Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.02.2021., 20:32   #11041
MKmarino
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Metković
Postovi: 72
Available bandwidth: 17503
MKmarino je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2021., 21:24   #11042
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor MKmarino Pregled postova
Available bandwidth: 17503
Koliko mjeris na speedtestu?

Žica ti je koliko?

Kopija ti si slab kao i ja😂

Signal mi piše good a brzina ocaj

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.02.2021., 23:33   #11043
MKmarino
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Metković
Postovi: 72
Brzina varira dosta. Sad oko 30. Znala je šetat nekad od 15 pa do 45. Brzina na žicu je bila do 20. Inače signal je kod mene na week. Router je u prizemlju kuće na suprotnoj strani od vidljivosti prema repetitoru.
MKmarino je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2021., 00:10   #11044
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,245
Meni je vrijednost na bonding available bandwidth 9900 ravno. Ako sam ja u pravu (speedtestovi nakon 100gb idu ravno 8.5/1.5mbit s aktivnom paricom i 4g), onda to ne štima, jer gola parica mi je do 10 i to radi uredno (pusteno max cca 12).

Što se hibridboxa tiče, borim se s vjetrenjačama već 2mj - ili su uvjeti loše i nejasno napisani pa mi korisnici očekujemo "gluposti" ili usluga stvarno "krivo" radi. Imao sam vec par sugovornika iz HT-a, i em ništa što sam tvrdio njima nije imalo smisla, em svaki sugovornik imao svoju verziju priče kako to sve radi. Čekam kontakt od jedne osobe koja bi trebala kužiti materiju. Ako se ne javi, ili ako bude to opet nova verzija priče: onda idem kamikaza pristup - pišem prigovor na rad usluge, citiram uvjete i tražim preslušavanje svih snimki razgovora
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2021., 05:16   #11045
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,053
Meni taj "available bandwidth" nema utjecaja na brzinu kao ni jačina signala.
Jedini faktor vezan uz brzinu je kolko susjedi sišu.
Sad je rano jutro i vuče 20Mbps, kad dođu s posla to padne na 10Mbps. Upload je uvijek isti, 10-ak Mbps.
Što se tiče brzine nakon potrošenih 100gb, stvar radi prema specifikacijama usluge.
Ne zaboravite da su incijalno bonding potpuno izbacili iz jednađbe nakon potrošenog 100gb paketa, al su se ljudi vjerojatno masovno žalili pa su dodali tu bonding mizeriju.
Možda za uskrs budu za produženje ugovora nudlli 200giga, ko što nude za magentu.
ADSL jad i bijeda sve u svemu, imam u krugu 500m dvije mini centrale s VDSL hardverom al se nisu udostojali spojiti nas ni na jednu nego nam uvalili taj hibrid.
Tak da mogu na kraju godine reć da SVIM korisnicima omogućuju 20Mbps brzine, ko što Brisel zapovijeda.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2021., 07:38   #11046
MKmarino
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Metković
Postovi: 72
Pošto sam na žicu imao uglavnom stabilnih 20 ovako i nisam nešto dobio. Jer brzina dosta varira. Od 15 kao što sam pisao pa do rijetkih 48. Bar mi je upload bolji i to mi je bar dobitak.
MKmarino je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2021., 10:48   #11047
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Da li je uopće moguće ugasiti hybrid kompletno? Imam stabilnih 10 preko žice, ali s hybridom preko dana ukupna brzina mi je 4. Dize se na 20-tak tek oko ponoći jer je 4G signal užasan.
Tako da bih ja potpuno ugasio hybrid i imao 10 stalno jer inače preko dana imam samo 4.
Moguće?
Znam da je moguće po uređajima, ali ima li opcija generalno za sve?

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2021., 16:53   #11048
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,245
@Warrior izvadis sim Isprobano Ruter svjetli crveno ko lud, ali tri sloja crne izolirke i mir. Naravno, dok vratis sim, nis se nece do reboota rutera dogoditi (ruska tehnologija izgleda).

