Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.11.2020., 14:04   #15331
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Ja osobno nebi, prosle godine, sam gledao i Q60 i 80 seriju(nakon hvalospjeva 80 serije ovde na forumu) jedan do drugog i nikakve razlike ja nisam primjetio ni u kvaliteti slike ni u korisnickom sucelju. Možda je Q60 bolji u HDR-u nije bio mislim HDR sadržaj na tv-u

Bili su izlozeni u Elipsa jedan do drugog, pa ti se vridi bacit oko ako negdje ima.Ali 1000+kn razlike nebi davao za Q60 jer mislim da iskreno ne vrijedi.

Jedino ako su se promjenili modeli jer je samsung to napravio sa ovogodisnjim modelima pa je Q80 zapravo Q70 od prosle god.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 14:06   #15332
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Kaj bi bio best buy u rangu od 65 inča? Nisam baš voljan dati brdo love jer nismo neki zahtjevni korisnici.
Imam dojam da što više recenzija na netu gledam i čitam, to manje kužim kaj hoću.


TV bi se koristio u dnevnom boravku gdje ima dosta svjetla, za gledanje ovih naših zemaljskih vulgaris kanala i streamanje s Netflixa, Plexa i YouTubea.
Osim navedenog, nemamo neke posebne zahtjeve osim da radi fluidno i da OS ne šteka.


S neke gornje granice do kojeg bih bio spreman ići ako se ne nađe ništa jeftinije kaj bi bilo za preporuku:

Sony LED TV KD65XH8096B
Samsung QE65Q60TAUXXH


Čitao sam negdje da je TCL ok.

Npr. TCL 65P815?


Nekako se zbog supporta pribojavam TCL-a ili Hisensea i naginjem prema Samsungu ili Sonyju, ne znam je li to opravdano, možda baljezgam bezveze?


Thanks.
__________________
KAJ
Domi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.11.2020., 14:15   #15333
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Bjezi od TCLa, ja nasio ko budala.... Dobar je mozda u Americi di ima Roku OS al u EU nocna mora. Kad klikneš tipku za pojačat ton možeš ić napravit cedevitu, ispeć kokice, otic po deku i ususkat se, možda pojača do onda. A neda ti bog da pokušaš sleep timer postavit, jedno 18 klikova naviranja skrivenim menijima, a i dobre feature koje su napravili su zasrali sa dodatnim bugom.... tipa "audio only" mod koji mi je super ideja, odlucili su dupunit sa bljeskajućom ledicom, jer ono ako si htio isključit ekran da nema svjetlosti, e ne može, i još nastavi bljeskat nakon što isključiš mod...

Slika mu je i dobra, al sustav...
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 14:23   #15334
user_Ime
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2020
Lokacija: Lokacija
Postovi: 42
Molim Vas preporuku TV do nekih 50inča, ~4000kn. Veća dimenzija mi ne igra zbog same udaljenosti do TV-a.
Više vučem na Android OS ali otvoren sam i za druge opcije. Prvenstvena namjena je za svakodnevne programe i dl 4K filmove.
Za sad mi se Philips 50PUS7304 čini kao ok opcija. Da li ima što bolje/kvalitenije?
user_Ime je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 14:25   #15335
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Ja osobno nebi, prosle godine, sam gledao i Q60 i 80 seriju(nakon hvalospjeva 80 serije ovde na forumu) jedan do drugog i nikakve razlike ja nisam primjetio ni u kvaliteti slike ni u korisnickom sucelju. Možda je Q60 bolji u HDR-u nije bio mislim HDR sadržaj na tv-u

Bili su izlozeni u Elipsa jedan do drugog, pa ti se vridi bacit oko ako negdje ima.Ali 1000+kn razlike nebi davao za Q60 jer mislim da iskreno ne vrijedi.

Jedino ako su se promjenili modeli jer je samsung to napravio sa ovogodisnjim modelima pa je Q80 zapravo Q70 od prosle god.
Yep, ako govorimo o RU8002 i NU8002, oni nisu ništa lošiji od Q serije, govorim primarno za 2018. i 2019., ne znam za 2020., prestao sam pratiti telke.

