Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.10.2009., 15:07   #571
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Najbolja je ona zadnja izjava: "AFK, my wife needs a computer"

Citiraj:
Autor georgy Pregled postova
Bezveze ovo sa serverima, ali valjda ljudi "vani" imaju puno bolje veze nego mi (prosječni Hrvati ).
Nema veze, opet nece moci drzati server za vise od par ljudi.

Citiraj:
Autor georgy Pregled postova
A, za DLC, valjda neće svi odmah prelaziti na neke nove mape i modove...
Ne bih se iznenadio da vec rade na tome, da mogu objaviti neki za Bozicne praznike.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2009., 15:08   #572
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Hvala bogu cod multiplayer mi je uvijek bio odbojan. Najviše zbog arkadnosti ,
i hrpe servera sa malim mapama a prevelikim brojem igraća. Tako da ne propuštam puno online. Igrat ću samo singleplayer a platit neću ni kune.

Kako se usude uopće napraviti igru bez dedicated servera ?
To mi zvući kao gruba šala, a dao bi se kladit ako stvarno takva igra izađe , da će po kratkom postupku u patchu dobiti dedicated. Uostalom sigurno im za tu opciju ne treba dulje od par sati programiranja u vrh glave.....

Dakle kad vide koliko im je opala prodaja u odnosu na modern warfare i kad progutaju to i još malo gutaju i onda još malo popustit će i stvorit će se dedicated.
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2009., 16:54   #573
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor Michel Pregled postova
... Uostalom sigurno im za tu opciju ne treba dulje od par sati programiranja u vrh glave.....
Nije moje znanje nego riječi modera:
" Ako nisu ostavili mogučnost da se support jednostavno uključi ili isključi onda je jedino rješenje dorada koda a to traje bar 5-6 mjeseci".

Dakle u tom slučaju pričamo o patchu jer je igra gotova i spremna za prodaju.
Da li treba posebno naglašavati kao su takvi patchevi do sada izgledali i koliko su problema uzrokovali?!

Nadalje ATVI i IW su uložili hrpu para u projekt sada znan kao IWnet.
Da li netko misli da će to samo tako odbacit?!

Osobno mislim da su dobro promislili o ovom potezu jer ono što se vidi posljednih dana je slijedeče:

- COD PC zajednice su poludile i nastoje na svaki način bojkotirati i udariti tamo gdje se najbolje osjeti - na zaradi od prodaje - ovo će imati samo ograničeni efekt (makar je tu dosta ljudi koji kupju i konzlaške verzije za djecu ili sebe ili... a sad otkazuju i te naredžbe).
Ograničen i zato jer još uvijek ima hrpa ili neinformiranih ili onih koje je jednostavno briga za to i hoče isprobati pod svaku cijenu - ako ništa drugo onda SP dio - nadam se da je svima jasno da nema šanse igrati MP bez orginala - što samo po sebi meni uopče ne smeta ali da se zna...

ATVI isto tako uzvrača udarc i napada niskim udarcima - u prvom redu obrača se konzolašima u stilu - Vas (a mi Vas podržavamo) napdaju PC igrači koji su svi nerdovi, hackeri i kaj ja znam - ne može se poreči da im PC igrači nisu dali municije konstano nazivajuči sve konzolaše retardiranim kravama muzaram i neznalicama. Drugo obračaju se vojsci mlađih/neiskusnih PC igrača u stilu "napravili smo nešto što će sprječiti (te gore navedene "hackere") da Vas nemilosrdno ubijaju na pabovima ili ili Vas kickaju zbog upotrebe tzv. noob oružja ili perkova".

ATVI isto tako računa na vojsku od 12 miljona WOW usera - koliko opravdano ostaje da se vidi - ipak je to nešto sasvim drugo u odnosu na FPS.

Ima toga još - bitni mediji nisu svemu ovom posvetili nikakvu pažnju - bar za sada.
GSPovi, retaileri i ostali - makar neugodno iznenađeni ili zbog velih investicija u hardver zbog očekivanja navale stolječa ili zbog pada prodaje - u strahu od mogučih tužbi uopče ne sudjeluju u svemu ovome - tu da spomenem i jedan smjiešan primjer iz USA gdje je jedan (nebitno koji ) lokalni prodavač ostao bez novaca zbog povrata nakon otkazivanja pa je morao ljutu rulju zamoliti da dođu sutra.....

