Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 16.02.2007., 10:35   #31
K1kl0p
Born among beast's
 
K1kl0p's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Nevidim razolga zašto bi znaje i učenje bila povlastica.
Ili privilegija pojedinaca.
( Učim dok sam živ a poslje šta bude biče )
K1kl0p je offline  
Staro 16.02.2007., 10:39   #32
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
To sam mislio napisati,, trebalo bi odobrenje Vidi magazina, ipak se radi o autorskim pravima, znate.
I ovo je samo za carnet korisnike, pa je valjda regulirano nekim ugovor o ustupu objavljivanja navedenih casopisa te time i autorska prava.
Da ne bi bilo posle,,, ...
__________________
daytripper je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.02.2007., 12:26   #33
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,945
Za obrazovne svrhe. Ali je fora da institucije odlučuju o tome što jest a što nije obrazovna svrha. I ne vidim razloga da se to ne objavi ovdje. Ne podliježe autorskom pravu u tom smislu da se ne smije objavljivati jer je to već objavljeni tekst, samo u digitalnom obliku. Daljnje kopiranje i korištenje tog materijala kao svog je kršenje autorskih prava, tak jasno. Sama objava na ovom forumu nije.
Ovo nije piratizacija u nijednom obliku. I stvarno ne kužim u čemu je stvar? Od kada se dušobrižnici ovog forua zabrinjavaju za naš moral ili etiku? Nije stvar do etike ili moralne odgovornosti nego do toga da ne želimo od foruma napraviti još jedan warez site, zato je zabranjeno sve vezano uz crackove itd. Jednostavno.
tor je offline  
Staro 16.02.2007., 12:37   #34
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
A shema bi trebala biti ta da clanovi akademske zajednice nemaju para, pa se njima to daje besplatno, dok ostali imaju para pa ce oni si kupiti na kiosku.

Mislim da neko tko je i kupovo casopis, ce ga i dalje kupovat, a ovo s PDFom je odlicna stvar, ne samo zato kaj se moze doci besplatno do brdo brojeva, vec zato cisto iz arhiviranja i kasnije pretrazivanja.

Kolko vam se put dogodilo da se sjecate nekog teksta koji vam bas sad treba, a nemrete se sjetit em u kojem casopisu je bio, em u kojem broju.

Samo arihivarnje casopisa, te pohranjivanje istog zauzima brdo mjesta, te mi se uvijek desilo da na kraju ih bacim, spali sto li vec.

Ovak cu ih imat na CDju, koji zauzima brdo manje mejsta neg bunt papira.

S druge pak strane postavlja se pitanje, da zasto ja ak sam platio casopis, nebi imao pravo na te besplatne, brojeve u PDF, bez obzira kupim jednom godisnje ili imam pretplatu?
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline  
Staro 16.02.2007., 12:37   #35
K1kl0p
Born among beast's
 
K1kl0p's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Hvala ti Tor uljepšo si mi ionako tmuran današnji dan!

1reputation od moje malenkosti.
K1kl0p je offline  
Staro 16.02.2007., 13:08   #36
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,945
A postoji i zakon o ..nečemu, ne sjećam se imena, koji obvezuje sve tiskovine ili internet izdanja da sve članke, recenzije itd. dostave u digitalnom obliku zbog očuvanja baštine ili tak nešto, ne sjećam se.
tor je offline  
Staro 16.02.2007., 13:24   #37
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,078
A tor, ko brat bratu, baš ga sereš.
I molim te de mi se ne obraćaš ko da ti nešto spočitavam non stop ili ti držim bukvice. Smatram da imate dvostruke standarde i imam pravo na to mišljenje, kao što i mislim da izmišljaš razloge kako bi to mogao staviti na forum a da te savjest ne grize ili neko drugi ne davi.

