Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.09.2021., 22:01   #5041
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 74
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
No, ako je gpay životno bitan onda naravno da će čovjek Huawei preskočiti.

Kako je Google ukinuo besplatan upload na Google Photos izbili su si glavni adut da se ljudi vezu uz Google.
Meni je Gpay mozda i najveci deal breaker jer ga zbilja koristim na dnevnoj bazi...ono tipa, skoknem sa posla uzeti neki dorucak i ne nosim uopce novcanik...takvih primjera ima na desetke gdje mogu hodati slobodno bez da nosim bilo sta sa sobom osim mobitela.

Ja sam do sada mobitele birao uglavnom prema kameri jer mi je to bitna stavka i Huawei mi je tu visoko kotirao i bio sam uglavnom zadovoljan i sa P20 PRO i sa Mate 20 PRO i donekle sa P30 PRO dok me P40 PRO nije nesto odusevio...jako izrazen upliv AI ima, cak i kada je on ugasen.
Vratio sam se na Mate 20 PRO i bas sam zadovoljan sa tim mobom, imam GMS, odlicnu glavnu i UW kameru i zadovoljavajucu 3X 80mm kameru.
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 13:31   #5042
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Ups! Mogao bi i Honor završiti na crnoj listi USA kao i Huawei
https://www.washingtonpost.com/natio...aeb_story.html
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2021., 22:19   #5043
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 504
Postao sam vlasnik P40 pro i ne vidim toliko tu gungulu oko GMS-a koliko sam mislio. sve sam si manje više u red OSIM Youtube Vanced. Radi i on dobro,nemogu se ulogirati u njega sa mojim Gmailom a volio bi. Googlao sam malo probao reinstalirati ali opet isto,dakle upišem mail i pass i na onom djelu dali prihvaćam stoji i vrti i vrti. Dali je netko imao sličan problem?
Astra je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2021., 22:45   #5044
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,957
Skini zadnju verziju vanced managera, instaliraj sve po redu kako treba i prilikom logina odaberi opciju u sredini (huawei device). Sve bi trebalo raditi posve normalno.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2021., 00:30   #5045
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 438
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ups! Mogao bi i Honor završiti na crnoj listi USA kao i Huawei
https://www.washingtonpost.com/natio...aeb_story.html
zavrsit ce svi kinezi uskoro...
Vlada države EU: Ljudi, bacite kineske mobitele
AndroiOs je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2021., 07:34   #5046
devilldey
Registered User
Moj komp
 
devilldey's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Chemnitz
Postovi: 25
Citiraj:
Autor AndroiOs Pregled postova
zavrsit ce svi kinezi uskoro...

Vlada države EU: Ljudi, bacite kineske mobitele
Baci ti 900 eura u smeće... 😂😂😂😂
devilldey je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2021., 08:10   #5047
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 504
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Skini zadnju verziju vanced managera, instaliraj sve po redu kako treba i prilikom logina odaberi opciju u sredini (huawei device). Sve bi trebalo raditi posve normalno.

uspio sam na ovaj način, ali tek kad sam deinstalirao Chrome.
Astra je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2021., 15:25   #5048
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Švabe objavile da će Honor 50 (SD 778G, 6/128, 6.7" OLED FHD+@120Hz) koštati 499€ i dolaziti sa GMS-om.
https://winfuture.de/news,125604.html
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2021., 14:28   #5049
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,269
Preskupo. Nord 2 je 3000kn...
locks je online   Reply With Quote
Staro 08.10.2021., 15:49   #5050
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Preskupo. Nord 2 je 3000kn...

Tebi je svaki, ali bas svaki mobitel (u svakom cjenovnom rangu) preskup
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2021., 21:15   #5051
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Isplati li se cekati P50 Pro model, ako ce uopce doci u nas?
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2021., 22:49   #5052
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,269
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Tebi je svaki, ali bas svaki mobitel (u svakom cjenovnom rangu) preskup
Meni je preskup u usporedbi s onim što nudi Nord 2. Ne kažem da je Honor 50 loš, ali ta cijena mi nije legla....

A ima tu još i Mi 11 Lite, Galaxy A52s, Realme GT/ Explorer, Moto Edge 20....
locks je online   Reply With Quote
Staro 09.10.2021., 10:05   #5053
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,152
Citiraj:
Autor ranga Pregled postova
Isplati li se cekati P50 Pro model, ako ce uopce doci u nas?
A sve ovisi koji ti je trenutni mob.
P50 Pro je zvijer, u to nema sumnje.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2021., 14:12   #5054
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
A sve ovisi koji ti je trenutni mob.
P50 Pro je zvijer, u to nema sumnje.

Uzeo bih mozda sad P40 Pro, ali neznam kad dolazi u Europu p50 serija, najbitnija mi je kamera u ovom trenutku
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2021., 14:35   #5055
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,269
Mislim da ovaj mjesec ide najava za globalno tržište, a valjda uskoro i prodaja....

