Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.10.2017., 19:52   #1711
Sevillano
Registered User
 
Sevillano's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: doma
Postovi: 33
Citiraj:
Autor natal Pregled postova
Dobro izgledaju, problema u poslovanju nema. Samo naprijed.
hvala
Sevillano je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2017., 01:00   #1712
Matija Š.
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Đurđevac
Postovi: 116
Može preporuka za ergonomsku za nekih 5000kn može i manje ako je kvalitetna.
Htio bi da ima podesivi naslon za ruke, naslon za glavu te dobru podršku za lumbardi dio.
Izdvojio sam ih par:

Steelcase Gesture

Ergohuman

Wagner AluMedic 10

OC63

D313

Oklahoma
Matija Š. je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 11:01   #1713
Sevillano
Registered User
 
Sevillano's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: doma
Postovi: 33
Citiraj:
Autor Matija Š. Pregled postova
Može preporuka za ergonomsku za nekih 5000kn može i manje ako je kvalitetna.
Htio bi da ima podesivi naslon za ruke, naslon za glavu te dobru podršku za lumbardi dio.
Izdvojio sam ih par:
Ja sam nakon detaljne potrage upravo naručio Ergohuman. Omjerom cijene i kvalitete ga nema nitko a čak ima i nešto više mogućnosti podešavanja od Herman Millera koliko sam uspio pročitati iz recenzija. Sistem za nagib, metalnu konstrukciju, udobnost i ukupnu kvalitetu izrade Ergohumana ljudi uspoređuju sa Steelcase i Herman Miller stolicama koje su daleko skuplje. Što se tiče same udobnosti i ostalih detalja ti mogu reći kroz tjedan dana kad ga dostave.
Sevillano je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 11:09   #1714
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
SC Gesture sigurno nebude isao za 5000 kn (bar ne novi) tako da ga moze odmah izbaciti iz opcije gledanja pa ce se izbor suziti i biti laksi .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 20.10.2017. u 12:36.
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 12:30   #1715
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Već mi je srce poskočilo da se negdje našao Gesture do 5k kuna... Ono, daj odmah dva komada.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 12:59   #1716
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Oko 1000 dolara je, ne?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 13:00   #1717
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Oko 1000 dolara je, ne?
Neznam gdje je ta cijena (valjda u USA ?) Kod nas je oko 1200 EUR (sa PDVom) ali i HM Aeron je u USA 1000 USD a kod nas 9-10k kn .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 14:36   #1718
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Ima neko preporuku stolice za nas sa sjebanim ledima(skolioza+kifoza)
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2017., 19:06   #1719
Matija Š.
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Đurđevac
Postovi: 116
Citiraj:
Autor Sevillano Pregled postova
Ja sam nakon detaljne potrage upravo naručio Ergohuman. Omjerom cijene i kvalitete ga nema nitko a čak ima i nešto više mogućnosti podešavanja od Herman Millera koliko sam uspio pročitati iz recenzija. Sistem za nagib, metalnu konstrukciju, udobnost i ukupnu kvalitetu izrade Ergohumana ljudi uspoređuju sa Steelcase i Herman Miller stolicama koje su daleko skuplje. Što se tiče same udobnosti i ostalih detalja ti mogu reći kroz tjedan dana kad ga dostave.
Definitivno me interesira udobnost. Gdi si uzeo i koju verziju, si uzeo sa mrežastim sjedištem ili platnenim?
Također me interesiraju polovne stolice, vidim na ovom sajtu ima egzotičnih modela ali bez naslona za glavu.

Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova
Ima neko preporuku stolice za nas sa sjebanim ledima(skolioza+kifoza)
Možda Sipinalis S stolice?

Zadnje izmijenjeno od: Matija Š.. 20.10.2017. u 19:11.
Matija Š. je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 11:25   #1720
Sevillano
Registered User
 
Sevillano's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: doma
Postovi: 33
Citiraj:
Autor Matija Š. Pregled postova
Definitivno me interesira udobnost. Gdi si uzeo i koju verziju, si uzeo sa mrežastim sjedištem ili platnenim?
Također me interesiraju polovne stolice, vidim na ovom sajtu ima egzotičnih modela ali bez naslona za glavu.


