Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.06.2007., 16:28   #1
jedan jedini
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 5
dvd/divx player

Pozdrav molim vas preporucite mi koji dvd/divx player tipa Vivax,quadro ,smartvision da kupim do 350kn nedam niti kunu vise.I da podrzava titlove , da se mogu mjenjat velicine fonta na titlovima(to mi je jako bitno) , da ima hrvatska slova i da cita vise divx filmova na jednom DVD-u.
jedan jedini je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2007., 17:05   #2
Ramone
DDR RAM1
 
Ramone's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Koprivnica/Zagreb
Postovi: 180
Najbolje ci ti reci vlasnici, tako da prenesu svojqa iskustva...

Ja se spremam ovih dana kupiti Quadro DVD-933 (njega ljudi dosta hvale na svim mjestima...)

U Pevecu košta 349kn - i mislim da za te novce nema bolje (ili ?)

podrzava HR titlove, divx, xvid, ima utore za mem.kartice i USB.... Jedino neznam sto je sa velicinom slova - kolika su i kako se/da li se mogu mijenjati...
__________________



please wait



Ramone je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.08.2007., 17:42   #3
jollyb
4K FTW
Moj komp
 
jollyb's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Minken
Postovi: 1,044
teško da ikoji u tom rangu player ima opciju za povećavanje veličine titlova
ovako izgledaju titlovi na hyundai koji sam uzeo i nema nigdje zasad novi firmware da se poporavi stanje s titlovima





ne uzimati hyundai, ako su vam bitni titlovi na divx. sve ostalo radi ok. kvaliteta je ono, kolko para tolko muzike.
jollyb je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2007., 00:13   #4
jedan jedini
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 5
Kupio sam Quadro DVD-933 crni savrsen je sve ciita prijevodi rade besprijekorno sve 5
jedan jedini je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2007., 18:28   #5
fios151
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: os
Postovi: 31
Citiraj:
Autor jedan jedini Pregled postova
Kupio sam Quadro DVD-933 crni savrsen je sve ciita prijevodi rade besprijekorno sve 5
ja isto imam taj Quadro i sve ok, moja preporuka
fios151 je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2007., 18:48   #6
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Citiraj:
Autor jollyb Pregled postova
teško da ikoji u tom rangu player ima opciju za povećavanje veličine titlova
ovako izgledaju titlovi na hyundai koji sam uzeo i nema nigdje zasad novi firmware da se poporavi stanje s titlovima
Kupih neki LG DVD/Divix player pred par mjeseci u Pevecu za 399 kn. Brat mu flashnuo firmware i sada ima promjenu veličine slova u titlovima Ista caka pomogla je i jednom starijem LG-u kojega sam dobio 4 free.
Delta S4 je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2007., 22:33   #7
jollyb
4K FTW
Moj komp
 
jollyb's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Minken
Postovi: 1,044
Citiraj:
Autor fios151 Pregled postova
ja isto imam taj Quadro i sve ok, moja preporuka
e, i ja za isto tako kažem

zamijenio hyundai za quadro 933 i skoro pa se preporodio. titlovi ok, kvalitetnija izrada, meniji logičniji, daljinski super. eto, ukratko i jasno

jollyb je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 11:28   #8
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Osobno bi preporučio da ovdje malo potraži koji player ima dobru neslužbenu podršku za sve navedene fičure, pa da tek onda ide kupovat...
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2007., 00:31   #9
fios151
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: os
Postovi: 31
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Osobno bi preporučio da ovdje malo potraži koji player ima dobru neslužbenu podršku za sve navedene fičure, pa da tek onda ide kupovat...
ako ista znaci i za Quadro DVD-933 ima nadogradnje , samo treba malo guglati
fios151 je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2007., 14:35   #10
dzeni-zg
Registered User
 
dzeni-zg's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Exclamation

Ekipa bok! Vidim da je tema starijeg datuma, al vrijedi pokusati. Naime, nedavno sam na poklon dobila Quadro-933 DVD player i na zalost ne mogu ga pohvaliti kao svi vi. Naime on meni nis ne cita osim original DVD-a. Stari Vivax (koji je doduse na vec drugom mijenjanju lasera) cita svakojake sprzene dvd-e. Dali imate neki prijedlog osim zamjene posto je poklon a nemam racun, a sumnjam da ce mi ga samo sa jamstvenim listom primiti? Thanx!!!
dzeni-zg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Oglas

Staro 25.11.2007., 17:45   #11
leteci
Premium
Moj komp
 
leteci's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 89
1) Ljudi ovaj Quadro, vidim da ima usb ulaz. Jeli to znaci da mogu staviti na USB stick film i pogledat preko quadra!?
-Nasao sam odgovor na ovo pitanje
2) Jeli to funkcionira ono kako bi trebalo!? Jeli zastajkuje slika, titlovi idu normalno itd. Ako da idem odmah kupiti jer mi se neda stalno przit nesto, lakse je stavit na USB
__________________

