Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 22.01.2020., 11:36   #1
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Nvidia driveri

Izgleda da imam problema s driverima od grafičke. U pitanju su dvije 2080Ti. Gore su najnoviji 441.66 STUDIO driveri. Random mi se počne komp blesirati i raditi jako sporo. Pointer miša radi normalno, al čim nešto kliknem treba mu nekoliko sekundi da to odradi.


Event viewer kaže:
Citiraj:
The description for Event ID 14 from source nvlddmkm cannot be found. Either the component that raises this event is not installed on your local computer or the installation is corrupted. You can install or repair the component on the local computer.

If the event originated on another computer, the display information had to be saved with the event.

The following information was included with the event:

\Device\Video8
0cec(3098) 00000000 00000000

The message resource is present but the message was not found in the message table

Čini mi se da je najviše povezano s prebacivanjem displaya. Po defaultu imam extend setup s dva monitora (1.DP; 2.DP->HDMI), a kad prebacujem display onda ga prebacujem na tv (HDMI). Tak da u glavnoj grafi imam uštekana 3 uređaja.


Jel imao netko sličan slučaj? Mogu još probati revertati drivere na starije, al nisam siguran kolko je to pametno zbog podrške za Optix.


Također mi se ponekad dogodi da se monitori ili jedan monitor ugasi nakratko pa se upali. Ovo je prvi put da spajam preko DP-a. Jel moguće da utječu kakve smetnje na konekciju?
Full Throttle je offline  
Staro 27.01.2020., 13:50   #2
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Izgleda da je revertanje starih drivera pomoglo. Može lock.
Full Throttle je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na