Iz onog popisa bih možda najrađe LG Nano, ako korisnici nisu osobe koje IPS matrica smeta. Ja imam frenda koji ju organski ne može podnijeti, a meni više smetaju mane VA matrice. To sam naučio na teži način kad sam kupio Panasonic VA umjesto LG IPS. Sada imam i VA i OLED i IPS i mogu reći da sam LG-em (običan, ne nano) podosta oduševljen.
Da, gledanje krimi serija u mračnoj prostoriji nije best experience ever, ali TV se ionako jako puno koristi po danu, za crtiće i dnevne serije i tu je IPS kralj po meni (gledano vs VA, ne OLED naravno).

Citiraj:
Autor user_Ime Pregled postova
Molim Vas preporuku TV do nekih 50inča, ~4000kn. Veća dimenzija mi ne igra zbog same udaljenosti do TV-a.
Više vučem na Android OS ali otvoren sam i za druge opcije. Prvenstvena namjena je za svakodnevne programe i dl 4K filmove.
Za sad mi se Philips 50PUS7304 čini kao ok opcija. Da li ima što bolje/kvalitenije?
Imaš za te novce jako lijepih LG telki ako želiš IPS matricu.

Philips uzmeš samo ako hoćeš ambilight (kao ja). Nisam požalio.

Ali ako te ambilight ni najmanje ne dira, izludit ćeš sa Android OS-om i s obzirom da to više nije dobri, stari, nizozemski, Philips, kvaliteta mu sigurno nije na razini velike četvorke (Samsung, Sony, LG i Panasonic).
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 14:28   #15336
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
delete, multi quote.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 14:34   #15337
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Yep, ako govorimo o RU8002 i NU8002, oni nisu ništa lošiji od Q serije, govorim primarno za 2018. i 2019., ne znam za 2020., prestao sam pratiti telke.
Mislim da to vrijedi za 55" modele, ne znam kako je kod 50".
Ali da, kod 55" je Q60 i RU8000 (kod nas RU8002) isti ekran. Za razliku od jače QLED braće, Q60 nema nikakav local dimming pa ne vidim zašto to uzeti pored RU8000.


https://www.rtings.com/tv/tools/comp...ru8000/780/784
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 14:40   #15338
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Mislim da to vrijedi za 55" modele, ne znam kako je kod 50".
Ali da, kod 55" je Q60 i RU8000 (kod nas RU8002) isti ekran. Za razliku od jače QLED braće, Q60 nema nikakav local dimming pa ne vidim zašto to uzeti pored RU8000.


https://www.rtings.com/tv/tools/comp...ru8000/780/784
U pravu si, na manjima serija 80 nema 100Hz panel,a vjerojatno postoje još neke razlike. Ja sam uživo gledamo samo 55" verzije.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 14:50   #15339
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Bjezi od TCLa, ja nasio ko budala.... Dobar je mozda u Americi di ima Roku OS al u EU nocna mora. Kad klikneš tipku za pojačat ton možeš ić napravit cedevitu, ispeć kokice, otic po deku i ususkat se, možda pojača do onda. A neda ti bog da pokušaš sleep timer postavit, jedno 18 klikova naviranja skrivenim menijima, a i dobre feature koje su napravili su zasrali sa dodatnim bugom.... tipa "audio only" mod koji mi je super ideja, odlucili su dupunit sa bljeskajućom ledicom, jer ono ako si htio isključit ekran da nema svjetlosti, e ne može, i još nastavi bljeskat nakon što isključiš mod...

Slika mu je i dobra, al sustav...

Super, thanks.
Upravo od takvih uređaja i želim pobjeći.
Ne patim od toga da slika mora biti apsolutno sjajna, više želim da mi sustav radi fluidno i responzivno.


Onda izgleda da mi neće biti druge nego ići na neki od ovih modela kaj sam gore naveo.
Eventualno da bacim oko kaj LG ima u ponudi, ali tu sam pak dosta negativnih komentara pročitao za njihov OS (i sad se vraćamo na početak - što više čitam, to se gluplje osjećam i manje znam ).
__________________
KAJ
Domi je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 14:58   #15340
user_Ime
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2020
Lokacija: Lokacija
Postovi: 42
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Imaš za te novce jako lijepih LG telki ako želiš IPS matricu.

