Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.12.2020., 08:21   #811
thekingnoa
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: slavonski brod
Postovi: 110
ma ja pokrenem patch i traje setup par sec i zavrsi i to je to i nista
thekingnoa je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 08:29   #812
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,429
E sada neznam od kuda sam ovo pokupio, pa unapred isprike ako je već bilo tu:



__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je online   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 10:02   #813
thekingnoa
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: slavonski brod
Postovi: 110
Rijesio, hvala Disco !

Cak mi ostala sacuvana pozicija nakon reinstaliranja igre

Ako jos netko ima govno od grafe kao ja, ne pada fps ispod 30 )
thekingnoa je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 10:03   #814
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,159
https://youtu.be/QBBOMOR_AlI

Sa hex editom dobijen 5 fpsa ,testira na 1440p sa detaljima 0:22 poslozenim daje u vrvi grada nezadovoljavajuci fps,mada necu na 1440 ni igrat vec fhd/kontroler/kauc

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je online   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 10:17   #815
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
60an0cekh
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 10:18   #816
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,159
Ljudi ne znam kako vama ali meni je igra vrh - ono što sam očekivao to sam i dobio. Nekakav imersive sim, action, role playing adventure retro sci fi fps shooter/sneaker... Nikakav krvavi GTA, RDR2. Igra roka na najjače.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 11:04   #817
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Ljudi ne znam kako vama ali meni je igra vrh - ono što sam očekivao to sam i dobio. Nekakav imersive sim, action, role playing adventure retro sci fi fps shooter/sneaker... Nikakav krvavi GTA, RDR2. Igra roka na najjače.
meni je isto predobra,možda malo fali punokrvnog rpga al sam znao da ga na modernoj igri necemo dobit(danas se klinci pale na druge stvari pa su se "morali " prilagodit)

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 11:20   #818
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Ljudi ne znam kako vama ali meni je igra vrh - ono što sam očekivao to sam i dobio. Nekakav imersive sim, action, role playing adventure retro sci fi fps shooter/sneaker...
Jedan bug u 15h, performanse ok, niti jedan crash. Goty.
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 11:21   #819
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Meni je tak-tak. Sad sam na 40h igre. Main story je zanimljiv i glavne misije su stvarno dobre. Svijet je vrhunski dizajniran, soundtrack je super, raznolikost aresnala je super i sl.
Ali isto tako što više i više igram, to više vidim propusta u igri. Ne samo bugova. Igra ima veliku krizu identiteta. Vidi se da je sve započelo drugačije, s drugačijom vizijom i onda su to sve srezali.
Ova verzija igre nije bila u developmentu 8 godina.

Npr. life paths nema nikakvog utjecaja na igru, a sve izgleda kao da su htjeli tri potpuno odvojena brancha igre napraviti, a na kraju se sve to svodi na 20 min igre.
Cijeli uvodni dio u igru je užasno izrushan. Dio sa upozavanjem grada, Jackiea, glavnih likova i sl. je preskočen i igra te samo baci usred radnje.
Lik s kojim igramo, V, nema nikakvu osobnost, pozadinu, ništa. A to mi je full bitno kod RPG igara. Igra cijelo vrijeme pokušava povezati igrača sa likom,
ali ne uspijeva jer doslovno nemam razloga da mi bude stalo do njega, jer nema povijest i cijeli početak igre i intro jednostavno ne postoji.

Lik Silverhanda je isto super zamišljen, ali sve popuca ako nakon njegovog introductiona ako odete odrađivat sporedne misije, a ne glavne kako su tu oni zamislili,
jer u jednom trenutku vaš lik puca po šavovima jer mu je ovaj u glavi i ne zna kud bi sa sobom, niti zna što mu se događa, a u drugom trenutku imate small talk s njime
kad započnete neki side mission. Nema veze s vezom.

Grad je bio zamišljen da bude interaktivan, a u ovome što smo dobili nije. Nimalo. Izgleda prelijepo i kapa dolje svim ljudima koji su ga dizajnirali, ali fali mu ikakve interakcije.
Napravili su takav vizalno savršen svijet i postigli savršen setting, a ni u jednom trenutku mu nisu pridadli nikakve pažnje za vrijeme igre.
AI smo već spominjali da ga jednostavno nema. Sve je jako imerzivno kada se samo hoda ili vozi ulicama grada, ali ćim poželite nešto više od toga, e onda se igra raspada.
Ako ništa drugo, zbog ove igre cijenim RDR2 sve više i više. Tamo NPC-evi imaju neku svrhu i igra je prepuna mini interakcija koje možda nisam ni cijenio kad sam igrao,
jer sam se toliko na njih naviknuo, ali sada kad vidim koliko je Cyberpunk u zaostatku za nečim takvime, onda mi to zafali.