PS: brijem da sim radi u mobitelu iako tvrde da ne radi. Samo treba apn iskopati... domaća zadaća ako imaš volje ...
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2021., 17:22   #11049
zuti14
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Hvar
Postovi: 88
Pozz ekipa imam pitanje. Zivim u potkrovlju tatine kuce gdje nemma nikakav tel. prikljucak
Eh volio bih ga proveat za maxtv+internet. Sad me zanima koliko bi me kostalo za provest ili su oni duzni provest tel prikljucak za kucu. Pretpostavljam da ce se trebat kopat malo do centrale//tj kablova za provest?
zuti14 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2021., 21:07   #11050
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,064
ako kuća već ima telefonski priključak, i treba samo uključiti uslugu, onda ti je gratis uz 2 godine ugovorne obveze. jednostavnije i jeftinije ti je samo se povezati na postojeći router ako već tvoji imaju dsl.
ako nemaš kabel ali je stup na pljunometar, vrijedi kao gore ali čekaš mrvu duže.
ako si kuća na kraju sela 3 dana jahanja od prve bandere, možeš lagano zaboravit na uključenje, i ponudit će ti hibridbox / univerzalnu uslugu. a obzirom da si na hvaru, sretno ti bilo s time.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.02.2021., 14:49   #11051
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,245
Rasplet (moje) drame s Hibridbox uslugom - nakon potrošnje plaćenog prometa (100GB), korištenjem parice (turbo 10 uredno radi) i mobilna mreža zajedno daju 8.5/1.5. To je uredno preko 70% koliko minimum treba Turbo10 dati. Iznad 7mbit tehničar ne dolazi. Ako trebam još downloada na tu sirotinju, onda vadim sim karticu i dobim 10/0.6 s parice, ako trebam uploada onda stavljam sim karticu i opcionalno čupam paricu. Predivna usluga
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2021., 00:35   #11052
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 670
Jel ima neko info kakav jel ovo krenulo bilo gdje od navedenih mjesta ?
Zašto mi smrdi da će projekt peopast.

https://www.bug.hr/telekomunikacije/...rvatskoj-13688
Revolver3844 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2021., 04:39   #11053
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,053
Citiraj:
Autor Revolver3844 Pregled postova
Jel ima neko info kakav jel ovo krenulo bilo gdje od navedenih mjesta ?
Zašto mi smrdi da će projekt peopast.

https://www.bug.hr/telekomunikacije/...rvatskoj-13688
Citiraj:
naredne tri godine
Nebu propalo, al će testirati strpljenje mnogih.
Imaju pare al nemaju dovoljno ljudi na terenu, reće neki glavonja iz HT.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2021., 08:19   #11054
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,064
Citiraj:
Autor Revolver3844 Pregled postova
Jel ima neko info kakav jel ovo krenulo bilo gdje od navedenih mjesta ?
Zašto mi smrdi da će projekt peopast.

https://www.bug.hr/telekomunikacije/...rvatskoj-13688
pa po zapadnoj istri se već naveliko kopa i širi optika, već sam potpisao ugovore o uvođenju za 2 naša objekta. na obje lokacije se kopa 200njak metara od mene, polažu se bužiri i vuče optika.
bili su mi i iz ericssona na uviđaju lokacije radi trasiranja.
tako da da - radi se na ovome. vjerojatno će prvo pokriti turistička mejsta...
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2021., 09:19   #11055
Filc
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 441
Eto, kod mojih roditelja kako ti kažeš u zap Istri kopa se radi postavljanja optike.
Zamisli kopaju kanal 1.5 m dubine i 80 cm širine po sredini ceste povezujući 4 mjesta gdje postavljaju nove vodovodne cijevi, ali ne ni slučajno staviti u kanal i optiku. Kanal kopaju po sredini asfaltne ceste, kada završe stavljaju novi asfalt. Što košta staviti optički kabel u već iskopani kanal? Sram ih bilo, sutra će ponovno kopati cestu i reći da je to skupo. Mora biti kada se Ht i drugi uopće ne dogovaraju u vezi tih stvari. Treba im zabraniti idućih 15pa godina kopati na toj trasi. I nije da se po Istri naveliko kopa poradi optike.