Philips uzmeš samo ako hoćeš ambilight (kao ja). Nisam požalio.

Ali ako te ambilight ni najmanje ne dira, izludit ćeš sa Android OS-om i s obzirom da to više nije dobri, stari, nizozemski, Philips, kvaliteta mu sigurno nije na razini velike četvorke (Samsung, Sony, LG i Panasonic).
hvala na inicijalnim informacijama.

da li bi mogao dati preporuku nekoliko modela, za početak? čisto da ja (Alisa) upadnem u TV zemlju čudesa
user_Ime je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.11.2020., 15:13   #15341
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Domi Pregled postova
Super, thanks.
Upravo od takvih uređaja i želim pobjeći.
Ne patim od toga da slika mora biti apsolutno sjajna, više želim da mi sustav radi fluidno i responzivno.


Onda izgleda da mi neće biti druge nego ići na neki od ovih modela kaj sam gore naveo.
Eventualno da bacim oko kaj LG ima u ponudi, ali tu sam pak dosta negativnih komentara pročitao za njihov OS (i sad se vraćamo na početak - što više čitam, to se gluplje osjećam i manje znam ).
Puno negativnih komentara za Web OS? Meni je najbolji iskreno. Android se nikako ne može nositi s time.

Dapače vidio sam negdje na našem nekom portalu kriminalan članak o Android vs Web OS... to je trebalo pisati plaćeni oglas za Android TV... toliko neistina i laži dugo nisam pročitao. Tipa da je Android puno fluidniji i brži od Web OS-a...

Citiraj:
Autor user_Ime Pregled postova
hvala na inicijalnim informacijama.

da li bi mogao dati preporuku nekoliko modela, za početak? čisto da ja (Alisa) upadnem u TV zemlju čudesa
https://www.harveynorman.hr/ultra-hd...m_medium=click

Evo ovako jedan na brzinu... dobar all around TV
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 15:23   #15342
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Citiraj:
Autor Domi Pregled postova
Onda izgleda da mi neće biti druge nego ići na neki od ovih modela kaj sam gore naveo.
Eventualno da bacim oko kaj LG ima u ponudi, ali tu sam pak dosta negativnih komentara pročitao za njihov OS (i sad se vraćamo na početak - što više čitam, to se gluplje osjećam i manje znam ).
Ja na WebOS imam same pohvale, jedino mu zamjeram što fale neke aplikacije, steamlink npr. i jos par. Ali kao sustav, najkompletniji, intuitivniji i funkcionalniji i od jucer ispao najpametniji od svih koje sam probao zasad jer je sam mapirao nove kanale. A imao sam Tizen, imam android, sony i webos, i WebOS mi je daleko najbolji, cak i kad izbacis magic mouse iz jednadžbe.

Normalno ima se di napredovat ali od trenutne ponude sustava još moram isprobat neki koji mi je bolji.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 15:28   #15343
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,938
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Hmm.. to me malo brine. Gledao sam možda uzeti LG OLED55BX3LB ali s obzirom da žena roka većinu dana RTL sa statičkim logom, a ja tek navečer upalim nešto dinamičnije, mogao bi biti problem.
Ima li netko možda iskustva s tim TV-om?
Tesko da neko moze gledati nesto na RTLu a da mu se logo upece jer kad idu reklame logo se skida a na RTLu ima reklama barem isto ko i sadrzaja a i nema sanse da duze od pola sata nesto gledas bez koje reklame .
Tako da se ja nebi sekiro na tvom mjestu .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 18:59   #15344
malba
schwere panzerspitze
 
