Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.11.2011., 10:11   #1141
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Dr43eN Pregled postova
da tako rekoh... a tko ne bi nakon tolikih neprospavanih noći, lutanja po radijacijom uništenim krajevima, uz mutante i zombije, krpanje rana i borbe za goli život, na kraju poželio malo odmora u zlatnoj kupki
slažem se sa tobom. svi smo prvi puta otišli do Viš grantera

Citiraj:
zato sam i rekao prvi put.. idem sad dalje pa ću probati završiti na još koji drugi način..
Ako nemaš dekoder iz sobe u hotelu u Pripyatu, nema dalje tj, ima trik sa Gauss rifle. ali moraš dobaviti dekoder

Citiraj:
čisto iz znatiželje, koliko puta si ti Brko završio igru?
barem 30-tak puta
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 10:48   #1142
Dr43eN
Premium
Moj komp
 
Dr43eN's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: požega
Postovi: 82
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
barem 30-tak puta
30-tak puta!!! ha ha ha svaka čast
a ja tek jednom
Dr43eN je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 11:45   #1143
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Igra je toliko dobra i ima toliko dobrih modova za istu da jednstavno vuće na igru(od jutra do naveće i opet) završiš i misliš da sve naš ideš nanovo i završiš na sasvim drugi naćin i tako u krug pa još dodaš modove i di je tu kraj zoni
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 12:00   #1144
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Dr43eN Pregled postova
30-tak puta!!! ha ha ha svaka čast
a ja tek jednom
hehe, pa i ja sam samo jednom kad sam počeo ali kad sam krenuo opet, i opet, pa ovako, pa onako, pa sa ovima dobar, pa sa onima dobar, pa modovi... i eto
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 18:26   #1145
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
u svoj ovoj silnoj strci u zadnje vrijeme sa skyrimom, mw3, battlefieldom3...ja ću opet krenit sa stalkerom. a vidim i iz Drugovog posta iznad zašto sam dobia ending koji jesam makar, onom lure call-u wish grantera teško je odolit - makar sam se pojavia sa malo rubalja u džepu i par artefakata, haha.

ugl mislim da nisam 'taktički' dobro odradia samu završnicu, saharovljev suit i nije baš idealno rješenje za sarcophagus, konstantno sam se kljuka injekcijama, a monolithovi prokletnici su ko oklopna vozila , mislim da ću u idućem prolazu ponit odijelo ko šta ima saharovljev asistent (prvo sam ostavia u mobile labu i nikad se nisam vratia po njega :/)

overall, veličanstvena igra. cjela atmosfera je nevjerojatna, priča - s aspekta pc game scenarija - izvrsna! kvragu, pa nisam ni zna ko sam zapravo do kraja

sad još jednom, pa ćemo na clear sky, pa na pripyat.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 18:38   #1146
hardflat
Premium
Moj komp
 
hardflat's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 250
Talking

@Drug Brko
Citiraj:
ja bih rekao da nije ni jedan pravi, već da je samo jedan povoljan pravno gledano, svi su netočni
Trebao sam bolje promisliti, kriv sam i pokoravam se mišljenu jednog od tutora S.T.A.L.K.E.R.A. (ili ti ga master stalker) Drugu Brki. O veliki Brko oprosti na mojoj neukosti.
hardflat je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 21:52   #1147
Dr43eN
Premium
Moj komp
 
Dr43eN's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: požega
Postovi: 82
Citiraj:
Autor hardflat Pregled postova
@Drug Brko
Trebao sam bolje promisliti, kriv sam i pokoravam se mišljenu jednog od tutora S.T.A.L.K.E.R.A. (ili ti ga master stalker) Drugu Brki. O veliki Brko oprosti na mojoj neukosti.
Dr43eN je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 22:01   #1148
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor hardflat Pregled postova
@Drug Brko
Trebao sam bolje promisliti, kriv sam i pokoravam se mišljenu jednog od tutora S.T.A.L.K.E.R.A. (ili ti ga master stalker) Drugu Brki. O veliki Brko oprosti na mojoj neukosti.
ma daj, kaj ti je ja samo iznosim svoje mišljenje, a ne ispravljam tebe
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 22:14   #1149
hardflat
Premium
Moj komp
 
hardflat's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 250
A znači da mi je oprošteno? Malo šale. Sa supermod packom 2.4 nisam mogao završiti igru napucavajući se na krovovima, jednostavno su me teleporteri vrtili u krug. Bio sam uporan dva dana i na kraju sam odustao.
hardflat je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 22:55   #1150
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor hardflat Pregled postova
A znači da mi je oprošteno? Malo šale.
haha, pa znam mislim, to kaj sam ja najviše vremena sjebao na SOC možda od svih vas tu, ne daje mi za pravo da sam samo ja u pravu hehe, takvo mi je bilo radno mjesto, pa sam sejvove od doma nosio na posao

Citiraj:
Sa supermod packom 2.4 nisam mogao završiti igru napucavajući se na krovovima, jednostavno su me teleporteri vrtili u krug. Bio sam uporan dva dana i na kraju sam odustao.
ako sam shvatio glede tog moda, malo su promjenili mapu teleportova. nisam igrao, ali kao da sam negdje to pročitao, na Moddb-u ili negdje.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 16:19   #1151
Dr43eN
Premium
Moj komp
 