Zadnje izmijenjeno od: Filc. 25.02.2021. u 09:27.
Filc je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2021., 10:11   #11056
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,466
Meni je super da dan danas moraju kopati ceste i infrastrukturu stavljati ispod ceste. Sto ne moze uz cestu?
Nah.. to bi bilo preinteligentno...
__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2021., 10:19   #11057
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Sela će dobiti optiku, gradovi ostaju na bakru. JE-BE-NO!
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2021., 10:21   #11058
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Žali se Tcomu. Koliko vidim ovo je projekt PRŠI, za ruralna mjesta gdje ne postoji dovoljni komercijalni interes telekom operatera, pa EU sufinancira projekt.
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2021., 10:23   #11059
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,064
Citiraj:
Autor Filc Pregled postova
Eto, kod mojih roditelja kako ti kažeš u zap Istri kopa se radi postavljanja optike.
Zamisli kopaju kanal 1.5 m dubine i 80 cm širine po sredini ceste povezujući 4 mjesta gdje postavljaju nove vodovodne cijevi, ali ne ni slučajno staviti u kanal i optiku. Kanal kopaju po sredini asfaltne ceste, kada završe stavljaju novi asfalt. Što košta staviti optički kabel u već iskopani kanal? Sram ih bilo, sutra će ponovno kopati cestu i reći da je to skupo. Mora biti kada se Ht i drugi uopće ne dogovaraju u vezi tih stvari. Treba im zabraniti idućih 15pa godina kopati na toj trasi. I nije da se po Istri naveliko kopa poradi optike.
ovdje kopaju uz rub trotoara jedno pol metra ili malo manje, i onda ispred svakog ulaza u privatnu parcelu kopaju od tog kanala do zida od parcele. za kuće sa suprotne strane ceste kopaju preko cijele ceste opet do zida od privatnih parcela.
i baš je optika , nemoš fulat kada njih 3 sjede u dtk šahtu i vuku.

ovdje su kopali pred misim 7-8 godina cijelu ulicu, novi asfalt skroz.
pa došao plin. pa kopaj. pa zatrpali. pa se sjetili oborinsku stavit. pa kopaj. i sad otpika..
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2021., 14:44   #11060
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 670
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
pa po zapadnoj istri se već naveliko kopa i širi optika, već sam potpisao ugovore o uvođenju za 2 naša objekta. na obje lokacije se kopa 200njak metara od mene, polažu se bužiri i vuče optika.
bili su mi i iz ericssona na uviđaju lokacije radi trasiranja.
tako da da - radi se na ovome. vjerojatno će prvo pokriti turistička mejsta...

Ja sam mislio da će to vuć po zraku a ne kopat.
Dobro je ako projekt ide onda ćemo svi doć na red ksd tad hah.
Revolver3844 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2021., 13:42   #11061
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Ajd da ne tražim sad po forumu, koji ruter se dobije uz hibridbox i jel se da na njemu podesiti pppoe passthrough ili jos bolje ugasiti pppoe za razliku od speedporta plus? Se može SIM kartica dobivena uz hibridbox ubaciti u svoj 4G USB dongle pa imati 100GB odvojeno od hibridboxa?

edit: da pojasnim samo, zvali me iz t-coma i nude hibridbox iako na bakrenoj parici imam 50mbit (40 realno + maxtv)... dakle više ne ide samo tamo gdje ne mogu ponuditi veće brzine očito. Kako mi je 40 mbit sasvim dovoljno, razmišljam o toj sim-ici.

I btw. da ogovorim:

Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Sela će dobiti optiku, gradovi ostaju na bakru. JE-BE-NO!
Stvar je u prosjeku... dakle ponudiš 10.000 kućanstava na selu optiku, od toga njih 9.000 nikad nije ni čulo što je optika ili internet. Njih 1000 uzme gigabit, prosječno ispada 30 mbit... (1000 kuća puta 1000 mbit od ukupno 10.000 kuća) .... u gradu imaš milijun priključaka i svima daš 30 mbit... opet je prosjek 30 mbit... i onda statistika kaže da smo u hrvatskoj digli prosjek s 10 na 30 mbit pristup internetu.

