Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.05.2016., 17:12   #1
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
Civilization VI

__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2016., 21:13   #2
Rambo3
najbolji
Moj komp
 
Rambo3's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 85
peticu sam probao i nije mi sjela. Sjećam se da na jednom polju nije moglo biti više od jedne jedinice ili tako nešto...Šlampavo mi je nekak to izgledalo.
Četvorku igram i dan danas.
Rambo3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.05.2016., 08:41   #3
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
mene interesira dosta petica sa dodacima je vec dosta kompleksna za sve uskladiti. ovaj "problem" da na jednom polju moze biti samo jedna jedinica jest malo banana, ali prilikom ratovanja daje isto mogucnosti za taktiziranje (ili glavobolju )

ako su to slozili kako treba, sa ne premegalomanskim HW zahtjevima, trebalo bi biti zanimljivo
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2016., 12:15   #4
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
Megalomanskim HW zahtjevima? Jel mi to gledamo istu cartoon grafiku skinutu s mobilne civ:revolutions? Ove neke promjene stvarno zvuce interesantno, ali nema teoretske da se naviknem na crtic grafiku koliko god dobra bila. Izgleda da cu s Civ 5 ipak morati probiti preko 3000 sati...
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2016., 18:05   #5
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,204
ma civ 2 i to je to

al zvuci zanimljivo, vidit cemo, petica mi je bila okej al ono, nista spesl
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2016., 00:44   #6
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2016., 12:28   #7
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Igra je jebena
Sinoć je instalirao oko 10, čisto da vidim malo tutorial, završio oko 3 ujutro okružen barbarima, talijanima i amerikancima
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2016., 12:37   #8
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Igra na mojoj konfi sve na najjače radi zakucana na 60fps.Igra je OK ništa novo i ništa posebno i dalje ne razumijem tu diplomaciju kada ne učinim ništa a svi me se odreknu.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2016., 15:10   #9
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Igra je jebena
Sinoć je instalirao oko 10, čisto da vidim malo tutorial, završio oko 3 ujutro okružen barbarima, talijanima i amerikancima
A ti si?
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2016., 15:28   #10
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Gumby Pregled postova
A ti si?
Nijemac, naravno

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.10.2016., 15:36   #11
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Nijemac, naravno

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Kako me to ne čudi?
+1

Inače, ne želim još davati ocjene, ali za sad sam vrlo zadovoljan...
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2016., 21:00   #12
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,204
Znači Mafija je razočarala, ali ovo bi mogao bit dobar razlog za upgrade kompa ^^
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2016., 22:04   #13
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Igra je ok, ali pretjesno je u 1080p igrati
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 01:03   #14
spitfire83
spava mi se
Moj komp
 
spitfire83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 329
Previdia san ovu temu. Krenuia danas oko 5, shvatia koliko je sati maloprije
Zasad super
spitfire83 je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 07:24   #15
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Jel netko razumije na koji način funkcionira fps lock u ovoj igri. Jučer sam jedno 6-7h igrao na med/high (gornji/donji) sa 60 fps. A sada na min/min mi vrti na 30 fps.
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 11:13   #16
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Provjeri postavke u driverima grafe, da ti nije forsan vsync nekakav.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 20:14   #17
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Provjeri postavke u driverima grafe, da ti nije forsan vsync nekakav.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Ma navikao sam na svoje virtualke toliko da kad hoću nešto zahtjevnije igrati jedno s drugim ne ide baš dobro
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2016., 22:19   #18
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Dobro da su uveli sat u igru

Neke pobjede su jos uvijek glupe (religion). city stateovi uvijek ulaze u rat medjusobno (?); za spyeve ne mozes dobit nista u tradeu...

Ima i par bugova: ako AI napravi grad uz tvoj pokraj kojeg je neki unit, automatski ce te prozvat za pomicanje vojske pokraj granica. Ako AI ne voli civilizacije sa niskim sciencom, i ti ces bit medju njima ako kaskas jednu tehnologiju. AI voli samoubilacke pohode sa apostolima (apostle ) pokraj gradova sa njihovom religijom, cime se sam dvostruko sjebe.

