Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.09.2021., 14:06   #12331
madox
Premium
Moj komp
 
madox's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 192
Citiraj:
Autor MerrySmiley Pregled postova
Tako je. U osnovi ne razumijem zašto je meni trebao uopće dolaziti tehničar.
Sve se svelo na prespajanje koaksijalca na novi Fritz i uključivanje Fritza u struju.
Čekali smo da lampice odrade svoje na modemu i to je to.

Poslije toga, sat i pol vremena prošlo je na bezbroj mjerenja preko speedtesta i povremeno resetiranje modema uz istovremeno razgovaranje s tehničkom službom kako bi se možda uspjelo dignuti DL na ugovorom zajamčene brzine.

To sam sve mogao i sam odraditi.

Kasnije sam ionako mrežu i sve sam postavljao. Čak dapače, rekao mi je tehničar da su dobili upute da to sve prepuste korisniku ako je ikako moguće.
Kod mene je recimo trebalo u zgradi skinuti filter s koaksa u čvorištu na katu...nažalost to prvi tehničar nije odradio pa je morao drugi...ali očito ima kod nekih i drugog posla osim prištekati modem...
Daleko od toga da bi trebali znati kakvo je stanje kod koga u zgradi i što očekivati na terenu...ali budimo realni...ipak je ovo Hrvatska.
Vjerujem da će za godinu dana fritz-evi za docsis 3.1 dolaziti u samoinstalacijskom paketu kao što je meni došao ubee za povečanje na 200/20 (kada se riješe sve novorođenačke muke)
madox je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2021., 14:25   #12332
votkavisnja
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 38
Citiraj:
Autor votkavisnja Pregled postova
Ako je sreće meni sutra… Zagreb, Trešnjevka

Dakle ipak nije sreće, tehničar zvao pol sata prije dolaska da im je sustav za izdavanje radnih naloga pao i da ne može ništa... javit će se nekada za novi termin.. juhuhu
Sva sreća mogao je sustav kao pasti i uslijed postavljanja usluge kada tehničar već otkaže postojeću i onda ostaneš bez obje. Nema šta prava divota.
votkavisnja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.09.2021., 14:26   #12333
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
Nije problem u fizikali (ištekaj stari router i uštekaj novi),
ako nešto ne štima treba ti "tehničar iz ZG" da daljinski poklika šta treba ...
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2021., 14:48   #12334
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor MerrySmiley Pregled postova
Tako je. U osnovi ne razumijem zašto je meni trebao uopće dolaziti tehničar.
Sve se svelo na prespajanje koaksijalca na novi Fritz i uključivanje Fritza u struju.
Čekali smo da lampice odrade svoje na modemu i to je to.
Da spojiš drugi ruter imao bi kaj imaš sad jer oni moraju sa svoje strane pustit docsis 3.1 i napravit kaj već trebaju napravit.

Također kad naprave kaj trebaju napraqvit moraju napravit test brzine, možda netko nema doma LAN divajs nego samo WiFi pa ne bi ni mogao sam testirat.

Za ovaj slučaj ima smisla da dolazi tehničar, da je ista tehnologija a samo novi ruter onda ne bi trebalo.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2021., 14:55   #12335
MerrySmiley
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Remete
Postovi: 52
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Da spojiš drugi ruter imao bi kaj imaš sad jer oni moraju sa svoje strane pustit docsis 3.1 i napravit kaj već trebaju napravit.

Također kad naprave kaj trebaju napraqvit moraju napravit test brzine, možda netko nema doma LAN divajs nego samo WiFi pa ne bi ni mogao sam testirat.