I ne znam jel sam to samo ja, ali koja je stvar oko Mantis bladeova? To mi izgleda kao da je nekad davno bio jači dio imagea igre (sjetimo se samo prvih promo materijala),
a u ovoj veziji je samo zakopani skill koji možete otključati i pretvorit se u skakavca s noževima. Izgleda kao da su ih ostavili samo zato jer su to imali napravljeno godinama
ranije i bilo im je žao izbaciti iz igre. Takav implantant očekujem da ima puno veću pozornost igre i da se veže nekako uz sam razvoj lika, a ne da samo jedan skill point bacim u to i Bam!,
evo ti, sad si fucking jumpy ninja

Ispravit će oni bugove i to, ali bojim se da nećemo vidjeti onu igru koju su prvotno zamislili. Zato i jednim dijelim ne želim čekati magične patcheve, jer meni osobno bugovi nisu toliki problem,
koliko neke stvari u samoj srži igre koju smo dobili.

Igra mi je i dalje zanimljiva i igram je svaki dan od kad je izašla, al eto, šteta da je tako ispalo.

I za kraj, ponovo ću spomenut W3 jer to je igra zbog kojeg smo svi na CDPR gledali kao nekog mesaju gaming industrije. W3 je i dalje on whole another level što se immerisve RPG žanra tiče.
Geralt je imao osobnost, povijest, mogao sam se uživjet u njegov lik i karakter, i samim time i svijet u koji nas igra stavlja. Ovdje mi to jako fali, jer imam osjećaj ko da igram nekog generic lika i to je to.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 15.12.2020. u 11:43.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 11:49   #820
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Ja imam oko 22h game i potpuno se slažem sa ovim kaj je xgame rekao,da su to sve tako složili bili bi bog gaming industrije,nešto o čemu bi se još dugo pričalo.

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 11:55   #821
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Samo bi dodao na ovo sve, W3 i ovo se ne može usporediti što se tiče immerisve RPG žanra, jer, Witcher 3 ima povijest napisanu u tvrdim koricama već gotovo 30 godina (knjige).

I oni su samo to implemenitali u igru. Nisu se trebali brinuti o povijesti, sadržaju, svijetu, pozadini priče i razmišljati kako impelementirati to u igru jer su već imali gotovu priču, povijest i karakterizaciju likova itd.

Ovdje to nisu imali i taj dio im fali.

I sada, koliko god možda to loše zvučalo, napravili su dobar posao, s obizorom da nisu imali od ničega krenuti, nego sve od nule.

Još da je proizvod stvarno PROIZVOD, i da nije bio takav debakl od release-a, ne sumnjam GOTY samo takav.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 12:03   #822
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,159
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Samo bi dodao na ovo sve, W3 i ovo se ne može usporediti što se tiče immerisve RPG žanra, jer, Witcher 3 ima povijest napisanu u tvrdim koricama već gotovo 30 godina (knjige).

I oni su samo to implemenitali u igru. Nisu se trebali brinuti o povijesti, sadržaju, svijetu, pozadini priče i razmišljati kako impelementirati to u igru jer su već imali gotovu priču, povijest i karakterizaciju likova itd.

Ovdje to nisu imali i taj dio im fali.

I sada, koliko god možda to loše zvučalo, napravili su dobar posao, s obizorom da nisu imali od ničega krenuti, nego sve od nule.

Još da je proizvod stvarno PROIZVOD, i da nije bio takav debakl od release-a, ne sumnjam GOTY samo takav.
Taman sam to mislio napisati... Ali da je V cringy - je... Ali cijeli svijet je takav pa mi onda i ima smisla - iako me ko lik pomalo nervira.


