Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.08.2021., 20:56   #4981
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
Jel uspio tko preko appa naruciti izmjenu baterije?

Samo mi link otvara i dalje nema nikakvih opcija

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Ja naručio direktno od ovlaštenog servisa. Sad ćemo vidjeti kako će to ispast...
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2021., 18:34   #4982
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Zna li netko kako isključiti autoplay muzike kada se mobitel spoji na BT u autu ili kada taknem kontrole na volanu? Znači, upalim auto i iste sekunde kreće svirati muzika s mobitela. Opcija kompletnog isključivanja audio outputa mi ne igra, hoću da svira kada ga ja uključim, ne da sam krene. Player je defaultni, ne trebam ništa bolje.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2021., 22:35   #4983
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,152
Hahahaha, to te jednom u životu mobitela pitalo, kliknija si yes i sada svira djubre.

Ne mogu nikako naci tu opciju, mene isto muci.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2021., 01:02   #4984
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Ma da me bar pitalo, ali nije. Uzmi u obzir da imam stari Mate 10 koji je prošao hrpu upgradea od EMUI 8 do 10, zajedno s njim i music player, sigurno je na novim nešto drugačije.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2021., 22:03   #4985
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Jesi probao clear data playera i Bluetooth poveznica? Probaj "zaboraviti" na mobitelu i automobilu međusobne uređaje pa vidi. Mislim da bi ti to čak moglo biti do auta a ne mobitela.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2021., 23:55   #4986
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,053
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Zna li netko kako isključiti autoplay muzike kada se mobitel spoji na BT u autu ili kada taknem kontrole na volanu? Znači, upalim auto i iste sekunde kreće svirati muzika s mobitela. Opcija kompletnog isključivanja audio outputa mi ne igra, hoću da svira kada ga ja uključim, ne da sam krene. Player je defaultni, ne trebam ništa bolje.
Nema to veze sa playerom na mobitelu, BT auta salje zahtjev za svirku a mob ga samo usliši. Poadesavanje moras npravit na BT-u auta.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2021., 01:59   #4987
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Jesi probao clear data playera i Bluetooth poveznica? Probaj "zaboraviti" na mobitelu i automobilu međusobne uređaje pa vidi. Mislim da bi ti to čak moglo biti do auta a ne mobitela.
Probao oboje, ne pomaže. Može biti da je do auta jer svirka ne kreće kada ga uparim s BT zvučnikom. Pod postavkama za Android Auto sam našao automatically resume media, ali kontam da to nema veze pošto nemam Android Auto, a u postavkama playera imam control playback with bluetooth devices, jedino još to probati.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2021., 23:35   #4988
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
Zna li netko koliko košta zamjena zadnjeg stakla na p30 pro. Pao i razbilo se, slike su mutne pa vjerujem da treba zamjeniti i kameru. Koliko je to cca?
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2021., 10:55   #4989
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Original poklopac sa staklom kamere kosta cca 550kn. Zamjenski od 100kn do 250kn ovisno o kvaliteti. Samo staklo kamere oko 50kn neoriginal, original samo staklo je jako tesko naci.
Što se kamere tiče , ako želiš biti siguran da bude original , samo u Huawei servis, jer ima previše toga na tržištu pa se ne zna jel genuine ili ne.

Zadnje izmijenjeno od: Bruno_Rv. 15.08.2021. u 11:02.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2021., 22:45   #4990
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Huawei zamjena baterije

Izgleda da se ovaj Huawei ne šali. Mate 9 GLS pokupio i vratio, zamijenjena baterija, sa odlaskom i dolaskom sve skupa 7 dana. I to za 140,00 kn. Smiješna cifra za zamjenu baterije kad se uzmu u obzir cijene ostalih proizvođača (govorim o original baterijama ne nekim s ebay-a).

Naručeno direktno od ovlaštenog servisa preko e-maila, preko aplikacije nisam ni pokušavao.

U svakom slučaju mene su dobili da mi i sljedeći mobitel bude Huawei, bilo u njemu Google-a ili ne.

Code:
Molim ne postavljati pitanja (ili komentare) u vezi modela mobitela u sljedećim postovima. Živimo na balkanu, te ovdje treba biti fleksibilan. Sve potrebne upute su sadržane u ovom postu.
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2021., 23:27   #4991
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,959
Jedno pitanje za vlasnike Huawei-a bez GMS-a. Ako se koristi apkpure, da li se može skinuti i koristiti google maps i uber? Jedino mi te dvije aplikacije stoje pod znakom upitnika, ostalo sam sve pokrio.
Ako se mogu skinut, rade li normalno, vidim da se piše da google maps radi sve osim navigacije, znači ne mogu pretraživati adrese uopće ili samo ne mogu pokrenuti navigaciju?