Šta fino ne nazoveš VIDI ili im pošalješ email da li ti smiješ to objaviti ovdje pa nam javiš da li su oni to sebi tako zamislili, ako hoćeš ja ću to obavit za tebe pa ti javim.
Mikeyy je offline  
Staro 16.02.2007., 13:31   #38
K1kl0p
Born among beast's
 
K1kl0p's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
F U J !!!!!
K1kl0p je offline  
Staro 16.02.2007., 13:40   #39
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Za obrazovne svrhe. Ali je fora da institucije odlučuju o tome što jest a što nije obrazovna svrha. I ne vidim razloga da se to ne objavi ovdje. Ne podliježe autorskom pravu u tom smislu da se ne smije objavljivati jer je to već objavljeni tekst, samo u digitalnom obliku. Daljnje kopiranje i korištenje tog materijala kao svog je kršenje autorskih prava, tak jasno. Sama objava na ovom forumu nije.
Ovo nije piratizacija u nijednom obliku. I stvarno ne kužim u čemu je stvar? Od kada se dušobrižnici ovog forua zabrinjavaju za naš moral ili etiku? Nije stvar do etike ili moralne odgovornosti nego do toga da ne želimo od foruma napraviti još jedan warez site, zato je zabranjeno sve vezano uz crackove itd. Jednostavno.
oni imaju dogovor/ugovor s carnetom. kao sto fizicka osoba nemoze tek tako koristiti carnetov pristup internetu (ni dialup, ni terminale, ni wirelesse, ni racunala na faksevima) a student moze. zaposlenik sveucilista moze. moja mama nemoze. ja mogu.

stoga ako nisi vezan za Carnet nemas pravo na to. jer da imas oni nebi stavili username/password na taj sajt. a taj u/p imaju svi koji su unutar carneta.
msvrtan je offline  
Staro 16.02.2007., 14:04   #40
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,945
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
A tor, ko brat bratu, baš ga sereš.
I molim te de mi se ne obraćaš ko da ti nešto spočitavam non stop ili ti držim bukvice. Smatram da imate dvostruke standarde i imam pravo na to mišljenje, kao što i mislim da izmišljaš razloge kako bi to mogao staviti na forum a da te savjest ne grize ili neko drugi ne davi.

Šta fino ne nazoveš VIDI ili im pošalješ email da li ti smiješ to objaviti ovdje pa nam javiš da li su oni to sebi tako zamislili, ako hoćeš ja ću to obavit za tebe pa ti javim.
Čuj, kao prvo - pripazi malo na rječnik.
Kao drugo, zašto bi pod bilo kojim razlogom želio i morao tražiti opravdanje (pred tobom ili nekim drugim) da stavim ili ne bilo što na forum? To što ti smatraš dvostrukim standardima možeš isfuravati kod sebe u svom životu/forumu/kući/školi. Mi imamo naša pravila i sigurno te budemo te konzultirali slijedeći put kad bude odluka o njihovoj izmjeni

I u čemu je točno problem? Ne valja kada se brišu postovi s potražnjom crackova, ne valja kada se stavi nešto što ti misliš da je zaštićeno zakonom o autorskim pravima...pa mislim, stvarno. Ako ne želiš kvariti svoj moral i etiku nemoj to čitati onda...Uostalom, zašto se ti osjećaš prozvanim razmišljati o ovome?
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.02.2007., 14:13   #41
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,945
Citiraj:
Autor msvrtan Pregled postova
oni imaju dogovor/ugovor s carnetom. kao sto fizicka osoba nemoze tek tako koristiti carnetov pristup internetu (ni dialup, ni terminale, ni wirelesse, ni racunala na faksevima) a student moze. zaposlenik sveucilista moze. moja mama nemoze. ja mogu.

stoga ako nisi vezan za Carnet nemas pravo na to. jer da imas oni nebi stavili username/password na taj sajt. a taj u/p imaju svi koji su unutar carneta.
Sve to stoji, ali brkaš dvije stvari. Hoće li se ili ne objavljivati crackovi na PCE forumu - to je naša odluka da neće.
Hoće li se objaviti Vidi pdf fajl je isto tako naša odluka. Neće nas nitko zatvoriti ako odlučimo sutra od ovoga napraviti warez forum, ali MI TO NE ŽELIMO.
Ali, ako ekipa ovdje hoće vidjeti Vidi izdanje u pdf obliku - samo naprijed. Iako mi nije jasno kako svi pljuju po Vidi-u kao šrot časopisu a jedva čekaju ovo : goood :

No, nema problema. Najlakše mi je zatvoriti sve ono i završiti raspravu, jer se radi o ilegali. I kraj priče.
tor je offline  
Staro 16.02.2007., 14:17   #42
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,078
Ovo je forum, svi imamo pravo osjećati se obaveznim razmišljati i iznositi svoja mišljenja o sve što se na njemu nalazi. A šta te rječnik smeta, samo sam rekao da pričaš gluposti na jedan upečatljiviji način.

