Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.12.2012., 21:21   #1
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Popravak Canon i HP printera

Bok!

Imam problem/kvar sa dva printera (bas me zaredalo s kvarovima )

1. Canon Pixma 5000 Inkjet. Odejdnom printa kaa neke brljotine i slika izadje jedva vidljiva/razmuljana te crno bijela dok Test page izgleda skoro pa dobro i u boji (malo se i na njemu vidi u gornjem cosku di je WinLogo da je nesto losije ali nista tako drasticno kao sa normalnim slikama i dokumentima. Tinte su skoro nove i nikad nije korisito zamjenske (potroslo sam nekih 8-9 setova original Canon tinti u zadnje 4 godine od kad ga imam.

Meni smrdi kao da je glava riknula ? Isplati li se to popravljati i jel ima tko sa foruma da to zna popraviti (u servis nebi nosio jer ce kostati kao novi printer srednje klase )?

2. HP 980Cxi stara mrcina (ima jendo 8-9 godina) i printao je normalno dok se jedan dan nije zaglavio papir tako da ga je poguzvao unutar valjak koji uvlaci. Toliko se zguzvao da sam morao cupati komadic po komadic van rukama i pincetom. Od tada sad zguzva vecinu papira ili ako i ne zguzva onda isprinta jako lose. Doduse u njemu nisu bas nove tinte ali s obziorom kolko kostaju tinte (posto je glava u catrigeima i velike su ml) za njega nisam siguran isplati li se uopce pokusati kupiti druge za robu i saznat da mu ipak ne pomaze to .

Ili da prodam za neku sicu nekom za djelove ?

Thx na prijedlozima
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na