Stolica je stigla još u petak ali sam pričekao par dana da skupim dojmove. Uzeo sam je u Top Chair Hrvatska a kako kažu imaju samo modele sa mrežom. Što se tiče same kvalitete izrade sve je čvrsto, bez milimetra lufta, ništa ne škripi, mehanizam radi vrhunski a koliko će dugo to ćemo vidjeti. (garancija je 5 godina). Jedino što je imalo lufta su nasloni za ruke ali sam na čeličnu konstrukciju nalijepio par namotaja krep trake i problem riješen.

Što se tiče udobnosti, ja sam sebi pod guzicu odmah prvi dan stavio jastuk jer je malo tvrđa ali nakon toga mogu raditi satima bez problema. Prije toga nisam koristio slični ergonomski uredski stolac tako da ti ne mogu dati neku usporedbu. (koristio sam neko jeftino smeće) Meni je s jastukom pod guzicom sasvim udobna, sve se da podesiti a naslon dobro drži leđa i glavu. Ako baš želiš fotelju onda odaberi model sa kožom ili možda neki drugi model stolice. Najbolje ti je da je odeš isprobati jer je udobnost opet subjektivna stvar. Ako te zanima kožna verzija onda pitaj u Matmetal jer koliko znam još jedino oni u HR imaju Ergohuman u ponudi. (ili naruči iz inozemstva)

Eto adresa za Top Chair salon; "Adresa skladišta, ureda i showroom-a: Sv. Helena 150D, 10 382 D. Zelina"
Sevillano je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 15:28   #1721
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor Matija Š. Pregled postova
Definitivno me interesira udobnost. Gdi si uzeo i koju verziju, si uzeo sa mrežastim sjedištem ili platnenim?
Također me interesiraju polovne stolice, vidim na ovom sajtu ima egzotičnih modela ali bez naslona za glavu.



Možda Sipinalis S stolice?
Bum škicnuo, fala
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 22:59   #1722
Matija Š.
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Đurđevac
Postovi: 116
Citiraj:
Autor Sevillano Pregled postova
Stolica je stigla još u petak ali sam pričekao par dana da skupim dojmove. Uzeo sam je u Top Chair Hrvatska a kako kažu imaju samo modele sa mrežom. Što se tiče same kvalitete izrade sve je čvrsto, bez milimetra lufta, ništa ne škripi, mehanizam radi vrhunski a koliko će dugo to ćemo vidjeti. (garancija je 5 godina). Jedino što je imalo lufta su nasloni za ruke ali sam na čeličnu konstrukciju nalijepio par namotaja krep trake i problem riješen.

Što se tiče udobnosti, ja sam sebi pod guzicu odmah prvi dan stavio jastuk jer je malo tvrđa ali nakon toga mogu raditi satima bez problema. Prije toga nisam koristio slični ergonomski uredski stolac tako da ti ne mogu dati neku usporedbu. (koristio sam neko jeftino smeće) Meni je s jastukom pod guzicom sasvim udobna, sve se da podesiti a naslon dobro drži leđa i glavu. Ako baš želiš fotelju onda odaberi model sa kožom ili možda neki drugi model stolice. Najbolje ti je da je odeš isprobati jer je udobnost opet subjektivna stvar. Ako te zanima kožna verzija onda pitaj u Matmetal jer koliko znam još jedino oni u HR imaju Ergohuman u ponudi. (ili naruči iz inozemstva)

Eto adresa za Top Chair salon; "Adresa skladišta, ureda i showroom-a: Sv. Helena 150D, 10 382 D. Zelina"
Te mreže mi izgledaju nekak tvrdo i ne zadržavaju toplinu. Mislim si da je najbolje uzeti stolicu koja ima spužvu sa platnom.
Te stolice bi definitivno trebalo isprobati ali za to moraš uzeti friking godišnji da obiđeš sve dučane...
Nisam znao da Webshop TopChair ima salon!? Al sad vidim na webu im piše...
Zakaj u faking Hrvatskoj niko neproizvodi podesive kvalitetne uredske stolice, pa nije to faking autoindustrija..
Matija Š. je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2017., 08:43   #1723
MarioSM
Registered User
 
MarioSM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Mreza je IMO puno ugodnija jer se, pogotovo na jeftinijim stolcima, ta spuzva/pjena vremenom istanji i nakon par godina sjedis na dasci. To sto ne zadrzava toplinu je prednost jer je po ljeti sasvim ugodno sjediti na njoj