Izvlačiš se i totalno skrećeš sa onoga što ja hoću reći. Nemaš se ti meni šta opravdavati i meni je tako svejedno dal će to biti ovdje objavljeno. Ja ću prvi kome treba zazipat broj koji hoće i poslati na mejl. Svi ovdje garant imamo neki dio piratiziranog software-a ili sve i to uopće nije niti pitanje niti ja to želim napadati, meni to paše.

Napadam tvoju dvoličnost tj dvostruke standarde. Ne smije se objavljivati linkovi na piratizirani software (i slažem se, nek se linkovi razmjenjuju preko IM, PM, emaila), al ovo ti je bliže i možda ti baš to treba pa ćeš ipak zažmirit na jedno oko u vezi toga i pustiti da se to objavi.

I ko kaže da nevalja da se brišu linkovi na crackove? Nećete da budete warez forum i to je ok, al ovo je isto warez.
Mikeyy je offline  
Staro 16.02.2007., 14:18   #43
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
Šta fino ne nazoveš VIDI ili im pošalješ email da li ti smiješ to objaviti ovdje pa nam javiš da li su oni to sebi tako zamislili, ako hoćeš ja ću to obavit za tebe pa ti javim.

Objaviti?

Pa nece covjek iskopirat njihov tekst i objaviti ga kao tekst ovdje.

Nisam vidio nigdi da pise da se to kasnije ne smije distribuirati bilo kojim putem, niti pishe da nitko drugi osim clanova akademske zajednice ne smije koristiti arhivu u pdf.

Ovo je u potpunosti ista stvar ko da kupis casopise te ih kasnije podijelis ekipi...
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline  
Staro 16.02.2007., 14:24   #44
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Sve to stoji, ali brkaš dvije stvari. Hoće li se ili ne objavljivati crackovi na PCE forumu - to je naša odluka da neće.
Hoće li se objaviti Vidi pdf fajl je isto tako naša odluka. Neće nas nitko zatvoriti ako odlučimo sutra od ovoga napraviti warez forum, ali MI TO NE ŽELIMO.
Ali, ako ekipa ovdje hoće vidjeti Vidi izdanje u pdf obliku - samo naprijed. Iako mi nije jasno kako svi pljuju po Vidi-u kao šrot časopisu a jedva čekaju ovo : goood :

No, nema problema. Najlakše mi je zatvoriti sve ono i završiti raspravu, jer se radi o ilegali. I kraj priče.
naravno da je vasa odluka. iako moram priznati da neznam vise tko ste to vi.

znaci edukacijski sadzaji nije bed? taj dio nisam znao.. jer bas mi trebaju neke knjige iako pravo da ti kazem neznam koliko je PCE dobro mjesto za pitati. cini mi se da to nije ono isto mjesto od prije par godina... nazalost
msvrtan je offline  
Staro 16.02.2007., 14:25   #45
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,945
Citiraj:
svi imamo pravo osjećati se obaveznim razmišljati i iznositi svoja mišljenja
E sad ti radiš ono što si napisao meni. SEREŠ.

Kao što rekoh, ovak ili onak - samo recite i ja zatvorim sve ovo.
Ovo više nije rasprava o neznamnijačemu, nego o pronalaženju moralnih nedostataka u mom načinu razmišljanja. A za to me ipak trebaš znati, sjest s mnom i napiti se pa tek onda upirati prstom. Ne možeš mi drobiti o mojoj moralnosti i dvostrukim standardima u ovom slučaju kad "idem vama na ruku". A u ovom slučaju idem, tak da je odluka na vama.
tor je offline  
Staro 16.02.2007., 14:27   #46
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,078
@KnezTame
Ne, ovo je potpuno isto stvar kao da kupiš časopis, skeniraš ga cijeli i staviš na net. I ti još uvijek misliš da je to dopušteno? Al zašto se svi hvataju za to, to nije uopće važno.