Norvežanin je impresioniran tvojom morskom flotom od jednog broda


Okej, wondere je teze dobit, ali 40 krugova za jednog?

Sve u svemu, ok igra, ali AI po mom ukusu jos uvijek previse mutav.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 06:48   #19
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
Eto i ja sam "probao" i cini se ko pomak nabolje. Ako sam dobro skuzio, vise nema potrebe ici super tall sa 2-3 grada, nego se isplati raditi gradove. Civics je sada kompleksniji i moze se svasta iskombinirati. ja sam tek dosao do prvog spijuna, i ulovio sam jednog spijuna koji je kod mene krao. Za njega sam dobio 2 luxury resorucea, open border i ~300 golda.

Zanimljivo je i sa districtima, posto se sada ne hvata svaki wonder nego vec treba birati da kasnije ne postane pretijesno

jos moram skuziti kako kupiti sve gradevine sa zlatom?
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2017., 01:52   #20
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Evo odigrao jednu partiju na Prince (izrazito laka pobjeda u 1850 godini sa Grcima - kultura...) i jednu završavam na King sa Rimljanima još jači ...

Igra lijepo izgleda, oduzima vremena i puno novosti ima , ali ono što je izrazito loše inteligencija računalnih protivnika je izrazito pala, te na King bez problema riješavam protivnike , malo će mi oduzeti vremena lai ću mislim završiti i uništenjem svih protivnika.. (svaki dan po 1-2 sata... :P )

1. protivnici premalo gradova grade (ajde na Prince još i normalno , ali da na King glavni protivnik u 1700 godini ima 5 gradova je smješno...)

2. izrazito glupavi i predvidljivi vojni potezi računala

3. nerealni zahtjevi oko razmjene resursa...

4. nepostojanje aliansi iako je sve predviđeno u igri za to...

5. jednostave fore za napredovanje su ostale iste uz neka nova nenormalno prejaka čuda (početna šema za uzlet Oracle, Great Library , Oxford University i neka nova baš grozna , a jedno me previše impresioniralo za svaku napravljenu jedinicu dobiješ + jednu istu dodatnu :P )

http://civilization.wikia.com/wiki/V..._Arsenal_(Civ6)

Najednostavnija šema pobjede i pretjerano jaka : Ako se dobije dosta kamenja ići na vjeru i znanost i kasnije se prebaciti na novac i produkciju. Vjerom i znanošću razvije se znanost i kupe faithom jedinice (bolesno...) , a kasnije znanost polako razvija se dok se većinom sve ulaže u novac i industriju te se time kupuju builderi , unaprijeđuju jedinice, grade i kupuju važne osobe... Države nisu izbalansirane pa stare kulture imaju daleko veću prednost od modernih nacija.

Sve u svemu zbog svega toga u vrh glave ocjena 6/10...

Ps. možda sam preiskusan i predobar igrač pa me sve ovo vara , ali sumnjam, previše rupa i preloša umjetna inteligencija (loše isprogramirano...) ...

Zadnje izmijenjeno od: Busola29. 17.01.2017. u 02:12.
  Reply With Quote
Staro 17.01.2017., 08:18   #21
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
King, Prince, Chieftain i tako dalje, to su sve bezvezne postavke, da ne kazem za DJECU i KUĆANICE.
Civ je izazov samo na najvecoj težini, i to ne zato sto je AI inteligentan, nego zato sto vara. Uvijek bilo.
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
Eto i ja sam "probao" i cini se ko pomak nabolje. Ako sam dobro skuzio, vise nema potrebe ici super tall sa 2-3 grada, nego se isplati raditi gradove. Civics je sada kompleksniji i moze se svasta iskombinirati. ja sam tek dosao do prvog spijuna, i ulovio sam jednog spijuna koji je kod mene krao. Za njega sam dobio 2 luxury resorucea, open border i ~300 golda.

