Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.04.2020., 09:56   #36751
crocus
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 0
Imam ga ja. Odličan je roštilj, ide svugdje samnom. Postiže visoke temperature kao i ne-prijenosni roštilji. Iako ima samo jedan plamenik ima jedan hack pomoću kojeg sam čak uspio smokati rebra na njemu
Ide na kartušu ali postoji za dokupiti crijevo pomoću kojeg ga možeš spojiti na običnu bocu. E da, zaobiđi bauhaus i kupi ga ovdje. Ekipa je super, imaju odličnu podršku i hrpu dobrih savjeta.
crocus je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2020., 18:58   #36752
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Kupio ga danas ipak u Bauhausu jer mi glupa Visa ne radi prek neta,
Pretvoril sam se u uho za hack za dimljenje
vga killer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.04.2020., 18:35   #36753
crocus
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 0
Prva stvar koja ti treba je indirektna toplina. To je malo komplicirano pošto se radi o malom roštilju sa samo jednim plamenikom, ali nije nemoguće. Weber je napravio dodatak koji ti to omogućuje koji treba uzeti kao inspiraciju. Znači prva stvar je neka vrsta heat deflectora. Ja sam uzeo debelu alu foliju i nekoliko puta sam ju još presavinuo. Možeš upotrijebiti i one jednokratne alu posude i malo im odrezati bočne stranice. Druga stvar je neka rešetka na koju ćeš staviti hranu i koja će ju još dodatno udaljiti od plamenika. Ja sam modificirao neku koju sam našao doma ali planiram kupiti ovako nešto.

Druga stvar koja ti treba je dim. Tu imaš razne opcije. Uglavnom se koriste komadići drveta (wood chips) koje namočiš u vodu i staviš u neku posudu. Chips možeš kupiti od webera, bilo je prošle godine u kauflandu kada su krenule ove akcije sa roštiljanjem, a možeš si napraviti i sam. Što se tiče posude tu imaš raznih metalnih smoker boxova ali je bitno da budu kompaktni jer nemaš baš puno prostora ili ima DIY riješenje sa alu folijom.
Ja koristim dimilicu na pelete jer nakon isprobavanja svega ovoga mi se pokazala kao najbolje riješenje jer generira dosta dima, a traje oko 3h, dok ovi wood chipovi izgore za cca pola h.

I naravno jačina plamena na najslabije. To je to ukratko ako te još nešto zanima slobodno pitaj.
crocus je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 08:51   #36754
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Tnx na svemu, proučim pa javim kolko sam failao
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 12:50   #36755
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor crocus Pregled postova
Prva stvar koja ti treba je indirektna toplina. To je malo komplicirano pošto se radi o malom roštilju sa samo jednim plamenikom, ali nije nemoguće. Weber je napravio dodatak koji ti to omogućuje koji treba uzeti kao inspiraciju. Znači prva stvar je neka vrsta heat deflectora. Ja sam uzeo debelu alu foliju i nekoliko puta sam ju još presavinuo. Možeš upotrijebiti i one jednokratne alu posude i malo im odrezati bočne stranice. Druga stvar je neka rešetka na koju ćeš staviti hranu i koja će ju još dodatno udaljiti od plamenika. Ja sam modificirao neku koju sam našao doma ali planiram kupiti ovako nešto.

Druga stvar koja ti treba je dim. Tu imaš razne opcije. Uglavnom se koriste komadići drveta (wood chips) koje namočiš u vodu i staviš u neku posudu. Chips možeš kupiti od webera, bilo je prošle godine u kauflandu kada su krenule ove akcije sa roštiljanjem, a možeš si napraviti i sam. Što se tiče posude tu imaš raznih metalnih smoker boxova ali je bitno da budu kompaktni jer nemaš baš puno prostora ili ima DIY riješenje sa alu folijom.
Ja koristim dimilicu na pelete jer nakon isprobavanja svega ovoga mi se pokazala kao najbolje riješenje jer generira dosta dima, a traje oko 3h, dok ovi wood chipovi izgore za cca pola h.