I još jedan stvar kad smo već kod witchera - nije ni tamo open world nešto bolji niti je interakcija sa NPC-ievima bila ne znam kakva. tj ako se dobro sjećam bila je isto nikakva.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 12:04   #823
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Ne bih se složio. Knjiga ili ne, postoje super pisci i to im nije nikakav izgovor.
Nije ni writting u igri loš, nego je sve izrushano i izrezano. To se najviše vidi na prvom dijelu igre gdje su doslovno izrezali cijeli segment upozavanja Jackiea, ostalih bitnih likova i grada. Dijalozi i radnja oko koje se sve vrti je još i dobro napisano, pogotovo popratni tekstovi koje nalazite u igri.
Da uzmeš Witcher knjige i iz njih makneš hrpu radnji i build-upa isto bi dobio loš proizvod. Ovo je rezultat dobrih dvije godine preuranjenog izlaska igre. Uzeli su ogroman zalogaj i onda su morali rezati i rezati za ovaj release tako da smo dobili samo kako bi se reklo, minimum viable product :/

CB2077 je u ovom trenutnom stanju vreća različitih ideja i želja, a da pritom ništa od toga nije napravljeno kako spada, osim dizajna svijeta i soundtracka.

Meni osobno, koliko god bio velik fan Cyberpunk žanra, ova igra nije ni blizu nekog GOTY-a ili slično. Ponovo, ne mislim to samo zbog bugova, nego zbog problema u samom coreu igre i krizi identiteta. I dalje je impresivno da ovo što imamo je zabavno igrati i tjera me dalje u taj svijet, ali tužno je da nismo dobili onu igru kakvu su i zamislili.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 15.12.2020. u 12:10.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 12:07   #824
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,429
Ja ću je sada dokusurit. Ali ću je barem još 1 odigrat za npr godinu kada će je valjda pokrpat kako treba.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je online   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 12:10   #825
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,159
E, čisto da se razumijemo - ja imam tek 15-ak sati u igri... Moguće je da promijenim mišljenje.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 12:15   #826
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Ja ću je sada dokusurit. Ali ću je barem još 1 odigrat za npr godinu kada će je valjda pokrpat kako treba.
Tako ću i ja. Ionako će ekspanzije doći tako da...
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 12:28   #827
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Witcher je tri koplja iznad ovoga, i tu se ne referiram na tehnicke probleme igre, cisto na samu pricu, sto je vec kolega Mommi gore dobro naveo zbog cega je to tako. Probati cu je zavrsiti, jer je free i nemam trenutno niceg boljeg na rasporedu od igara. Ali ono, meh at best, jos jedan isprazan Watch Dogs.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 13:15   #828
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
kakav goty lol, ajde pls da se temrin goty ne piše u ovoj temi više jer nema poveznice nikakve uz ovu igru, hvala
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 13:17   #829
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
cyberpunk ionako ulazi u goty za 2021., ne za ovu godinu
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 13:23   #830
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ja pričam da je, bio bi goty ove godine ziher (što zbog nikakve konkurencije, što zbog loše godine).

I znam da ide u drugu godinu, ali da je bolji od TLOU2, sigurno je.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 13:29   #831
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Ovo nije goty nego hoty.
Hype of the year.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 14:06   #832
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
nije hoty nego hotd

hype of the decade
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 14:09   #833
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Samo bi dodao na ovo sve, W3 i ovo se ne može usporediti što se tiče immerisve RPG žanra, jer, Witcher 3 ima povijest napisanu u tvrdim koricama već gotovo 30 godina (knjige).
Ima i cyberpunk, i to puno više
tuna3 je online   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 14:15   #834
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Da, što je da je, istina je.
Već sam ranije spomenuo da se događaji dosta vjerno oslanjaju na Neuromancer serijal knjiga. Cijeli svijet je dizajniran kao da čitam Gibsonov opis i viziju, što je super, jer sam čitajući te knjige htio da jednog dana igram takvu igru.
I ako od kud treba vuć inspiraciju, onda je to začetnik Cyberpunk žanra.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 14:28   #835
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Završio sam sad taj Act 1. I ta misija mi je sve skupa preduga bila u jednom komadu, trebao sam raditi nešto drugono nisam očekivao da će to biti toliko dugačko, a stvari su se samo nadovezivale i nadovezivale u nedogled jedna na drugu baš, rijetko s prilikom za neki save.

