Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.01.2020., 11:53   #841
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Xiaomi izbacio safety notice za šaraf mehanizma za zatvaranje
https://www.mi.com/global/support/scooter-safety-notice

Moj je affectan, sad samo trebam nač račun

Citiraj:
The programme will replace the aluminium alloy hook with a stainless steel hookat no cost. It also offers a one-time free test which will cover the core components of the device including lights, throttle, buttons, brakes, dashboard, charging port, tyre pressure and bluetooth connection.
zgmmax je online   Reply With Quote
Staro 24.01.2020., 12:19   #842
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
I moj isto. Neću se buniti da maknu taj aluminij i stave nešto čvršće. To je onaj koji kad pukne ostane volan u zraku?
Neće gledati koji je firmware na njemu?
the.elles.d je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2020., 18:49   #843
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Ispunio podatke.

Please enter the required information below for further instructions.Repair program starts:13 April 2020

Kažu da će se javit na email tada.
zgmmax je online   Reply With Quote
Staro 25.01.2020., 11:09   #844
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Citiraj:
Based on the serial number provided, your Mi M365 Electric Scooter is NOT part of the repair programme.
Moj pro očito nije za zamijenu.
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2020., 02:32   #845
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 871
Kakva je situacija s tim gumama na m365 jel to samo gilbertu puca?
Jel valja polovni za 2000kn ili novi za 2600
Ili bi nešto drugo preporučili
M.Vlahovic je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2020., 15:24   #846
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
''Pucanje'' gume ovisi o više faktora:koliko kg ima korisnik, da li su gume na preporučenom tlaku, koje je kvaliteta vanjske gume, isto tako i zračnica (ima ih od 70g pa do 130g), način vožnje a isto tako i puka sreća (netko svako malo naleti na nešto što mu se zabije u gumu i probuši bez obzira koliko pazi, a netko uopće ne pazi pa vozi po par tisuća km bez probušene gume uz poštivanje tlaka u gumama).
Tako da napumpati gume na 3.5-4bar, malo sporije preko rinzola i ako se baš nešto ne zabije ne bi trebalo biti problema.
U zadnje vrijeme sam počeo stavljati tubelles (bez zračnice, kao na autu) gume, i u njih još stavim tekućinu protiv bušenja koja zatvori sve rupe do 6mm i to se pokazalo kao jako dobro jer mi se nitko još nije vratio nazad na izmjenu te gume od kada sam im to napravio.
Ako romobil nema preko 1000km, rekao bih da je skoro pa isto novi ili rabljeni. Pogotovo još ako rabljeni već ima stavljene neke dodatke kao držač blatobrana, možda poboljšani zub za preklop i slično pa si tu još dodatno uštediš jer ne moraš kupovati ništa za njega.
Baterije drže cca. 4000km bez velike degradacije ako su EVA plave ili cca. 10000km ako su Ljubičaste LG.
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2020., 20:52   #847
Meky
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Već sam napisao moja poznavanja gume i iskustva, pa je dobro ponoviti da to primite na znanje, jer se to odnosi na sve gumene proizvode.
Imam dosta godina i u struci (održavanje sistema) sam upoznao gumu kao sirovinu za proizvodnju tehničkih proizvoda, đonova za cipele itd. Guma je svagdje GUMA, ali je bitna razlika u proizvodnji receptura sirove gume, kao i onog osnovnog sastava, prirodnog kaučuka, kojega sve manje ima čak i u auto-gumama. Drugi je uvjet kvalitete tehnologija vulkaniziranja gotovog proizvoda od gume. Jako je važno znati da se pri toj vulkanizaciji zaustavlja proces "vulkaniziranja", koji se nikada ne zaustavlja 100%, pa će se guma nakon konačnog formiranja, nakon cca 5-6 godina upotrebe ili stajanja početi mijenjati svojstva i na kraju će se "prevulkanizirati" i na koncu raspasti (sjetite se zaboravljenih gumica za viklere i pekmez u ladicama i policama) da ćete ih jedva odvojiti od podloge. Ista stvar se događa sa svim gumenim proizvodima a naj opasnije je sa u atomobilskim gumama. Zato, OPREZ!!! Ovo sam vas samo u kratkim crtama upoznao sa problemom GUMA. Što je jače vozilo na gumenim kotačima, to nam glava više ovisi o kvaliteti i ispravnosti guma, tako zapravo kažemo da guma glavu čuva.
Meky je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2020., 09:48   #848
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Jedna stranka je Saboru predložila promjenu Zakona o sigurnosti prometa na cestama vezanu za vozače romobila. Tražili su da opromjene radi povećanja sigurnosti. Obzirom da to nije predložila 'zna se' koja stranka, prijedlog je glatko odbijen.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2020., 09:55   #849
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Dobro je da nisu prihvatili taj prijedlog jer bi se moralo koristiti reflektirajući prsluk i motoristička kaciga za vožnju romobila po tom zakonu.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2020., 10:38   #850
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Kaciga je glupost.