Zadnje izmijenjeno od: dakky. 02.03.2021. u 13:49.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2021., 14:06   #11062
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 598
Mi u Svetoj Nedelji i okolici se polako spajamo na optiku.
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2021., 15:35   #11063
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,245
@dakky: uz hibridbox ide ogromna cigla Huawei HA35-11 (vjerojatno cat4 za razliku od -22 modela koji bi trebo biti cat6).
Ne kuzim kaj bi s pppoe passthrough radio - od 10tak priča "ja znam kak hibridbox radi" - jedno je sigurno, ako dižeš bridge na njemu, možeš samo jednu konekciju dići, najvjerojatnije bakar.
Čudno da su ti ponudili hibrid, koliko sam shvatio ne nude ga iznad 20mbit, tak da ustvari ne znam kaj ćeš ti na kraju dobiti. Sranje je što se nakon 100GB prometa spušta na "osnovnu brzinu" parice, pa jako dobro gledaj koju ti osnovnu brzinu ostave, jer ako ti ostave turbo 40-50 onda te boli briga, međutim ako te spuste na turbo 10 onda si se nasadio na ježa
Sim kartica bi trebala raditi vani (nisam probao, ali jesam razmišljao odnest na more lol).
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2021., 07:10   #11064
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Evo nakon što sam 4 agenta morao objašnjavati da piše žica plus do 5 brzine na hibridboxu, stiže odjeb

Poštovani,



zahvaljujemo na povratnim informacijama i ispričavamo se na nenamjernom propustu u prethodnoj komunikaciji.



Naime, informacija da nakon potrošenih 100 GB internetskog prometa nastavljate koristiti neograničen mobilni internet brzine do 5 Mbit/s je točna. Međutim, Općim uvjetima poslovanja Hrvatskog Telekoma, za pružanje usluga u javnoj pokretnoj komunikacijskoj mreži, je određeno da korisnik usluga prihvaća da u okviru tehničkih i operativnih mogućnosti mreže postoji mogućnost da usluge Hrvatskog Telekoma neće biti dostupne u svako vrijeme i na svakom mjestu.



Brzina prijenosa podataka i samo korištenje mobilnih usluga ovisi o broju aktivnih korisnika na određenom prostoru, odnosno o opterećenju mreže.



Izuzev nepredviđenih kvarova i prilikom uvođenja tehnoloških promjena, poteškoće su moguće u pojedinim zatvorenim prostorima (čak i unutar obiteljskih kuća), a naročito u otežanim uvjetima rasprostiranja signala (npr. metalne hale, podrumske prostorije, okruženost gustom vegetacijom itd.).



Sukladno tome, brzina interneta koju ćemo isporučivati nakon potrošenih 100 GB dostupnog prometa je od 7 do 10 Mbit/s za download i od 0,44 do 0,64 Mbit/s za upload. Na tu brzinu, nadodajemo još do 5 Mbit7s za download, ukoliko su svi ranije navedeni uvjeti za pružanje usluga mobilnog interneta zadovoljeni.



U slučaju da, nakon potrošnje 100 GB mobilnog internetskog prometa, brzina interneta padne ispod 7 Mbit/s, ljubazno Vas molimo da nam povratno prijavite smetnju s brzinom interneta kako bismo izvršili sve potrebne provjere i eventualno prijavili poteškoću.



Prijavu smetnje možete izvršiti ovim putem, putem besplatnog broja Korisničke podrške na broju 0800 9000 ili odlaskom na prodajno mjesto.



Za dodatne upite stojimo Vam na raspolaganju, a do tada Vas srdačno pozdravljamo.



S poštovanjem,

_-----------

Sad ću se žaliti drugostupanjskom a onda hakomu ili inspektoratu za krivo oglašavanje.

Znači dok imam 100 GB imam i tehničke mogućnosti da mi je veza npr 17/5 q čim potrošim nema tehničke mogućnosti i padam na 10/0.6 hehe
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2021., 09:16   #11065
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,245
@buljaka: lol ti si upravo suprotno mojoj situaciji. Meni nakon 100GB zajedno ide 8.5/1.5 kud god testiro i kaj god radio a parica čista ko suza, bez sim ide 10/0.6
Pisao sam prigovor i pokusao tehnicaru objasniti koji je mislim shvatio sto zelim reci a sad kak ce se to rasplesti, vjerojatno plahtu kakvu su tebi poslali dobivam uskoro.
S druge strane, optika je usla u ulicu toboze, pa uz malo srece necu jos dugo morat ovako

Objektivno gledano, dok god oni nama s turbo10 daju 7+ mbit, možemo im duvat. Boli njih briga kaj nije 10 ili 15 ili 50. Više od 7 je, hvala bok.