A uvod mi se nikako ne sviđa. Nakon početka si ubačen u igru in medias res kroz taj jedan animirani dio, uopće se ne stigneš povezati s likom s kojim bi se trebao povezati kao. A tu su mogli komotno izvući još barem sat, dva gameplaya u uvodu bez nekakvog velikog uloženog truda jer su likovi, prostori i sve je tu već.

Što se tiče bugova, imao sam par većih što se tiče kretanja likova oko mene, zapne lik, ne želi u lift, neprijatelj se pojavljuje i nestaje na mjestu, AI se jedostavno može zabići bez borbe i sl.

Moram priznat da ne očekujem da je ovo GOTY iduće godine prema onome što je i kako dosad ispričano. Naravno, nisam prešao puno, ali već ovo u početku ne ulijeva nadu. Novi God of War, Horizon novi, Harry Potter igra nakon dugo vremena, tko zna, izlazi hrpa igara iduće godine od kojih će dosta njih puno bolje iskoristiti next gen i imaju potencijala prema onome dosad pokazanome.

Zadnje izmijenjeno od: Exomaniac. 15.12.2020. u 14:39.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 14:34   #836
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Lik s kojim igramo, V, nema nikakvu osobnost, pozadinu, ništa. A to mi je full bitno kod RPG igara. Igra cijelo vrijeme pokušava povezati igrača sa likom,
ali ne uspijeva jer doslovno nemam razloga da mi bude stalo do njega, jer nema povijest i cijeli početak igre i intro jednostavno ne postoji.
Neki bi rekli da je to karakteristika čru RPG protagonista - tabula rasa... Nema priču, određen izgled itd. Sam ga stvoriš i on je ono što zamisliš. Npr. TES serijal
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 14:41   #837
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,159
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Neki bi rekli da je to karakteristika čru RPG protagonista - tabula rasa... Nema priču, određen izgled itd. Sam ga stvoriš i on je ono što zamisliš. Npr. TES serijal
To pali kad ti oblikuješ ton i boju glasa svog lika u svojoj glavi dok role playaš mutavca Tu di već imaš voice acting je to malo teže. Osobno, više volim kad nema voice actinga za glavnog lika. Više se uživim u lik i djelo svog avatara i tek onda voice acting nikad nije loš.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 14:49   #838
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Neki bi rekli da je to karakteristika čru RPG protagonista - tabula rasa... Nema priču, određen izgled itd. Sam ga stvoriš i on je ono što zamisliš. Npr. TES serijal
Da, ali ovdje igra forsira da mi bude stalo do našeg protagonista i ostalih likova, a ni u jednom trenutku se nije uspostavio taj odnos. Sve su sveli na onaj filmić koji valjda traje kraće od minute.
Ili evo drugog primjera, odabrao sam Nomad life path i tu i tamo imam opciju korištenja te pozadine u razgovorima. I onda mi V počne pričati neke spike o tome kako Nomadi moraju držati zajedno, kako je i on bio članom nekog klana, bla, bla, bla. Što mi to znači ako nisam vidio niti trunkice tog segmenta priče ili još bolje, odigrao to.

TES je druga priča i ne sjećam se da bi mi bilo moralo stati do likova. TES je playground, CB je story driven igra, ili bi barem trebala biti.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 14:56   #839
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
.
...

Ali isto tako što više i više igram, to više vidim propusta u igri. Ne samo bugova. Igra ima veliku krizu identiteta. Vidi se da je sve započelo drugačije, s drugačijom vizijom i onda su to sve srezali.
Ova verzija igre nije bila u developmentu 8 godina.
...

Amen. Debelo su je srezali... mislim da nikakvi patchevi to neće popravit. Toliko toga fali a vidi se da su imali opake planove muka mi dođe. Ona cutscena lijepih sjećanja sa Jackie-em mi je toliko digla tlak da sam lupija alt+F4. S tim clipovima su se kur**** po youtubeu i predstavljali ih kao "game play trailer".

Ali... čekat ću, čuvam se kao djevica za prvu bračnu noć. Ne želim sa ovim poluproizvodom ukaljat sebi iskustvo koje su obećavali svih ovih godina.

Možda udru jedan "No man's sky" post development. Držim fige.


Za sada: FOTY - flop of the year
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 15:00   #840
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Došla im voda do vrata očito (s vremenom), i morali to finiširati što prije, i eto, dobili poluproizvod.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na