Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.11.2009., 23:23   #841
Shrek
Premium
Moj komp
 
Shrek's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zadar
Postovi: 355
Pa obicno tako i biva sa nastavcima igara gledaju kako namaknuti sto vise novaca uz sto manje truda, tocno se vidi u puno stvari da je igra prakticki modificiran COD4 znaci u razvoj nisu bas puno truda ulozili a sto se tice tih gluposti sa pingom to necu ni komentirati jer je sramota. Ali na stranu sve igra ima svoje fanove koji ce je bez obzira na sve kupiti po bilo kojoj cijeni.
Jedino sto je zalosno jest da ako igra dobro prođe sto ce sljedeci nastavak biti jos gori
Shrek je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 00:10   #842
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
...Malo previše svi vajnaju oko te nuklearke koda je 25 killstreak sam tak napraviti...
Reko sam da neću više ali moram - reci mi da li si pogledao onaj filmić koji je Moree stavio?! (sad ga više nema jer je skinut).

Lik skine 5-6 igrača na čistu sreču pokupi airstrike ili kak se zove sad i zaradi helić s kojim pokolje preko 25 igrača - ma da ubio se od muke da dođe do nukebombe. Za cijeli taj "posao" trebalo mu je - koliko - 25-30 sekundi.
Toliko o teškoči postizanja 25 kilova.

Drugo - pošto sam ja jedan od onih koji su aktivno ukazivali na problem koji će se pojaviti u budučnosti ako ovo sranje od ATVIja prođe bez problema - tvoje konstantno pisanje o "vajnanju" nas koji bojkotiramo MW2 me vređa. OK?!

Nisam ni čiter a nisam igrao ni jedan COD u piratskoj verziji - sve sam ih kupio - COD1, COD UO, COD2, COD4 MW i COD WAW (jedini koji još aktivno igram).

DA - apsolutno si u pravu - svako može kupit kaj hoče - to je njegovo bogomdano pravo.

Sve što sam ja želio je bilo da pokušam objasniti ljudima - ako se ovo podrži tj. bude kupovalo ko ludo - zamisli si slijedeči scenarij - drugi puta će IW/ATVI igru naplatit 100-150 $, DLC nebu 10$ nego 50 ili više i tako to - a kaj je najgore kvaliteta neče biti obaveza jer sve prolazi....

Treba spomenuti da igrači konzola za 60$ dobivaju SP dug 4 sata (sa cut scenama)! A oni DLC plačaju od početka. Znači i njih se sve ovo tiče samo mnogi još ne shvačaju.

Za kraj uzmi u obzir par činjenica - iako ostaje da se točno vidi kako će to stvarno izgledati - po svemu sada znanom sve koji kupe igru čeka sljedeče - IWnet će ti odrediti gdje se spajaš - prema "najboljem pingu" i nivou (lvlu) igrača.
Znam za hrpu ljudi koji će čisto iz sadizma nabavit igru da bi mogli iči od hosta do hosta i bacat njukove samo da se iživljavaju. Tu još dodaj one luđake koji su i obično radili sranja na serverima pa je cirkus potpun.
Gdje će tu biti užitak igre pitam se
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 01:30   #843
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
Gdje će tu biti užitak igre pitam se
pa na Battlefieldu, u loshem drushtvu.. II?







__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 01:48   #844
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Neki eto jednostavno to hoće igrati, drugima je to očito preveliki intelektualni doseg da skuže. Zato i ovoliko sranja.

Da su usrali-usrali su, let it go više

pa mnogi hoće igrat,samo nije neka intelektualna razina onima koji to hoće igrat po IW uvjetima....samo to.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 02:10   #845
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 03:04   #846
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
+1

Edit: Izgleda da je max players 6v6 za sve osim TDM i DOM gdje je max 9v9
To mi ne smeta
Btw da bi moglo vise igraca biti na serveru bio bi problem, jer igra NEMA PROKLETOG DEDICATED servera -.-


Edit:

MW3: http://www.babelgum.com/4007716/ultr...orders.htmlurl

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 10.11.2009. u 09:32.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 09:46   #847
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
prvi review

http://www.cheatcc.com/pc/rev/callof...re2review.html

dosta ulizivacki cini mi se, uopce se ne spominju "famozni" noviteti...
  Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 09:52   #848
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
jel zna netko optimalnu konfu ? na poslu sam pa nemogu otvarati recenzije jer imamo blokadu na vecinu tih stranica
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 10:17   #849
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
jel zna netko optimalnu konfu ? na poslu sam pa nemogu otvarati recenzije jer imamo blokadu na vecinu tih stranica
Pogledaj koju stranicu unazad, objavljeno je.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 11:21   #850
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
Lik skine 5-6 igrača na čistu sreču pokupi airstrike ili kak se zove sad i zaradi helić s kojim pokolje preko 25 igrača - ma da ubio se od muke da dođe do nukebombe. Za cijeli taj "posao" trebalo mu je - koliko - 25-30 sekundi.
Toliko o teškoči postizanja 25 kilova.
Mogli su ostaviti nuke ali pod uvjetom kad iskoristiš pomoć (npr. airstrike) brojanje počinje od nule. I ako te ube a nisi iskoristi AS on propada - to je onda igra.
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 11:31   #851
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Vragoder je offline   Reply With Quote