Dr43eN's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: požega
Postovi: 82
Ovaj mod LURK za SoC, dosta je teži od originala...kud ne mogu nositi puno opreme tu za svaku ogrebotinu moram uzimati zavoje.. a još igram na skoro početničkoj težini

svak čast vama s foruma koji ste igrali ovu igru na težim postavkama
Dr43eN je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 07:18   #1152
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Dr43eN Pregled postova
Ovaj mod LURK za SoC, dosta je teži od originala...kud ne mogu nositi puno opreme tu za svaku ogrebotinu moram uzimati zavoje.. a još igram na skoro početničkoj težini

svak čast vama s foruma koji ste igrali ovu igru na težim postavkama
je, težak je, ali po meni najrealističniji mod za SOC koji sam ja probao. Puške imaju sway i nije jednostavno skinuti nekoga na 200 metara kako je recimo jednostavno u Complete modu ili Vanilla igri. puno manje municije ima uokolo i dok sam igrao, kog kod sam lišio života, uzeo sam mu pušku i iz puške municiju, što nisam previše prije radio. APC municija je vrlo rijetka sve do obračuna sa elitnim postrojbama Monolitha ili Mercova, a nema je ni za kupiti... da, treba se pomučiti sa tim modom, ali se isplati.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 10:32   #1153
veva
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: vž
Postovi: 77
http://stalker.filefront.com/

i gore sam skinuo STALKER Complete 2009 v1.4.4. MOD za koji vidim da se najviše skida i ima odličnu ocijenu usera, i da sadrži sve kaj treba sadržavati... Vidim i da je jako popularan i NUCLEAR SNOW mod al to ću ostaviti za neki sljedeći put....

i sad mene zanima dal je dovoljno da instaliram igru, pa 1.05 official patch pa još taj Complete 2009 MOD i to je to ili mi treba još nešto?

Znam da tu ima puno fanova pa me zanima kaj preporučate za max uživanciju u ovoj igri....
-->
molim forumaše pomoć u vezi stalkera...

nikad nisam igrao ni jednog stalkera ali planiram već dugo jer po svemu što sam čuo bi to trebala biti igra (sve tri) baš po mom ukusu, no uvijek me odbijalo što sam čuo da je igra bugovita pa treba patchirati i natrpati hrpu modova da se izvuče maksimum iz igre a nisam znao gdje da se informiram i što sve da instaliram....

malo sam istraživao i našao ovu stranicu: http://stalker.filefront.com/

i gore sam skinuo STALKER Complete 2009 v1.4.4. MOD za koji vidim da se najviše skida i ima odličnu ocijenu usera, i da sadrži sve kaj treba sadržavati... Vidim i da je jako popularan i NUCLEAR SNOW mod al to ću ostaviti za neki sljedeći put....

i sad mene zanima dal je dovoljno da instaliram igru, pa 1.05 official patch pa još taj Complete 2009 MOD i to je to ili mi treba još nešto?

Znam da tu ima puno fanova pa me zanima kaj preporučate za max uživanciju u ovoj igri....
veva je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 18:48   #1154
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor veva Pregled postova
molim forumaše pomoć u vezi stalkera...

nikad nisam igrao ni jednog stalkera ali planiram već dugo jer po svemu što sam čuo bi to trebala biti igra (sve tri) baš po mom ukusu, no uvijek me odbijalo što sam čuo da je igra bugovita pa treba patchirati i natrpati hrpu modova da se izvuče maksimum iz igre a nisam znao gdje da se informiram i što sve da instaliram....
krivo si čuo. igra je bila buggovita, možda 2007 kad je izašla. Patchevima je vrlko brzo to sanirano. Sad tu i tamo koji mod zna imati glitcheve, ali rijetko.

Citiraj:
malo sam istraživao i našao ovu stranicu: http://stalker.filefront.com/

i gore sam skinuo STALKER Complete 2009 v1.4.4. MOD za koji vidim da se najviše skida i ima odličnu ocijenu usera, i da sadrži sve kaj treba sadržavati... Vidim i da je jako popularan i NUCLEAR SNOW mod al to ću ostaviti za neki sljedeći put....
za početak, vrhunski. više od Complete moda ti ni ne treba. kad završiš sve, onda počni eksperimentirati sa modovima. do tada savjetujem za kompletan serijal odradiš na complete modu.

Citiraj:
i sad mene zanima dal je dovoljno da instaliram igru, pa 1.05 official patch pa još taj Complete 2009 MOD i to je to ili mi treba još nešto?
dovoljno. ali čak mislim da neke novije verzije igre već dolaze kao 1.00005, ali to provjeri svakako.

Citiraj:
Znam da tu ima puno fanova pa me zanima kaj preporučate za max uživanciju u ovoj igri....
poterat ženu/curu/staru van iz sobe/stana, zamračiti prostoriju, prigušiti bilo kakve izvore zvuka iz vanjskog svijeta i kreni samo nemoj puno, stvara ovisnost
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 13:22   #1155
veva
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: vž
Postovi: 77
hvala.... već sam "unutra", odigrao 10 sati i vidim da ima još puno...

konačno nelinearna igra, super optimizirana (sa patchevima i modovima), leti na starijim kompovima, dug gameplay, možeš raditi kaj hoćeš, kad hoćeš... itd...
veva je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2011., 22:33   #1156
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2011., 22:45   #1157
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329
Kako dobro izgleda.
__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2011., 09:30   #1158
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
ne znam zašto, ali kad vidim ove slike sa sunčanim livadama, kroz glavu mi prolazi pjesma "Kad procvatu u proljeće jabuke..."
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2011., 14:41   #1159
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222