Uglavnom - ostaje da se vidi kako će sve to na kraju izgledati ali ja baš ne vidim sretan kraj za PC igranje kakvim smo ga znali do sada - bar što se COD serijala tiče.
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2009., 18:19   #574
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
Zasto svi govore da je ovo 'pocetak kraja za PC igranje kakvim smo ga znali do sada'???
Pa nije cod jedina igra! 136k ljudi (trenutno) koji su potpisali peticiju vec sad lagano drmaju, x60$ - vrlo jednostavna racunica. Mislim da manjim izdavacima i developerima ovako nesto nece pasti na pamet jer si ne mogu to priustit.

Sto se tice izjave ovog lika 420 - mislim da nije bas prepametan.

Zadnje izmijenjeno od: bluefluid. 22.10.2009. u 18:39.
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2009., 18:47   #575
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Citiraj:
Sto se tice izjave ovog lika 420 - mislim da nije bas prepametan.
On je samo javna figura, govori ono sto mu IW kaze.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2009., 19:37   #576
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor bluefluid Pregled postova
Zasto svi govore da je ovo 'pocetak kraja za PC igranje kakvim smo ga znali do sada'???
Pa nije cod jedina igra! 136k ljudi (trenutno) koji su potpisali peticiju vec sad lagano drmaju, x60$ - vrlo jednostavna racunica. Mislim da manjim izdavacima i developerima ovako nesto nece pasti na pamet jer si ne mogu to priustit.

Sto se tice izjave ovog lika 420 - mislim da nije bas prepametan.

Ne nije COD jedina igra - hvala bogu ali..........

Razmisli malo o snazi/veličini ATVIja - ako im ovo prođe tko ti garantira da neće i recimo drugi kao EA krenut tim putem. A za njima i ovi mali kako ih ti zoveš (makar postavlja se pitanje koliko mali/velik netko mora biti da izbaci igru ovakve veličine) - valjda ti je jasno koliki su novci u igri tj koliko puno se danas ulaže u takav projekt.

Što se tiče računice za PC verziju - COD1 je prodan u negdje milju primjeraka, COD2 2,5 milja, COD4 12 milja .... e sad kvaka 22 - recimo rasprave radi prepolovi ovu zadnju brojku - znači oko 6 milja PC primjeraka - još uvijek dobro + konzole i tako to.
Zašto prepolovit zadnju brojku pitaš - pa ako samo ovdje na PCEXu pratiš ova događanja vidjet češ da ima ljudi koji će igru kupit bez obzira na sve
Sad to primjeni na cijeli svijet.

Pa onda nije teško zamislit budučnost - jednostavno svi prihvate isti način poslovanja - jer sve prolazi

Dobro - ja se iskreno nadam da će ako MW2 izađe ovakav kako se sada predstavlja doživjeti težak udarac na PC tržištu pa više nikom neće pasti na pamet da zabije nož u leđa zajednici koja ih je stvorila.

Ali valjda shvačaš ako ovakav projekt prođe onda dolazi onaj dio "pocetak kraja za PC igranje kakvim smo ga znali do sada".

Što se tiče Fourzerotwo iliti Roberta Bowlinga - on je samo takozvani IW community manager ili još skračeno glasnogovornik IWa. Doduše spominje se i kao kreativni direktor ali nebitno....

Čovjek koji drma svima njima je ovaj:

Robert A. Kotick http://people.forbes.com/profile/robert-a-kotick/1126

A trenutno najcitiranija njegova izjava: "So, what used to be a $50 sale is a $500 sale today."
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2009., 21:26   #577
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
@ MisterM

Ma jasno ali to je upravo to. Dedicated server je sastavni dio engina na kojemu rade. Za pretpostavit je da ono što ja i ti vidimo da je kretenizam da vide i oni koji su u stanju igru napravit . Pri tome mislim da oni definitivno ukoliko imaju iti malo pameti su tu opciju itekako ostavili jer u protivnom testiraju sistem koji
ima vrlo male realne šanse za uspjeh. A to su ipak ljudi koji su napravili cod 4
jednu od najprodavanijih igara svih vremena.