malba's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 313
Hvala svima na odgovorima, probaću pogledati sve te tve po dućanima još jednom, na papiru mi sve izgleda isto, a bome i uživo nisam vidio neke razlike između q60 i sony onog..
malba je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 19:21   #15345
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Citiraj:
Autor user_Ime Pregled postova
Molim Vas preporuku TV do nekih 50inča, ~4000kn. Veća dimenzija mi ne igra zbog same udaljenosti do TV-a.
Više vučem na Android OS ali otvoren sam i za druge opcije. Prvenstvena namjena je za svakodnevne programe i dl 4K filmove.
Za sad mi se Philips 50PUS7304 čini kao ok opcija. Da li ima što bolje/kvalitenije?
Prošli tjedan ušao u Elipso kupiti tog Philipsa (Ambilight mi je bio must have jer je stara telka to imala i oduševljen sam), 50” je maksimum koji mi stane u regal, vidio ga, vidio mu sliku i na kraju kupio Sony XH80.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 19:55   #15346
user_Ime
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2020
Lokacija: Lokacija
Postovi: 42
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Prošli tjedan ušao u Elipso kupiti tog Philipsa (Ambilight mi je bio must have jer je stara telka to imala i oduševljen sam), 50” je maksimum koji mi stane u regal, vidio ga, vidio mu sliku i na kraju kupio Sony XH80.
damn it
Eleven je dao drugu preporuku. Sad i ti. Hm. Nekako mi se čini da polako ispada iz kombinacija...
Hvala. Idem gledati dalje što ima od "svete" četvorke u tom cjenovnom rangu.
user_Ime je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 21:56   #15347
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Ja na WebOS imam same pohvale, jedino mu zamjeram što fale neke aplikacije, steamlink npr. i jos par. Ali kao sustav, najkompletniji, intuitivniji i funkcionalniji i od jucer ispao najpametniji od svih koje sam probao zasad jer je sam mapirao nove kanale. A imao sam Tizen, imam android, sony i webos, i WebOS mi je daleko najbolji, cak i kad izbacis magic mouse iz jednadžbe.

Normalno ima se di napredovat ali od trenutne ponude sustava još moram isprobat neki koji mi je bolji.
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Puno negativnih komentara za Web OS? Meni je najbolji iskreno. Android se nikako ne može nositi s time.

Dapače vidio sam negdje na našem nekom portalu kriminalan članak o Android vs Web OS... to je trebalo pisati plaćeni oglas za Android TV... toliko neistina i laži dugo nisam pročitao. Tipa da je Android puno fluidniji i brži od Web OS-a...

A tko zna gdje sam ja to sve naletio na takve komentare i zapamtio...

Moguće da sam pročitao upravo taj članak pa da mi je zato ostalo zapisano u glavi kako webOS ne valja.



Imate li možda vas dvojica preporuku za nekog 65-inčnog LG-a ili da se držim nekog od ovih modela kaj sam ranije naveo (Sony LED TV KD65XH8096B, Samsung QE65Q60TAUXXH)?
__________________
KAJ
Domi je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 22:34   #15348
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,674
Citiraj:
Autor Domi Pregled postova
A tko zna gdje sam ja to sve naletio na takve komentare i zapamtio...

Moguće da sam pročitao upravo taj članak pa da mi je zato ostalo zapisano u glavi kako webOS ne valja.



Imate li možda vas dvojica preporuku za nekog 65-inčnog LG-a ili da se držim nekog od ovih modela kaj sam ranije naveo (Sony LED TV KD65XH8096B, Samsung QE65Q60TAUXXH)?
LG 65Nano serija?
Prvo i osnovno trebas reci dal preferiras IPS ili VA panel jer vidim da spominjes tv-e sa jednim i drugim...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 23:06   #15349
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Da budem iskren, nisam na to uopće obraćao pozornost u recenzijama.
Rekao bih da valjda preferiram IPS zbog kuta gledanja, ali da mi je to do sada predstavljalo neki značaj - nije.
Gledao bih redom modele koji bi mi pasali cijenom i u recenzijama (rtings.com prvenstveno npr.) u verdictu gledao kaj vele kao rezime.
Dakle, na razini tutleka sam.
__________________
KAJ
Domi je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2020., 00:40   #15350
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Ako preferiras ips ona bi ja uzeo nano LG-ja, za VA Samsunga il Sonya ako zelis android sa VA panelima. Ali kako se sve mijenja na godisnjoj razini idi u trgovinu bacit oko. Svaki tv koji sam kupio, osim TCLa zbog lockdowna, sam. isaomvidjeti u trgovinu po mogućnost sa svojim stickom sadrzaja, trgovci su uglavnom vrlo susretljivi, ali uvijek preporučam online kupovinu zbog 14 dana roka.