P.S. odustao sam od googlefier stvari, ne vidim smisla da se downgrade firmware i sl. hoću nešto što će trajno raditi kako treba
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2021., 23:33   #4992
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Aurora store
Mapsi rade, ali ne možeš se prijaviti
Uber ne koristim
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2021., 23:48   #4993
dooks1
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
Ja naručio direktno od ovlaštenog servisa. Sad ćemo vidjeti kako će to ispast...
Od kojeg servisa?
dooks1 je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2021., 23:57   #4994
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,959
Citiraj:
Autor Mihael Pregled postova
Aurora store
Mapsi rade, ali ne možeš se prijaviti
Uber ne koristim

Jel se može normalno naći neka adresa pa stisnuti directions? A nakon toga start navigation?
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2021., 05:56   #4995
glazZ
Premium
Moj komp
 
glazZ's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Pakrac
Postovi: 331
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Jel se može normalno naći neka adresa pa stisnuti directions? A nakon toga start navigation?
Može, radi normalno samo se ne možeš logirati, i skinuti offline karte. Uber app ne radi bas, ne može pronaći tvoju lokaciju u samoj app.

Poslano sa mog NOH-NX9 koristeći Tapatalk
glazZ je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2021., 13:24   #4996
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Downgrade je samo privremeno, nakon toga kad riješiš googlefier normalno updateaš i sve radi kasnije.

Meni je Here WeGo ionako bolji od Google mapsa za auto navigaciju pa onda koristi to ako ti se neda zezari s googlefierom.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2021., 14:47   #4997
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,959
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Downgrade je samo privremeno, nakon toga kad riješiš googlefier normalno updateaš i sve radi kasnije.

Meni je Here WeGo ionako bolji od Google mapsa za auto navigaciju pa onda koristi to ako ti se neda zezari s googlefierom.

Dobar tip, tnx.
Čekao sam dugo P50P i moram priznati da na kraju nisam baš previše impresioniran. Tako da je odluka pala na P40P+, nadam se da neću požaliti zbog nedostatka GMS-a
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2021., 13:11   #4998
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Jel se zna, kad bi na naše tržište trebao doći P50 i s kojim procesorom?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2021., 22:33   #4999
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,959
Ne zna se kad će bit release van Kine, zasad je plan da ga bude ali postoji mogućnost da ga neće biti uopće. Globalna verzija bi trebala dolaziti sa Snapdragonom 888, ali bez 5G čipa.

---
Eto, ja sam nakon dugo promišljanja uzeo P40P+. Hvala kolegi Maru što mi je otkrio 50MP AI mod, mislim da to ne bi nikad ni probao da nisam tu vidio slike . Jedino mi nije jasno zašto je u tom modu fov veći nego kad se slika obično...


Za nedostatak GMS-a sam naravno znao, na kraju mi malo toga fali. Gmail riješen preko outlooka (probao prvo bluemail ali nije htio spremati privitke u memoriju telefona iz nekog razloga...). Youtube vanced radi besprijekorno, čak sam se i logirao normalno sa svojim indijskim yt premiumom
Erste aplikacije sve rade normalno i može ih se skinuti na Appgallery, viber whatsup sve ok, sad su podržani i backupi svih poruke/medie kroz hauwei cloud pošto google servisa nema pa je to prije bio problem.
Bolt food, bolt drive, sve je dostupno preko appgallery a uber sam stavio quickapp, huawei sučelje koje u biti pristupa web verziji ali to napravi tako da imaš vizualni dojam kao da si u appu...ako to ima smisla.
Apkpure je odlična stvar, tamo sam skinuo google mape koje rade najnormalnije (jedino se ne može logirati) i još aplikacija kojih nema na appgallery.
Jedino što mi fali su gps tracking aplikacije koje sam koristio (Relive, Wikiloc) jer ovise o google-u. To još nisam našao alternativu, pa ako netko zna nek kaže slobodno.


Što se moba tiče, to je već stariji model i sve se zna ali je pravo čudo kako je napravljen, kako sve dobro radi i kakav dojam ostavlja. 512GB, ultra brzi 3.0 UFS (1400 MB/s sekvencijalni read rate), stvarno odličan samsung ekran, Kirin 990, raznolike kamere....Nekom je taj 10x periskop nebitan ali meni je to odličan gizmo za snimanje, osim Huawei-a jedino ga ima S21 Ultra kojeg sam neko vrijeme razmatrao, međutim dosta je bio skuplji a Exynos verzija koju nam samsung u europi gura ima, nevjerojatno ali istinito, radi dosta lošije slike na periskopskoj kameri od snapdragona. Presudilo je i što u low lightu samsung izgleda žalosno pored P40, još uvijek. Baterija konjska, 5G ima no nije mi to previše bitno.


Zamjerke imam zasad prema širokokutnoj kameri koja bi po meni trebala biti...šira i zato što mi je jednu fotografiju u uvjetima odličnog osvijetljenja (12h sunce) jako čudno snimio, napravio vodenu bojicu od drveta van fokusa i stavio onaj efekt kad slika izgleda blijedo...ne znam zašto. No okinuo sam samo 40-ak fotografija probnih pa moram ga još proučiti.