Zanimljivo je i sa districtima, posto se sada ne hvata svaki wonder nego vec treba birati da kasnije ne postane pretijesno

jos moram skuziti kako kupiti sve gradevine sa zlatom?
Nije to ništa novo za Civ serijal. I Civ 5 je krenuo tako, tek nakon svih patcheva i ekspanzija je ICS propao. I bolje. To je poprilicno mutava i dosadna strategija, nikakvo razmisljanje nije potrebno za uzeti Liberty i nakrkati gradove sto gušće, bez obzira na kvalitetu lokacije. Kad imaš samo 4 grada, onda ćeš dobro paziti gdje ces ga postaviti, ako promasis naftu, ugljen, planinu, rijeku i sl. onda si se sjebao.

Ima Civ 6 potencijala, može lako.biti dobra igra, ali tek nakon bar dvije ekspanzije. Dotad igram Civ 5 Complete s nekim od mnogobrojnih modova.
  Reply With Quote
Staro 17.01.2017., 10:47   #22
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
King, Prince, Chieftain i tako dalje, to su sve bezvezne postavke, da ne kazem za DJECU i KUĆANICE.
Civ je izazov samo na najvecoj težini, i to ne zato sto je AI inteligentan, nego zato sto vara. Uvijek bilo.
Nije to ništa novo za Civ serijal. I Civ 5 je krenuo tako, tek nakon svih patcheva i ekspanzija je ICS propao. I bolje. To je poprilicno mutava i dosadna strategija, nikakvo razmisljanje nije potrebno za uzeti Liberty i nakrkati gradove sto gušće, bez obzira na kvalitetu lokacije. Kad imaš samo 4 grada, onda ćeš dobro paziti gdje ces ga postaviti, ako promasis naftu, ugljen, planinu, rijeku i sl. onda si se sjebao.

Ima Civ 6 potencijala, može lako.biti dobra igra, ali tek nakon bar dvije ekspanzije. Dotad igram Civ 5 Complete s nekim od mnogobrojnih modova.
Ma ne da mi se ići iznad Kinga (King je iznad prosjeka težinski nivo , a više mi liči danas na dječju zabavu...) jer znam da kompić vara...

Ionako nemam uopće vremena da trošim na takve gluposti da se dokazujem na nekom najjačem težinskom nivou da sam "pametan" , a u stvari bi bio glup...
Nažalost ovo je najgora civilizacija sa smješnom umjetnom inteligencijom. Gradove osvojiti je doslovno mačji kašalj , npr. tu sam naveo jedno čudo koje gradi duple naval jedince i samo kresneš par komada podmornica (koje kada jednu napraviš dobiješ drugu ...) spojiš ih i lijepo sada sa podmornicama bombardiraš gradove uz obalu (nerealno do bola...) ... (podmornice imam na Kingu od 1550 godine ) Čisto radi fore imam i brodove


Računala prave malo gradova , a sa malo gradova nema šanse da imaš sve resurse, na mapi prostora ima , a oni se koncentrirali na 3-5 gradova (to tko se sjeća u CIV 3 i CIV 4 nije bilo...). Ovi dodatni gradovi države su tako lagani za osvojiti da je to smješno, a one koje ne želiš osvojiti bez problema pokupiš bonuse... Na Kingu patrolira pored mene brdo katapulta , a ja imam tenkove , pa dovraga koji je smisao tih gradova - država.

Kutlura i dodatne wild polices ja mislim to je prestrašno koliko donosi prednosti.

Po meni od CIV 4 ovo je srozavanje i sam ne znam kako su dobili tako visoku ocjenu u časopisima , ali to je današnji marketing potplatiš i ovi pišu bajke , a sve liči na jednu igru za zaostale ljude.