Nizozemska je zemlja s najvise biciklista i kaciga se ne nosi, te imaju najmanje ozljeda glave.

Imam 4000km sa romobilima bez kacige i niti jedan incident. Treba biti oprezan i defanzivan sudionik u prometu i problema nema. Vozim malte ne svaki dan po zagrebu, i po mokrom i po susnjezici.

Tko ima brze romobile koji su najmjenjeni za brzu voznju oni slobodno neka nose sta god zele, ali ni kaciga ti nece pomoci ako si debil.

Mali romobili gube smisao ako trebam i kacigu vuci sa sobom.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.03.2020., 09:26   #851
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
https://ebike-mtb.com/en/france-bans...l-emtb-tuning/


A francuzi lijepo udaraju sa ciframa za ove šta tweakaju e-bikeove .
zupy je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2020., 20:13   #852
Meky
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Teško je igračku i pomagalo proglasiti saobraćajnim vozilom. Dokle god se krećemo prihvatljivom brzinom na nogostupu između pješaka i ne ugozimo ih našim neodgovornim i nekulturnim ponašanjem, nema razloga za brigu. Slažem se sa Gilbert5, jer i moja iskustva su uglavnom pozitivna, ako isključim nekulturne pješake koji su u romobilu vidjeli opasnost Komentirali moju vožnju između pješaka. U Njemačoj je brzina romobila ograničena na 20 km/h, sa čime se slažem jer u gušćem pješaćkom prometu ja silazim sa romobila dok ne izađem na "čistu (slobodnu)" zonu. I naši automobili mogu postizati velike brzine, ali mi vozimo sukladno ograničenjima, pa zašto nebi mogli i na romobilu? Zapravo, sve ovisi o nama i našem ponašanju na pješačkom terenu.
Meky je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2020., 21:12   #853
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Ispunio podatke.

Please enter the required information below for further instructions.Repair program starts:13 April 2020

Kažu da će se javit na email tada.
Ima nekih novosti oko ovoga?
the.elles.d je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2020., 20:40   #854
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Za sada još ništa.
Bio dobio email nakon par dana da potpunim podatke, i link vodio na isti sajt.
Tak da sada čekam da vidim kaj će biti od toga svega.

U međuvremenu mi je i puknuo taj dio.
Sva sreća išao sam 5kmh pa mi nije ništa bilo.
Imam zamjenski al nikak nisam mogao izbit onaj pin van pa sad to sve čeka neke bolje dane.
zgmmax je online   Reply With Quote
Staro 21.04.2020., 03:11   #855
BrusJr
Premium
Moj komp
 
BrusJr's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 78
Pitanje za iskusnije, ako tko može pomoći. Gdje se isplati naručiti prednju gumu za Segway es2 i da li ju je netko već sam mijenjao?

Sent from my Lenovo TB-X606F using Tapatalk
BrusJr je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2020., 18:43   #856
sendjo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 64
Razmišljam o nabavci Ninebot KickScooter MAX G30.. već imam m365.
Ima li tko Ninebot KickScooter MAX G30? dojmovi?
sendjo je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2020., 12:45   #857
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Imam ga ja 4 mjeseca, cca 500km u prva 2 i pol mjeseca. Korona me malo usporila :/


Jako zadovoljan, za sad je sve ok da ne ureknem. Otključao sam brzinu na 30km/h (samo odaberes s aplikacijom USA i to je to, kod njih je ta granica), nisam stavljao custom fw.
Realan domet je 40km u S modu. Kako se prazni baterija tako pada i brzima, ali ispod 24km/h ne ide.


Jedino što me živcira je isključivo prednja kočnica koja ne ulijeva previše povjerenja pri maksimalnoj brzini, ali navikao sam se i prilagodim vožnju uvjetima.



Ako te nešto specifično zanima pitaj.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2020., 14:46   #858
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
primjetio sam da na stranici e-zoom.hr prodaju fake ZERO 9, a na citycoco.hr je original. osim što je original skuplji 1000 kuna razlika je u zadnjoj kočnici, a ono što ne mogu provjeriti je struja i baterija. kažu da je original lg ili samsung baterija, a kopija da ima neki HINCH ili tak nekaj.

vrijedi li kopija 1000 kuna manje pitanje je.
taman sam se zainteresirao za kupnju kad ono odmah neka muljaža pas mater
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2020., 21:25   #859
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Meni upravo sad crknuo m365 pro, sa ženom se vozio i uzeo njezin za uzbrdicu jer je mrvku jači od Es4 radi manjeg otpora gume, i crkne kontroler.

