Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 20.09.2007., 19:14   #331
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Sve super ali mene samo zanimaju pingovi koji će biti - net će letit i DL/UP ali pingovi......

http://www.internode.on.net/adsl2/graph/
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.

Zadnje izmijenjeno od: MisterM. 20.09.2007. u 19:32.
MisterM je offline  
Staro 20.09.2007., 19:18   #332
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Ah, nitko to ne moze znat, vidit cemo za 10 dana!
pipe je offline  
Staro 20.09.2007., 20:55   #333
ilje
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: SB
Postovi: 114
Citiraj:
Autor Michel Pregled postova
Kako mrzim biti u krivu
***iga što češ dogodi se
to je zato sto gledas u taj globus na avataru
ilje je offline  
Staro 20.09.2007., 21:44   #334
thedman
User Registered
Moj komp
 
thedman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: europe
Postovi: 229
Citiraj:
Autor ojpi Pregled postova
Ja ima zamjeram što su nas derali ko ovce dok nije bilo konkurencije. To nisu bile visoke cijene, nego bezobrazno visoke cijene. Da ne govorim o tome kad su pričali da je flat model neisplativ i da to ne može opstati kad model naplate. Neki to zaboravljaju, ali ja ne. Zato ih ni ne mogu smisliti, i ne bi se vratio na njih više ni da nude flat za bagatelu. Ali nema smisla da se dalje prepiremo. Dobro da ih je konkurencija stisla pa da rade nešt da zadrže korisnike pa ćemo svi imati super jeftin adsl. Čak sad ni t-com nije daleko od toga, samo da još ponude tih 2mbita flat za nekih 150kn umjesto 219 i svi će bit zadovoljni.
a daj mi molim te objasni da si ti imao firmu koja ima monopol na tržištu ti bi kao
dao adsl za 1 kunu a nemaš konkurencije!?!?!!?! ni malo i još si pod nadzorom države?
kojoj naravno uvijek treba što više i više novaca
daj nemoj pričat gluposti, radili su ono kaj bi i svi drugi radili da su bili u njihovoj poziciji
i zar ti nikad nije palo na pamet da oni i dalje drže nekih aj recimo karikirano 70% tržišta
i sad zamisli kad bi oni koji imaju toliko korisnika još spustili cijene a TO NARAVNO MOGU
misliš li da bi bilo više uopće ikakve konkurencije na tržištu????


__________________
thedman je offline  
Staro 20.09.2007., 22:04   #335
DoX_Chabar
Premium
Moj komp
 
DoX_Chabar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Čabar/Rijeka
Postovi: 655
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
Sve super ali mene samo zanimaju pingovi koji će biti - net će letit i DL/UP ali pingovi......