U Civilization 3 i 4 na Kingu si se toliko dobro morao pomučiti da je to bilo zanimljivo. Pobjediti sve je bilo nemoguće , a sada biram koga ću prvog uništiti i još se sprdam sa ostalima. Puno taktike, strategije i tzv. šaha... Netko je sve sklepao nabrzaka i krenuo naplaćivati to suvim zlatom , a to ne ide po meni...
  Reply With Quote
Staro 17.01.2017., 10:54   #23
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
U biti sada kada završim King napraviti ću neke "skrenšotove" to imam osjećaj će biti prestrašno i za gledati...
  Reply With Quote
Staro 17.01.2017., 13:04   #24
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ako si se ti na srednjoj tezini morao pomuciti to ne znači da je AI u Civ4 bio pametan, nego ti tada nisi znao ili se nisi potrudio naučiti igrati.

Ako mozes birati koji ces wonder napraviti onda podigni težinu. Na Deity neces napraviti nijedan, a kamoli bas onaj koji ti treba.

Što se Venecijanskog arsenala tiče, to je Wonder iz renesanse. Nema podmornica u renesansi. Sad, mozes ti imati podmornice kad AI ima Frigate, ali tada ti je taj wonder ionako beskoristan, pobjedio bi tog sugavog AI i bez wondera.
Igraj protiv covjeka pa ces vidit da taj wonder nije bez rizika. On kosta koliko i 4 frigate. Sto znaci da dok ti napravis wonder, protivnik ce imati vec 4 frigate, sasvim dovoljno da ti napravi dovoljno problema da ti se taj rat ne isplati.

Da se razumijemo, AI je glup. Ali jednako glup kao i dosad, u najgorem slučaju.
Igraj na Deity i neće ti faliti izazova jedno vrijeme. Meni je i sad Civ5 zanimljiv, a odavno nisam nenamjerno izgubio.
Sjecam se svojeg prvog susreta s Deity AI Shaka, to je bio masakR. Mislim da sam jedno 50 puta reloadao iz pocetka i nisam ga uspio roknuti.
  Reply With Quote
Staro 17.01.2017., 14:18   #25
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ako si se ti na srednjoj tezini morao pomuciti to ne znači da je AI u Civ4 bio pametan, nego ti tada nisi znao ili se nisi potrudio naučiti igrati.

Ako mozes birati koji ces wonder napraviti onda podigni težinu. Na Deity neces napraviti nijedan, a kamoli bas onaj koji ti treba.

Što se Venecijanskog arsenala tiče, to je Wonder iz renesanse. Nema podmornica u renesansi. Sad, mozes ti imati podmornice kad AI ima Frigate, ali tada ti je taj wonder ionako beskoristan, pobjedio bi tog sugavog AI i bez wondera.
Igraj protiv covjeka pa ces vidit da taj wonder nije bez rizika. On kosta koliko i 4 frigate. Sto znaci da dok ti napravis wonder, protivnik ce imati vec 4 frigate, sasvim dovoljno da ti napravi dovoljno problema da ti se taj rat ne isplati.

Da se razumijemo, AI je glup. Ali jednako glup kao i dosad, u najgorem slučaju.
Igraj na Deity i neće ti faliti izazova jedno vrijeme. Meni je i sad Civ5 zanimljiv, a odavno nisam nenamjerno izgubio.
Sjecam se svojeg prvog susreta s Deity AI Shaka, to je bio masakR. Mislim da sam jedno 50 puta reloadao iz pocetka i nisam ga uspio roknuti.
Što se tiče težinskih nivoa ne pada mi na pamet ići na najteži nivo , jer igra traži preciznost do kraja u svakom krugu (od takvih igara jedino igrao (ostarili danas nas teško skupiti, žene , cure, djeca , poslovi, inozemstvo, stalno preseljenje vani...) sa prijateljima Heroje 3 i to su epski dvoboji bili - čisti klasik od igre...) , a to odvaja jako , jako puno vremena. Igrao najviše i završio na Emperoru prijašnje nastavke.

