Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.05.2015., 14:49   #1771
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Načuo sam da će nakon 22.05. vjerojatno ukinuti i tarifne opcije na bonove tipa pričam &surfam i slično. Za Simpu nisam ništa čuo.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2015., 17:56   #1772
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
prejaka za 70-80kn mjesecno (ovisno o broju odlaznih poziva) ti je neki kompromis onda, ispadne te jeftinije + dobivas kune na dodatni i bonus racun s kojih trosis za uspostave, tak da je mjesecni trosak i manji.
Ma pod ugovor sam još god. dana tako da mi netreba sad ništa, a tada ko zna kakve kombe će biti aktualne.
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Imam tu i Obitelj XXL, ovo što su napravili je vrhunska svinjarija. Ako za godinu dana kada mi budu istekle ne budem ih mogao produžiti, prebaciti ću se kod drugog operatera. Po ovim cijenama mi ne pada na pamet ih plaćati.
Već ih pito to, može se produljiti ugovor po starim uvjetima...
doky je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2015., 22:01   #1773
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Eto prolistao sam par stranica unatrag u ovoj temi i nisam našao konkretni odgovor na svoje pitanje koje me muci, a to pitanje glasi, ja sam trenutacno na tele2 3GB + 1000 min mjesečno za 35 kn ( još uvijek imam onu neku pogodnost aktiviranu, tarifu od prije ), ali me tele2 ubija u pojam sa brzinom interneta i pokrivenoscu ( iz samog centra zapresica sam, pa kada odem malo prema zagorju, opla, nema vise mreze ) , pa jel postoji ijedna tarifa do 35-40 kn koja nudi barem 2GB prometa i 500-1000 minuta ?
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2015., 22:06   #1774
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Tmobile ne. Najbliza je bila na bonove prejaka tjedna za 15 kn tjedno pol gige i dovoljno minuta. Ili prejaka mjesecna 50 kn bez uspostave 1gb i 1000 mim
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 00:29   #1775
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Citiraj:
Autor doky Pregled postova
Ma pod ugovor sam još god. dana tako da mi netreba sad ništa, a tada ko zna kakve kombe će biti aktualne.

Već ih pito to, može se produljiti ugovor po starim uvjetima...
Provjeri opet to za produljenje na starim tarifama u HTu. Nije se to moglo prije nekoliko mjeseci, a sumnjam da sada može. Biti će da te netko krivi informirao.
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 05:42   #1776
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ugovorna obveza na 12 ili 24 mjeseca se može odradit 99%, a samo nastavit koristit tarifu (iz mjeseca u mjesec) bez da se ugovorno poveže (i uzima mobitele uz popust) može 100%, i to do kraja svog ovozemaljskog života.

Nadalje, sve opcije koje su bile dostupne u sklopu tarife prilikom potpisivanja prvog ugovora, također su dostupne za aktivaciju dokle god se koristi tarifa.

P.S. Tako barem meni rekoše glavni i odgovorni urednici.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 07:06   #1777
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Eh, ja imam "služba za savjetovanje" tarife, malčice modificirane u smislu cijene.

Problem je ako se ta cijena ne bude mogla produžiti, odnosno obvezati na idućih 24 mjeseca po tim ili boljim uvjetima.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 08:30   #1778
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Mislim da (nažalost) specijalne cijene vrijede samo u promotivnom razdoblju ilitiga do isteka ugovorne obveze. Ti ćeš najvjerojatnije biti u mogućnosti da napraviš produljenje i 100% možeš tu tarifu koristiti i dalje nakon isteka ugovorne obveze, no cijena će vjerojatno biti ona koja im je u specifikacijama tarife (skini si taj famozni PDF i pogledaj ga ako već nisi), a ne ona s kojom su kupili tvoju odanost. Mislim, ja ti držim fige da prođeš ponovo s popustom, ali mene se tu ništa ne pita.

Jedino je Vip svojevremeno nudio korisnicima DOŽIVOTNIH -50% na cijenu tarife, ukoliko nakon isteka ugovorne obveze ponovo produlje istu za 24 mjeseca.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 09:28   #1779
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Zbog te ponude su letile glave na kraju u vipu. To je bio kraj 2010 ako se ne varam.
Bratić je tad uzeo i dan danas ima neku tarifu od 200 i nešto kuna spušteno na 100 i neš sitno. Čak nije ni loša tarifa.
Već je 2 puta po 2 godine produljivao i uzimao flagshipove.

T-Mobile je imao identičnu akciju, a Tele2 popušio svjetski tada jer nisu imali ništa. Ni mobitela ni tarifa.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 10:50   #1780
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Ugovorna obveza na 12 ili 24 mjeseca se može odradit 99%
Ne može na staroj tarifi 99% bez da se stavi nova tarifa. Jedino ako su mijenjali uvjete nedavno.

Citiraj:
a samo nastavit koristit tarifu (iz mjeseca u mjesec) bez da se ugovorno poveže (i uzima mobitele uz popust) može 100%, i to do kraja svog ovozemaljskog života.
Tako sam i ostavio svoju pretplatu, obzirom da nisam mogao produžiti ugovor na staroj tarifi. A sada ne bih ni u ludilu produžavao UO.

Citiraj:
Nadalje, sve opcije koje su bile dostupne u sklopu tarife prilikom potpisivanja prvog ugovora, također su dostupne za aktivaciju dokle god se koristi tarifa.

P.S. Tako barem meni rekoše glavni i odgovorni urednici.
Tarifu imam cca 3 godine (vjerojatno i duže) i pogasili su barem 80% opcija koje su tada bile.
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 11:24   #1781
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ja samo prenosim što mi rekoše (neuki) djelatnici telekoma iz nemčije što Hrvatski se naziva na neku čudnu foru.

Pametan i triput pita pre nego potpisuje, a za one koji nisu, neka im Bog pomogne.

TELE2 je sad ok, ali malo nedorečen. Mix tarife, rekoše mi, data promet kad potrošim, zblokiraju intranet. Ondak ako oću surfam, moram da im pojasnim, dal uzimam novi data paket ili lud bez njega surfat želim, da povelik račun napravim.

Logika mi ta je strana. Mozak boli, nerazume. Ima li netko na tim tarifama da uživo proba i vrati mi vjeru u ljude i dragog Boga?

Dakle dragi vlasnici MIX tarifa, kaj vam se izdogađa kada se data paket iz tarife potroši?

Dobijate si SMS u kojem vas obavještavaju o blokadi intraneta ili idući mjesec stiže poveliki račun u kojem vam ekstra megabajte računaju po "pink gold" tarifi?
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 19:25   #1782
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522