Takav novi sustav je dvosjekli mač, ako uspiju dovesti vodu na svoj mlin
itekako će profitirat , ali ako im ne uspije za novi cod piši propalo.
Moje osobno mišljenje da mnogi ljudi koji če kupovati cod 6 neće ni biti svjesni da nepostoji dedicated server jer nevise po forumima nego kupe igru i igraju i onda kad skontaju da su prevareni iskoriste policu vraćanja proizvoda :P
Ovi koji znaju otkazuju preorder samo tako.
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2009., 21:28   #578
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
Jasno mi je tko je Fourzerotwo i sta on predstavlja, al nadam se da je i njemu jasno sta prica. No dobro, brdo love je u igri i ne mosh gristi ruku koja te hrani, no ovako laicki i cod fanovski sa strane gledano lik je budala. 'Well, i mean, yeah...we're gonna...ugh...mmm' - sirovina.

Previse je para ulozeno u ovaj projekt i naravno da oni ocekuju da ce to proci, ali bas zato sam rekao da, ako budu jebacki osjetili na zaradi, nikome drugome nece pasti na pamet da se ovako poigrava i mijenja 'pravila igre' kako im se sprdne. Moze to njima i proci, i zaradit ce oni na toj igri, ipak je to COD, ali kad drugi developeri vide situaciju koju su ovi stvorili - pa ne bih bas rekao da ce ici njihovim stopama.
Pogotovo jer ove peticije koje se pojavljuju nisu orijentirane samo na cod serijal, vidis da su bojkoti krenuli za kompletno sve sto Activision izda. A to nije mala stvar. Mozda oni imaju neku racunicu koje mi nismo svjesni, tj siguran sam da imaju i da ce svejedno dobro proci na trzistu, ali mislim da se nije bas dobro ovako zajebavati sa ljudima od kojih uzimaju pare.
I jos su toliko drski da traze 60$! Hellou, pa 'popravljeni exe', ajmo ga tako nazvat, ce izaci i prije igre jbte! Pa necu ti dat 60$ samo da bi bio ovisan o tebi i dopustio ti da me mlatis po džepu i nakon kupovine igre!

Citiraj:
Autor Michel Pregled postova
Takav novi sustav je dvosjekli mač, ako uspiju dovesti vodu na svoj mlin
itekako će profitirat , ali ako im ne uspije za novi cod piši propalo.
Moje osobno mišljenje da mnogi ljudi koji če kupovati cod 6 neće ni biti svjesni da nepostoji dedicated server jer nevise po forumima nego kupe igru i igraju i onda kad skontaju da su prevareni iskoriste policu vraćanja proizvoda :P
Ovi koji znaju otkazuju preorder samo tako.
Tocno to, pa nije bas da su se potrgali da razglase na sva moguca zvona da nema dedicated servera...
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2009., 22:35   #579
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
@bluefluid & Michel

Vidim da ima nade ako ne sa CODom onda nešto drugo

Citiraj:
Moje osobno mišljenje da mnogi ljudi koji če kupovati cod 6 neće ni biti svjesni da nepostoji dedicated server jer nevise po forumima nego kupe igru i igraju...
Ovo je jedini razlog zašto ja tu pišem sve ovo - da oni koji ne kuže - skuže na vrijeme. Isto tako da svi mi proširimo informaciju na sve strane ne samo ovdje.


Ovo prenašam sa IW foruma - da ljudi na konzolama only shvate - nisu svi sa PCem "hackeri":

Citiraj:
Clarification for console gamers confused at the outrage

Thu Oct 22, 2009 12:57 pm
Ever since news sprang regarding the lack of support for mods, elimination of dedicated servers, and price DLC, the PC gaming community has been in quite an uproar. As a result, there have been many of those who ventured in from the console forums to find out exactly what is going on or to simply troll and provoke PC gamers who are already outraged. However, there seems to be a severe lack of understanding by the console gamers of exactly why PC gamers are so upset at IW's decisions regarding the PC version of MW2. I will try to explain as clearly as I can, so that the console gamers who genuinely want to know why we are so mad can have a better insight.