http://www.internode.on.net/adsl2/graph/
Ping u igrama? 1mbit je čisto dosta za igranje tako da ti se neće nešto znatnije poboljšati... Možda niti nećeš primjetiti razliku...
DoX_Chabar je offline  
Staro 20.09.2007., 22:58   #336
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ok... Kad pojeftini flat, uzimam 8mbit.
IcyTexx je offline  
Staro 20.09.2007., 23:16   #337
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
Citiraj:
Autor DoX_Chabar Pregled postova
Ping u igrama? 1mbit je čisto dosta za igranje tako da ti se neće nešto znatnije poboljšati... Možda niti nećeš primjetiti razliku...
svjestan je MM toga, nego misli na one koji su sada n 3 ili 5mbps pa kada im porastu brzine, pingovi ce im vjerovatno takodjer porasti
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline  
Staro 20.09.2007., 23:17   #338
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor DoX_Chabar Pregled postova
Ping u igrama? 1mbit je čisto dosta za igranje tako da ti se neće nešto znatnije poboljšati... Možda niti nećeš primjetiti razliku...
MM je mislilo baš suprotno, da će pingovi porasti...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online  
Staro 20.09.2007., 23:44   #339
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,120
Citiraj:
Autor thedman Pregled postova
a daj mi molim te objasni da si ti imao firmu koja ima monopol na tržištu ti bi kao
dao adsl za 1 kunu a nemaš konkurencije!?!?!!?! ni malo i još si pod nadzorom države?
kojoj naravno uvijek treba što više i više novaca
daj nemoj pričat gluposti, radili su ono kaj bi i svi drugi radili da su bili u njihovoj poziciji
i zar ti nikad nije palo na pamet da oni i dalje drže nekih aj recimo karikirano 70% tržišta
i sad zamisli kad bi oni koji imaju toliko korisnika još spustili cijene a TO NARAVNO MOGU
misliš li da bi bilo više uopće ikakve konkurencije na tržištu????
Zaviri malo preko granice pa se informiraj da li je slovenski telekom nabio takve cijene kad je bio jedini i da li je ulagao u infrastrukutru ili drkao k.... T-HT ne samo da je nabio cijene nego je na svakakve prljave načine spriječavao dolazak konkurencije i zato smo tu di jesmo i još da ih sad pohvalim što dižu brzine. Ali rekao sam, dosta o tome.
ojpi je offline  
Staro 20.09.2007., 23:57   #340
k0vac3v1c
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 53
A gle nije t-ht kriv za sva sranja koja su bila radjena nego država koja ih nije sankcionirala firma je firma i traži profit, to kaj mi živimo u banana državi je naš problem. Ako se ne varam u Hrvatskoj postoji zakon o monopolu i vrlo je jasan. T-HT ti je isto kao INA krava muzara. Država sama sebi u grlo neče skakati, zbog toga je i privatizacija u tu ruku dobra jer prestaje sukob interesa za državu.
k0vac3v1c je offline  
Staro 21.09.2007., 00:03   #341
Yoman
Premium
Moj komp
 
Yoman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 706
nerazumijem stoiz onog grafa tebe navodi na to da ce se ping povecat to je graf Brzinas obzirom na udaljenost???
ako mislis da ce se ping povecat zato kaj ce neko npr bit predaleko za brzinu koju ce imat (2 8 ili 16) onda instaliras net limiter i nadesneku granicu na kojoj nemas gubitak paketa i to je to bar ja tako mislim

edit: btw krades mi avatar ehe
Yoman je offline  
Staro 21.09.2007., 02:05   #342
PhnX
Premium
Moj komp
 
PhnX's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: lepoglava
Postovi: 182
cijelo ljeto je pucala veza,danima nisam imal neta.

sve u svemu,striceki iz t-com-a,prckali su po zicama na tavanu,pa po modemu,pa dali novi modem(neki KASDA,prljavo bijeli,sa iptv-om,nemam pojma kaj je to) te nakraju zamijenili telefonsku zicu do prvog stupa.

veza puca svejedno,jucer neta nije bilo cijeli dan.

kaj to znaci? kakav je to modem?
PhnX je offline  
Staro 21.09.2007., 03:10   #343
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Citiraj:
Autor PhnX Pregled postova
...neki KASDA....
kakav je to modem?...
BWAHAAHAHA al su ti ga uvalili
SPLiFF je offline  
Staro 21.09.2007., 07:45   #344
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
KASDA 678!!!
Koji modem si imao prije?
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline  
Staro 21.09.2007., 08:08   #345
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor Yoman Pregled postova
nerazumijem stoiz onog grafa tebe navodi na to da ce se ping povecat to je graf Brzinas obzirom na udaljenost???
ako mislis da ce se ping povecat zato kaj ce neko npr bit predaleko za brzinu koju ce imat (2 8 ili 16) onda instaliras net limiter i nadesneku granicu na kojoj nemas gubitak paketa i to je to bar ja tako mislim