EDIT:
Možeš u ruteru pogledat jel ti opce mobilna konekcija up, te možeš speedtest dok kliknes reset dsl line (traje oko 1-2min), trebao bi ili dobit 0 ako ti nema zivota na mobilnoj ili nekih 1-3mbit. Ili čupaj paricu pa probaj jel 0 ili radi. Ove floskule s opterecenosti baznih stanica su u najmanju ruku komicne, da nema mjesta za 1-2mbit na baznoj ...
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2021., 18:24   #11066
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Od kad počinje teći rok od 14 dana za raskid ugovora?
Od kad je podnesen zahtijev ili od kad je krenula usluga?

Ja sam podnio zahtjev 22.12.2020 god a internet je instaliran 10.03.2021 god a kako nisam baš zadovoljan brzinom razmišlljem bili raskinuo ugovor od 2 god?
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2021., 19:42   #11067
Froxie24
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sisak
Postovi: 811
Na hakomovoj stranicu u raspravu je pušten "Prijedlog Odluke o izmjenama Standardne ponude Hrvatskog Telekoma d.d. za uslugu uslugu veleprodajnog širokopojasnog pristupa (BSA)"

U kojem između svega ostalog navedena promjena:

Citiraj:
U članku 5.3 Cjenik za uslugu veleprodajnog širokopojasnog pristupa na temelju ADSL/VDSL tehnologije (uključujući i FTTC rješenje), mijenja se fusnota 2 na način da sada glasi: „2Dostupni razredi Internet brzina ADSL/VDSL pristupa su: za ADSL pristupe razred bez ograničenja, za VDSL pristupe razred do 20/2Mbit/s, razred do 60/40Mbit/s te razred bez ograničenja.
Citiraj:
zahtjev za uključenje na VDSL super vektoring tehnologiji ukupne brzine svih traženih usluge manje od 100/20 Mbit/s, će biti realiziran na VDSL vektoring tehnologiji, ukoliko je Operator korisnik označio na zahtjevu da želi koristili VDSL vektoring. Ukoliko je Operator korisnik označio na zahtjevu da ne želi koristili VDSL vektoring tehnologiju, zahtjev će biti odbijen. Ukoliko zahtjev nije moguće realizirati na VDSL vektoring tehnologiji, zahtjev će biti realiziran na VDSL super vektoring tehnologiji ukoliko su ispunjeni ostali uvjeti za realizaciju zahtjeva.“
Citiraj:
U zahtjevu za pokretanjem postupka izmjene Standardne ponude, HT je naveo kako izmjene nisu opsežne niti na strani operatora korisnika BSA usluge zahtijevaju značajnije intervencije u vlastitoj mreži i uslugama. Nadalje, HT navodi kako je riječ o tehničkoj promjeni u HT mreži, a koje promjene će se odnositi na maloprodajne i veleprodajne korisnike. Ističe kako će predloženim promjenama prestati rezervacija pojasne širine (eng. bandwith) po uslugama (eng. Unlimited service), da će se iskoristiti puna pojasna širina linije (drugim riječima, korisniku će se omogućiti najveća moguća moguću brzina pristupa Internetu), da će se optimizirati rad usluga te da će se linijska brzina prilagođavati bez prekida usluge (npr. uslijed vremenskih nepogoda).
Froxie24 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2021., 20:48   #11068
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
very nice, rok primjene 45 dana nakon konacne odluke, a hakom se vec sad pozitivno ocitovao...cak i da mi ne ukljuce super vectoring dobra mi je ova opcija "bez ogranicenja" jer bi imao 80mbit koliko sad linija podrzava
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2021., 22:25   #11069
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Šta ovo znači za mene koji sam 1.5km od centrale na bakru i maksimum mi je 10Mbps?

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2021., 00:00   #11070
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Vjerojatno trenutno nista dok ne skrate petlju
vacs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na