1. Dedicated Servers - Dedicated servers are servers purchased, maintained, and monitored by individuals or clans to provide a low ping, high performance, and permanent host for a specific game, hence the term dedicated. While dedicated servers are usually first and foremost a host for clan members or the individual's friends, it also serves as a playground for other PC gamers as well. It would actually be more precise to consider a dedicated server as a club where you can visit, play with other fellow PC gamers consistently, and make friends. Dedicated servers also enjoy the advantage of being monitored by selected clan members (server admins) who are able to ban cheaters much faster than anti-cheat programs such as Punk Buster or VAC. Console players have not needed to deal with dedicated servers for a coupole of reasons. First of all, until recent history, consoles didn't even require online access; everything was localized. Secondly, consoles are ultimately dumbed down computers so it is designed to be simple and there matchmaking was born. Ironically, the CEO of IW compared their matchmaking system to L4D. What they fail to realize is that while L4D does use matchmaking, they are still using dedicated servers as well. Also the entire premise of L4D gameplay is to stick complete strangers together in order to replicate the realness of the four game characters thrown together during a zombie apocolypse.

2. Modified Content - A lot of well known games that many of us enjoy both on PC and consoles actually orignate from modified content. This includes maps, skins, and gameplay. Lets take Counter-Strike for instance. Counter-Strike was originally a mod from the Half-Life game and became so popular that Valve purchased it and turned it into an actual game. Modified content is great for the gaming community as well as developers because it not only prolongs the playability of a game, but explores the possibilities and creativity that the game or future games can achieve. Modified content brings variety to games as well as ideas to be used for other games as well. Ironically, when IW alluded to L4D as their justification for their actions, they failed to understand that L4D started out originally as a mod as well.

3. Priced Downloadable Content (DLC) - Despite what console gamers may feel, PC gamers have no problem paying for DLC as long as it is worth it. To be perfectly clear however, DLC is a relatively new term coined by MS for additional content they provide for games. Long before they were known as DLC, PC gamers got DLC in the form of modified content updates and expansion packs such as Starcraft Brood Wars or the crapload of Sims expansion packs. Here is the thing about priced DLC; it applies really more for consoles because developers have to pay for distribution licenses from MS and Sony to distribute them through either XBL or PSN. On the PC platform, there is no such thing as distribution licenses; all one has to do is host it and let the gamers download it. Also, because the PC community have always been creating our own maps, skins, gameplay adjustments, and other modified content, there is usually not a charge for the DLC's created as they are part of the community and therefore part of a commonwealth. If there is a charge, it is usually very little in order to compensate for the distribution or hosting of the content.

4. Competitive Play - I see a lot of comments of "It's only a game!" but what a lot of console gamers and even some PC gamers fail to understand, is that for some people this is literally a way of life where the level of performance in tournaments determine whether or not the player or clan will receive sponsorships or monetary prizes. In some countries, gaming is even a recognized and legitmate occupation. On that level, there is no difference between a professional athlete and a professional gamer.

5. Steam - Steam is a PC distribution center where games are tied to a specific user account, allowing customer to download the game from any computer without the need of a CD or serial key. While there are many pros and cons for this type of distribution, what has some members of the PC community annoyed is the fact that you cannot resell a game that is tied to a Steam account.

The sad truth is, no matter how IW wants to spin it, the decisions that IW have made are not beneficial for the PC platform. This is merely an attempt by IW to reign in complete command of all aspects of MW2 in order to profit from it. By tying MW2 to Steam and IWnet, IW/Activision has seized full control of all aspects of the game. They are now in charge of who gets to host MW2, what content is released for it, and ultimately how or if you can resell it once you tire of the game. All of this translates not for the better good of the gaming community, but ultimately the bottom line for Activision and IW. In fact, if you take a look at recent comments by Activision's CEO, you will see how this is in line with Activision's business plan. Remember that game Guitar Hero that you play on XBox? Activison is actually trying to remove it from the console platform as well and implement it directly into the accessories so he can price gouge console gamers even futher. As a longtime fan and supporter of the COD franchise, I am extremely sad to see IW implement these business practices. Now matter how much gold they try to sprinkle on what is essentially a pile of BS, all of these decisions do not benefit anyone but IW and Activision and ultimately only serves to alienate the PC community.
Pazi sad ovo - kaj ti je kratkotrajno sjećanje:

http://www.youtube.com/watch?v=qMfTR8PBrsE
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 10:52   #580
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Sve bolje i bolje