Ima ga na Aliju, pa ko voli 😁

https://a.aliexpress.com/_m0d0Xjs
locks je online   Reply With Quote
Staro 09.10.2021., 15:27   #5056
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,957
Istu dilemu sam imao i nakon sto sam proucio reviewe sam odlucio da necu cekati p50p. Uzeo p40pro+, jedna od boljih odluka sto se kupovine moba tice.

@Ivo zasto si prodao mi11ultra
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2021., 19:50   #5057
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,152
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Istu dilemu sam imao i nakon sto sam proucio reviewe sam odlucio da necu cekati p50p. Uzeo p40pro+, jedna od boljih odluka sto se kupovine moba tice.

@Ivo zasto si prodao mi11ultra
Jer je Huawei P40 Pro bolji.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2021., 21:14   #5058
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Jer je Huawei P40 Pro bolji.

Šteta taman naletio na tvoj oglas Ultre i bio prodan Možda ipak bolje da idem na P40 Pro, ako netko prodaje neka javi
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2021., 21:56   #5059
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 74
Ja sam jednostavno odustao od kamera na mobitelima, dosegnuli su nekakav solidan nivo i nude puno trikova u vidu fake bokeha, pravljenja od noci dana i sl...nije mi problem uzeti flagship sto se financija tice vec jednostavno ne vidim vise smisao...ljetos sam imao P40 PRO i Mi10 PRO i Xiaomi je ostavio puno bolji dojam sto se kamere tice, ali niti jedan od ta dva nije opravdao 2X vecu cijenu u odnosu na Mate 20 PRO koji trenutno imam i koji koristim sa kracim prekidima od 2019.

Nekada sam koristio (cca 2012 do 2017) m4/3 kamere (Olympus/Panasonic) i prodao to i nedavno sam ponovo kupio dva body-a aparata (Lumix GM1 i Lumix GX85) za neke smijesne pare...oba za cca 2500 Kn...sada sam jos u potrazi za dva objektiva, 20mm f/1.7 pancake i Oly 45mm f/1.8, a imam 14mm f/2.5...uz to mi je totalno irelevantno kakvu kameru mi ima mob pa su mi mobiteli poput a52 S 5G ili Mi11 Lite 5G savrseni...radije takav midrange i ti fotici za iste novce nego Mi11 Ultra ili nekakav iPhone za jos vise para.




Kamera manja od moba, a od Mate ima 80% veci senzor, od P40 PRO 60% veci senzor...to su brojke, a IQ je suvisno i spominjati koliko je na Lumixu bolji...jednostavno nemam volje vise za te male kamerice na mobitelima.

Zadnje izmijenjeno od: Haywire77. 09.10.2021. u 22:03.
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2021., 23:13   #5060
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Kamere na mobovima su za instagramuse i sl.
Npr. Alfa a6000 iz Anno Domini 2014. radi 700 puta bolje slike od bilo kojeg postojeceg i buduceg moba.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2021., 00:23   #5061
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 74
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Kamere na mobovima su za instagramuse i sl.
Npr. Alfa a6000 iz Anno Domini 2014. radi 700 puta bolje slike od bilo kojeg postojeceg i buduceg moba.


A6000 je nesto veca od ovog Lumixa ali je i APS-C senzor koji je jos veci.
Meni ovaj mali Lumix odgovara jer je dovoljno mali da mi ga nije tlaka koristiti a senzor mu je naspram bilo kojeg moba ogroman...taman da mobiteli nude 1 inch senzore ovaj na Lumixu je opet 2X veci a sam aparat je manji od bilo kojeg moba i to je njegova najveca prednost.
Uz to ima i onu Panasonicovu image app pa se uz upaljen wifi na kameri poveze sa mobom i fotke sa kamere imam na mobu instantno, a mogu koristiti i mob za upravljanje kamerom.
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2021., 00:53   #5062
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,957
Poanta konstantnog poboljšavanja kamera na mobitelima nije u tome da postanu bolji od dedicated fotića nego da možemo okinut što bolju fotografiju/video sa uređajem koji je uvijek uz nas.