Jebeni kontroleri koji su složeni samo za vožnju po ravnom i bez opterečenja.
Sada šaljem u sanctu i nadam se da će mi vratiti lovu jer očito trebam bolji romobil.


Što se tiče zero 9, ne bi rekao da prodaju kopiju.
Oba su sa 48V 13Ah, što nije najjači setup.
Najbolja je zadnja verzija sa LG baterijama i 52V, odnosno 14s.

Imaš na linku na aliexpresu najjednostavnije pokazano.
https://www.aliexpress.com/item/4000...archweb201603_

Imaš citycoco, zoom a i slovenci prodaju robbo marku, isto imaju dobre cijene.
https://www.robbo.si/hr/proizvod/robbo-next-9/
https://dobi.hr/collections/svi-proi...m_medium=click

5 posto popusta dobiješ prijavom na newsletter na robbo.si

14s sa LG baterijom ide nešto bolje koliko sam pročitao, a i sa šit baterijama će se nešto drugo raspast prije nego baterije.
Pogledaj si i starijeg brata, 10tku. https://www.robbo.si/hr/proizvod/robbo-next-10/

On je ozbiljniji romobili, ali i dosta teži.

Edit, gotovo sam siguran da na citycoco možeš užicati 10-15 posto popusta.
Ja sam u ljeto gledao 10x, pa su malo muljali u gorici i rekli da 18Ah verzija ima LG baterije, a nema. Moguće da nije namjerno bilo, ali ne znam.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2020., 00:20   #860
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
primjetio sam da na stranici e-zoom.hr prodaju fake ZERO 9, a na citycoco.hr je original. osim što je original skuplji 1000 kuna razlika je u zadnjoj kočnici, a ono što ne mogu provjeriti je struja i baterija. kažu da je original lg ili samsung baterija, a kopija da ima neki HINCH ili tak nekaj.

vrijedi li kopija 1000 kuna manje pitanje je.
taman sam se zainteresirao za kupnju kad ono odmah neka muljaža pas mater
E-zoom i citycoco imaju iste romobile tako da nemaš brige oko toga jer E-zoom uzima romobile od citycoco.
Kupi gdje dobiješ bolju cijenu jer ćeš dobiti identičan proizvod.
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2020., 00:39   #861
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Meni upravo sad crknuo m365 pro, sa ženom se vozio i uzeo njezin za uzbrdicu jer je mrvku jači od Es4 radi manjeg otpora gume, i crkne kontroler.

Jebeni kontroleri koji su složeni samo za vožnju po ravnom i bez opterečenja.
Kontroler treba odmah kada se kupi izvaditi van, staviti termalne padove ispod mosfeta i podebljati vodove jer su orginalni tanki i onda sigurno više nikada neće pregoriti. Ako imaš lemilicu i malo bakrene žice to sredis za 10min i bez brige si.
S druge strane možda ipak bolje kupiti nešto jače tipa Zero 9, Zero 10 ili Kaabo Mantis Single motor.
Znam da sigurno daju popust 15% za kes i 10% na kartice ako se uclani u HUVER (Hrvatska udruga vozača električnih romobila) gdje je godišnja članarina 250kn.
Isplati se ako se na drugi način ne uspije nazicati popust, a npr. za Zero 9 ušteda za keš je cca. 1000kn. Nisam gledao cijene na e-zoom ali svakako treba provjeriti na više mjesta.
Zero 10 bez X-a ide i na Sljeme pa bez brige oko uzbrdice i pregrijavanja i domet je super a sa suspenzijom i većim gumama vožnja je totalno drugačija nego M365 ili ES.
Zero 9 je već super za zahtjevnije korisnike.

E da, na fejsu u grupi "Električni romobili" ima korisnika skoro pa svih modela pa nije zgorega i tamo pitati za iskustva a već i ima dosta postova na tu temu. Pozz
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2020., 01:24   #862
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
poslao upit da objasne razlike u specifikacijama.
će da vidimo...
zero 10 je dobitna kombinacija, ali malo je papren za hr standarde dok je zero 9 taman na granici da ga se uzme u obzir. kad bi devetka imala 10" kotače bila bi vrhunska.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2020., 17:10   #863
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
S obzirom na ovjes i s postojećim gumama je puno udobnije nego na M365 ili ES2.
U obje trgovine gdje se može kupiti je cijena tu negdje ovisno kakav popust se nažica.
Najbolje otići i probati.
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2020., 17:32   #864
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
bok,

dali postoji romobil koji može ići 100km/h ?
chief_wolfinjo je online   Reply With Quote
Staro 02.05.2020., 17:56   #865
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
x11
https://citycoco.hr/proizvod/zero-11...al-falcon-pev/