Fourzerotwo
INFINITY WARD STAFF
MW2 PC Min Specs

System Requirements:
OS: Microsoft Windows XP, Windows Vista and Windows 7 (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
Processor: Intel Pentium 4 3.2 GHz or AMD Athlon 64 3200+ processor or better supported
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT or better or ATI Radeon 1600XT or better
DirectX: Microsoft DirectX(R) 9.0c
Hard Drive: 12GB of free hard drive space
Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
Internet: Broadband connection required for Multiplayer Connectivity. Internet Connection required for activation

Da da - aktivacija preko steam accounta - i to za SP

EDIT: da se razumijemo - nemam ništa protiv da se igra zaštiti od piratstva - samo gledam na ovo kao smiješno u cjeloj ovoj situaciji.
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 10:57   #581
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
Sve bolje i bolje

Fourzerotwo
INFINITY WARD STAFF
MW2 PC Min Specs

System Requirements:
OS: Microsoft Windows XP, Windows Vista and Windows 7 (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
Processor: Intel Pentium 4 3.2 GHz or AMD Athlon 64 3200+ processor or better supported
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT or better or ATI Radeon 1600XT or better
DirectX: Microsoft DirectX(R) 9.0c
Hard Drive: 12GB of free hard drive space
Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
Internet: Broadband connection required for Multiplayer Connectivity. Internet Connection required for activation

Da da - aktivacija preko steam accounta - i to za SP

EDIT: da se razumijemo - nemam ništa protiv da se igra zaštiti od piratstva - samo gledam na ovo kao smiješno u cjeloj ovoj situaciji.
Jedino što je dobro u toj cijeloj priči je da igra nije zahtjevna. Ali kakve koristi od toga kad su ju zeznuli sa ovim.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 13:17   #582
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 13:59   #583
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
spamate, a ja moram brisati.

prekinite.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 14:28   #584
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Ako ste vidjeli da netko nekog vrijeđa onda to fino i reportate!

Nitko nema vremena 0-24 buljiti u forumi gledati dali će netko nekog povrijediti/uvrijediti itd..zato i postoje prijave!

Uglavnom prestanite spamati!

I odjašite s teorijama zavjere.

Lock Žalite se toru/jelcu kome god. Neda mi se svaku minutu refreshati thread i brisati za vama!

Unlock

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 23.10.2009. u 15:09.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 16:25   #585
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
...
Internet Connection required for activation


Da da - aktivacija preko steam accounta - i to za SP

EDIT: da se razumijemo - nemam ništa protiv da se igra zaštiti od piratstva - samo gledam na ovo kao smiješno u cjeloj ovoj situaciji.
samo da nebude opet ko gta IV, tamo je pak lakse bilo krek instalirat nego pocet igrat sa originalom...

Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Lock Žalite se toru/jelcu kome god. Neda mi se svaku minutu refreshati thread i brisati za vama!
izgleda da se zalio neko sa visoke pozicije kad je zalba tako brzo prihvacena....

Mod: ne. Moja dobra volja.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 23.10.2009. u 18:47.
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 16:31   #586
VoodooRain
Premium
Moj komp
 
VoodooRain's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 705
nekuzim ako treba staem za SP instalirat kako ce igrati igu naprimjer oni koji nemaju internet vezu ili su jos uvijek na 56k mislim stvarno glupost da nemoze biti veca
VoodooRain je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 16:53   #587
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Citiraj:
Autor VoodooRain Pregled postova
nekuzim ako treba staem za SP instalirat kako ce igrati igu naprimjer oni koji nemaju internet vezu ili su jos uvijek na 56k mislim stvarno glupost da nemoze biti veca
Da BAS. Ovaj post ti je glupost.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 17:07   #588
makaza
Premium
Moj komp
 
makaza's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 226
...ne znam po meni sve te promjene i ograničenja su jako dobro odmjerena i svi koji kažu da će prodaja biti manja mislim da nisu u pravu.

