Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.05.2017., 23:24   #31
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
CryTek bi mogao.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Nikako pod EA-ovom palicom, no way Pablo.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2017., 23:41   #32
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Nisam profesionalni kritičar video igara pa na više manje ni jednu igru (ako baš nije downright retardirana) uglavnom nemam zamjeraka ni žalbi.
Odigram do kraja. Ak je sranje ne igram opet, ak je dobra, postoji šansa da ću je opet igrat.

FC1 sam igrao par puta. U ono vrijeme dok je igra izašla bila super - makar se sad ne sjećam više ni o čemu se radi.
FC2 ni ne znam dal' sam igral'
FC3 mi je jeben (iako malo repetitivan i podsjeća na Assassin's Creed sa onim tornjevima). Najbolje mi je svakak kaj se može guns blazing ili stealth (bow&arrow = brutala) - a ona misija s travom je bila jebeni vrh.

FC4 još nisam probal' - ali budem.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.05.2017., 00:06   #33
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Far Cry 3 je poprilično dobar, isti tip okoliša kao FC1, baš sam ga nedavno kroz nekoliko mjeseci prešao na 100%, dosadnjikavo i repetitivno je to sakupljanje, ali sam barem vidio sve bitne lokacije. Far cry 2, više puta davao šansu tokom godina, smetje. Far cry 4 je koliko vidim po recenzijama isti kurac kao fc3, samo meni gori okoliš, a i neda mi se igrati 95% ista igra relativno vremenski blizu. Primal - fps igra bez oružja wtf?

FC5 kao nastavak na FC3 priču mi nema smisla. Koju priču? Sve je gotovo tamo. Jedino taj tropski okoliš bi pozdravio
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2017., 08:01   #34
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
FC1 meni debelo najbolji. Ne mogu više procijenit dal je objektivno tolko dobar ili je meni samo tako ostalo u sjećanju

Dvojku probao, trojku preskočio jer nisam imao hw, a četvorku odustao negdje pred kraj priče, jednostavno brzo postane repetativno. Toweri su kul, ali dosade nakon nekog vremena, a priča je meh. Oni shangri-la djelovi su tolko iritantni da sam to potisnuo iz sjećanja.

Primal nisam ni probao jer me nimalo ne privlači.

Zadnje izmijenjeno od: nub. 18.05.2017. u 08:07.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2017., 08:35   #35
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Far Cry 3 je poprilično dobar, isti tip okoliša kao FC1, baš sam ga nedavno kroz nekoliko mjeseci prešao na 100%, dosadnjikavo i repetitivno je to sakupljanje, ali sam barem vidio sve bitne lokacije. Far cry 2, više puta davao šansu tokom godina, smetje.
Otprilike tako nekako je i meni bilo.
3 mi je bio dobar, iako je bilo dosadnih dijelova, a 2 sam probavao nekoliko puta, isto mislim da nisam nikad odigrao do kraja.

Citiraj:
Far cry 4 je koliko vidim po recenzijama isti kurac kao fc3, samo meni gori okoliš, a i neda mi se igrati 95% ista igra relativno vremenski blizu. Primal - fps igra bez oružja wtf?
Meni je FC4 okoliš bio ok, a i priča. Jedino ona bezbrojna ponavljanja osvajanja tvrđava i teritorija ubija stvar.

Primal je smeće.

Citiraj:
FC5 kao nastavak na FC3 priču mi nema smisla. Koju priču? Sve je gotovo tamo. Jedino taj tropski okoliš bi pozdravio
Jedini nastavak koji bi meni bio ok je povratak Jacka Carvera i igra bliža originalnoj.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 18.05.2017. u 09:15.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2017., 09:37   #36
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
FC1 meni debelo najbolji. Ne mogu više procijenit dal je objektivno tolko dobar ili je meni samo tako ostalo u sjećanju

Dvojku probao, trojku preskočio jer nisam imao hw, a četvorku odustao negdje pred kraj priče, jednostavno brzo postane repetativno. Toweri su kul, ali dosade nakon nekog vremena, a priča je meh. Oni shangri-la djelovi su tolko iritantni da sam to potisnuo iz sjećanja.

Primal nisam ni probao jer me nimalo ne privlači.
Ae. A što se tiče FC1- legendarna i jako dobra igra, najbolji Far cry u kontekstu svoga vremena, ne samo grafika, nego i koncept, ALI nije igra za 10/10 jer je imala nemalih problema sa balansom oružja i neprijatelja. Primjera radi 10-ak rpg-ish punjenja u vugla onim velikim monsterima = saržer automaCke puške. Zatim enemy - oni mali šupci što skaču, što bi kao trebali biti nekakva srednja kategorija po snazi su zapravo najteži, a veliki monsteri koji bi kao trebali biti najteži su retardirani, možeš trčat krugove oko njih, izbjeć njihove spore projektile itd.