edit: btw krades mi avatar ehe
Nisam napisao da kad pričam o povečanju onda pričam o brzinama večim od 4 Mbps/768 kbps.
Inače 1mbps je teoretski plafon uploada na bakru.
ADSL2+ je jako osjetljiv na stanje parice i udaljenost od centrale.
Ja na Amisu imam 4/768 i nije problem surfanje ili download nego pingovi. Povečanjem brzine sve ti leti ali i ping ide gore zbog povečanja propusnosti, druge modulacije, SN Margine i Line Attenuationa i još nekih stvari.
Te manje brzine rade na adsl1 tehnologiji koja nije tak osjetljiva. Problemi idu od 4 nagore ali samo za ping u igrama - sve drugo leti...
A prekidi zavise od stanja mreže od tebe do centrale - da su ti linije u zemlji ili u zraku i slično pa su podložne vremenskim nepogodama.
Stanje mreže ilitiga taj last mile problem - mogu oni do centrale dofurat i 40 Gbps vezu ako tebi bakar neda više nego može.....
Nije mi neka frka down nego up i ping - reko sam Amisu da bi uzeo i 24 Mbps kad to nebi značilo ping u nebo.
Dakle ako igraš online onda ti je neki deal - ovak boli te briga kad surfaš ili downlodaš.

Dakle kod večih brzina počinju problemi sa pingom i to je priča bakra i njegovog stanja - ostalo je OK ( ak vani nije oluja ).
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline  
Staro 21.09.2007., 09:51   #346
drstoka
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
Inače 1mbps je teoretski plafon uploada na bakru.

3,5 na adslu, ipak

http://en.wikipedia.org/wiki/ITU_G.992.5_Annex_M
drstoka je offline  
Staro 21.09.2007., 11:21   #347
EG.Skeleton
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 6
3mbit > 8mbit / 512 kbit/s upload
jel treba za ovo adsl 2 modem ?
__________________
CL=Elite Gaming=AN
EG.Skeleton je offline  
Staro 21.09.2007., 11:24   #348
Yoman
Premium
Moj komp
 
Yoman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 706
dobro da skratimo pricu ping ti se povecava ako dolazi do gubitka paketa, i to se nepovecava npr da s 50 konstantno stoji na 80 nego je tebi ping 80% vremena na 50 a ovih 20% na prek 100 u igrici je to efekt kad ti onak sjecka (hodas ravno a on ti malo hoda malo stoji)
do gubitka paketa dolazi ako se forsira veca brzina od neke optimalne brzine koju ti ISP moze isporucit
amis (ja mislim da i svi ostali ISP-ovi)ti izracunaju i limitiraju brzinu na tocno tolko da bude sve uredu
npr frendu su dosli testirat da vide kolko bi dobio stabilno od onih 24 Mb/sec
nestabilno je dobio oko 17Mb a na full stabilno bez gubitka paketa je dobio nekih 14Mb
neznam na kolko su mu limitirali al mi se cini da onda ti sam mozes birat na kolko da ti ga limitiraju (na tih 17 da bude nestabilno il na 14 il kolko vec oces)
a ako nema gubitka paketa i ako je brzina veca od prijasnje mozes samo dobit bolji ping naravno poslje 1 Mb ping moze ic dolje za 1-2 ms-a nis znacajno
a i to o cem ti pricas SNR i to nisu svi prek 3 km od centrale da nemogu na 8 megabita
ja sam sebi racunao i mogu ic na 22Mb/sec ADSL2+ bez beda
Yoman je offline  
Staro 21.09.2007., 11:31   #349
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
MisterM, da ne mislis slucajno da ce biti kao sa DCM-om? Svaki puta kad su oni dizali brzine ping je bio ka-ta-stro-fa. Zato sto nisu imali dovoljno kapaciteta (sto god to znacilo) se sve korisnike. Mislim smjesno je bilo na kablu ping 200, 300 na serveru na kojem je inace 60.
SPLiFF je offline  
Staro 21.09.2007., 11:33   #350
EvilM@ster
Ev1LMa5ter
Moj komp
 
EvilM@ster's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 675
He he a ja prije dva mjeseca trazio povecanje sa 1mbps na 3mbps i nista od toga, posto sam 7km od centrale kaze mi lik da je ovo sto imam najveca brzina koju mogu dobiti na toj udaljenosti, i jos su mi smanjili upload da dobijem sto veci dw.... najveca brzina koju sam uspio dobiti je 850kbs/135kbs ...