Suština je sa u FAQ PCE foruma piše da nije dopušteno linkati nelegalne sadržaje. Znači to je NJIHOVA (uprave) odluka kao što je tor već odgovorio i nema im ko tu prigovarati. Al sada se iste te odluke ne pridržavaju jer eto... ovo im ipak valjda treba malo više. Znači na nekog se pravila odnose, na nekoga ne, nekada vrijede, a nekada ne.
Mikeyy je offline  
Staro 16.02.2007., 14:31   #47
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,078
@tor
Ma sorry, nisam ja mislio tu pljuvat po tebi niti ići dalje od prvog posta, naravno da ne mislim tu tebe svrstavati i obilježavati, ja mislim da si ti sasvim ok, al eo ovdje smo se zakačili. Nemoj zatvarat, nek ljudi iznose svoja razmišljanja.
Mikeyy je offline  
Staro 16.02.2007., 14:35   #48
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
Ja baš @tor-a inače nevolim : lol2 : ali čovjek je sasvim ljepo rekao: oni uređuju forum i odlučuju šta se može a šta ne, pa netko mora biti gazda, mi ovdje imamo obavezu poštivati pravila, ukazati na kršenje istih no ovdje to nije slučaj.

99% forumaša ovdje ne vidi problem tako da mislim da se @tor bezveze upušta u raspravu... Primio na znanje i kraj.
Da je to stvarno problem onda bi puno više ljudi negodovalo pa nebi mogao samo "primiti na znanje" no ovako kad imamo padobranca nema potrebe opterećivasti se.

Čekam link.
stuc je offline  
Staro 16.02.2007., 14:36   #49
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,945
Citiraj:
Al sada se iste te odluke ne pridržavaju jer eto... ovo im ipak valjda treba malo više.
Tebi i vama, meni ne, vjeruj mi.
No, da ne nastrada moral i poštenje pojedinca ove zajednice, a da ne spominjem dvostruke kriterije zbog kojih se ti isti zabrinjavaju link na VIDI arhivu u pdf formatu će biti obrisan, zbog ilegalnog sadržaja.
Čestitam, uspio si što god si htio napraviti s ovim. EOD, bar što se mojih misli tiče za ovu temu. A vi raspravljate do mile volje o mom moralu.
tor je offline  
Staro 16.02.2007., 14:41   #50
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Tebi i vama, meni ne, vjeruj mi.
No, da ne nastrada moral i poštenje pojedinca ove zajednice, a da ne spominjem dvostruke kriterije zbog kojih se ti isti zabrinjavaju link na VIDI arhivu u pdf formatu će biti obrisan, zbog ilegalnog sadržaja.
Čestitam, uspio si što god si htio napraviti s ovim. EOD, bar što se mojih misli tiče za ovu temu. A vi raspravljate do mile volje o mom moralu.
A daj kaj je sad ovo, šta ništa od linkova?
tutix je offline  
Staro 16.02.2007., 14:46   #51
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,320
Ne kužim zašto toliko buke bzvz.

Moje mišljenje je da ako je to pod aoutrskim pravom taj PDF bi imao cijenu, bilo da se distribuira preko CD ili na neki drugi način, ali pošto svi koji imaju pass za carnet mogu skinut taj PDF BESPLATNO mislim da to vrijedi i za ostale.
Dakle svi časopisi VIDIja se plačaju i imaju autorska prava, PDF se ne plača i po tome nema takva autorska prava kao časopis, stoga nema nekog razloga da se taj link smatra kao nekakva piratizacija ili nešto slično tome..