Zatim hit detection mi nije bio nešto čist. Recimo ljudskim neprijateljima bi koliko me sjećanje služi mogao šaržer automatske puške spičit da ne zaginu, ako bi bilo u manjim intervalima po 2-3 metka, kao nekakvo ranjavanje ajmo reći. BTW uopće ne pričam o najvećim težinama nego normal ili eventualno jedno iznad toga (ali poprilično sam siguran da je normal)

BTW nedavno istalirao blood dragon (claimao ono kad je ubi djelio čabe), OK zajebancija, retardiran macho humor, digtalno-futuristički đir i kul synth darkwave mjuza, ali nisam siguran da je to vrijedilo plaćati iole bitno

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Meni je FC4 okoliš bio ok, a i priča. Jedino ona bezbrojna ponavljanja osvajanja tvrđava i teritorija ubija stvar.
Kažem, sounds like fc3, looks like fc3... I recenzije kažu da je gotovo ista igra, par detalja promjenjeno, uz priču i okolinu naravno, ali i to mi pari na isti đir - ekscentrični likovi, nekakve psihoze, halucinacije, droge...

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 18.05.2017. u 09:55.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2017., 10:07   #37
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova

Kažem, sounds like fc3, looks like fc3... I recenzije kažu da je gotovo ista igra, par detalja promjenjeno, uz priču i okolinu naravno, ali i to mi pari na isti đir - ekscentrični likovi, nekakve psihoze, halucinacije, droge...
Je, ne osporavam, stoji to. Samo kažem da je meni malčice bolje sjela nego 3.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2017., 10:12   #38
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Njega budem vjerojatno odigrao jednog dana kad mi dođe (primal već ne), jer mi je FC3 bio sasvim OK. Samo mislim da neću ići na 100% jer nema smisla gubit vrijeme pored toliko odličnih igara na to do listi.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2017., 10:12   #39
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
FC5 će izgleda bit smješten u Montanu i nadam se da će bit western.
Iako prema ovom "logotipu" štu su pustili van ne izgleda uopće kao da ima veze s westernom. Više mi na neke 70 ili 80-te vuće.

Western bi mogao bi prejeben ako ne bi igru sjebali s tornjevima i klasičnim Ubisoftovim open world glupostima.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2017., 10:18   #40
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Iako prema ovom "logotipu" štu su pustili van ne izgleda uopće kao da ima veze s westernom. Više mi na neke 70 ili 80-te vuće.
To sam i ja mislio, ali kad malo pogledaš oni zapravo logo nikad nisu stilizirali u sklopu neke teme. Što u far cry 3 viče tropski otoci, a u fc 4 himalaje i sl? Jedino malo riječ primal, ali tu više govori sama riječ nego stil loga
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.05.2017., 10:19   #41
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Neće biti western ziher.

Biti će nešto slično fc3 i 4.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2017., 10:23   #42
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Znači copy paste
Tog se bojim najviše. Oni jednostavno ne znaju napravit dobru open world igru. Samo naspamaju towere, regije koje moraš oslobodit od neprijatelja i 80% side misija im je jedna te ista misija.

Ako već idu u tom smjeru radije bih linearniju igru sličniju prvom dijelu.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2017., 10:25   #43
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Dobro je rekao kolega iznad.

Sve te "dobre" FPS open world igre, bez tih side misija i šetkaranja po otoku bi imale 3 sata gameplay-a.

Generalno, stavi COD-u 20 side misija, open world otok i skupljanje artifakata, oružja ili neki ostalih sranja i cod će imati 20+ sati gameplaya.

Prebrzo ti FC izlaze.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2017., 10:34   #44
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Pa što se mene tiče, bolje da ima tri sata gameplaya i manju cijenu, samo nek je nova igra, a ne samo novi skin.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2017., 14:42   #45
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2017., 14:49   #46
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Dobro je rekao kolega iznad.

Sve te "dobre" FPS open world igre, bez tih side misija i šetkaranja po otoku bi imale 3 sata gameplay-a.

Generalno, stavi COD-u 20 side misija, open world otok i skupljanje artifakata, oružja ili neki ostalih sranja i cod će imati 20+ sati gameplaya.

Prebrzo ti FC izlaze.
Igrao sam Far Cry 4 i rekoh da vidim jel mogu 100% progress. Mogu, za 26 sati.
Kad sam pratio samo i isključivo main story, 7 sati.