Zadnje izmijenjeno od: leteci. 25.11.2007. u 18:26.
leteci je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2007., 23:20   #12
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor dzeni-zg Pregled postova
Ekipa bok! Vidim da je tema starijeg datuma, al vrijedi pokusati. Naime, nedavno sam na poklon dobila Quadro-933 DVD player i na zalost ne mogu ga pohvaliti kao svi vi. Naime on meni nis ne cita osim original DVD-a. Stari Vivax (koji je doduse na vec drugom mijenjanju lasera) cita svakojake sprzene dvd-e. Dali imate neki prijedlog osim zamjene posto je poklon a nemam racun, a sumnjam da ce mi ga samo sa jamstvenim listom primiti? Thanx!!!
ja ti baš imam taj Quadro-933 DVD player i čita sve živo... divx filmove bilo original ili sa neta čita odvojeno sa tilovima na istom CD/DVD, ipak bi mogla probati kontaktirati tu osobu koja ti je poklonila tu robu da ti u toj trgovini kojoj je kupljen zamjeni ili prijavi kao kvar jer nečita divx filmove kao što je predviđen... ili ako nećeš tako onda ga odnesi u ovlašteni servis pa vidi kaj ti budu rekli
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2008., 11:07   #13
Kanca
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Imo bi jedno pitanje za korisnike tog Quadra 933?Zanima me dali taj DVD player pdržava u titlovima s oznakom srt. slova ć,č,ž,š.Naime ja imam quadro 820 te taj model ne podržava ta naša slova, pa bi molio da neko od vlasnika ovog novijeg modela kaže dali taj model podržava navedena slova.Hvala
Kanca je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2008., 12:01   #14
Japaner
Registered User
 
Japaner's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž
Postovi: 10
Citiraj:
Autor Kanca Pregled postova
Imo bi jedno pitanje za korisnike tog Quadra 933?Zanima me dali taj DVD player pdržava u titlovima s oznakom srt. slova ć,č,ž,š.Naime ja imam quadro 820 te taj model ne podržava ta naša slova, pa bi molio da neko od vlasnika ovog novijeg modela kaže dali taj model podržava navedena slova.Hvala
Poržava srt, sub, txt, za druge ne znam, samo te koristim. Naravno, podržava i č, ć, š, ž i đ, pod uvjetom da su titlovi ispravni.
Japaner je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2008., 12:49   #15
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
ja imam quadro 933 kupljen u metrou prije godinu dana i radi bez greške..čita sve žive divixe i xvide, DVD,...čita .sub, .srt i .txt titlove...i preko usb-a...sve....ali stvar je u tome da njihova kvaliteta varira pa možeš dobiti i sj... primjerak....ovih dana idem u nabavku plazme pa si mislim uzeti pany S53K ili Pio 410 jer ti playeri kvalitetno upskejlaju dvd i divixe na reze današnjih plazmi i LCD-a....
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2008., 12:56   #16
Kanca
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Dosad ove prijevode što sam imao su mi bili dobri.Dakle u BSplayeru mi je sve radilo bez problema no kad stavim u DVD player čita mi samo ć,č slova dok (š,ž, đ) ne čita pa me zato zanima dali ovaj novi model podržava to.
Kanca je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2008., 15:45   #17
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Kanca Pregled postova
Dosad ove prijevode što sam imao su mi bili dobri.Dakle u BSplayeru mi je sve radilo bez problema no kad stavim u DVD player čita mi samo ć,č slova dok (š,ž, đ) ne čita pa me zato zanima dali ovaj novi model podržava to.
933 podržava sve naše znakove...
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2008., 13:32   #18
Kanca
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
933 podržava sve naše znakove...
Odlično!Hvala na odgovoru!
Kanca je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2008., 00:58   #19
thing
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: CRO
Postovi: 28
Ispricavam se ako sam nesto propustio ali ja jos uvijek nisam vidio odgovor na pitanje a to je Koji DVD/Divx player ima mogucnost povecanja titlova. Pitam ovo jer i sam kanim kupiti nesto takvo a poucen iskustvima mnogih, svi playeri imaju po defaultu mali font titlova. Soga, moze li preporuka DVD/Divx playera koji ima za mogucnost povecanja titlova. Cijenom se ne zelim ograniciti.
thing je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2008., 13:23   #20
Kanca
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Mislim da ti ovaj Quadro 933 ima Firmware koji povećava titlove.
Kanca je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2008., 00:55   #21
thing
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: CRO
Postovi: 28
Originalni prilikom kupovine?
thing je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2008., 08:41   #22
Kanca
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Citiraj:
Autor thing Pregled postova
Originalni prilikom kupovine?
Mislim da ne.AL sam našo na netu taj firmware za koji ljudi kažu da uvodi tri opcije titlova.Ja još nisam kupio tu verziju tako da ti ne mogu reč iz svog iskustva.
Kanca je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2008., 20:07   #23
.Scorpion.
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Eto i ja trebam kupiti jedan DVD player pa vidim da se preporuca taj Quadro 933, gdje je kod nas najbolje to uzeti, u kojoj trgovini?
I jos nesto, posto imam neke filmove snimljene u HD rezoluciji (1280x720p) da li se to moze normalno gledati s navedenim playerom na klasicnom televizoru?
.Scorpion. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na