Sve u svemu, išao sam na mali rizik zbog svega oko toga što se događalo, ali nisam požalio, naprotiv. Može se bez google-a
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2021., 22:36   #5000
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,152
Dobrodosa u klub.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2021., 23:03   #5001
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,270
Sad si opet poželim Huawei 😁
locks je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2021., 01:13   #5002
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Fov ti je u 50mp ai modu veći jer koristi cijelu površinu senzora dok kod regularnog moda koristi malo cropani senzor, pretpostavljam da bi kut bio isti kao kod većine mobitela i da se izbjegnu nešto mekši rubovi.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2021., 02:51   #5003
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Fov ti je u 50mp ai modu veći jer koristi cijelu površinu senzora dok kod regularnog moda koristi malo cropani senzor, pretpostavljam da bi kut bio isti kao kod većine mobitela i da se izbjegnu nešto mekši rubovi.
Cropano je i radi bolje stabilizacije, vjerojatno kombinira OIS + EIS.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2021., 15:15   #5004
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,959
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
Izgleda da se ovaj Huawei ne šali. Mate 9 GLS pokupio i vratio, zamijenjena baterija, sa odlaskom i dolaskom sve skupa 7 dana. I to za 140,00 kn. Smiješna cifra za zamjenu baterije kad se uzmu u obzir cijene ostalih proizvođača (govorim o original baterijama ne nekim s ebay-a).

Naručeno direktno od ovlaštenog servisa preko e-maila, preko aplikacije nisam ni pokušavao.

U svakom slučaju mene su dobili da mi i sljedeći mobitel bude Huawei, bilo u njemu Google-a ili ne.

Imao neko vrijeme P30P u ladici sa razbijenim ekranom. Predao ga jučer oko pola 7 navečer u Insignium servis tu u centru Zagreba, prije sat vremena me zovu da je novi ekran stavljen i da mogu doć po mobitel. Ne znam što bi reko osim
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2021., 15:37   #5005
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,920
Posto zamjena?
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2021., 16:57   #5006
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,959
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Posto zamjena?

1800 , ali je popust 20% zadnji četvrtak,petak i subotu u mjesecu. Pa je ispalo 1440. Mob je imao oštećen ekran zahvaljujući mojoj nepažnji i mogao sam ga prodati za kakvih sto eura, ali to mi je jednostavno bilo previše žao.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2021., 20:28   #5007
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,152
Da se pohvalim novom maskicom:

Iznenadila me elegancija.
Ako nekog zanima, link.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	signal-2021-08-27-132131.jpg‎
Views:	209
Size:	332.0 kB
ID:	24256   Click image for larger version

Name:	signal-2021-08-27-132131 (1).jpg‎
Views:	190
Size:	200.8 kB
ID:	24257  
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2021., 23:49   #5008
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,920
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
1800 , ali je popust 20% zadnji četvrtak,petak i subotu u mjesecu. Pa je ispalo 1440. Mob je imao oštećen ekran zahvaljujući mojoj nepažnji i mogao sam ga prodati za kakvih sto eura, ali to mi je jednostavno bilo previše žao.
Puno je, al je puno povoljnije nego kad sam ja planirao mijenjat pa na kraju odustao. U to vrijeme je bilo 2250.

Na kraju zeni kupio drugi mob, a ovaj ceka sa strane dok to jos malo ne pojeftini

Btw, isto ga nisam htio prodat za dzabe. Radije nek strune 😁
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2021., 00:19   #5009
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,959
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Puno je, al je puno povoljnije nego kad sam ja planirao mijenjat pa na kraju odustao. U to vrijeme je bilo 2250.

Na kraju zeni kupio drugi mob, a ovaj ceka sa strane dok to jos malo ne pojeftini

Btw, isto ga nisam htio prodat za dzabe. Radije nek strune 😁

Ma upravo tako, bio bi čisti grijeh. 2250 vjerojatno ipak ne bi dao jer je toliko sad rabljeni , ali ovih 200-injak eur sam pregrizao. I nisam požalio, proslijeđen članu obitelji koji je zamijenio redmi note sa P30P , malo je reć da je sretan.


Ako nekog zanima, malo sam isprobavao P40. Nisam još stigao po noći probati. Ovdje ima od svake kamere pomalo, jedino 3x zoom možda jedna jedina, ima i preko nekoliko 50MP AI slika, one su specijalno osjetljive na drhtavu ruku Ništa editirano, kako je snimio, snimio je.
















Exy je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2021., 16:39   #5010
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,270
Kako funkcionira Gspace aplikacija na Huaweiju? Imao sam P40 Pro, ali nisam imao pojma da to postoji.
Vidim da Play Store radi, ali može li se kupovati?
locks je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na