I naravno jačina plamena na najslabije. To je to ukratko ako te još nešto zanima slobodno pitaj.
Ovo je ekstra! Hvala na savjetima
Evo i ja sam narucio neku kopiju Webera jer ne zelim bacati lovu ako skuzim da plinski rostilj nije za mene. Sad definitvno moram i ove wood chiose naruciti. Dimi li bas puno ovo? Rostilj ce biti na balkonu, a imam malo starije i cudne susjede, pa ne bih bas da ulazim u rasprave sa njima
Odoh jos kasnije plinsku flasu nabaviti pa da se to moze odmah isprobati kad stigne grill. Moram li nekako pripremiti gusanu resetku prije prve upotrebe? Sinoc sam na YT nesto gledao da se mora namazati lanenim uljem i zapeci da stvori patinu.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 13:35   #36756
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Pa poželjno je ak ti se da, to ti stvara neprijanjajuci sloj a istovremeno štiti od hrđe. Ak si na balkonu nemoj se zajebavat s dimom, bit ce ga sigirno. Ma plinski roštilj je ok.. Može dat dobar šmek.
danex je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 13:46   #36757
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Znaci bas sa tim lanenim uljem? Ne ide recimo sa kozom od speka kao prije?
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 14:27   #36758
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
A ulje bi trebalo bit neko koje najmanje gori.. Znaci nikako maslinovo a ni špek.. Mislim mozes ti i preskocit tu radnju,odradit ju kad god il nikad. Mi u restoranima tako obrađujemo tave od ljevanog zeljeza i čelične koje kupiš u dučanu hrđave.
danex je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 15:48   #36759
crocus
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 0
Ako imaš roštilj sa više plamenika onda jedan ugasiš i tamo staviš meso, a ovaj drugi ti daje toplinu. Što se tiče novog roštilja mislim da je najbitnije da ga zapališ na najjače i ostaviš tako pola h - 45 min jer zna biti na njemu strojnog ulja koje je ostalo od proizvodnje pa čisto da sve izgori. Oko seasoninga rešetke ne bih radio neku veliku mudrost, ponašaj se kako bi inače sa roštiljem, sa vremenom će se dogoditi sve što se treba dogoditi. Laneno ulje preporučaju jer ima visoku točku dimljenja. Zapravo sve to ovisi koliko ti se zagrije roštilj, ja sam na svom na rešetki izmjerio i oko 500C i na toj temperaturi ti seasoning izgori. Ako ne želim da mi se hrana lijepi, pazim da je ono što ide na roštilj nauljeno, imam sprej sa mješavinom ulja (obično suncokretovo) i vode koji netom prije pečenja promućkam i pošpricam na rešetku i na kraju većina hrane će se sama otpustiti kada je dovoljno pečena, ali na to ne možeš uvijek računati nego to dolazi sa iskustvom.

I uvijek se sve peče sa spuštenim poklopcem jer if you are looking you ain't cookin

Zadnje izmijenjeno od: crocus. 23.04.2020. u 15:53.
crocus je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2020., 18:56   #36760
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Rostilj upogonjen u subotu, i evo upravo nesto kontam da od subote nisam pojeo gotovo nista sto nije pripremljeno na rostilju. Evo upravo sam pekao leberkäse na njemu i ispao je fantasticno i puno ukusnije nego na tavi. Sinoc sam klincima pekao pizzu na rostilju, odusevili su se.
Uglavnom, jako dobra investicija. Ja prezadovoljan.
WraGG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.05.2020., 20:22   #36761
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Za mali električni roštilj za balkon, da ne dimi puno:


https://www.mall.hr/stolni-rostilji/...rc=bestsellers


Čitam da sok pada po inframa pa malo dimi po mesu i daje dobar šmek .
Kažu i da ovi sa teflonskim površinama stalno pale/gase preko termostata da zaštite teflon, tako da mi se čini rešetka bolji izbor.


Kužim da neće bit ko ugljen ali čovjeka veseli. Ima li što bolje za nekih 500-injak kuna?
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2020., 20:29   #36762
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Samo uzmi u obzir da je to pain za čistiti. Imali amo takav sličan na balkonu 2 godine, fora je, upališ i pečeš. Znali smo cimer i ja svaki drugi dan bacit nešto gore. Al čišćenje je priča za sebe.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2020., 20:40   #36763
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
drito to, ciscenje je muka
zato za takve akcije imam ovakav
ploca ide u perilicu, hvala doviđenja nema brige
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2020., 20:40   #36764
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Imao gotovo identican. Zadnje sto sam pekao na njemu su 4 pastrmke i trebalo mi je sat i pol vremena za to. Uzmi plinski i postedi se muke.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2020., 20:50   #36765
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Ili ovo za proper miris
https://www.elipso.hr/marke/lotusgrill/
Koristim već par godina, top stvar. "bezdimni" ipak nije, ima dima malo, al ni blizu pravom roštilju. Najbolja kombinacija mi je na dno malo ugljena,sve iznad briketi.
Sam ugljen ako stavim prebrzo izgori,i previse dimi. A briketi bas daju lipi miris i dugo daju toplinu.
Redovno pečemo meso,ribu,povrće i sve stane u perilicu sudja. Nema pranja na ruke.