Za ovaj slučaj ima smisla da dolazi tehničar, da je ista tehnologija a samo novi ruter onda ne bi trebalo.
Ma sve pet. Samo neka oni dolaze... Ali kod mene su bili dvojica u razmaku 3 dana. Drugi je čak i mijenjao Fritz (novi za još noviji). I na kraju nisu uspjeli srediti da imam upload u skladu s ugovorom. Niti jedan niti drugi nisu mjerili brzinu kod mene osim preko speedtesta. Niti jedan niti drugi, iako sam ih nagovarao, nisu išli u ormarić na kući pogledati imam li filter (oslanjali su se na izjave "tehničke" preko telefona da je signal vrhunski).

I jedan i drugi su bili ljubazni i vidjelo se da se trude koliko god su znali/mogli.

U mom slučaju i ovo što sam vidio da su radili, sve sam to mogao i ja odraditi ako bi me "tehnička" u call centru dalje prespojila na ovu službu koju su ovi tehničari zvali od mene.

Ja to sve pripisujem relativnoj novini što se tehnologije tiče. Vjerujem da će to sve biti ok. Meni se i sad isplati ovih 30ak kn više. Dobio sam 5x download i 2x upload za 30kn više. No, svakako bih imao rado, i stvarno mi je potreban, veći upload.
MerrySmiley je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2021., 15:28   #12336
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Pročitaj par stranica unazad pa vidi kroz koji pakao sam ja prolazio
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2021., 15:34   #12337
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor donatello Pregled postova
Zvali me danas iz A1 kako ce uskoro ukinit sve usluge Bneta i da rade migracije korisnika na A1. Znam da ionako placam uslugu A1 i da su kupili Bnet ali me zanima da li je netko presao na A1 i da li to brzo sve rijese?
Ja sam još na B-netu. Nisu me zvali. Jesu li tražili da potpisuješ novi ugovor? Ja bih i volio da me prebace na A1, jer bi onda mogao uzeti Turbo net.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2021., 16:04   #12338
MerrySmiley
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Remete
Postovi: 52
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ja sam još na B-netu. Nisu me zvali. Jesu li tražili da potpisuješ novi ugovor? Ja bih i volio da me prebace na A1, jer bi onda mogao uzeti Turbo net.
Meni je prije koji mjesec istjecao ugovor na bnetu. I onda sam prešao na A1 i to sa ovom jačom, super opcijom gdje sam marginalno veću brzinu dobio. Ugovor se potpisivao ali bez ugovorne obaveze. Jer nisam ništa od opreme uzimao. Tako da sam sada na A1 ali bez ugovorne obaveze. I sad, prošli tjedan, radio tu zamjenu modema u Fritz i na Turbo opciju i opet ugovor poslali (uvjeti i to) ali i dalje sam bez ugovorne obaveze.
MerrySmiley je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2021., 16:42   #12339
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,538
200/20 preko zice, kao da mi nisu niti dobar paket aktivirali ili je to maksimalno koliko ubee moze. Posto moram izac sad, zovem ih sutra .
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2021., 16:54   #12340
MerrySmiley
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Remete
Postovi: 52
Citiraj:
Autor the_ghost Pregled postova
200/20 preko zice, kao da mi nisu niti dobar paket aktivirali ili je to maksimalno koliko ubee moze. Posto moram izac sad, zovem ih sutra .
Toliko sam ja vukao na Ubeeju prije Fritza. Mislim da je to to.

Za Turbo brzinu ti trebaju dati Fritza. Tek s Fritzom brzina ide iznad tih 200/20
MerrySmiley je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.09.2021., 17:28   #12341
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor the_ghost Pregled postova
200/20 preko zice, kao da mi nisu niti dobar paket aktivirali ili je to maksimalno koliko ubee moze. Posto moram izac sad, zovem ih sutra .

Da Quotam sam sebe stranicu prije.


Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Kako to da ga oni nisu spojili? Oni nikad ne ostavljaju opremu da ih korisnik sam spaja (osim CAM modula). Očigledno su mislili da si naručio Mozaik opciju i 200/20 net.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2021., 17:52   #12342
MerrySmiley
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Remete
Postovi: 52
Sad sam zvao SZK da vidim što je s ULom i agent je nešto pročačkao i voila:
https://www.speedtest.net/result/12104607020

Sad samo da tako i ostane i da bude stabilno.
MerrySmiley je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2021., 18:17   #12343
madox
Premium
Moj komp
 
madox's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 192
Citiraj:
Autor MerrySmiley Pregled postova
Sad sam zvao SZK da vidim što je s ULom i agent je nešto pročačkao i voila:
https://www.speedtest.net/result/12104607020

Sad samo da tako i ostane i da bude stabilno.
probaj iskljucit ruter iz struje i ukljucit ga ponovno...pa odvrti par mjerenja...javi rezultat
madox je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2021., 19:08   #12344
MerrySmiley
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Remete
Postovi: 52
Citiraj:
Autor madox Pregled postova
probaj iskljucit ruter iz struje i ukljucit ga ponovno...pa odvrti par mjerenja...javi rezultat
U jednom trenutku je bio zastoj. Odmah nakon što je podignuta brzina uploada. I već sam išao ponovno zvati SZK ali onda je proradilo i od tada je izgleda stabilno dalje

https://www.speedtest.net/result/12104972256

Testirat ću i pratiti situaciju... Ako ne javim drugačije, znači da je stabilno.
MerrySmiley je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2021., 23:39   #12345
sasa76x
Premium
Moj komp
 
sasa76x's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Glupo pitanje. Imam 200 opciju I ne zanima me previse
brzina downloada vec samo ping. Sada mi je 6-7. Ako bi presao na 1gb postoji li sansa da se ping smanji?
__________________
sasa76x je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2021., 23:49   #12346
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,158
Citiraj:
Autor sasa76x Pregled postova
Glupo pitanje. Imam 200 opciju I ne zanima me previse
brzina downloada vec samo ping. Sada mi je 6-7. Ako bi presao na 1gb postoji li sansa da se ping smanji?
Ping nema veze sa brzinom nego sa udaljenošću između tebe i mete koju pingaš. Može se smanjiti samo prelaskom na čistu optiku (FTTR) i/ili smanjenjem broja servera kroz koje ti prolazi signal.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2021., 23:57   #12347
sasa76x
Premium
Moj komp
 
sasa76x's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Fala.
__________________
sasa76x je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2021., 06:30   #12348
madox
Premium
Moj komp
 
madox's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 192
Citiraj:
Autor MerrySmiley Pregled postova
U jednom trenutku je bio zastoj. Odmah nakon što je podignuta brzina uploada. I već sam išao ponovno zvati SZK ali onda je proradilo i od tada je izgleda stabilno dalje

https://www.speedtest.net/result/12104972256

Testirat ću i pratiti situaciju... Ako ne javim drugačije, znači da je stabilno.
Adje pliz post-aj sliku iz rutera sa sinhroniziranim kanalima...bas me zanima u sto su ugurali upload.
madox je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2021., 08:08   #12349
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,537
Citiraj:
Autor donatello Pregled postova
Zvali me danas iz A1 kako ce uskoro ukinit sve usluge Bneta i da rade migracije korisnika na A1. Znam da ionako placam uslugu A1 i da su kupili Bnet ali me zanima da li je netko presao na A1 i da li to brzo sve rijese?
Kod mene se to svelo na to da sam dobio novi ruter (Ubee) dostavnom službom sa uputama za instalaciju (standard, prekopčaj koaksijalac i zamijeni adapter). Kad ukopčao novi ruter on je sam povukao postavke, spojio se na veću brzinu i čak je kopirao i postavke Wi-Fi-ja.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2021., 08:12   #12350
MerrySmiley
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Remete
Postovi: 52
Citiraj:
Autor madox Pregled postova
Adje pliz post-aj sliku iz rutera sa sinhroniziranim kanalima...bas me zanima u sto su ugurali upload.
Nakon noći i jutarnjeg restarta Fritz!Boxa i dalje je sve stabilno iz bez problema za sada:

https://www.speedtest.net/result/12107536134

Evo i screenshotova kanala. Koliko vidim samo je po jedan DL i UL kanal po DOCSIS 3.1 specifikacijama. Ostali su po 3.0. Valja to tak treba biti. Brzina mi je super. Ping varira od 4-8ms. Ne znam koliki ping znaju imati oni koji su na optici ali meni je ovo sasvim ok za sada.