Bas me zanima kakva ce biti situacija drugi mjesec dok dignu te brzine, ako ih uopce dignu... Inace imam info da Optima vec i po KC stavlja opticke kablove, nadam se da ce za 2-3 god doci do mene
__________________
androidhrvatska.com
EvilM@ster je offline  
Staro 21.09.2007., 11:33   #351
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
Citiraj:
Autor drstoka Pregled postova
yes, yes, ali cisto sumnjam da t-comovi d-slamovi podrzavaju M standard, zapravo nek atha pira svog montera kaj koriste
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline  
Staro 21.09.2007., 11:34   #352
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Autor EG.Skeleton Pregled postova
3mbit > 8mbit / 512 kbit/s upload
jel treba za ovo adsl 2 modem ?
pa zavisi koji modem imaš, meni još Elconov doma radi i on podržava 9/1.5 Mbit tak da sam miran za sad
Freek je offline  
Staro 21.09.2007., 12:09   #353
drstoka
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor B3mt1 Pregled postova
yes, yes, ali cisto sumnjam da t-comovi d-slamovi podrzavaju M standard, zapravo nek atha pira svog montera kaj koriste

ma sve 5, ali tu se govori o nekakvom " "teoretskom" maximumu za bakar". Može bakar i puno više od tih nekakvih 1 Mbit
drstoka je offline  
Staro 21.09.2007., 14:09   #354
kilkenny
Premium
 
kilkenny's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 92
Citiraj:
Autor PhnX Pregled postova
cijelo ljeto je pucala veza,danima nisam imal neta.
sve u svemu,striceki iz t-com-a,prckali su po zicama na tavanu,pa po modemu,pa dali novi modem(neki KASDA,prljavo bijeli,sa iptv-om,nemam pojma kaj je to) te nakraju zamijenili telefonsku zicu do prvog stupa.
veza puca svejedno,jucer neta nije bilo cijeli dan.
kaj to znaci? kakav je to modem?

Losa parica. Kad je vec pucalo cijelo ljeto trebao si to odmah sredivati a ne cekat jesen..
Dakle od tavana do stupa promijenjena zica? Odlicno. Da li si promijenio zicu od tavana do splitera? Ako nisi promijeni jer koliko znam "striceki" vole kod instalacije telefona precvikat zicu pa je spojit i sa godinama se tu nakupi oksidacija, pogotovo negdje na tavanu, makar sumnjam da bi otisli, a nebi provjerili kvalitetu veze.
kilkenny je offline  
Staro 21.09.2007., 15:05   #355
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor drstoka Pregled postova
...and 3.5 Mbit/s upstream depending on the distance from the DSLAM to the customer's home.

Kod nas se koristi G.992.1_Annex_B i G.992.5_Annex_B a i G.992.5 diže ping za 50-100 posto u odnosu na G.992.1.
Ako G.992.5_Annex_M modulacija omogučava veču propusnost sa manje smetnji od G.992.1_Annex_B onda je to super što se pinga tiče.
A ja isključivo o pingu i pričam.

Citiraj:
Autor Yoman Pregled postova
...a i to o cem ti pricas SNR i to nisu svi prek 3 km od centrale da nemogu na 8 megabita...
SNR, LA i ostalo ti igraju veliku ulogu ako ti parica od tebe do centrale nije savršena - o tome pričam. A često nije....

Citiraj:
Autor drstoka Pregled postova
ma sve 5, ali tu se govori o nekakvom " "teoretskom" maximumu za bakar"...
Na potoječoj tehnologiji tj. modulaciji. Ako T-com uvede novu M i opet ćeš imati problem kvalitete parice i pitanje udaljenosti.
A opet ja ne pričam o maksimalnoj mogučoj brzini nego dobrom pingu za online igranje.