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
MarioSM je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2017., 05:52   #1724
Sevillano
Registered User
 
Sevillano's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: doma
Postovi: 33
Citiraj:
Autor Matija Š. Pregled postova
Te mreže mi izgledaju nekak tvrdo i ne zadržavaju toplinu. Mislim si da je najbolje uzeti stolicu koja ima spužvu sa platnom.
Te stolice bi definitivno trebalo isprobati ali za to moraš uzeti friking godišnji da obiđeš sve dučane...
Nisam znao da Webshop TopChair ima salon!? Al sad vidim na webu im piše...
Zakaj u faking Hrvatskoj niko neproizvodi podesive kvalitetne uredske stolice, pa nije to faking autoindustrija..
Svrha mreže jest da ne zadržava toplinu da se ne znojiš a ako ti je po zimi hladno onda na sjedište i naslon staviš tanki spužvasti jastuk. Kažem ti da ima Ergohuman u kombinaciji spužva/koža samo se raspitaj tko ga nabavlja. Možda mogu i ovi iz Top Chaira ali ja se nisam detaljno raspitivao s obzirom da me to nije zanimalo.
Sevillano je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2017., 22:34   #1725
Matija Š.
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Đurđevac
Postovi: 116
Dok si razmislim, pa upravu ste vi. Trebao bi mrežu uzeti u obzir, a ovo da se spužva stanji mogu potvrditi kod jeftinijeg stolica, a kod skupih sam mislio da se takve stvari ne događaju.
Matija Š. je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2017., 01:02   #1726
Sevillano
Registered User
 
Sevillano's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: doma
Postovi: 33
Da nastavim priču o Ergohuman V1 stolcu. Nakon desetak dana se počelo klimati sjedište kao što se može vidjeti u 2 videa koje sam pronašao na Youtubu. Sjedište se klima oko 1 cm gore-dole (kao klackalica) i oko 1 cm naprijed-natrag jer sistem koji podešava dubinu nije izveden frikcijom nego ima zube koji su očito napravljeni jako loše isto kao i vodilice. Kontaktirao sam Top-Chair te su mi odmah na kućna vrata poslali kurirsku službu da bi nakon dva tjedna javili kako se kvar ne može popraviti te su nakon toga poslali novi stolac. Taj novi stolac se također počeo klimati te su rekli da će u ponedjeljak na adresu doći njihovi majstori da pogledaju u čemu je problem. (iako sumnjam da će išta moći popraviti) Druga dva problema su rukohvati koji su jako labavi i stvaraju popriličnu buku isto kao i sistem za naginjanje koji konstantno lupka o plastično kučište koje pak je napravljeno od nekakve krhke plastike a to definitivno nisu odlike jednog uredskog stolca od 5000 kuna. Treći problem je taj da je na novom stolcu nakon dva dana u plinskom cilindru nešto puklo i od onda kad amortizira gore-dole stalno unutra nešto grebe. (imam 75-80 kila i sjedio sam potpuno miran u uspravnom položaju kad je to opalilo)

Videi koji prikazuju identičan problem kakav imam i ja;
https://www.youtube.com/watch?v=VIkJGbN7pXc
https://www.youtube.com/watch?v=1BmTWpBq-lY

Zanimljivo je da su to jedina dva videa na Youtubu koji prikazuju problem Ergohumana a vlasnici tih stolica dolaze iz dijelova Europe koje pokriva Antares. (jedan frajer je mađar a drugi u komentarima je rumunj) Antares je češka tvrtka koja proizvodi taj stolac (vjerojatno pod Raynor licencom) tako da je problem očito do njih. Pogledao sam sve komentare sa jednom zvijezdicom za Ergohuman V1 na Amazonu i Ebay-u ali nema niti jedan jedini komentar sa problemima kakve imam ja nego su kritike tipa "stolac je neudoban", "stolac ima grubu mrežu" ili "stolac je za ljude do 190 cm".

Top-Chair je za sad bio korektan tako da na njih nemam nikakve pritužbe a što će se dalje događati ću još javiti. Prvo sam mislio da je problem u trenutnoj seriji ali je jedan video iz trećeg mjeseca a drugi od prije četiri godine tako da ću najvjerojatnije tražiti povrat novca i uzeti Steelcase Gesture. Kažem najvjerojatnije jer su iz Top-Chair rekli da su prodali hrpu tih stolaca i da nije bilo takvih problema pa sad ne znam... izgleda da česima kvaliteta proizvodnje nije uvijek na razini.