Usporedbe sa dedicated uređajima su besmislene.
Većini ljudi (ogromnoj većini, tipa 98%+) napredak koji donosi fotić u odnosu na recimo P40P nije dovoljno značajan da bi zbog toga u džepu uokolo nosili još jedan uređaj. Gore spomenuti Lumix GX85 ima 500 grama, pola kile

Ako je nekom to presudna stvar, naravno da će tegliti još i to sa sobom, za ostale i dalje ima smisla gledati kakvu kameru mob ima.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2021., 01:04   #5063
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,969
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Gore spomenuti Lumix GX85 ima 500 grama, pola kile
To nije bitno, bitno da je on usporedio mobitel i namjestio fotoaparat u svim položajima u kojima ispada manji od mobitela, osim onog koji mu ne odgovara, a to je debljina jednog i drugog (tijelo+objektiv), pri tom naravno potpuno zanemarivši i težinu, a uz sve to da i ne pričamo o tome kako se opet, po ko zna koji put, uspoređuju fotoaparati sa mobitelima šta nema nikakvog smisla (kako si i rekao)...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2021., 01:26   #5064
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Fotic nikad nece moci zamjenit smartfon! A smartfon ce se moc dovoljno priblizit foticima, da rade jako dobre do odlicne fotke..

I mali fotic je tlaka u djepu pored sve vecih smartfona

Ajmo se mi radje orijentirat na kamere u P50 modelima, vjerujem da ce bit odlicne.
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 10.10.2021., 09:46   #5065
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 74
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Poanta konstantnog poboljšavanja kamera na mobitelima nije u tome da postanu bolji od dedicated fotića nego da možemo okinut što bolju fotografiju/video sa uređajem koji je uvijek uz nas.

Usporedbe sa dedicated uređajima su besmislene.
Većini ljudi (ogromnoj većini, tipa 98%+) napredak koji donosi fotić u odnosu na recimo P40P nije dovoljno značajan da bi zbog toga u džepu uokolo nosili još jedan uređaj. Gore spomenuti Lumix GX85 ima 500 grama, pola kile

Ako je nekom to presudna stvar, naravno da će tegliti još i to sa sobom, za ostale i dalje ima smisla gledati kakvu kameru mob ima.

Ovo gore je Lumix GM1, tezine 204 grama.
Fotic je toliko mali da ga zaista nije tlaka imati kada to treba, a nije ni poanta da ga imam uvijek jer Mate radi vrhunski (u okvirima kamere na mobitelu) za svakodnevicu, ali kada zelim nesto vise tipa putovanja, neki izlet, obiteljsko okupljanje i sl. nije mi tlaka koristiti ovaj mali lagani fotic kao sto mi je tlaka veliki DSLR.
GX85 je istina dosta tezi ali ni on nije velik.
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2021., 10:20   #5066
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 74
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
To nije bitno, bitno da je on usporedio mobitel i namjestio fotoaparat u svim položajima u kojima ispada manji od mobitela, osim onog koji mu ne odgovara, a to je debljina jednog i drugog (tijelo+objektiv), pri tom naravno potpuno zanemarivši i težinu, a uz sve to da i ne pričamo o tome kako se opet, po ko zna koji put, uspoređuju fotoaparati sa mobitelima šta nema nikakvog smisla (kako si i rekao)...

Ma kako god da okrenem taj fotic je toliko mali da cini smartphone smijesnim pored njega kada uzmem u obzir IQ kakav ima i da mu je senzor veci 60% od onoga u P40 PRO, odnosno 80% u odnosu na moj Mate 20 PRO.
Inace isti taj senzor u Lumixu koriste (ili su koristili obzirom da je vec stariji model) i profi fotografi u Olympusu OM-D E-M10 II.

Ne, to nije 5. 10 ili 20% vec 80%...na zalost po smartphone toliko je i IQ bolji.
Smartphone je kako je netko gore spomenuo odlican za svakodnevicu, drustvene mreze i sl, ali gledanje fotki na svakom vecem ekranu bude bas bolna spoznaja njihove inferiornosti.

Prije nekih mjesec dana sam slagao fotke po folderima i dosao do moje 2015 kada sam intenzivno koristio ovaj mali Lumix GM1 gore sa slike i sokirao se kakav IQ ima...pa to mobiteli nece nikada dostici.
Ovo ljeto sam koristio Mi10 PRO i P40 PRO i to je OK ako si nezahtjevan korisnik, ali ako volis fotku i imas afinitete prema istoj jednostavno mi vrijedja inteligenciju da samog sebe idem uvjeravati kako P40 PRO radi podjednako dobre fotke kao i Lumix...ne, ne radi i nece nikada raditi.
Taman i da uguraju 1 inch unutra, opet je fizicki to manji senzor 2X od ovoga u malom Lumixu.

Osim tog Lumixa imate npr Ricoh GR koji je isto minijaturan a unutra je ogromni APS-C senzor.

Evo i slike iz kuta na koji se ti ocito referiras...da, nesto je deblji Lumix, ali opet dovoljno lagan, tanak i mali da stane u musku torbicu koju nosi 90% muskaraca.

Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2021., 10:33   #5067
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 74
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Fotic nikad nece moci zamjenit smartfon! A smartfon ce se moc dovoljno priblizit foticima, da rade jako dobre do odlicne fotke..