..ovdje govorimo o trenutno najpopularnijoj igri na pc sceni,igri zbog koje se kupuje novi hardver,mijenja internet veza i ako treba ne gabla mjesec dana samo da bude instalirana i odigrana.kada pogledaš datum izlaska,system requirements i pogotovo directX vidjet ćete da se ovdje radi o prekaljenim profesionalcima koji jako dobro znaju koliko to potencijalnih kupaca nema sredstva ili mogučnosti za igru.

..izgovor nekih da vole isprobat igru prije nego što je kupe su neutemeljena jer će već nakon mjesec dana od kada izađe sve karte biti na stolu a forumi prepuni dojmova.osobno ću tako i postupiti te pričekati da vidim dali je kvaliteta na istoj razini kao i cod4,ne mora biti ni bolja,i ako dobije zeleno svjetlo od provjerenih gamerskih foruma ja kupujem.
makaza je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 17:25   #589
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Već je bilo priče o tome što vas dva pokušavate ponovno plasirat.Prije nego počnete bacat mahune educirajte se malo.Možete komotno počet od Državnog zavoda za statistiku.
Odnosno,VoodooRain je u pravu.

Ima jedna dobra strana ako CoD6 faila.
Kao i sve igre koje su se oslonile na SP će se tu prodavat za 100kn za pol godine sa medijem i priručnikom
žile je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 17:44   #590
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor St-M Pregled postova
Da BAS. Ovaj post ti je glupost.
zasto?
koliko samo znam studenata po zg-u koji nemaju net di im je smjestaj?
koliko samo ljudi nema net na svakom kompu u kuci (npr. na onom koji sluzi djeci za igranje..)? ja recimo nisam imao mogucnosti za adsl do prije godinu i dva-tri mjeseca a zivim 16km od rotora u remetincu? spadam sluzbeno pod novi zagreb, a imao sam modem jer mi je isdn bio preskup za ono sto nudi...
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 17:49   #591
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor makaza Pregled postova
...ne znam po meni sve te promjene i ograničenja su jako dobro odmjerena i svi koji kažu da će prodaja biti manja mislim da nisu u pravu.

..ovdje govorimo o trenutno najpopularnijoj igri na pc sceni,igri zbog koje se kupuje novi hardver,mijenja internet veza i ako treba ne gabla mjesec dana samo da bude instalirana i odigrana.kada pogledaš datum izlaska,system requirements i pogotovo directX vidjet ćete da se ovdje radi o prekaljenim profesionalcima koji jako dobro znaju koliko to potencijalnih kupaca nema sredstva ili mogučnosti za igru.

..izgovor nekih da vole isprobat igru prije nego što je kupe su neutemeljena jer će već nakon mjesec dana od kada izađe sve karte biti na stolu a forumi prepuni dojmova.osobno ću tako i postupiti te pričekati da vidim dali je kvaliteta na istoj razini kao i cod4,ne mora biti ni bolja,i ako dobije zeleno svjetlo od provjerenih gamerskih foruma ja kupujem.
prodaja bu bila manja.....neznam za kolko posto al evo,ja osobno činim razliku za jedan komad da bu manja. A popularnost im nije na visokoj grani ni kod ostalih tako da vjerujem da će im prihod SIGURNO bit manji,samo neznam jel dovoljno da ih natjera na razmišljanje.

hardware,specijalno za tu igru kupuju nedo*ebani klinci s BUG foruma kolko vidim,oni vjerovatno i neznaju šta znači nemat dedicated servere već samo u glavi bruji glas: moram imati TO! Zašto moraš imati to? Zato kaj su Marko,Darko,Silvijo,Muharem,Đamezdin,Draža,Iztok i Albert(i) iz razreda rekli da i oni moraju isto. Smatram da mi iskusniji nepadamo na te fore da ču grafu mjenjat samo da bi mogao gonit COD ko frend s posla.