Ja sam zadnji kat u zgradi pa se niko ne buni.
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2020., 21:04   #36766
Deekay
Premium
 
Deekay's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 119
Ja sam do sad promijenio nekoliko električnih za balkon i najveći im je problem temperatura, odnosno termostat koji se stalno palo-gasi. Nikako ispeć meso kako treba, a da je u razumnom vremenu, stalno im je falilo snage.

Najbolji je bio Konzumov najobičniji-ravna ploča 2000 i nešto Watti. Nevjerojatno je brzo pekao meso. Nažalost, termostat se pokvario, dobio novce nazad jer nisu imali više na stanju. Kolega ima još takav isti, nebi ga mijenjao ni zašto. Iza toga sam imao i Delimano, šminkerski roštilj na kojem možeš ispeć gljive, i 5mm bijelog mesa. Prodao ga nakon tjedan dana.

Sada imam Lidlov preklopni, s njime sam zadovoljan. Temperatura je na najjače, bijelo meso, carsko, vrat, burgeri, idu dosta brzo jer ih s obje strane pečem istovremeno. Onako kad se raširi ide dosta sporije, ali je bolje od prethodnog Delimana.

Navodno je onaj Phillipsov dobar, ali košta preko 1000kn. I naravno, električni i pravi na ugljen-plin su nebo i zemlja.
Deekay je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2020., 16:37   #36767
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
izvadio sam iz škrinje da se odmrzne cca 2.5kg janjećeg buta što mi ostalo od prošli puta, pravim sutra ujutro da mogu na posao nosit

planiram kao i prošli put, oko sat i pol pod alu folijom sve skupa s krompirom i povrćem, onda skinit foliju i pustit da se zapeče još bar sat vremena, ako treba i duže.. kad skinem foliju svako malo polijevat s "močom" iz tepsije..

imate kakav dodatni savjet?

edit: rezultat današnjeg pečenja


Zadnje izmijenjeno od: John Creasy. 09.05.2020. u 14:39.
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2020., 10:49   #36768
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Imam za vikend ideju otići do Plitvičkih, nisam bio već 15 godina.

Na relaciji Zagreb - Plitvička, neke preporuke dobro restorana? Imamo ideju ići ručati negdje, a da ne idem na neviđeno.

Ako ništa drugo, na povratku mogu stati u ZG-u i tamo sjesti negdje (Rustica npr.)

Ali tamo oko Slunja, Plitvica bi bilo idealno.

Preporuke?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2020., 10:52   #36769
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 526
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Imam za vikend ideju otići do Plitvičkih, nisam bio već 15 godina.

Na relaciji Zagreb - Plitvička, neke preporuke dobro restorana? Imamo ideju ići ručati negdje, a da ne idem na neviđeno.

Ako ništa drugo, na povratku mogu stati u ZG-u i tamo sjesti negdje (Rustica npr.)

Ali tamo oko Slunja, Plitvica bi bilo idealno.

Preporuke?

Bihac ili Rastoke neki restorancic dolje
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2020., 11:14   #36770
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113


Hvala na komentaru.

Ja tražim konkretan restoran, znam i ja da će biti "neki". Ne bi preko granice, zbog trenutne situacije.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2020., 11:21   #36771
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,787
Meni se u tom podrucju niti ne da traziti ista novo. Odem u Mlin - Bihac, janjetina ili cevapi, za desert baklava i par komada za put/doma, sat vremena kasnije prelazim granicu i idem odakle sam vec dosao. Idem tamo vec 10ak godina, u pocetku su bili jadan i jeftin restoran sa super ambijentom i hranom. Brzo su se prosirili i upgrejdali, a cijena je skocila, ali jbga dok je gazda isti i ja cu mu dolaziti. Cinjenica je da cu zbog janjetine skrenuti s puta ili u Bihac ili u Tamaris - Zadar

Edit: spor reply
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2020., 11:32   #36772
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Osobe koje ulaze u BiH moraju u kućnu izolaciju na 14 dana budući da je Federalni štab civilne zaštite 24. travnja ukinuo mjeru obvezne 14-dnevne karantene.
Ne mogu preko granice.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2020., 11:51   #36773
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Jesi našao vikend za ići na plitvice ....tjedan dana nakon uvjetnog otvaranja. Ne znam uopće šta je otvoreno a šta nije od restorana po zg...
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2020., 11:52   #36774
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Super komentar, puno si mi pomogao, hvala.

Jebiga, tako smo odlučili, idem vidjeti sada kada neće biti gužve, jeo išta ili ništa. Nakon što krenu gužve, nema mi smisla ići.