100 Mbps UL je sasvim dovoljno za moje poslovne streaming potrebe a DL da ne spominjem. Teško bih, osim na Telemachu, imao brži DL i na optici.

Meni sad predstoji u skorije vrijeme prebacivanje ureda u drugu sobu u kući pa će biti malo kabliranja s CAT 6e kablovima. Koliko vidim switchevi uglavnom idu do 1 Gbps tako da mi trenutno brži DL ionako ne bi bio od neke koristi. Stavljat ću 6e kabel čisto da jednoga dana imam mogućnost potegnuti i do 10 Gbps ako mi u ulicu dođe neki bolji ponuđač optike osim alergena T-coma.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Snimka zaslona 2021-09-29 080323.jpg‎
Views:	221
Size:	144.9 kB
ID:	24452   Click image for larger version

Name:	Snimka zaslona 2021-09-29 080425.jpg‎
Views:	139
Size:	215.4 kB
ID:	24453  

Zadnje izmijenjeno od: MerrySmiley. 02.10.2021. u 12:12.
MerrySmiley je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2021., 08:27   #12351
madox
Premium
Moj komp
 
madox's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 192
Citiraj:
Autor MerrySmiley Pregled postova
Nakon noći i jutarnjeg restarta Fritz!Boxa i dalje je sve stabilno iz bez problema za sada:

https://www.speedtest.net/result/12107536134

Evo i screenshotova kanala. Koliko vidim samo je po jedan DL i UL kanal po DOCSIS 3.1 specifikacijama. Ostali su po 3.0. Valja to tak treba biti. Brzina mi je super. Ping varira od 4-8ms. Ne znam koliki ping znaju imati oni koji su na optici ali meni je ovo sasvim ok za sada.

100 Mbps UL je sasvim dovoljno za moje poslovne streaming potrebe a DL da ne spominjem. Teško bih, osim na Telemachu, imao brži DL i na optici.

Meni sad predstoji u skorije vrijeme prebacivanje ureda u drugu sobu u kući pa će biti malo kabliranja s CAT 6e kablovima. Koliko vidim switchevi uglavnom idu do 1 Gbps tako da mi trenutno brži DL ionako ne bi bio od neke koristi. Stavljat ću 6e kabel čisto da jednoga dana imam mogućnost potegnuti i do 10 Gbps ako mi u ulicu dođe neki bolji ponuđač optike osim alergena T-coma.
Thx...evo i ja se ugodno iznenadio...i kod mene postavljen docsis 3.1 na upload...kanali identicni
madox je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2021., 08:39   #12352
MerrySmiley
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Remete
Postovi: 52
Citiraj:
Autor madox Pregled postova
Thx...evo i ja se ugodno iznenadio...i kod mene postavljen docsis 3.1 na upload...kanali identicni
Odlično! Sad smo spremni zagospodariti svemirom
MerrySmiley je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2021., 08:48   #12353
Chome
TK
Moj komp
 
Chome's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,088
Prešao sam s A1-Bneta na čisti A1 pa imam par pitanja.

Sada bi trebao moći koristiti Xplore TV aplikaciju za tv na mobitelu. Problem je što se ne mogu ulogirati sa podacima sa kojima inače ulazim na A1 korisničke stanice. Možda netko zna u čemu je kvaka ili da se obratim podršci?

Dobio sam i novi Kaon tv prijemnik te me zanima jel moguće podesiti da prilikom uključivanja odmah bude slika preko cijelog ekrana umjesto da je onaj Home meni prikazan.