Treće,ja kao nekakva osoba koja je već 17 godina u igrama i hardweru,neču sigurno vjerovat nekakvom tekstu s neta,kolko god on pouzdan po tvom mišljenju bio. To je ko da cijeli život recenziram aute i kažem ti da je Alfa 159 super odabir za auto nakon provozanih 200km. I onda sve budale ovog svijeta kupe alfu zbogmene i za 3 mjeseca nađu nove najbolje prijatelje....dečke iz servisa. Igra se kao i auto mora isprobat... u povijesti je bilo gro igara koje su dobile loše ocjene na raznim sajtovima a igrale se kodmene ko blesave..... tako da i te reviewe poznatih sajtova nabijem znas di
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 14:26   #592
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
zasto?
Mislim da se isključivo to odnosilo na ono 56k , jer za aktivaciju ti nije potreban broadband internet. Možeš ti aktivirat igru i na 56k.
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 16:37   #593
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Bez Dedicated Servera necu ni razmisljat kad mi je ping veci od 160 u COD5.ici igra je dosta spora u odnosu na druge... i zamislite sad vi ovo jedan ima ping 0 a ostali cca 150-200. Pa to ti je cheeterski heheh da se tako izrazim...
Ovo sto su napravili je za svaku osudu i misljenja sam da ce jebeno osjetit na zaradi a prvi patch ce bit da bude Dedicated Servera do tog dana ja neuzimam igru jer me ne interesira igranje na pingu vecem od 100 dok neko ima 0 ti imas 200-250.
Jos jedna stvar o kojoj drugi mozda ne razmisljaju meni je npr gust igrat sa 40-etak ljudi zajedno sto vise to bolje. A sad zamislite kako ce se neka ADSL linija nosit sa 40konekcija...
treba sacekat i vidjet kako ce to sve bit zivi bili pa vidjeli
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 18:15   #594
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
Bez Dedicated Servera necu ni razmisljat kad mi je ping veci od 160 u COD5.ici igra je dosta spora u odnosu na druge... i zamislite sad vi ovo jedan ima ping 0 a ostali cca 150-200. Pa to ti je cheeterski heheh da se tako izrazim...
Ovo sto su napravili je za svaku osudu i misljenja sam da ce jebeno osjetit na zaradi a prvi patch ce bit da bude Dedicated Servera do tog dana ja neuzimam igru jer me ne interesira igranje na pingu vecem od 100 dok neko ima 0 ti imas 200-250.
Jos jedna stvar o kojoj drugi mozda ne razmisljaju meni je npr gust igrat sa 40-etak ljudi zajedno sto vise to bolje. A sad zamislite kako ce se neka ADSL linija nosit sa 40konekcija...
treba sacekat i vidjet kako ce to sve bit zivi bili pa vidjeli
Inače treba biti i komp za 40 slotova. Nije sve u (A)DSL vezi.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 18:22   #595
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
@jurbas Izgleda da ne znaš, ali max ljudi an serveru u CoD 6 ce biti 16, znaci po timu max 8 ljudi
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 19:09   #596
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
max ljudi an serveru u CoD 6 ce biti 16, znaci po timu max 8 ljudi
Ako je istina, sasvim dovoljno.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 20:48   #597
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nisam stvarno to znaoo nisam bas ni pratio temu moja greskaaa

nadam se da ce mape bit osjetno manje od ovih uzas... neka budu velicine corrisona i subpena a ne sad seelow i to uzas... smjesno bar da stane 30 ljudi...
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 21:32   #598
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Ako je istina, sasvim dovoljno.
Ni meni ne smeta,ionak igram samo SD, ali opet, igrači bi trebali biti ti koji bi odlučivali s koliko ljudi žele igrat

Umjesto sad ovog CoD-a sam si naručio kod algoritma Battlefield Complete Edition i s ebaya Orange Box i jos me jeftinije sve to dođe i ima podršku az dedicated server
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 00:41   #599
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ne znam jeli ovo bilo, no eto ako je opet

MW2 Favela MP gameplay

PArt 1 - http://www.youtube.com/watch?v=UDcC87jsbK4
Part 2 - http://www.youtube.com/watch?v=qoelFUx5XIE
Part 3 - http://www.youtube.com/watch?v=xu_-QbGqekM
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 23:18   #600
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
Jupi, napravio si dva koraka, evo ti 50xp! lol!

MW mi je super jer trebas podosta za nabildat se i doci do max levela, ovdje sto got napravis dobijes malo xp-a...
bluefluid je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na