Dakle skoro 3 puta kraće igra traje ako se ne sekiraš sa onim plakatima, mani kotačima i rescue/filming/survival/hunting misijama.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2017., 17:47   #47
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
Uh, da bar izađe FC1 remastered, to bi bio hit. Kupio bi bolji PC samo za to
ne mora...nek naprave expanzije za FC2,3,4...kao što su radili za HL i FEAR...dakle sve isto lokacija, neprijatelji samo ciljevi različiti (i naravno da gameplay od FC2 zamjene sa 3 ili 4, da se banditi ne respawnaju nakon 5m)

EDIT - evo baš sad na kompu imam instaliran FC1 - prošao prvih par zadataka, al koči me navika igrivosti i kretanja kao kod FC3 i 4...oću odvratit pozornost neprijatelju al ne mogu bacit kamen...

EDIT2 - iskreno ja nebi volio western...ćak nisam igrao niti Call of Juarez...možda da bude neki urbani metež po gradu i tako...

Zadnje izmijenjeno od: smirnoff. 18.05.2017. u 18:09.
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2017., 18:11   #48
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452






__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2017., 18:53   #49
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Znači glavni negativac će biti sigurno neki ekscentrični metroseksualni redneck
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2017., 22:52   #50
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
0:10 plačem
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 08:46   #51
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
E sad da me hebeš, nemam pojma kaj će to bit.

Muzika je neka post-western-country + Montana. Ne znam uopće gdje bi smjestio igru vremenski.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 08:50   #52
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Western ne bi trebao bit. Odjeća koju ljudi nose i građevinski objekti u daljini u nekim clipovima odaju da je radnja smještena u modernije doba, svakako 1950te pa naviše.


Meni izgleda kao fargo ipak je montana odmah do north dakote
nub je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 08:57   #53
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ma da, nije western ziher, ali biti će nešto redneck/cowboy shit
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 09:16   #54
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Redneck Rampage, Deliverance i slični uratci tipa "Squeal for me boi, squeal". "NJIIIIIIII NJIIII..."

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 09:29   #55
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 09:47   #56
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Zainteresiran sam, ceka se petak i sluzbeni trailer
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 10:52   #57
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Znači glavni negativac će vjerojatno imati loše zube
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 11:16   #58
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
I žvakati duhan
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 17:15   #59
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
mozda bude u stilu wrong turn ili hills have eyes

malo/puno onih retardosa nebi bilo naodmet...
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 21:06   #60
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
FC1 meni debelo najbolji. Ne mogu više procijenit dal je objektivno tolko dobar ili je meni samo tako ostalo u sjećanju

Dvojku probao, trojku preskočio jer nisam imao hw, a četvorku odustao negdje pred kraj priče, jednostavno brzo postane repetativno. Toweri su kul, ali dosade nakon nekog vremena, a priča je meh. Oni shangri-la djelovi su tolko iritantni da sam to potisnuo iz sjećanja.

Primal nisam ni probao jer me nimalo ne privlači.
FC1 nam je vjerovatno svima u sjecanju kao legendarna igra, al realno... imo je dosta "mana". Grafika i fizika su bili WOW!, al prica je dosta generic, balans nije bas neki (u jednom trenutku ti se pridruzi besmrtni NPC)... uglavnom u sjecanju mi je kao dobar, al da ga danas odigram vjerovatno bi se lagano razocaro :/

FC2 je probo nesta novo, imo je dosta dobrih ideja... al nekako je iziso "nepopeglan", kao da mu je trebala jos koja godina developmenta. Tehnicki je igra bila prva liga, al igrivost dosta repetivna i dosadna

FC3 je realno najbolji nastavak, sve najbolje iz FC1 i FC2 upakirano u relativno zanimljivu pricu i likove (hint: Vaas) dobar progression (OK, postane lagano repetativan - al sve je ionak opcionalno), odlicna igra

FC3 - Blood Dragon, treš 80te, "VHS" ekspanzija FC3, meni osobno najdrazi nastavak, blesava prica, blesavi likovi, zmajevi, jedino sto je kratka

FC4 je u principu reskin FC3 sa novom pricom i likovima, solidno, igrivo, zanimljivi end game, a i glavni "negativac" Pagan Min je legenda (kroz cijelu igru baca fore i sprda sve zivo)... za razliku od Vaasa - koji je bio psihopat, ovaj je jednostavno neshvaceni diktator dobrog srca

FC Primal mi bas nije sjeo :/ u pocetku zanimljiva tematika, ali vrlo brzo potone citav koncept, steta

FC 5 se veselim, ocekujem neki trailer trash, rednecke, budemo vidili
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na