Zadnje izmijenjeno od: Sevillano. 26.11.2017. u 01:08.
Sevillano je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2017., 14:43   #1727
Matija Š.
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Đurđevac
Postovi: 116
Bome si ti to detaljno istražio.
Kod Ergohumana mi baš to nije bilo jasno kako ima više proizvođača iste stolice i odma sam posumnjao da bi moglo biti različitih kvaliteta izrade.
Svaka čast što si ustrajan.
U međuvremenu ja još sjedim na kuhinjskom stolcu i ciljam na kupnju baš Steelcase Gesture stolice sa naslonom za glavu.
Matija Š. je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2017., 20:09   #1728
Sevillano
Registered User
 
Sevillano's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: doma
Postovi: 33
Citiraj:
Autor Matija Š. Pregled postova
Bome si ti to detaljno istražio.
Kod Ergohumana mi baš to nije bilo jasno kako ima više proizvođača iste stolice i odma sam posumnjao da bi moglo biti različitih kvaliteta izrade.
Svaka čast što si ustrajan.
U međuvremenu ja još sjedim na kuhinjskom stolcu i ciljam na kupnju baš Steelcase Gesture stolice sa naslonom za glavu.
Koliko otprilike košta Steelcase Gesture tu kod nas?
Sevillano je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2017., 21:50   #1729
Matija Š.
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Đurđevac
Postovi: 116
Neznam, kod nas ima ovaj distributor:
https://www.delightoffice.hr/p/ureds...ce/gesture-hr/

ali mislim oko 9000kn, a to je preskupo...
Matija Š. je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2017., 00:19   #1730
Sevillano
Registered User
 
Sevillano's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: doma
Postovi: 33
Znam da je skupo ali što uzeti? Herman Miller Aeron mi se ne sviđa jer nema naslon za glavu i sjedište se naginje zajedno sa naslonom a Embody sam gledao recenzije i otprilike je kvalitete kao i ovaj Ergohuman koji trenutno imam. Na Embody su rukohvati jako klimavi, naslon škripi te se ponekad u guzici osjete plastični federi. Također sam čitao da Aeron koji se proizvodi u Kini nije jednake kvalitete kao onaj koji se proizvodi u SAD-u (ako se u SAD-u još uopće proizvodi koji) a jedino za Steelcase Gesture nisam naišao na neke žešće kritike.

Evo što frajer kaže za Embody (škripanje naslona je navodno manje izraženo na crnim modelima);
https://youtu.be/avWG8Zl27VQ?t=100
Sevillano je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2017., 16:27   #1731
Sevillano
Registered User
 
Sevillano's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: doma
Postovi: 33
Upravo sam zvao Delight i kažu da Gesture sa naslonom za glavu i podesivom lumbalnom potporom košta €900 a Leap V2 također sa naslonom za glavu i podesivom lumbalnom potporom košta €700. Koliko sam vidio iz recenzija Leap V2 im prednost u tome što se prilikom nagiba naslona sjedište povlači malo prema naprijed (fine te ispruži) te je navodno malo udobniji dok Gesture ima prednost što je naslon za glavu podesiv u više položaja isto kao i nasloni za ruke. (koliko ja vidim i kod jednog i kod drugog nasloni za ruke idu u sva četiri položaja samo što je mehanizam drugačiji) Ostavio sa email i žena je rekla da će mi poslati predračun za oba stolca pa javim kad pošalje. Evo jedan kratki video gdje ih frajer uspoređuje.
https://www.youtube.com/watch?v=_PqXyEVDdB8
Sevillano je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2017., 19:44   #1732
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
Citiraj:
Autor Sevillano Pregled postova
Upravo sam zvao Delight i kažu da Gesture sa naslonom za glavu i podesivom lumbalnom potporom košta €900 a Leap V2 također sa naslonom za glavu i podesivom lumbalnom potporom košta €700. Koliko sam vidio iz recenzija Leap V2 im prednost u tome što se prilikom nagiba naslona sjedište povlači malo prema naprijed (fine te ispruži) te je navodno malo udobniji dok Gesture ima prednost što je naslon za glavu podesiv u više položaja isto kao i nasloni za ruke. (koliko ja vidim i kod jednog i kod drugog nasloni za ruke idu u sva četiri položaja samo što je mehanizam drugačiji) Ostavio sa email i žena je rekla da će mi poslati predračun za oba stolca pa javim kad pošalje. Evo jedan kratki video gdje ih frajer uspoređuje.
https://www.youtube.com/watch?v=_PqXyEVDdB8
to je cijena sa PDV-om ili bez i da li možda znate kolika je cijena Gesture bez naslona za glavu
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2017., 22:57   #1733
Sevillano
Registered User
 