smrt na kotačima


ja se pripremam x10 uzet, pa ako ima ko kakav hint, kako naj jeftinije ga nabavit, slušam .. al nebi se učlanio nigdje
Jedina mi sad dilema, navodno su 2 verzija x10 .. slabiji / jači po bateriji i sajla kočnice ili hidraulika.
Pa sad, što uzet....
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2020., 17:59   #866
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
x11
https://citycoco.hr/proizvod/zero-11...al-falcon-pev/




smrt na kotačima


ja se pripremam x10 uzet, pa ako ima ko kakav hint, kako naj jeftinije ga nabavit, slušam .. al nebi se učlanio nigdje
Jedina mi sad dilema, navodno su 2 verzija x10 .. slabiji / jači po bateriji i sajla kočnice ili hidraulika.
Pa sad, što uzet....
dali se smije s tim na autoput ?
chief_wolfinjo je online   Reply With Quote
Staro 02.05.2020., 18:14   #867
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
ja se pripremam x10 uzet, pa ako ima ko kakav hint, kako naj jeftinije ga nabavit, slušam .. al nebi se učlanio nigdje
Jedina mi sad dilema, navodno su 2 verzija x10 .. slabiji / jači po bateriji i sajla kočnice ili hidraulika.
Pa sad, što uzet....
Mislim da nema hidrauliku niti jedan od ovih u citycoco.
Ako ciljaš njega, imaš na city coco info o vlasniku, pa šibni mu na fejs ili nazovi. Vjerujem da možeš dobiti popust.
https://citycoco.hr/kontakt/

Razlika je samo u bateriji.
https://citycoco.hr/proizvod/zero-10...000w-23-ah-lg/

Imaš ruse na youtubu koji su testirali baterije od oba, i razlika je 17% samo u kapacitetu. Nemam točan link, ali mislim da je to ovaj lik. https://www.youtube.com/user/Mdenisov78/videos

Zna biti Mantis na aliexpresu pp 980 eura, kada je akcija. Pa prati..
https://www.aliexpress.com/item/4000...a893e5a&is_c=Y

mantis je dosta sličan zero 10x, samo malo lakši.

Zero 10x je 52V, a mantis 60V, pa je i to osjetna razlika. Inače imaš i 60V zero 10x, ali ne znam da li ima kod nas.

Imaš i alternativu, kugoo g-booster, ide po 960 eura a dođe ti za par dana. On je 48V, ali trebao bi ići slično kao zero 10x. Ova verzija ima 23 Ah bateriju.. https://www.geekbuying.com/item/KUGO...ck-416859.html
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2020., 19:22   #868
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
dali se smije s tim na autoput ?
Ne.
Nisi regan niti ništa...
I 25km/h između auta je opasno, a malo 100km/h po autoputu
zgmmax je online   Reply With Quote
Staro 03.05.2020., 00:38   #869
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
bok,

dali postoji romobil koji može ići 100km/h ?
Ima i koji idu 120km/h https://www.youtube.com/watch?v=F5Opl1llzWw
ali koštaju ccca. 4000-6000USD ovisno o modelu
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2020., 00:52   #870
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
x11
https://citycoco.hr/proizvod/zero-11...al-falcon-pev/




smrt na kotačima


ja se pripremam x10 uzet, pa ako ima ko kakav hint, kako naj jeftinije ga nabavit, slušam .. al nebi se učlanio nigdje
Jedina mi sad dilema, navodno su 2 verzija x10 .. slabiji / jači po bateriji i sajla kočnice ili hidraulika.
Pa sad, što uzet....
Mislim da je kod e-zoom u HR najpovoljnije bez bilo kakvih učlanjenja...u HR se prodaju 2 verzije 52 V 23Ah LG i 52 V 18Ah LG. Znači samo je razlika u dometu radi veće tj. manje baterije. Ima na Aliexpressu nekih prodavača koji imaju isporuku u EU bez carine i ispadne cca. 2000-3000kn povoljnije.
Sve rezervne dijelove ima citycoco i to većinu na lageru.

Pogledaj si malo i Kaabo Mantis PRO model, ima bolje motore i bolje kontrolere nego Zero modeli tj. ima isto kao Dulatroni koji slove za top klasu u svijetu romobila a tako i koštaju. Zero možda nešto malo bolji ovjes ali to je ponekad i stvar preferencije. Mantis je lakši i nešto malo uži, a sve ostalo je više manje isto osim kočnica koje su na Mantisu PRO full hydraulic a na Zeru obične mehaničke (koji super odrade posao), pa ti se na kraju svodi na stvar ukusa a mrvicu kvalitete ide na stranu Mantisa kada je PRO model u pitanju.

P.S. Kugoo G-booster za 960EUR je jako dobar za te novce i u rusiji ga jako puno voze a u EU nije tako jako popularan kao Zero ili Kaabo
Simbijus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na