Jeli moguće kako pristupiti postavkama Kaon tv prijemnika preko web sučelja? Htio bi recimo uređivati listu programa na lakši način nego preko daljinskog.
Chome je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2021., 09:53   #12354
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,538
evo zvao danas, nije im bilo jasno zasto mi je ta brzina/paket aktivirana, ipak mi dolazi tehnicar slj tjedan za instalaciju iako mi nije jasno zasto, osim ako ne moraju micati neke filtere or smth na instalaciji negdje.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2021., 09:54   #12355
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor Chome Pregled postova
Prešao sam s A1-Bneta na čisti A1 pa imam par pitanja.
Dobio sam i novi Kaon tv prijemnik te me zanima jel moguće podesiti da prilikom uključivanja odmah bude slika preko cijelog ekrana umjesto da je onaj Home meni prikazan.
Jesu li te zvali da moraš preći na A1, jer gase brand B-net ili ti je istekao ugovor? Ne može slika preko cijelog ekrana, prilikom uključenja.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2021., 09:56   #12356
Chome
TK
Moj komp
 
Chome's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,088
Ugovor mi je istekao.
Chome je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2021., 12:55   #12357
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Chome Pregled postova
Prešao sam s A1-Bneta na čisti A1 pa imam par pitanja.

Sada bi trebao moći koristiti Xplore TV aplikaciju za tv na mobitelu. Problem je što se ne mogu ulogirati sa podacima sa kojima inače ulazim na A1 korisničke stanice. Možda netko zna u čemu je kvaka ili da se obratim podršci?

Dobio sam i novi Kaon tv prijemnik te me zanima jel moguće podesiti da prilikom uključivanja odmah bude slika preko cijelog ekrana umjesto da je onaj Home meni prikazan.

Jeli moguće kako pristupiti postavkama Kaon tv prijemnika preko web sučelja? Htio bi recimo uređivati listu programa na lakši način nego preko daljinskog.

Za A1 Xplore TV:GO ako se nemozes logirati zovi SZK

Sve pise u uputi za novi Kaon:

https://ssc.a1.hr/documents/10307706...vaTvUsluga.pdf
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2021., 15:29   #12358
bude
Warcraft III TFT
 
bude's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 861
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ošo tehničar.
Al pravi tehničar sa pravom osobom na drugoj strani.

Problem nije bio ni kabel (iako je dost loše napravljen spoj) nego ni manje ni više nego Fritz
Dakle pušteno je sve kak treba bit, brzina 950/97 i nakon 5 min je Fritz sam odlučio da će se zakačit na druge frekve za UL na kojima su bile smetnje. Nakon što je tip sa druge strane to na Fritzu ubio brzina je ostala kak spada.

To je to ukratko.

I za kraj:

Buljo, jel ti sad upload preko docsis 3.1 sad ili je i dalje preko 3.0?
Meni su danas spojili Fritz-a, DL je ok 920+, ali upload je max 60ak MBit, modem gui javlja docsis 3.1 not supported za upload...
__________________
A64 Venice
Epox 9npa+ Ultra
Super Talent 2x512 MB
Saphire x700 pro
2x80 GB @ RAID0

bude je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2021., 17:03   #12359
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Od pocetka mi je bio i 3.0 i 3.1 ali je fritz odlucio pravit se pametan pa mijenjao frekve.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2021., 23:31   #12360
Chome
TK
Moj komp
 
Chome's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,088
MyHarmony program (služi za podešavanje univerzalnog Logitech Harmony daljinskog) mi ne radi ispravno od kada sam prešao s A1bnet na A1 s novim routerom.
Kada istom računalu podijelim s mobitela mobilni Internet sve radi kako treba.
Nisam nigdje primjetio da imam problema s konekcijom osim u ovom slučaju. Dali ima netko ideju što i kako provjerti?
Chome je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na