionako Cibaliji ubrzo neće trebati ta sjedala...

PS. velika je šteta da se prave testovi svega i svačega za kompove , a tako bitan element (stolica i stol) izostavi , kao da bračni krevet je nevažna stvar u braku ...

Zadnje izmijenjeno od: Busola29. 30.12.2016. u 16:59.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.12.2016., 20:38   #363
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
malo sam poboljšao audio sustav na računalu i prijenosniku



alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2016., 21:44   #364
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
malo sam poboljšao audio sustav na računalu i prijenosniku



kolko para, sto spajas na njega, osjetis li razliku ? sto si prije imao, integriranu ?
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2016., 23:55   #365
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Takoder i mene zanima, spajas usbom ? Cijena, dojmovi?
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 08:01   #366
Has
Registered User
Moj komp
 
Has's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Austria
Postovi: 99
Citiraj:
Autor mierdadeltorro Pregled postova
to je verzija koja ima samo prednje staklo? nema bočnih, ispred i iza ili gore dolje?
Da, samo prednje staklo je u montaži.
Ne vidim postoji li drugačija verzija.

https://www.youtube.com/watch?v=4qyLoYUxuZA
Has je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 09:12   #367
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
kolko para, sto spajas na njega, osjetis li razliku ? sto si prije imao, integriranu ?
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Takoder i mene zanima, spajas usbom ? Cijena, dojmovi?
Trenutno sam imao integriranu alc 1150. Spajanje s usb-om, s time da sam si nabavio kvalitetniji usb kabel i jači adapter (na webu savjetuju 12V 2A ibolji oklopljeni USB kabel).
Naručio sam preko aliexpressa i koštalo je 57$. Zamolio sam da na deklaraciji stave 20$ radi carine i dobio sam bez dodatnih davanja na kućnu adresu. 12 dana je trajala dostava iz kine .
Slušam na Sennheiser HD201 (čekam malo bolje sluške). Zvuk je čist, bez distorzija na max, rekao bih da je kvalitetom negdje između STX-ice i Xonar U7 (ali nisam audiofil pa i nisam relevantan).
Kada slušam mjuzu, na ovim slušalicama moram držati na 30% izlaz jer je preko toga prajako. Ugl za ove slušalice je overkill, trebam nabaviti nešto bolje.
U igrama se sve vrlo čisto čuje, čujem neke detalje koje sa integrirkom nisam čuo ali možda je to i placebo jer sad se trudim čim više detalja uloviti
Mislim da je za 57$ odlična kupnja jer imam odličan audio sustav na stolnom računalu, ali i na laptopu.
Baš onak gušt staviti slušalice pa slušati FLAC-eve David Bowie-a, Quuen ili npr Pink-a. Klasičnu glazbu sam ostavio za malo kasnije, budem ovih dana

https://www.aliexpress.com/item/FX-A...c-970bd017d89c


I sad gledam, cijene su porasle tim DAC-evima, prije 2 tjedna ih je bilo jako puno oko 55$ dok su sad otišli preko 60 pa i do 70$
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 15:48   #368
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Znači, ako sam dobro shvatio, može raditi ne samo kao isključivo usb dac, već se na ovaj njegov optical i coaxial input mogu spojiti i drugi izvori ?

Mislim nevezano uz to hoće li sam komp biti upaljen ?
Ako je tako, onda je ovo super stvarčica.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 17:39   #369
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Bila bi fora da se to nekako može staviti u kućište ili na kućište (npr. da ima neki dodatak ...) i sve spojiti...

Ovako moraš to negdje pokraj držati a nisam ljubitelj svega na stolu ili okolo jer dogodi se zapneš za kabel i povučeš takvo čudo (router sam povukao nekih 10-tak puta ...) negdje ako ga nisi izmjestio dalje od radne, igraće površine ...

Lagano ili teško , može se pričvrstiti za nešto ili ne , kliže se lako?
  Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 21:48   #370
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Znači, ako sam dobro shvatio, može raditi ne samo kao isključivo usb dac, već se na ovaj njegov optical i coaxial input mogu spojiti i drugi izvori ?

Mislim nevezano uz to hoće li sam komp biti upaljen ?
Ako je tako, onda je ovo super stvarčica.

Da, možeš spojiti što god želiš, ima i koaksijalni i digitalni ulaz pa spajaš i dvd/cd player, i tellku ma bilo kaj ima digitalni izlaz. Mislim da sam pričitao negdje da su čak i mob preko usb-otg spajali.
Nije komp potreban za rad, super mala stvarčica.

EDIT: evo link: http://www.droidforums.net/threads/e...device.197454/



Citiraj:
Autor Busola29 Pregled postova
Bila bi fora da se to nekako može staviti u kućište ili na kućište (npr. da ima neki dodatak ...) i sve spojiti...

Ovako moraš to negdje pokraj držati a nisam ljubitelj svega na stolu ili okolo jer dogodi se zapneš za kabel i povučeš takvo čudo (router sam povukao nekih 10-tak puta ...) negdje ako ga nisi izmjestio dalje od radne, igraće površine ...

Lagano ili teško , može se pričvrstiti za nešto ili ne , kliže se lako?
Meni je baš obratno. Kad je ovako zasebno, mogu ga prenositi i spajati po želji na komp ili prijenosnik. Da je u kućištu onda bi bio vezan za komp, u stvari tako je Creative labs imao neku champio seriju svojih kartica, ali kvalitetom nisu bili ni blizu ovome.
Uređaj odozdo ima gumene nogice pa ne klizi, jako dobro prianja. Lijepo izgleda taj bušeni aluminij ali klasična je boljka to kaj se prsti vide po njemu. Nije jako ali se vidi.

Ako treba jš koji info, slobodno pitajte, drage volje ubacim još koju fotku ako treba.

Zadnje izmijenjeno od: alengrosevic. 02.01.2017. u 09:00.