I mali fotic je tlaka u djepu pored sve vecih smartfona

Ajmo se mi radje orijentirat na kamere u P50 modelima, vjerujem da ce bit odlicne.

Da, ako gledas tako kako ti gledas, a realno, po IQ cak ni ovi 2021 flagship mobiteli nisu razina npr. Lumixa GF1 starog vise od 10 godina kao i mnogih drugih aparata...imao sam i njega i imam hrpu slika s njim i zalosno je da su mi fotke od prije 10 godina kvalitetnije od ovih koje imam danas.
JBG, to je cijena nase komocije i sve nizih kriterija...ne samo u hebenom IQ koji je zapravo u zivotu pored svih drugih problema irelevantan vec smo kao drustvo postali opcenito kao amerikanci kojima smo se nekada smijali...spustili smo kriterije u svemu, ljudi se prelako mire da ih poslodavci gaze i sl...neki dan sam imao stranku i trebao sam dogovoriti nesto poslovno s njim nismo i mogli postici nikakav dogovor jer on ne zna kako radi koji dan, sazna to svaku vecer iza 20h kako ce raditi iduci dan.
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2021., 19:29   #5068
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,269
Fotoaparat ima samo tu namjenu, a smartphone je daleko više od toga. Nema teorije kad negdje idem, da ne ponesem smartphone, a za fotić me baš briga, jer znam da će mi smartphone kamera u 95% situacija poslužiti bez problema.

SLR je za ozbiljno fotografiranje i posao, a ovi kompaktni su prošlost. Smartphonei su ih otjerali, jer 95% ljudi je itekako zadovoljno s onim što nude kamere na smartphoneima, i uvijek ih imaju uz sebe.
locks je online   Reply With Quote
Staro 10.10.2021., 19:39   #5069
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 74
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Fotoaparat ima samo tu namjenu, a smartphone je daleko više od toga. Nema teorije kad negdje idem, da ne ponesem smartphone, a za fotić me baš briga, jer znam da će mi smartphone kamera u 95% situacija poslužiti bez problema.

SLR je za ozbiljno fotografiranje i posao, a ovi kompaktni su prošlost. Smartphonei su ih otjerali, jer 95% ljudi je itekako zadovoljno s onim što nude kamere na smartphoneima, i uvijek ih imaju uz sebe.

Mislim da nisi razumio sve, ovo je kompaktni samo dimenzijama, ali ima senzor koji je neusporedivo veci od bilo kojeg smartphonea, tek nesto malo manji od DSLR-a i razlika u IQ je neusporediva.

Znaci nisam ni ja za DSLR niti mi se to da nositi, ali ovoga cu ponjeti u nekim prilikama kada zelim malo vise kvalitete slike.
Razlika u kvaliteti slike je prevelika da ga nebi uzeo ponekad.

Ono o cemu ti pises da su smartphoni pokopali kompakte vjerojatno mislis na nekadasnje kompakte koji su dolazili sa malim 1/2.3 senzorima i ti se vise i ne proizvode jer zaista nemaju smisla obzirom da je jedan P40 PRO ima veci senzor, ali kompakte poput Ricoha GR, Fujia X100, raznih mirrorlessa kakav je i ovaj Lumix nece tako brzo pokopati jer i dalje postoji ogromna baza korisnika koji ne zele smartphone IQ.



Ovo je fotkano sa P40 PRO...naravno fake bokeh i relativno losa selekcija kose i pozadine.
To su trikovi kojima se mobiteli sluze da bi simulirali prirodni DOF koji fotici postignu velikim senzorom, kvalitetnim objektivom veceg otvora blende kada se bokeh stvori zakonima fizike i optike dok smartphone to ne moze postici prirodnim putem zbog skromne optike i malih senzora.

Jedini mob koji sam koristio koji je na tragu toga je Mi10 PRO i njegova 3.7 kamera i f/2 blenda, ali i to je neusporedivo sa nekim mirrorless aparatom i boljim portretnim objektivom.

Stvar je vrlo jasna, sve zavisi tko sta zeli i kakvi su mu kriteriji...ako su niski onda je smartphone ono sto trebas i to je to...imas ga uvijek kod sebe i to mu je najveca prednost.

Zadnje izmijenjeno od: Haywire77. 10.10.2021. u 19:49.
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2021., 19:50   #5070
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,269
A opet i ti mene nisi razumio.Nekadašnje kamere na smartphoneima i današnje su nebo i zemlja, pa stoga ni ovi novi kompaktni fotoaparati uz sve kvalitete nemaju šanse...Velikoj većini je za svakodnevne potrebe dovoljan smartphone.

U tome je poanta. Ne sporim da je kompaktni fotoaparat ili mirrorless i dalje po svemu ispred kamere na smartphoneu, ali koliko ljudi to stvarno treba? Prodajni rezultati sve govore...
locks je online   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na