Sevillano's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: doma
Postovi: 33
Citiraj:
Autor intel freak Pregled postova
to je cijena sa PDV-om ili bez i da li možda znate kolika je cijena Gesture bez naslona za glavu
Cijena za Gesture sa naslonom za glavu i podesivom lumbalnom potporom je €955 plus PDV a za Leap V2 sa istim dodacima €717 plus PDV. Kolika je cijena bez naslona za glavu moraš pitati. Po današnjem tečaju Leap V2 ispada 6778 kn što i nije toliko puno s obzirom da mu je izravni konkurent Aeron koji košta duplo više a nema ni naslon za glavu. Gesture je 9022 kn a bez naslona za glavu i podesive lumbalne potpore vjerojatno oko 8000 kn. Leap V2 mi se čini sasvim prihvatljivim i to ću najvjerojatnije uzeti. (moram još malo istražiti razliku između Leap V2 vs Gesture ali sve što sam do sad našao su rasprave tipa dal je bolji Mercedes ili BMW)


Zadnje izmijenjeno od: Sevillano. 27.11.2017. u 23:11.
Sevillano je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2017., 23:44   #1734
Matija Š.
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Đurđevac
Postovi: 116
Jesi pitao dali imaju mogućnost odabira boje, materijala te kotača za tepih ili pločice, jer vidim da postoje 3 modela za Leap stolicu:
Standard
Techno
Premium (kožna verzija)
24/7 (najdugotrajnija)
Plus (za osobe preko 150kg)

Pošto su oni službeni dobavljači za Hrv. nadam se da imaju.
Matija Š. je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2017., 23:59   #1735
Sevillano
Registered User
 
Sevillano's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: doma
Postovi: 33
Pitao sam za osnovne modele, sve u crnoj boji a s obzirom da je garancija 5/12 godina to mi je sasvim u redu. Kotači za tvrdu površinu su na njihovim stranicama doplata od $16 tako da je to na ukupnu cijenu zanemarivo.
Sevillano je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2017., 00:17   #1736
Matija Š.
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Đurđevac
Postovi: 116
Baš ih budem nazvao pito za cijenu modela 24/7+ sa naslonom za glavu, silver meatalnu bazu, tamnoplavom gušćom tkaninom, podesivom podrškom za leđa, 4D držače za ruke i kotačima za tvrdi pod.
Matija Š. je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2017., 00:20   #1737
Sevillano
Registered User
 
Sevillano's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: doma
Postovi: 33
Jel taj metal uključije čitavu konstrukciju ili samo postolje (onu zvijezdu na koju idu kotači)? Jer vidim da neki modeli imaju i naslon za leđa od metala kao i naslon za ruke.
Sevillano je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2017., 00:35   #1738
Matija Š.
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Đurđevac
Postovi: 116
Kolko sam skužio, zvijezdu i samo onu štangu na leđima imaju kožne stolice i to od poliranog aluminija, a druga opcija je da bude matirano srebrno, a to je onda sve; držaći za ruke i naslonjač.
Matija Š. je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2017., 05:45   #1739
Sevillano
Registered User
 
Sevillano's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: doma
Postovi: 33
Ova cura u videu kaže da je stolica s poliranim aluminijem i kožom nekakva Coach verzija. OK, pitaj ti koliko košta bez kože ali sa metalom da pa vidimo dal se isplati razlika.
https://www.youtube.com/watch?v=MuZiNN6uvVA
Sevillano je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2017., 19:44   #1740
Sevillano
Registered User
 
Sevillano's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: doma
Postovi: 33
Top Chair mi je uredno vratio novac i poslije blagdana idem po Steelcase Leap. Cijena od 6778 kn koju sam naveo se odnosi na stolac sa platnom, metalnom konstrukcijom od brušenog aluminija te kotačima za tvrdu podlogu a stolice su proizvedene u njemačkom Rosenheimu.
Sevillano je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na