Tor neka link ostane (makar sam prošao nabrzinu ove dvije stranice i nisam ga našao ) na (ne)sreću članova ovog foruma.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 16.02.2007., 14:47   #52
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,078
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Tebi i vama, meni ne, vjeruj mi.
No, da ne nastrada moral i poštenje pojedinca ove zajednice, a da ne spominjem dvostruke kriterije zbog kojih se ti isti zabrinjavaju link na VIDI arhivu u pdf formatu će biti obrisan, zbog ilegalnog sadržaja.
Čestitam, uspio si što god si htio napraviti s ovim. EOD, bar što se mojih misli tiče za ovu temu. A vi raspravljate do mile volje o mom moralu.
A tor, par zar ti sad na mene želiš svaliti krivnju za ovo? Pa jesam li vam ja pisao pravila? Tsk tsk...: nono : Samo ti objavi link. Bar znam da nekada i mogu postati nelegalni sadržaj ljudima, samo trebam biti dobar sa adminom.
Mikeyy je offline  
Staro 16.02.2007., 14:48   #53
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,346
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
A daj kaj je sad ovo, šta ništa od linkova?
Baci oko na post #29
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 16.02.2007., 14:51   #54
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Baci oko na post #29
Ma nisam ja mislio na to, nego je tor rekao da će izbrisat link za te .pdf-ove, a daj tor nemoj...
tutix je offline  
Staro 16.02.2007., 15:01   #55
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
A tor, par zar ti sad na mene želiš svaliti krivnju za ovo? Pa jesam li vam ja pisao pravila? Tsk tsk...: nono : Samo ti objavi link. Bar znam da nekada i mogu postati nelegalni sadržaj ljudima, samo trebam biti dobar sa adminom.
@Mikeyy baš ga neznaš ponekad držat jezik u ladici, kao da si kakva žena : lol2 :

Još i prikriveno provociraš sa ovom porukom, sad ću ti opet opalit -bodove
stuc je offline  
Staro 16.02.2007., 15:03   #56
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
@KnezTame
Ne, ovo je potpuno isto stvar kao da kupiš časopis, skeniraš ga cijeli i staviš na net. I ti još uvijek misliš da je to dopušteno?
Ajmo ovak onda:
ja sam stali pretplatnik casopisa VIDI i htio bih imati sve brojeve u PDF formatu, a s obzirom da nisam clan akademske zajednice, ne mogu doc do tih istih brojeva koje posjedujem.

Ajd mi molim te objasni sto je tu ILEGALNO?????
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline  
Staro 16.02.2007., 15:06   #57
jerba
Cro Fire member
Moj komp
 
jerba's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zg/Jarun
Postovi: 76
meni sam nije jasno ako je Tor rekao da se moze stavit kaj onda ostali moraju spamat i iznosit svoje misljanje sto je legalno a sto ne!!!??? cekamo link....
__________________

jerba je offline  
Staro 16.02.2007., 15:08   #58
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Ja ne vidim nikakvav problem u ovom linku:
https://vidi-arhiva.carnet.hr/

To kaj su neki digli buku o nečemu kaj nije ni objavljeno (nego se pričalo o objavljivanju) je sasvim deseta stvar....
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 16.02.2007., 15:15   #59
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
A tor, par zar ti sad na mene želiš svaliti krivnju za ovo? Pa jesam li vam ja pisao pravila? Tsk tsk...: nono : Samo ti objavi link. Bar znam da nekada i mogu postati nelegalni sadržaj ljudima, samo trebam biti dobar sa adminom.
Nasrao si tonu gluposti i to kazem bez sorry ispred jer TO je dvolicno.
OK, rekao si da ces provjeriti sa carnetom i VIDIjem jeli to legalno. Jesi to napravio?
Smatramo da je legalno i zato je ekipa usla sa idejom sa se to objavi i ovdje.
I za 5min cu smatrati da je to legalno tako da nema govora u krsenju pravila niti icemu ilegalnome. Ako je na stranici carneta link, ne postoji razloga da ne bude i ovdje. Jel javno tamo? Je. Jel tu javno? Je.

I sad na kraju...NHF.

__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 16.02.2007., 15:20   #60
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,078
Citiraj:
Autor stublina Pregled postova
@Mikeyy baš ga neznaš ponekad držat jezik u ladici, kao da si kakva žena : lol2 :

Još i prikriveno provociraš sa ovom porukom, sad ću ti opet opalit -bodove
Šta se ni provocirat ne smije? Ma samo pucaj, ti se bar potpišeš.

@KnezTame
Tog sam se već dotaknuo i nema smisla da ti ponovo objašnjavam.

Priznajem da serendam i zabrazdio sam već, pa nek netko drugi sad serenda, al nemojte se praviti glupi, slijepi, nijemi sa ovime "Ma to nije nelegalno... kopije originala itd...", to ćemo raditi sa filmovima, glazbom i igrama.

@atha
E stari moj, eo za tebe sada zovem vidi pitati, svima se ispričam ako se smije.
Mikeyy je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na