Nove Panasonice nikad nisam vidio uzivo tako da ih nemogu komentirat.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2020., 09:40   #15351
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Tako će i biti.
Idem danas malo prošvrljati po dućanima i vidjeti kak to sve izgleda uživo, a onda napokon i napraviti narudbžu da konačno zgotovim tu priču.


Hvala!
__________________
KAJ
Domi je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2020., 11:40   #15352
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Domi Pregled postova
Tako će i biti.
Idem danas malo prošvrljati po dućanima i vidjeti kak to sve izgleda uživo, a onda napokon i napraviti narudbžu da konačno zgotovim tu priču.


Hvala!
Javi šta si odlučio, ali LG Nano je odličan izbor ako lova nije presudna.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2020., 11:53   #15353
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Izasao WebOS 5.00.03 za C9

Ima prigovora online preporučio bi pricekati stabilniju verziju.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2020., 22:40   #15354
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ima li netko Samsung UE50TU7172? Zanima me brzina odziva na daljinac, brzina samog os-a, kvaliteta zvuka i slicno
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2020., 22:49   #15355
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ima li netko Samsung UE50TU7172? Zanima me brzina odziva na daljinac, brzina samog os-a, kvaliteta zvuka i slicno
Frend ima 50NU7172.
Odziv na daljinac je dobar. Mozda nije instant nekom tko je full cjepidlaka, ali ako dolazis sa Androida je brz ko munja.

Zvuk ne znam, jer frend od prvog dana ima soundbar, ali ocekujem da zvuk bude osrednji do los... Tesko takav tanki TV moze imati iole zadovoljavajuci zvuk ako ti je to bitno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2020., 23:13   #15356
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Javi šta si odlučio, ali LG Nano je odličan izbor ako lova nije presudna.

Mislim da će na kraju biti baš Nano.
Zapričao sam se s jednim prodavačem, čak me i odgovarao od LG Nano813 i tvrdio da neće biti nekog pretjeranog benefita vrijednog razlike u cijeni u odnosu na UN74003 pa me malo poljuljao.
Pokazivao mi je 74003 pa smo i na njemu gledali i TV kanale i neki 4K sample video, i čak mi i na njemu sve lijepo izgleda i kut gledanja je bio zbilja dobar, ali mislim da ću ipak na kraju sutra potegnuti na Nano i naručiti ga, iako sam se nadao proći jeftinije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
KAJ
Domi je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2020., 23:18   #15357
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Domi Pregled postova
Mislim da će na kraju biti baš Nano.
Zapričao sam se s jednim prodavačem, čak me i odgovarao od LG Nano813 i tvrdio da neće biti nekog pretjeranog benefita vrijednog razlike u cijeni u odnosu na UN74003 pa me malo poljuljao.
Pokazivao mi je 74003 pa smo i na njemu gledali i TV kanale i neki 4K sample video, i čak mi i na njemu sve lijepo izgleda i kut gledanja je bio zbilja dobar, ali mislim da ću ipak na kraju sutra potegnuti na Nano i naručiti ga, iako sam se nadao proći jeftinije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Telke treba direktno usporedjivati. Kad se prvi put susreces sa 4K svi odlicno izgledaju.

Meni je moj DX600 izgledao kao 8. svjetsko cudo kad sam ga kupio 2016., a danas ne vjerujem kak sam ikad ista gledao na njemu...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2020., 00:09   #15358
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Tak je i bilo danas, bila se telke jedna blizu druge pa smo na obje puštali isti sadržaj da mogu uspoređivati.
Zato mi se i ovaj Nano TV svidio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
KAJ
Domi je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2020., 00:38   #15359
nansale
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 153
Kupuje se TV od 32 inča za dječju sobu od 10 kvadrata, full HD, smart TV nebitno koji OS jer imam Firestick 4K.

U DB koristim LG UHD (UF778V) s MR pa znam šta mogu očekivati od Webosa pa bih nesto u tom rangu eventualno Hisense.

Ne zelim placati previse a mogu pricekati i BF.
nansale je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2020., 02:35   #15360
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Kupi elit non smart 5G gare i amen.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na