Edit:
Iskon - 10 Mbps/512 Kbps* - *Isporuka brzine ovisi o mogućnostima linije.
Amis - od 4 Mbps/768 kbps** - **Ako linija ne omogućava maksimalnu brzinu, Amis će isporučiti najveću moguću koju linija može podržati.
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.

Zadnje izmijenjeno od: MisterM. 21.09.2007. u 15:20.
MisterM je offline  
Staro 21.09.2007., 15:40   #356
cromen
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 103
Citiraj:
Autor kilkenny Pregled postova
Losa parica. Kad je vec pucalo cijelo ljeto trebao si to odmah sredivati a ne cekat jesen..
Dakle od tavana do stupa promijenjena zica? Odlicno. Da li si promijenio zicu od tavana do splitera? Ako nisi promijeni jer koliko znam "striceki" vole kod instalacije telefona precvikat zicu pa je spojit i sa godinama se tu nakupi oksidacija, pogotovo negdje na tavanu, makar sumnjam da bi otisli, a nebi provjerili kvalitetu veze.
danas su kod mene mjerili sve i ispalo je da zyxel nije kontabilan sa centralom u malesnici -zagreb da stvara sumove 6,4 necega sto uzrokuje pucanje veze na 5Mbit/s + MaxTV.

inace povecanje ce biti :
do 2 Mbit/s (ima linija koje nemogu propustit vise od 1Mbit/s(zg stara naselja uz savu)
do 8 Mbit/s(ovisno o udaljenosti od zentrale)
do 16 Mbit/s(16 Mbit/s sa sigurnoscu gotovo niko nece imat-realno 12 pa na manje (ovisno o udaljenosti od zentrale))

novost je da "navodno" t-com ozbiljno razmatra optiku ,razlog dugorocno je jeftinije optiku postavit nego jos ljudi (tehnicara) zaposljavat

t-comov voip netreba uzimat bar prvih mjeseci,firmwari su koma
cromen je offline  
Staro 21.09.2007., 16:36   #357
PhnX
Premium
Moj komp
 
PhnX's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: lepoglava
Postovi: 182
Citiraj:
Autor kilkenny Pregled postova
Losa parica. Kad je vec pucalo cijelo ljeto trebao si to odmah sredivati a ne cekat jesen..
Dakle od tavana do stupa promijenjena zica? Odlicno. Da li si promijenio zicu od tavana do splitera? Ako nisi promijeni jer koliko znam "striceki" vole kod instalacije telefona precvikat zicu pa je spojit i sa godinama se tu nakupi oksidacija, pogotovo negdje na tavanu, makar sumnjam da bi otisli, a nebi provjerili kvalitetu veze.

nisam bil kod kuce,sljakal sam da platim net koji ne radi....
imam neki papir,prijavu kvara,ima na njemu sta korisno? ne razumijem se u to...(stari modem je bil onaj crni ,za kunu). od centale ili parice ili kaj je vec to sam udaljen malo manje od 3 km. kaj to znaci?

Thnx

Zadnje izmijenjeno od: PhnX. 21.09.2007. u 19:13.
PhnX je offline  
Staro 21.09.2007., 19:44   #358
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Odbrojavam!!! Jos 9 dana!
pipe je offline  
Staro 21.09.2007., 19:52   #359
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Jedino dobra stvar kod mene je, što sam negdje cca 500m od centrale
Freek je offline  
Staro 21.09.2007., 20:10   #360
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
ispravak:

Evo ja sam imao nekih problema sa netom i tada mi je lik došo i išo testirati brzinu download i upload do kuće mislim baš na fasadi kući je kutija i lik je dobio informaciju od kolege na mobu da mi je propusnost 7.3mbita download, a upload čak 4mibta uz gušenje od 16db centrala je navodno slala 9mbit testirano dvaput i isti rezultati. (problem je bila tel. instalacija kuće koju sam promijenio i sad sve super šljaka)

E sad mene zanima kako bi ja mogao znati kolko bi mogao imati maksimalnu brzinu download i upload što se tiće ADSL2 ???

Zadnje izmijenjeno od: DANCI. 22.09.2007. u 00:04.
DANCI je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na