Sada su cijene 4x manje nego od 21.06.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2020., 11:57   #36775
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,642
Uči od dragih nam čeha. Pakiraj paštete i podriguše u šareni portabl fridž i otvori piknik sezonu negdje na zavoju na pola puta, kad ogladniš
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2020., 12:02   #36776
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Super komentar, puno si mi pomogao, hvala.
Realno šta da te neko šalje negdje u ZG na klopu a ne zna dali je otvoreno za goste ili ne?

Recimo znam da Zelenjak I Lašćinska klet ne delaju....masa restača rade isključivo dostavu.


Drugo pravilo je dvoje ljudi za stolom...ako si ti žena i dva djeteta npr koju kombinaciju će te odigrati? Djecu za 2m udaljeni stol ili ti sa starijim a žena sa mlađim?

Nezahvalno je davati takav savjet usred partial lockdowna. Podsjeća me na jednog švabu, kamermana koji se raspitovao gdje se okupati u Dubrovniku 91' i koja plaža da valja.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2020., 12:30   #36777
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,787
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Uči od dragih nam čeha. Pakiraj paštete i podriguše u šareni portabl fridž i otvori piknik sezonu negdje na zavoju na pola puta, kad ogladniš
Uvijek moze ponijeti materijal i na livadi donjih jezera sloziti jedan licki burger, onako preko koljena. Nista sladje!

Ako ubodes srecu da domoroci ne navale na jezera (jer kinezi nece), onda iskoristi priliku za piknik. I nemoj preskociti gornja jezera. U slucaju guzvi, gore cete sigurno naici na manje "otpora"
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2020., 12:49   #36778
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Realno šta da te neko šalje negdje u ZG na klopu a ne zna dali je otvoreno za goste ili ne?

Recimo znam da Zelenjak I Lašćinska klet ne delaju....masa restača rade isključivo dostavu.


Drugo pravilo je dvoje ljudi za stolom...ako si ti žena i dva djeteta npr koju kombinaciju će te odigrati? Djecu za 2m udaljeni stol ili ti sa starijim a žena sa mlađim?

Nezahvalno je davati takav savjet usred partial lockdowna. Podsjeća me na jednog švabu, kamermana koji se raspitovao gdje se okupati u Dubrovniku 91' i koja plaža da valja.
Pa zato pitam ovdje, možda netko zna nešto više, ima u susjedstvu restoran, vlasnik je restorana itd.

Svaki komentar koji me vodi bliže tome da nađem određeno mjesto za sjesti i pojesti je dobro došao.

Kafići i restorani su otvoreni, stol mora biti 2m jedan od drugog, ne osobe koje sjede za istim stolom.

Hvala za komentar svakako, ali eto, odlučio sam, tako će i biti.

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Uvijek moze ponijeti materijal i na livadi donjih jezera sloziti jedan licki burger, onako preko koljena. Nista sladje!

Ako ubodes srecu da domoroci ne navale na jezera (jer kinezi nece), onda iskoristi priliku za piknik. I nemoj preskociti gornja jezera. U slucaju guzvi, gore cete sigurno naici na manje "otpora"

Ma to svakako planiram. Mislio sam nakon svega sjesti u miru na povratku kući.

Hvala svakako

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Uči od dragih nam čeha. Pakiraj paštete i podriguše u šareni portabl fridž i otvori piknik sezonu negdje na zavoju na pola puta, kad ogladniš
Ako ništa drugo, bar ću ušparati 200-300kn.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2020., 13:46   #36779
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
restoran Feniks, na ulazu u Slunj iz smjera Plitvica. bili prije par godina, uzeo miješano meso i ubio se da sam jedva vozio doma još 200+km.

fino, obilna porcija, prihvatljiva cijena.

https://feniks-slunj.com/

edit: bome ima već skoro 5 godina

http://forum.pcekspert.com/showthrea...ks#post2845551
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2020., 13:50   #36780
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Pa zato pitam ovdje, možda netko zna nešto više, ima u susjedstvu restoran, vlasnik je restorana itd.
Sve ok,Šalata ne znam nijedan koji bi preporučio a da je otvoren. Zatvoreni su.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Kafići i restorani su otvoreni, stol mora biti 2m jedan od drugog, ne osobe koje sjede za istim stolom.
Opet,nisu svi otvoreni(ni restači ni bircevi) i niko nije rekao da dve osobe moraju biti udaljene dva metra jedna od druge. Stolovi moraju biti...ali za tim stolom smiju sjediti maksimalno dvije osobe(frend mi ima birc na šalati i dobro znam koje su mjere,dva stolca po stolu,ne smiješ koristiti šank,nema posluživanja pića i jela bez sjedenja). Zato sam i dao primjer...ti žena i jedno dijete(ili dva)....ne smijete sjediti za istim stolom.

U svakom slučaju,sretno sa pronlaskom adekvatnog restača.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na