Nije nažalost Venecijanski arsenal radi sa podmornicama jer naval unit sve proizvodi duplo , a pošto je podmornica Naval Raider unit ide duplo. Eletricitet se stvarno brzo može izučiti , tu su podmornice. Provjereno i stalno imam preporuku u tom gradu da pravim podmornice Izgleda da komp nije glup, samo je glup za sebe

Ja sam fan Civilizacije ali Civilizacija nazaduje budimo iskreni osim grafike... npr. nema penala (taxe...) za udaljenost gradova , čak štoviše sada je bolje imati razbacane gradove više daleko zaradiš na trade rutama(kada razvije se centar onda se jednostavno krene za dobrim mjestima...) . Svećenike možeš proizvoditi enormnom brzinom , a ako imaš stone Quarryija dosta sve postaje malo prebolesno... Puno bugova , da se razumijemo bilo je toga i prije npr. civliziacija 2 praktički teleportiranje jedinica - sve u pruge + aerodromi... , ali umjesto nakon toliko nastavaka da se isprave velike greške one se projiciraju na kvadrat, gradovi države još jednom sramota...

Zadnje izmijenjeno od: Busola29. 17.01.2017. u 16:38.
  Reply With Quote
Staro 22.01.2017., 17:22   #26
dez
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Igra je odlična.

Nekad se zaigram do 5 ujutro.

Just one more turn
__________________
| Matična: Asus P4S800 | Procesor: Intel P4 2.8 GHz | RAM: 2x512 MB | HDD: WD 80 GB & Maxtor 300 GB | Graphics: ATI Radeon 9550 128 MB |


dez je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 15:12   #27
Totoro
Premium
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 73
Nikako da nabavim i zaigram civ 6, iako sam sve prethodne igrao i uživao. Jednsotavno me kontinuirane vijesti o katastrofa AIju odbijaju. Jel to iole riješeno ovim silnim patchevima ili ne? Ipak je igra sad već skoro godinu dana stara...
Totoro je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 16:12   #28
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,204
Ima mana dosta, zanimljivo je za zaigrat al ima iritantnih stvari.

AI npr, s engleskom sam u super odnosima(zeleni smajli) i oni mene okruže sa svih strana sa vojskom, i ja gledam ocito ce me napast, al nista oni su meni samo blokirali sve okolo i stoje mi na svim granicama i nista. Ja maknem jednog vojnika do njihove granice odma spektakl napadaju me da maknem tog vojnika, a ja nemogu trazit njih da maknu svoje.
Ako ocu njih maknit sa svoga moram ih napast, i eto Warmonger penalty svi ljuti na mene....

Gradovi drzave... Ako imas dovoljno vojske i nema drugih ometala mozes ih osvojit u ancient eri bez penaltya, a kasnije si najeba jer ih nesmis napadat.

Stackanje unita na jedno polje... znaci moraš doc do cca 1800AD da otkriješ vojsku i spojit dva/tri unita, sta te kosta jedan turn inace prijateljski unity nemogu niti u prolasku stajat na istom polju, ako imaš više movementa možeš proć.

Mech inžinjeru nemožeš naredit napravi mi cestu od tu do tu nego svaki turn po jedno polje, a to oduzima previše vrimena realno.

itd itd neda mi se nabrajat al svako novo izdanje igre je korak naprid dva nazad.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 16:21   #29
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Meni najviše na živce idu apostoli i širenje religije... Iako kažeš da ne šalju debile na tvoj teritorij, oni kažu da neće i opet ih šalju... Isto tako proglasim prijateljstvo s nekim, za par turnova me napadne...
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 15:19   #30
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,204
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Meni najviše na živce idu apostoli i širenje religije... Iako kažeš da ne šalju debile na tvoj teritorij, oni kažu da neće i opet ih šalju... Isto tako proglasim prijateljstvo s nekim, za par turnova me napadne...
Ja iskljucim Religious victory redovno, uopce se ne smaram sa tim zbuganim victoryem
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na